Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jusinka ja ja kupilam na allegro tylko jesli chcesz wieksza to musisz dobrze poszukac bo tam sa razczej 40cm na 40cm a to nie jest zbyt duzy rozmiar 13DDC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wojskowe Dziewczyny:) Ostatnio mój były wojak zaczal puszczac mi strzalki wieczorami... napisalam mu raz sms-a , napisalam \"Dobranoc...\" ale nie odpisal mi nic...tylko ciagle puszcza te strzalki.... Wiem, że rozstał się z tą dziewczyną. I mysle, ze to dlatego. Mysle o nim caly czas.. tak dawno go nie widzialam.. Widze, że wielu z Was konczy sie juz Wojsko...ach moge Wam tylko pogratulowac! Pozdrawiam Serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
eh...katAstrofa.. oj oby przepustke dostal za 10 dni bo juz nie wyrobieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajs no wiecie co:P jaka to sprawiedliwosc?:P:P:P no moj wojak wychodzi najpozniej:P no bo 30 :P zero sprawiedliwosci na tym swiecie:P heh nie no zartuje:) ciesze sie razem z Wami,ze bedziecie mialy swoich facetów dzien wczesniej niz ja:P heh fajnie Wam,ze Wasi na koniec przyjezdzaja tak czesto :)ja niestety swojego wojaka zobacze dopiero w cywilu bo mial przyjechac na ten weekend ale lekarz zadzwonil i musi jechac do szpitala ale reka najwazniejsza:) poreszta i tak za 2 tygodnie bede miała go juz przy sobie i nigdzie nie puszcze nigdy;p:) emilcia nie smutaj sie,kazda tu to przezyla i Cie rozumie,niestety rowniez wiemy co to znaczy czekanie,nadzieja na pj a potem rozczarowanie:(tak to juz jest w wojsku:)ale pamietaj musisz byc silna:)ten czas naprawde szybko leci:)ja pamietam jak jeszcze nie tak dawno przerazała mnie ta liczba na suwaczku a teraz az chce mi sie na niego patrzec:D i najchetniej bym go wycałowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
dla mnie jest tak teraz ciezko jeszcze bogdan po wyjsciu bedziue chcial isc na pol roku na szkolke na policjanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam taki kryzys;/wiem dokładnie co czujesz....ale wez sie na sposob i niezastanawiaj sie ile to jeszcze dni zostało Ci czekania tylko licz od pj do pj ja tak robiłam i mi szybciej leciało a moj przyjezdzał nie raz co 2 tygodnie najczesciej jednak co3- 4 tygodnie....a nieraz czekałam i dłuzej... mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilacia, Madzia dobrze Ci radzi..odliczaj czas od pjtki do pjtki, szybciej zlatuje, nie myslisz wciaz o tej duzej liczbie, ktora przed Wami. Tez tak robilam... bywało i tak ze nie widzilismy sie miesiac, w sumie bylo tak przez dwa pierwsze, bo najpierw do przysiegi i po przysiedze tez widzielismy sie dopiero po miesiacu. Dalo sie wytrzymac! No i teraz...tez myslalam ze bede czekac na niego miesiac, jeszcze w niedziele mi pisal ze za 3 tygodnie sie zobaczymy a dzis powiedzial ze przyjezdza na ten weekend! :D Klamczuch jeden :P Chcial mi zrobic niespodzianke i stanac w drzwiach z nienacka ale jak sam powiedzial, mial duze obawy czy mnie zastanie hehe i czy sobie czegos nie zaplanowalam :) Tak czy siak niespodzianke mi zrobil i w dodatku zaplanowal dla nas caly czas - ulozyl mi przepyszny weekend :D Jestem zakochana :D pierwszy raz tutaj to pisze hehe. Ja w ogole raczej nie obnosze sie z moimi uczuciami, taka jakas jestem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
oby moj kotus za 9 dni dostal przepustkee.... 7dmego maja go na macierz przeniesc i jak tak sie stanie to bede w niebo wzieta bo ta jednostke mam prawie pod nosem...no z 3 minuty drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) emilciaa to czym Ty sie w wogole przejmujesz skoro bedzie chodzil do Ciebie na stalki :) moj od poczatku jest ponad 500km ode mnie i jakos zyje :) a moj misiaczek oddal juz krew! udalo sie :) a wiec jest juz pewne ze dostanie urlop na 7 dni od niedzieli do niedzieli!.Wiec dla mnie wojsko skonczy sie za 5 dni i jestem bardzo zadowolona z tego powodu. Bo praktycznie w niedziele pojedzie a w poniedzilaek bedzie z powrotem jak to mowi chorazy \"przyjedzie dostanie kopa w dupe i wroci\" :P po raz pierwszy w tym wojsku cos poszlo po naszej mysli :D Madzia ja ostatnio jak dostalam dobre wiadomosci od Bartka to tak sie cieszylam