Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej dawno mnie tu nie bylo.. jednak moj Wojak byl na przepustce od czertku do soboty.Tzn w czwartek ok godz 20 przyjechal a rano w niedziele ok 6 jechal ... No w kazdym razie ja jakos sobie zyje... w sumie to wczoraj caly dzien nic nie pisal ma tel wylaczony i ie wiem co sie dzieje..martwie sie troche ..ale co on moze tam sobie zrobic w sumie .konfliktowy nie jest.. Ehh ... widze ze za wami juz polowa czekania za soba : Ciesze si:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! Ja tego forum nie poznaje co sie dzieje gdzie sie wszystkie dziewczyny podzialy nie macie juz o czym pisac ???? ehhhh takie pustki :(((( Od jutra pozostaje 090 DDC :)))) oczywiscie centymetr mam i odcinam hehehe Moje kochanie praedopodobnie przyjedzie w sobote do wtorku chcial mi zrobic niespodzianke i przyjechac w piatek nie mowic mi o niczym i stanac w drzwiach z roza....Ale jakis chorazy powiedzial ze jak go zandrameria chwyci to bedzie mial przeje...* kurde taka niespodzianka nie wypali :((((( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekczek18
Witam was wszytskich ...jestem tu nowa ...adres dała mi bardzo miła dziewczyna z epulsa ...i ciesze się ze istnieje taka stronka zżeszająca wszytskie dziewczyny które mają podobna sytuacje a wręcz taką samą jak ja .Teraz jestem chora na zapalenie tchawicy ...siedze w tym domku ...i ciagle myśle ..Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze u mnie aż 217 dni i cywil ...ale damy sobie jakoś rade ze skarbkiem ...on powtarza mi to ciągle ...i ja wiem ze tak bedzie .Teraz w weekend misiu byl na pj-ce ...ajjj...cudownie było .. Bo tylko razem…to wszystko ma sens.. KOCHAM CIEBIE REMUŚ:*-już tęsknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniołeczku,zapraszamy na nasze forum,napewno bedzie Ci razniej a wojsko szybko zleci,ja tez niedawno miałam taką cyfre kosmos a teraz 35 dni i CYWIL.ZAczernij sobie nicka zeby nikt sie nie podszył. Miłego dnia wszystkim,ale dzis zimno brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) juz mi sie nasz urlopik podoba coraz bardziej bo prawie caly czas spedzmy razem wiec jest dobrze :P w ogole caly czas sie cos dzieje i jest fajnie. Ciesze sie ze ten urlop mamy tak pozno bo jak wroci to juz zostanie rowno miesiac a tyle wytrzymac to juz pikus :) witam nową forumowiczke fajnie ze jest ktos nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka :) To ja jestem tą tajemniczą dziewczyną z epulsa:D dałam aniołeczkowi nasz link, bo widze, ze dziewczyna bardzo kocha i bardzo przezywa. Popatrzcie. Wypadałogby pochwalic nas same.W koncu jestesmy bardzo wytrwałe. Bez dwóch zdan, nie ma co sie wstydzic i byc skromne. Prawdziwe z nas kobiety Kiedys była taka piosenka ze\" rolą męzczyzny jest byc daleko. a kobiecie wiernie czekac\" no i co? to my:) Pozdrawiam słoneczka. Moj wojak dalej na urlopie, jest coraz lepiej, juz sie tak nie sprzeczamy bo i ja jestem juz spokojniejsza.Teraz dzieją sie w moim zyciu takie sprawy, o ktorych nie chce pisac zeby nie zapeszac. Ale jest to czas wyjątkoiwo stresujący i wymagający cierpliwosci. I wlasnie teraz on ze mna jest:) Kocham Go:) Miłego wieczorku ja wasnie wychodze na randke :D A co do tych dni:) to ja zawsze powtarzam, ze całe szczescie ze czas nie stoi w miejscu, juz jest o sekunde mniej do cywila i o kolejną... :D z tego sie trzeba cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was🌼 szukalam wlasnie tamtego topiku zalozonego przez pocahontas777 i trafilam na