Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ale tu dzis ruchhhh szokk!! chyba wszyskie kobiety maja swoich zołnierzy w domku a ja samotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis ruchhhh szokk!! chyba wszyskie kobiety maja swoich zołnierzy w domku a ja samotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a moj zrobil mi niespodzianke :) i przyjechal dzisiaj zamiast za tydzien...i to na cale 5 dni bo to nagrodowe :) Ehh dobrze miec Go przy sobie :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 ja dzis spedzam samotna sobote w domu ale mam co robic bo znow w pokoju brudno jak nie wiem co :P wczoraj wieczorem pisalam z Bartkiem i jest bardzo zadowolony bo ma swojego wnuczka :) teraz on mu bedzie scielil lozko no i Bartek bedzie go obcinal a z tego sie cieszy najbardziej bo tamten musi mu za to zaplacic 50zl i dac jeszcze flache :P jescze dodal ze ma nadzieje ze to nie ostatni bo kasa sie zawsze przyda :P tylko nie wiem jeszcze co z naszym urlopem bo moga go nie puscic przez to ze bedzie malo kierowcow ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki wczoraj wrociałm z wakacji:) było cudownie mimo ze nam pogoda nie dopisała..wazne ze byłam z moim skarbem:) Za rok bedzie lepiej bo pojedziemy na dłuzej i w lipcu bo wiadomo ze sierpien to juz nie jest rewelacjas:) U mnie leje jak z cebra a o 15 jedziemy na Evana wszechmogącego do kina:) brrr nie lubie takiej pogody:( Necia gratuluje cywila:D Jusinka Tobie tez gratuluje super ze znowu jestescie razem:) zycze szczescia:) No to zmykam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,ja spędzam samotny weekend ale staram sie jakos organizowac czas zeby szybciej zleciało;wysprzątałam sobie pokój ze az się mieni:) poza tym byłam na wycieczce rowerowej z kumpelą i jestem juz niezle zmęczona..za niedługo pogadam z moim miśkiem to mi sił przybędzie! życze cudownego weekendu ze swoimi wojakami!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ja tez spedzam samotny weekend:( no ale co zrobic....ogladm w kolo plyte z naszego wesela :D ah jak to pieknie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka! Ale mi się ta niedziela wlecze...bez miśka to jest tragedia!!Taka cisza na tym forum,pewnie większość dziewczyn ma swoich wojaczków..super miłego popołudnia życzę!!! Paulunia fajnie ze do nas zajrzałaś rezerwistko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sama :( i czytam tylko forum bo co tu pisac nic nowego samotnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Czesc Kobietki!!! Moj pojechał do jednostki. Było normalnie cudownie!! A teraz ogarnął mnie smuutek. Tak mi źle bez niego. Znowu nastały samotne dni, jutro na dodatek szkoła sie zaczyna. Ja chyba oszlaje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wstalam dzis o 7 zeby pojsc do dentystki zeby znalazla mi chwile czasu a tu dzis wyjatkowo czynne od 10 normalnie wkurzyc sie mozna 😠 a i tak mam zly humor bo nie bedzie urlopu w tym tygodniu bo jest za malo kierowcow... powiedzoeli ze zaraz po 10 bedzie mozna wziasc. W sumie ostatnio widzimy sie czesto ale mi zalezalo zeby poszedl ze mna na egzamin a on jest 12 i nie wiem czy to sie uda w kazdym razie jeszcze ponad tydzien czekania przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKA FALA NA BAŁTYKU TO 50 NA LICZNIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry smutny dzien dzis sie zapowiada, w nocy pozegnalam sie z moim wojakiem :( nigdy sie nie przyzwyczaje do jego wyjazdów,tak nam dobrze jak mozemy spedzac razem czas :) za kazdym razem jak wyjezdza czuje sie w nim jeszcze bardziej zakochana hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Wpadłam na chwile zobaczyć co się u was dzieje, ale widze, że na forum wielka cisza:( Zmykam do mój Misiek zaraz przyjdzie:) Był ze mna na rozpoczęciu roku i poszedł na chwile do domu:p Już dzisiaj go musze pożegnać:( Jeszcze o 16.00 mam jazde, a on ma pociąg przed 18 i już go nie będę widzieć:( Musimy pożednać się przed 16.00 :( Ale...jakoś to będzie:) Może za 2 tygodnie znowu przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..a ja czekam dzis na wiadomosc od miska co z tym poligonem