ze naprawde az pocalowalam ten centymetr ktory wisi u mnie w pokoju a raczej jego resztki :P Niech oglosi ksiadz w kosciele, do cywila dwie niedziele :) 012DDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jeszcze tylko 13 dni:):)czekania:D ajs az mi sie micha sama smieje:D a moj szwagier dzis sie wygadał przede mna:D bo cos tam gadamy,gadamy i sie okazało,ze organizuja impreze z okazji wyjscia do cywila mojego Miska i z okazji naszej rocznicy:)a i jeszcze z okazji moich urodzin bo kurczem w sobote znow kolejny roczek mi stuknie:(:P wiec bedzie 3 w 1:D ale mam udawac,ze nic nie wiem:D w sumie to nic nie wiem wiem tylko,ze ma byc ale co gdzie jak i kiedy to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wybory tuż
Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie glosu 120 sek. Zobaczenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE Koniecznie przekaz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalam wyzej i tak jak Madzia napisala takze trzeba liczyc od pjki do pejotki bo gdybym liczyla ciagle tym suwaczkiem z dnia n dzien bylo by mi bardzo trudno . Emilka to naprawde nie masz sie co zalamywac ...przeciez on bedzie mugl czesto wychodzic na stałki ...zazdroszcze Ci a ja wlasnie dzwonilam do misia ...mamy nadzieje ze wyjdzie w nastepny piatek na pjtke ...i ta nadzieja poprawia mi humorek ...w ogole sie nie smuce ..tak jest latwiej i dla mnie i dla misia ,szybciej czas plynie a w nastepną niedziele bedzie 3 miesiące jak misiu jest w wojsku . Tak sobie ze skarbem ostatnio obliczalismy ze jak on wyjdzie do cywila z wojska to bedzie w naszym zwiazku prawie dwa lata (no pare dni tam zabraknie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) ale mam dobry humorek:D tyle szukałam mieszkania do wynajecia a tu dzisiaj tak na przypał zadzwoniłam i odrazu sie umowiłam z ta kobieta:D i sie dogadałysmy:D wiec mamy 2 pokoje:D:):):) za taka cene jak niektorzy chca za kawalerke:D nic nie mowie Miskowi zrobie mu niespodzianke jak wyjdzie to go jakos tam zakrece i zaprowadze tam:D ajs padnie:D musze jeszcze tylko zatroszczyc sie o jakis materac czy cos bo narazie puste sciany tam sa:D ale to niewazne:D wazne,ze jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam plan:D zrobie tam mu kolacje:D w takich polowych warunkach na podlodze:D ale to nie wazne wazne,ze bedziemy razem:):):):):):)moj Misiek mowi,ze on moglby i pod most isc ze mna:D byle tylko razem:P moze wreszcie i mi zacznie sie zycie jakos ukladac a nie ciagle pod górke:D ja to najchetniej juz kupiłabym meble ale nie chce sama decydowac wole,zeby on byl ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia super niespodzianka! Misiek niestety już chyba nie przyjedzie do mnie:( Zobaczymy się dopiero jak będzie wychodził, ale...tyle już jakoś wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciiaaa
wrocilam ze sql eh jestem szczesliwa ze kolejny dzien dobiega konca... moj kotus ma 26 ostatnia jazde a +29 egzamin.... niewiem czy go puszcza na przepustke dopiero co 14 stego pojechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia,moj misiu przyjezdza jutro na pjtke do poniedzialku potem zostaja tylko 4 dni we woju bo nastepny weekend tez spedzi w domku,a poniedzialek 29 X cywil!!! ale się ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dlugo mnie tu nie bylo...a wszystko przez to ze nie mialam najpierw kompa a teraz internetu. Ja z moim Sloncem nie widze sie juz ponad miesiac...i kiedy zobacze nie wiadomo. wszytsko przez glupi poligon. Jeszcze nie wiem czy slyszalyscie o wypadku na poligonie ktory byl we wtorek...zginal tam jeden zolnierz kierowca(mial tylko 15 dni do wyjscia).I wlasnie na tym poligonie jest moj Lukasz...cala sie trzeslam jak uslyszalam o tym wypadku...i jak tu sie nie martwic...najgorsze jest to ze poligon sie jeszcze nie konczy...na szczescie nie strzelaja juz amunicja. No to napisalam troszke. Pozdrawiam Wszystkie czekajace...i nadal wyczekuje chociazby krotkiej pjotki...bo jeszcze troche i oszaleje bez Niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dlugo mnie tu nie bylo...a wszystko przez to ze nie mialam najpierw kompa a teraz internetu. Ja z moim Sloncem nie widze sie juz ponad