Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ania moj byl przed wojskiem w Angli 2 , 5 miesiaca .Mial byc 3 ale zrobil mi niespodzinake i wrocil szzybciej :P chcoiaz umowe mial na 3:P Szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki :) jutro dybijam do ustki a w piątek zobacze mojego skarbeczka w mundurze. ciesze sie strasznie;* pozdrawiam ciepło wszystkie i dziękuje za słowa otuchy. odezwe sie jak przyjade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
WITAJCIE!!! Nio moj chce leciec do kuzyna do Anglii w celu zarobkowym, tu w Polsce nie da sie za szybko dorobic. A za rok chcemy sie zaręczyc, wiec potrzebujemy pieniążki, naszym marzeniem jest tez miec własne auto, tak to jesteśmy uzależnieni od autobusow itp. Po maturze może mnie zabierze tam, ale byc moze ze nie wytrzymiemy bez siebie i wróci wcześniej. Nie moge mu zakazac wyjazdu, on chce zrealizować swoje marzenia w końcu. Ale z tym wyjazdem nie bedzie aż ta źle cio? Skoro wy przeżyłyście to ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!! ja jestem zdołowana mój nie ma tego telefonu dzwoni ran dziennie dosłownie na 5 minut takze za duzo nic sobie nie powiemy i nie długo ten poligon czyli całkiem zero kontaktu:(:( jest beznadziejnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to wez kup jakikolwiek tani telefon i mu wyslij albo pozycz od kogos jakis stary aby tylko byl... a moj misiek wyszedl bez mojej zgody na stalke i znow zarobil mandat ale tylko 20zl ale jutro ma imieniny wiec nawet sie nie zloszcze. Od razu cos podejrzewalam bo w jednostce nie ma zasiegu a on zadzwonil krzyknal kocham cie i sie rozlaczyl to napisalam mu ze jest moim zwariowanym tygryskiem i znow zadzwonil i zaczal warczec :D i znow sie rozlaczyl a potem to juz normalnie gadalismy ponad 25 min i powiedzial ze za granice wyjedzie jak bedzie mial takie warunki jak chce a jak nie to nie no i milo mi sie zrobilo bo ja to nic nie wiem o jego kolegach z tej jednostki a jeden krzyknal do sluchawki \"jestes zajebista z tego co slyszalem\" :) mam nadzieje ze dotra do jednostki bez problemu bo troche duzo wypili... no a ja ide spac dobranoc :):P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jej ale dzis goraco... Necia wczoraj to dostal za picie pod sklepem kazali mu wybierac czy chce 20 czy 100 :P wczesniej dostal za palenie w pociagu no i jak pobil kumpla na stalce to najpierw 100 od policji a potem 200 od zandarmerii ale ma wpisane ze to za zaklocanie spokoju i uzywanie slow wulgarnych a wczoraj to pil z kumplem ale kumplowi nie dali i sam sie upomnial :D to policjant powiedzial zeby po 10 zaplacili, dobry kumpel :) ide chyba wziac zimny prysznic bo nie zdzierze tak siedziec Nasz meldunek ma dwa końce; Do Cywila dwa miesiące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie pochwalic ze wlasnie moj marynarz napisal ze byl u szefa i wpisal mu w grafiku urlop 12 dni na 6 wrzesnia! mialo byc 3 ale tak bedziemy mieli dwa weekendy :D tak wiec za 13 dni kolejny urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Witajcie Laseczki! A moj żolnierz dopiero przyjedzie za tydzien na weekend, wiec nie mam czym sie pochwalic, buu! Jakos tak mi smutno... Jeszcze 59 ddc mamy, chyba oszlaleje!!!! Dobrze ze te komórki istnieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj laski Wy tak patrze macie te suwaczki i czaje z tego ze sobie cos tam odliczacie ile jestescie ze swoimi i ile zostało do cywila jak to sie zakłada????? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj laski Wy tak patrze macie te suwaczki i czaje z tego ze sobie cos tam odliczacie ile jestescie ze swoimi i ile zostało do cywila jak to sie zakłada????? