Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jusinka
oki dzieki za rade pewnie bede pisac jak bedzie mi zle bo chociaz wy wiecie co czuje...caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam wasze forum juz od
jakiegos czasu i chcialabym napisac do jusinki. Skarbie twoj chlopak chyba nie dorosl do zwiazku, w wojsku pewnie pod wplywem kumpli doszedl do wniosku ze sie jeszcze nie wyszalal. Patrzylam na twoja fotke i zauwarzylam ze jest od ciebie o prawie 2 lata mlodszy. Lepiej o nim zapomnij i znajdz sobie mowa milosc. Nie bierz mlodszego, ja mialam podobna sytuacje. Moj eks jak mial 21 lat wyjechal do Irlandii na pol roku i tak samo zakonczyl nasz zwiazek. Bylismy z soba 2 lata, planowalismy wspolne zamieszkanie:( ja wtedy mialam 23 lata. Mowie ci dziewczyno odpusc sobie tego gowniarza! Dobrze ci radze, teraz mam 26 lat, kochajacego meza i roczna coreczke:) i mimo ze bardzo cierpialam po stracie bylego to jednak niczego nie zaluje. Zycie toczy sie dalej kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! Jusinka nie rezygnuj i walcz o swoją miłość,spróbować zawsze można!Wierze,że wszystko będzie ok. I uważam ,że wiek nie ma znaczenia,znam pary kórym życie się ułożyło mimo że dzieli ich spora różnica wieku.Może być tak że 30-letni facet okazuje się mniej dorosły niż 20-latek więc nie można oceniać chłopaka pod tym względem. Miłego dnia wszystkim życzę!buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka mnie się wydaje, ze on naprawdę Cię kocha tylko może wystraszył się, że taka laska jak Ty go może zostawić i wtedy nie dałby sobie rady bez Ciebie. Musisz do niego zadzwonić io pogadać z nim zapewnić go że go nie zostawisz że wytrwacie:) Może się uda, ale nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka jak będziesz tu zaglądać to napisz czy Twój dostał w końcu ten odmulacz czy nie bo chyba już miał być przenoszony coś mi się kojarzy...bo mojego pojutrze przenoszą i tak się zastanawiam czy jest szansa ze na weekend przyjedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Jej jak ja dawno tu nie byłam steskniłam sie za wami strasznie ale nie miałam jak do was zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na mojego miśka moze w czwartek albo piatek przyjedzie, taki jeden cham cofnal mu pejotke ostatnio i teoretycznie w domu nie ma go miesiac, widywalismy sie troszke na stałkach ale to naprawde bardzo malo. Taka wsciekła byłam jak go nie puscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Tomcio dziś wyjeżdża do mnie , jutro już się zobaczymy, ale jestem szczęśliwa, nie widzieliśmy się prawie 6 tygodni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🖐️ Cholera niewiem czemu ale od jakiegos czasu kompletnie sobie z iczym nie radze:( tak mi ciezko a mojego skarba jeszcze przy mnie nie ma:( a zobacze go dopiero za 10 dni:( tak mi go brakuje..z kazdym dniem coraz bardziej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia nie załamuj się tak, wiem, ze czasem sa takie chwile że się ryczy z bezsilności, ale zauważ że Ty najczęściej z nas wszystkich chyba widujesz swojego:) Niedawno był u Ciebie i znowu za 10 dni go zobaczysz, a ja co półtorej miesiąca się z Tomkiem widuje:( Będzie dobrze, jeszcze nie dużo nam zostało do końca :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie najczesciej... co 2 tygodnie... A nam jeszcze zostało 098:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Wkoncu dzisiaj dostalam dobra wiadomosc od Miska z jego stawem biodrowym juz wszystko ok przeszlo po antybiotykach. Cale szczescie. Ja juz po WOS-ie, ale jeszce niemiecki i geografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny!!!!Dawno mnie nie było....wiem!Nie mogłam wcześniej....pracuje i przeprowadziłam się....nie mam już na nic czasu.Ale pochwalę wam się ze ostatnio byłam u mojego skarba 3 dni.....przejechałam 800 km by byc bliżej niego....Było cudownie...Romantyczne spacery brzegiem morza przy zachodzie słońca....Wprost niesamowicie.....Najcudowniejsze 3 dni w moim życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi was ....ale nie mam możliwości codziennie z wami pisac....bo nie mam swojego kompa....bo sie przeprowadziłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polski nie byl taki latwy:/ wypracowanie ok ale tekst hmm zobaczymy. Za to wos latwizna (i to rozszerzony:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zdawałam wos ale jak ja miałam mature to wszystko było poprzekrecane, jakis miesiac przed musiałam wybrac przedmiot dodatkowy gdzie wczesniej szkoła mówiła ze ma nie byc i wziełam wos na ustny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wlasnie pomimo ze miedzy nami jest roznica 1,5 roku to i tak swietnie sie dogadwywalismy wkasnie jka na swoj wiek byl badzo powazny i z dystansem podchodzil do wielu spraw zawsze sie rozumielismy....a wogule okazalo sie ze jego siostra namieszala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka dowiedziałaś się czegoś,ze piszesz o jego siostrze?rozmawialiście czy co? A powiedz mi Twój poszedł w kwietniu i służba ile trwa 9 miesiecy czy 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wam....!! widze ze tu duzo rzeczy nowych sie dzieje... ja Czekam na piatek bo moze moj wojaczek przyjedzie :) a jak nie to jade do niego w niedziele :) :):):):P Suri Witam!!! no pewnie ze dostał \"odmulacza\" 72 h, tylko nie odrazu bo bylo ich zaduzo i musial czekac 5 dni..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
poszedl 4 kwietnia na 9 miesiecy. wlasnie sie dowiedzialam ze siostra nagadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema blondyneczka! to jednak dostał:) ale w pierwszy weekend czy jak?Moj jedzie na macierzystą w 10 maja to jest czwartek to moze na weekend go puszcza..mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jednak jest 9 miechow nie 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri !! moj pojechal na jednostke macierzysta w piatek a dostal PJ w czwartek... takze wszystko sie moze zdarzyc, niemartw sie napewno dostanie odmulacza jak nie odrazu to po paru dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj daja od razu, pierwszego albo drugiego dnia, a jak poźniej to juz naprawde wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×