miesiac...i kiedy zobacze nie wiadomo. wszytsko przez glupi poligon. Jeszcze nie wiem czy slyszalyscie o wypadku na poligonie ktory byl we wtorek...zginal tam jeden zolnierz kierowca(mial tylko 15 dni do wyjscia).I wlasnie na tym poligonie jest moj Lukasz...cala sie trzeslam jak uslyszalam o tym wypadku...i jak tu sie nie martwic...najgorsze jest to ze poligon sie jeszcze nie konczy...na szczescie nie strzelaja juz amunicja. No to napisalam troszke. Pozdrawiam Wszystkie czekajace...i nadal wyczekuje chociazby krotkiej pjotki...bo jeszcze troche i oszaleje bez Niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dlugo mnie tu nie bylo...a wszystko przez to ze nie mialam najpierw kompa a teraz internetu. Ja z moim Sloncem nie widze sie juz ponad miesiac...i kiedy zobacze nie wiadomo. wszytsko przez glupi poligon. Jeszcze nie wiem czy slyszalyscie o wypadku na poligonie ktory byl we wtorek...zginal tam jeden zolnierz kierowca(mial tylko 15 dni do wyjscia).I wlasnie na tym poligonie jest moj Lukasz...cala sie trzeslam jak uslyszalam o tym wypadku...i jak tu sie nie martwic...najgorsze jest to ze poligon sie jeszcze nie konczy...na szczescie nie strzelaja juz amunicja. No to napisalam troszke. Pozdrawiam Wszystkie czekajace...i nadal wyczekuje chociazby krotkiej pjotki...bo jeszcze troche i oszaleje bez Niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to super ze znalazlas mieszkanko ...i ja z misiem tez chyba bedziemy po mojej maturze szukac jakies kawalerki bo on idzie na zawodowego do wojska wiec chcemy byc blisko siebie ...nie chcemy sie widziec co miesiac bo zapewne tak by bylo ...ale o mieszkanku pomyslimy jak on wyjdzie z wojska na jakąłs przerwe ...a Madzia ile co miesiąc was to kosztuje i czy wlacznie z wydatkami za prąd itd czy nie ?? Jesli nie chcesz nie musisz odpowiedac Gusia slyszalam o tym wypadku ...nawet przy zwyklych cwiczeniach moze sie cos stać jak same widzicie wiec nie da sie nie martwic ...ja zawsze sie boje jak moj misiu chodzi na strzelanie tam bo jak opowaiadał to niektrzy debile celują do siebie kalachem ...a czasami on sam wystrzela wiec trzeba bardzo uwazac a ja bardzo zmeczona jestem po szkole ...a jutro na szcescie tylko jeden sprawdzian wiec dzisiaj tak duzo nauki nie mam .Ide pisac blogasa ...jesli ktoś ma ochotke zajrzec to zapraszam ...a i piszcie jak cos ze jestescie z tego forum dziewczynki milego dnia : http://moj-wlasny-swiat-i-ty.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ja zobacze mojego Miska za tydzien:P:P:P:P pojedzie w poniedziałek a we wtorek CYWIL:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D wiecie co moja mama stwierdzila,ze zglupiałam:D dzis wyciagnełam ja na maraton po sklepach meblowych no mini maraton bo u nas takich sklepow jest 3:P ale znalazłam śliczne meble:D mam nadzieje,ze mojemu Szkrabowi sie spodobaja:D bo ja z nich tak łatwo nie zrezygnuje;) heh i kupiłam nam normalnie czajnik:D:D:D kurcze wczoraj jak gadałam z moim Miskiem to mialam taka chec podzielic sie z nim moim szczesciem on wogle cały czas sie pytałam co ja mam taki wesoly głos a ja mu cały czas powtarzałam bo slysze Ciebie:P a on dalej stało sie cos?:> a ja mu mowie no stało sie stało a wiesz co?za niedlugo wychodzisz do cywila czy to niewystarczajacy powod do radosci?:> no i wkoncu nie powiedziałam mu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ladnie jak na dwa pokoje to wcale nie jest drogo ...pewnie Twoj chlopak ucieszy sie z niespodzianki ...a ja mam bzika na punkcie wystrajanie wnetrz ...bardzo mnie to interesuje i choc narazie nie mam doswiadczenia w tej wlasnie kwestii to w przyszlosci jesli nie bede robila tego zawodowo to Remuś zglupieje ze mną jak bede urządzala moimi pomyslami nam mieszkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam tak samo:P ja to swoj pokoj urozmaicam cały czas:D i mama sie cieszy,ze juz sobie pojde;) ja jak zaczne urzadzac nasze mieszkanko to nie wiem co to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyki :) a mój żołnierz wreszcie przyjedzie na urlop 5 dniowy jutro :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D superr!! strasznie sie ciesze! 098DDC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×