i modle sie zeby go nie wzięli bo zobaczylibysmy sie dopiero za 3 tygodnie!!! Chociaz przeczuwam ze jednak pojedzie:( Pogoda kiepska u mnie,pada i pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w koncu wrocilam od dentystki :P nawet nie bolalo ale jeszcze trzeba 2 razy :( teraz sobie pisze z moim misiem bo wlasciwie to on mi kazal pojsc. Omawiamy co bedziemy robic podzczas urlopu bo 12 dni to juz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ajs ja dzis jakos nie mam humorku:( jakos tak za oknem ponuro i u mnie ponuro:( jedyna moja dzisiejsza rozrywka było pojscie zsiostra na rozpoczecie roku bo ona idze teraz do 4 klasy i nowy wychowaca i nowa szkola i musiałam z nia isc...jeju jak ja jej zazdroszcze,ze idzie do szkoly;( ze ma dopiero 10 lat i nie ma takich problemów i wogle... ajs... ale w sumie ja swoje dziecinstwo juz przezyłam.... kurcze no jeszcze mieisac i ja pojde sie kształcic;p nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się to co przeczuwałam..mój michu jedzie jutro na poligon:( Na 3 tygodnie!:( Jedzie tam jako kierowca bo oczywiscie innego nie było, nie zobacze go tak długo:( Mój wojak mnie pociesza ze przynajmniej szybciej mu zleci poza jednostka i jak wroci to niecałe 30 dni zostanie ale i tak mi smutno. 7 miesięcy juz czekam to jeszcze dalej mogę tez poczekac.. DZIŚ 50 MASZ DO ZERA WIĘC SIĘ NIE BÓJ OFICERA!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a moj wojak mówil ze na poligon nie jedzie. Wczoraj pojechał na jednostke. Byl caly tydzien w domu wiec troche pobylismy ze soba. Dzis 50 juz do zera wiec sie nie bój oficera :-) :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Strasznie tu pusto - czyzby kobietki juz nie tesknily za wojakami? :) Moj wojak bierze urlop od 14 wrzesnia, troszke szybko...ale od pazdziernika zaczyna szkolenie na misje a wtedy bedzie mu przyslugiwalo 16 dni urlopu. Porucznik chcial go wyslac juz w ten piatek, ale moje kochanie skonsultowalo sie ze mna i powiedzial ze tak szybko to on nie moze bo ja nie bede miala dla niego czasu :P Wiec przelozyl o tydzien :) Tesknie za nim koszmarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje :) mój wojak na poligonie niestety i za miesiac sie zobaczymy dopiero :( a tu szkoła sie zaczeła i własnie wróciłam z niej bo chodze na popołudniu a jutro mam urodzinki które spedze bez mojego kochanego Michałka :\'( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę!!! Aniu69 wszystkiego naj....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia! :) Pogoda paskudna, to przynajmniej dobrym humorem trzeba nadrobiac :) Aniu wszystkiego dobrego z okazji urodzin, szybko mijajacych dni i szczesliwego zakonczenia tego wojska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie tez pogoda straszna ciagle padatak wiec dzis tez bede siedziec w domu ale pocieszam sie mysla ze jeszcze tydzien do naszego urlopu :D zycze wszystkim milego dnia a Aniwszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) kurcze ja tu narzekałam w poniedziałek a wieczorem moj Misiek zrobił mi niespodzianke i przyjechał:):) co prawda juz pojechał dzisiaj:( ale był troche ze mna to sie liczy:D wiecie powiem Wam szczerze,ze martwie sie jego reka:( kurcze przed slubem załozyli mu taka łuske zeby mogł na slub sciagnac a teraz ma znowu cały:(bo kosc sie nie chce zrosnac;( i juz mu 11 tydzien w gipsie idzie;( masakra;/ teraz czekamy do 24 i bedziemy wiedzieli co dalej.... lekarz mu powiedział,ze jesli teraz mu sie zrosnie to dostanie rehabilitacyjne ale nie pelne:D ale wkazdym badz razie przyjechałby pod koniec wrzesnia a potem wrociłby tam tylko na 2 dni:P jeju jaka byłabym szczesliwa:D ale zobaczymy... jeju ja juz nie chce nic aby z ta reka bylo wszystko w porzadku... Suri wspólczuje ale to tylko 3 tygodnie dasz rade:):)wierze w Ciebie twarda dziewczynka z Ciebie:) A to do Ani: Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia, lecz w rytmie tym przesyłam myśl niech spełnią się Twoje marzenia: te duże - większe, te małe - mniejsze i te wyśnione, te najpiękniejsze a w sercu Twym niech gości wiele szczęścia i radości.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×