ten.chcialam zajrzec z ciekawosci czy sa tamte same dziewczyny ktore mi pomogly przetrwac ten straszny czas.zycze wam powodzenia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zycze wszystkim milego dnia, ja niedlugo jade na zakupy ale bez misia bo nawet od wczoraj rano sie nie widzielismy ale dzis po poludniu do mnie przyjedzie chociaz w tejk chwili nie tesknie za nim tak mocno bo znow mialam zly sen i mam zwalony humor na caly dzien :( zawsze tak mam ale jak go zobacze to pewnie mi sie poprawi. A i zaczynam sie dolowac ze mamy jeszcze tylko 3 dni a ja juz sie tak przyzwyczailam do niego ze jest ciagle obok :( pocieszajce jest tylko to ze jeszcze tylko 033 DDC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za tak mile przywitanie ...i ciesze sie że mozecie tyle czasu spedzać ze swoim skarbem ..ostatnio mam straszne dni ...wczoraj moj misiu wyszedl na stałke ...we wtorek takrze ...ale nie moze tu przyjechac ...nie ma nawet dojazdu ...(fatalne polaczenia odemnie tam są ) ja tak samo zwlaszcza ze jestem teraz chora ...jestem wściekla na samą siebie ...wlasnie pisze z misiem smski ..powiedzialam mu co mnie boli ...w sumie to bym sie nie zdziwila jak by go tez to zabolalo ale on napisal ze mnie rozumie ze na poczatku jak byl w wojsku to przeciez tez do mnie pisal ze sie boi ze mnie straci ...i napisal ze teraz tez sie boi ale mamy zaufanie do siebie ...jestesmy ze sobą szczerzy i to jest najważniejsze .Jeszcze 8 dni i mam nadzieje ze znowu zobacze mojego Skarba .A co bedzie jak go nie wypuszczą ...:( nawet nie chce o tym myślec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek nie martw sie moze akurat go puszcza, napisz gdzie on jest w jednostce i czy to daleko od Ciebie :) a co do fatalnych polaczen to cie rozumiem bo moj chlopak jest 540km ode mnie i podroz zajmuje ponad 10 godz no a aktualnie ma urlop ustawowy dlatego tak czesto sie z nim spotykam, na poczatku widzialam go rowno co miesiac ale to tak jest w wojsku ze im dluzej tym lepiej wiec i Ty z czasem bedziesz widywac swojego wojaka czesciej :D nie zamartwiaj sie za bardzo i wracaj szybko do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wojak jest odemnie 74 km (lidzbark warmiński)w sumie to nie daleko ale chodzi o to ze ostatni autobus do niego mam po 14 a z tamtąd ostatni o 17 a on dopiero o 17 wychodzi na stalki ...a pociagow tam nie ma ...juz nie moge sie doczekac kiedy sie z nim spotkam a co tam u was dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u mnie dół mój żołnierz nadal poligon z którego wyjezdzaja dopiero 1 pazdziernika i w pierwszy weekend po poligonie nie ma wyjzdów i nie przyjedzie :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( strasznie mnie to zdołowało bo juz tyle czekam a tu jeszcze trzy tygodnie!!!!!! masakra juz myslałam ze szybko to przeleci a gdy on mi to powiedział całkiem sie załamałam :(:(:( :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez juz mam dosyc tego poligonu,juz prawie miesiac sie nie widzimy a jeszcze tydzien tam bedzie..potem niewiadomo co z pjtka chcialabym zeby 7 pazdziernika przyjechal bo mamy imprezke w rodzinie ale pewnie nie wypali...jedyna wiadomosc z ktorej sie ciesze to 3 dni urlopu za warty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) cp tam jak tam?:>dawno mnie tu nie było no ale do srody byl moj wojak a potem mialam pare spraw do zalatwienia:)ja to trzymam mocno kciuki i kurcze cały czas sie modle o ta reke mojego Miska....oby mu sie zrosła:) jesli tak (to praktycznie w przyszlym tygodniu