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania wejdz na strone www.suwaczek.pl a moj dobry humor juz sie skonczyl :( musze sie wygadac... jak ostatnio Bartek byl na urlopie to byla taka nieprzyjemna sytuacja i on juz mial bic takiego goscia ale wyskoczyl jego kolega i go pobil i tamten tak niefortunnie upadl i mial cala twarz rozwalona i nie ma 4 zebow z przodu i w ogole... no i dzis przyszlo wezwanie na policje na 29 no i nie wiem przeciez go nie puszcza i nie wiem czy da sie to przelozyc i w ogole nie chce zeby w jednostce o tym sie dowiedzieli i tak nie wiemy co robic. teraz wiadomo ze tamten chlopak zalozyl sprawe i napewno oboje z Bartkiem bedziemy swiadkami ale ten idiota byl pijany i jeszcze nagadal ze Bartek tez niby go bil a to nieprawda. kurde jak sie tego nie da odlozyc i teraz go wypuszcza to raczej cienko bedzie z tym urlopem :( kurde zawsze cos jest zle a jeszcze sie perfidnie czuje bo jestem cala spuchnieta od zeba, ide chyba spac niech ten perfidny dzien juz sie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ewcia ale ten Twój Bartuś to rozrabiaka:) On tak się lubi bić? Dziś idę w końcu się wybawić na błonie jest Markowska, Flinta i Doda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Nie mam w domu neta i nie moge do was zaglądać:( Jak już będe miala to postaram się wszystko nadrobić, bo jak na razie kicha:( Misiek był u mnie w tamten weekend:) Oczywiście nic mi nie powiedział, że przyjedzie tylko do mnie przyszedł:) Za tydzień może też przyjedzie:) Mam egzamin na prawko 06.09 o godz. 12.00. Ale nie martwcie się itak nie zdam hehe:) Ewcia ten twój to niezły gagatek:) szczerze mówiąc mój też jest bardzo wybuchowy, ale jak jest ze mną to ja go zawsze uspokajam, zabieram na bok i wszystko jest ok:) Tylko jak wracał oststnio z kolegami do domu na PJ to też się tam z jakimś kolesiem szarpał. Wiadomo jak to z kolegami:( Ale odrazu go ochzaniłam i powiedziałam mu co o tym myśle. Ale się rozpisałam:) Postaram się jak najszybciej wejść na forum i troche sobie z wami pogadać, a na razie uciekam papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ! Moj przyjezdza ok 10 wrzesnia !!::):) Ale sie ciesze mowie wam!!Mielismy jechac wprawdzie na dwa dni gdzies w sierpniu ..Ale mu nie dali przepustki..Bo mial Warty..;/;/ Ehh wiecie podliczylam ile wydalam w okresie wakacji na ubrania...i jestem zalamana.. Kurcze Ewcia niesadzilam ze MAsz takiego chuligana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia w jednostce napewno się dowiedzą, to są poważne sprawy i muszą być zgłoszone. Twojemu facetowi grozi wyrok w zawieszeniu bo przeważnie za pobicie tak jest.Nie ma tu znaczenia czy tamten był pijany czy nie. Poprostu w pewnym wieku należy się nauczyć nad sobą panować.Mam nadzieję że wszystko się dla Was dobrze skończy. Często w życiu spotykają nas takie sytuacje że ktoś chce nas sprowokować i trzeba się nauczyć panować nad emocjami bo to jest chwila moment i później tylko są problemy i się ciągną się za człowiekiem.Jeśli Twój facet zostanie ukarany (oby nie) to go wcześniej wypuszczą.Do wojska nie przyjmuje się osób karanych, a takich którzy w międzyczasie służby coś nabroili po wyroku sądowym zwalnia do cywila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , wiecie moj to nie jest takim chuliganem ale nie lubi jak sie do niego sapie a tamten przesadzal juz ja miaalm chec dac mu w morde poza tym on tego chlopaka naprawde nie dotknal wiec mysle ze wzywaja go jako swiadka bo np rodzice tego pobitego to tylko powiedzieli ze chca 2000 na wstawienie zebow ale nie chcieli tego od mojego misia tylko od tego kumpla co go pobil a zreszta zeby go ukarac to najpierw musza wygrac sprawe a nie maja zadnych swiadkow a nas bylo czworo i wszyscy trzezwi.Tylko sie martwie czy da sie przelozyc to wezwanie bo on nawet wtedy to bedzie mial sluzbe a nie stawic sie to tez troche nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy... ja tez ostatnio liczylam ile wydalam na ubrania i wyszlo ponad 1000 zl :) a wczoraj znow juz zrobilam nowy zakup takze to zalamanie szybko Ci przejdzie :P żolnierka i nie za kazde pobicie jest sprawa bo moj jak pobil kumpla z jednostki to dostal 300zl mandatu i po sprawie a ja napisalam ze tym razem to nie on. No ide bo zaraz misiek wchodzi na warte to pogadamy na spokojnie moze razem cos wymyslimy. trzymajcie sie papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!Ja spędzam weekend samotnie i to dosłownie...rodzice wyjechali,misiek w syfie a ja..umieram z nudow:( A co do zakupow to ja tez juz dobijam do rekordu..zawsze sobie obiecuje ze nic nie kupie a i tak sie skusze:) Najgorsze jest to ze mam duzo ciuchow a jak co do czego to nie mam co ubrac:) Ale my baby chyba takie jestesmy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia sprawa jest wtedy gdy druga strona wystąpi do sądu, widocznie kolega Twojego faceta nie wystąpił z pozwem i stąd ten mandat.Po tym co pisałaś myślę że nie będzie źle. Co do tego że wtedy gdy będzie sprawa będzie miał służbę to jednostka może mu wystawić zaświadczenie co by go sąd nie męczył albo przełożą mu służbę na inny dzień. I tak wcześniej przychodzi wezwanie z wyprzedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri niestety tak to jest masz 2 szafy a i tak nie ma w czym chodzic.. A co do policji i bojek to ja sie na tym nie znam kompletnie :P Moj jest grzeczny ..Tzn nie bije sie :P a jak juz to w zaciszu zeby go nie zobaczyli:P Nudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gadalam z moim i jutro idzie spytac kapitana co z tym zrobic, bo najgorsze jest to ze zamiast przeslac wezwanie do jednostki to oni wyslali do domu a on ma sie stawic juz w srode. Mnie tylko dziwi ze on dostal wezwanie i jeszcze dwoch chlopakow co tam byli a ten ktory pobil goscia to nie ale pewnie chodzi tylko o zeznania a mnie nie wzial bo mnioe nie zna ale jak bedzie sprawa to i ja bede sie musiala pofatygowac takze juz sie tak nie martwie a za pol godzinki jeszcze pogadamy. Normalnie teraz o niczym innym nie mysle jak tylko zeby to przelozyc bo musieliby mu dac Pj od 28 do 30 i mogliby robic problemy z urlopem a jak nam znow popsuja plany to sie chyba wsciekne bo my mamy jechac nad jezioro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niestety samotny weekend :( co tu robic słuchac romantycznej muzyczki i sie dołowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D jak u was? ja troche zła jestem na mojego Myszola, bo jak zawsze jest niezdecydowany, zresztą przez to pieprzone niezdecydowanie wylądował własnie w wojsku ;/ a teraz znowu to samo !!!!!!!! poza tym wkurzam sie,bo biore w pewnym klubie udział w dyskusji na temat \"wiara a partnerstwo\" i sie laski czepiają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!Miłego popołudnia życzę! U mnie taki wiatr...a chciałam pojezdzic rowerkiem i chyba nic z tego. Ewcia mam nadzieję ze wszystko dobrze się skończy,3 maj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mam troche glupie pytanko :P czy ktoras z was wie gdzie moge cos przefaksowac? wiem ze w roznych urzedach sa faksy ale przeciez mi nikt nie da. wiem ze glupie pytanie ale ja sie z tym pierwszy raz spotykam a musze szybko wiedziec (to wezwanie trzeba przefaksowac zeby dali PJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma zaden z Twoich znajomych telefonu z faksem? Moja kolezanka na szczescie m , bo ma rodzicow gluchoniemych i w sumie tak sie kontaktuja:P A gdzie to szczerze mowiac nie mam pojecia ..moze w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie znam nikogo z faksem :( teraz Bartek gada zeby mogl pozniej dostarczyc ale jak nie to bede kombinowac moze na poczcie albo w ostatecznosci w wku... no nic jakby ktoras z was miala jeszcze jakies pomysly to prosze o rade (dalabym mojemu tacie ale nie chce zeby ogladal wezwanie na policje a on jest taki ciekawski ze napewno by przeczytal :P ) no a teraz mykam bede pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×