bede mogla sie z Wami pozegnac co oczywiscie niezbyt mnie cieszy bo przywiazalam sie do tego forum)to moj Misiek spedzi w woju jeszcze tylko 2 dni:D to byloby piekne ale zobaczymy jak to bedzie oby mu sie wkoncu zrosła...jeju to juz 3 msc w tym posranym gipsie..... Witam nowa forumowiczke:) no a do Ani i Suri:no coz dziewczyny pewnie teraz bym tez przezywała poligon gdyby nie ta reka ale zobaczycie juz nie długo bedzie po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu napewno z ręką będzie wszystko wporządku,3mam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierecccczekkk
Aniu fajnie sie spi z twoim chłopakiem jak wychodzi na stałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Malenka___
aniu nie przejmuj sie ktos chce ci zrobic na zlosc:(niestety takie glupie istoty sie zdarzaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty cukiereczku lepiej nie zabieraj glosu w tej sprawie bo bajki mozesz pisac ale nie na tym forum.... wiec znikaj !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smieszna jestes co ty W ogóle piszesz chciałas mnie wkurwic wypierdalaj z tego forumm co ty sobie wyobrażasz nie masz co robic a tak nawiasem to mój chłopak jest wierny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Malenka___
ania spokojnie:)nie warto niszczyc nerwow na takich ludzi:)debile no po prostu chyba zazdrosci ci fajnego chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka masz racje Ania to swiadczy o jej poziomie IQ :P (chodzi o cukiereczka) moze ktos slodziutkiej landrynce zrobil na zlosc i musi sie na kims wyzyc..nie zwracaj na suke uwagi :) Co tam slychac ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nio macie racje ale mnie zbulwersowała nieźle zamykam :* nio słabo bo nie widze sie z moim skarbem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Malenka___
aniu niestyety wiem jak to jest jak ktos probuje sklocic z facetem:(tym bardziej jak jest w wojsku:(wiec glowka do gory i nie mysl o tym:)twoj facet spi tylko z toba i tylko ciebie kocha a na stalkach jest grzeczny:)trzymaj sie:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dzieki malenka :*:* wiem ze mój misiu jest mi wierny i soi tylko ze mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Malenka___
no i takie myslenie mi sie podoba a nie unoszenie sie na glupie suki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ostatnio denerwuje i bulwersuje i wkurzam i nie wiem jak mozna to jesczze nazwac!! Moj zalozyl sobie gg w telefonie - dobre i zle strony + ze mozemy rozmaiwacprzez gg a on ma to za darmo - bo ktoras z was juz miala podobna sytuacje i jak sie okazlo podrywac moze jakies laski na glupim gg jak mu sie bedzie nudzic.. Wogole mam juz tego wszystkiego DOSC! nie chce juz czekac ! chce miec swiety spokoj i tyle! Nons top mam tylko czekac? Najpierw Anglia trez wojsko a potem co ? ide do szkoly zolnierskiej czy jakos tak na zawodowego i moze dalej bede musiala czekac? Kurwa ta ja juz nie mam sily ! co to ja jestm? Nie potrafie tego skonczyc nie wiem czy chce! Noi jesczze tak czesto mi sms pisze ze ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Malenka___
zamykam oczy tez przez to przechodzilam...ten stracch co on tam robi i w ogole...ale jesli cie kocha a tak na pewno jest:)to bedzie dobrze i nie bedzie podrywal nikogo...jak moj byl to dziwki przychodzily pod plot zeby je ktos wyruchal a ja ufam mojemy ze nic nie robil tam:)mysl pozytywnie kochana i bedize dobrze na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×