Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

zycze naszym wszystkim Aniom z forum wszystkiego najlepszego :) a z tego co pamietam to jest ich 3 :) a ja wlasciwie to o tym zapomnialam ze dzis Anny a moja tesciowa tak sie nazywa :( kurcze ja jutro u niej bede i nie wiem czy mam jej skladac zyczenia jakby co czy normalnie sie zachowywac... kurcze jakbym sobie nie przypomniala to by nie bylo klopotu a tak znow jest 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh u mnie odwrotnie wszyscy pamietaja a mój michas nie hehehe dzwonił do mnie a zyczen mi nie złozył mysli teraz tylko o tej jednosce zapomniał napewno ale wczoraj jeszcze pamietał hehe przypomnji sobie moze heh,On mi mówił ze bardzo watpi ze bedzie ta przepustka ze to bujda bo tam tego nie praktykuja ojjj jak ja bym chciała zeby przyjechał oszaleje ze szczescia chociaz zeby za tydzien mu sie udało chyba to tylko marzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno Dzis masz imieniny pomysl zyczenie moze sie spelni:P Ewcia..co sie przejmujesz tesciowa:P Daj jej roze jakas powiedz ze wczesniej nie bylo okazji zlozyc zyczen i juz . JA tu problemu nie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zyczenie to ja moge sobie miec a wojsko to wojsko kurde............. dolina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze ja nie mam z nia jakichs specjalnie dobrych stosunkow choc wiem ze mnie lubi...tak bylo od pocztku choc tak naprawde to ona do wszystkich odnosi sie tak samo tak troche z dystansem co mnie zcasami dziwilo no ale taka jest, z tesciem to mam dobry kontakt a z nia czasami mi brakuje tematow do rozmow choc jestem bardzo wygadana ale to chyba dziala ten stereotyp wrednej tesciowej :P no ale moze cos jutro wykombinuje, jesli Bartek jutro bedzie skladal to ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 69 ale odmulacz to nie jest bujda i chyba naprawde wszyscy to dostaja, moj nie dostal w pierwszym tygodniu bo dali mu sluzbe ale jak byl drugi weekend to juz go mialam w domu :) nawet kapitan kazal mu do mnie dzwonic ze przyjedzie (Bartek oczywiscie ):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wiem ze wiekszosc jednostek to ma ale nie wim czy tam jest bo on niby z kims tam gadał i mówił mu ze nie ma ale suuper by było :D czyli jak dzis ma przeniesienie to jutro by przyjechał? moze za szybko i za tydzien juz bym dała rade ale bym zyła juz tylko tym czasem:) mój brat był kilka lat temu w woju i tez móił ze go tam trzymali po przeniesieniu miesiac to ja juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze np koledzy mojego z poprzedniej jednostki to jakos dostali odmulacza w tym samym tygodniu co zmienili jednostke a moj w nastepnym i chyba zadnej dziewczynie z forum nie zdarzylo sie ze chlopak nie dostal takiej przepustki. Bądz dobrej mysli! ale to tez zalezy jaka to jednostka bo u mojego np to maja sluzby co 24 godz i ciezko sie wyrwac wiec widywalam go co miesiac ale teraz juz lepiej bo byl w tamtym tygodniu i dzis wieczorem tez juz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze masz My sie dawno nie widzielismy i jeszcze dalej go przenosza odemnie :( ale bede dobreaj mysli i czekam na dobra wiadomosc od niego dam znac jak sprawa wyglada :) a kiedy oni sie dowiaduja o tym odmulaczu ze jada do domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni im jakjos na poczatku powiedziec (moze dzis moze jutro) jak juz sie oswoja ze wszystkim. A ja po raz pierwszy mam tak dobrze bo mam chlopaak 540 km ode mnie no i tak jak mowie do tej pory widywalismy sie co miesiac ale teraz juz zostaly 3 miesiace i 2 urlopy przed nami wiec moge stwierdzic ze najgorsze juz za nami :) i wiesz co mysle ze jutro to raczej nie dostanie bo jednak to troche za szybko ale w nastepny weekend kto wie choc jak wiadomo wojsko jest nieprzewidywalne :( i nie zwracaj uwagi na opowiesci swojego brata bo wojsko przez pare lat bardzo sie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mój jest pancerniakiem :) kurde zeby za tydzien przyjechał!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze to kolejny marynarz :) bo moj byl wczesniej w ustce a teraz jest w gdyni. Straszne sa tam polaczenia kolejowe przynajmniej do mnie i zawsze jakies problemy przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Turku to jest w wilkopolsce wiec mamy tez do siebie kawałek Ty chyba dalej a gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Bialej Podlaskaiej to jest 180 km od lublina :P wiec kawalek tez mamy do siebie moj to jedzie prawie 9 godz ekspresem a jak normalnym pociagiem to jeszcze dluzej i tak mi szkoda tych 20 godz z PJ na same dojazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ale juz najgorsze za wami a ja jeszcze ponad pół roku ale damy rade!! jeju juz chce zeby mi powiedział ze za tydzien przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat Twoj wroci na święta nawet nie obejrzysz sie jak juz bedzie przy Tobie :) a jemu pozwol najpierw dojechac do jednostki :D a tak w ogole to ile czasu juz sie nie wiedzieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio na poczatku lipca sie widzielismy ostatnio, a całkiem ma wrócic ostatniego stycznia cos koło tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz troche minelo, my chyba najdluzej sie nie widzielismy 35 dni z tego co pamietam. A ja widocznie cos zle policzylam z tym grudniem :P ale pocieszajace jest to ze juz bedzie dziadkiem i bedzie mogl wziasc urlop na cale swieta i sylwestra :) a wchodzilas moze na forum wojsko polskie? bo tam mozna znalezc jakies informacje o jednostkach i nie tylko ale oczywiscie nie o wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wchodziłam ale juz jakis czas temu, to bedzie mógł wziasc urlop kiedy bedzie chciał??? nio ale w swieta to kazdy chce jechac i byc jaknajdłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest tak ze moga mu sami \"zaproponowac\" termin :P albo sam bedzie wybieral to juz zalezy od jednostki. U mojego sami wybieraja i jesli jest duzo chetnych na jeden termin to po prostu jedzie ten komu zostalo najmniej DDC a Twoj juz bedzie mial malutko wiec jest duza szansa a z reguly przynajmniej na swieta to wszyscy dostaja chociaz PJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie tak. Chlopak Marioli jesli kojarzysz to wlasnie mial wybierac albo to albo to a urlop fajny by byl bo zakladajac ze sie bedziesz uczyc to akurat bedziesz miala duzo wolnego czasu :) ja wlasnie zazdroszcze jesionkom ze teraz ich chlopcy wyszli i maja dla siebie wakacje bo ja juz od pazdziernika wracam do szkoly i bedzie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez wakacje dupa blada hehe módl sie zeby przyjecha za tydzien ten mój żołnerz!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj doczekasz sie napewno :) jak to do mnie napisala wczoraj Necia \"dlugie czekanie, dobre sniadanie\" czy jakos tak :P no Aniu dzieki za rozmowe przynajmniej czas mi szybko minal teraz zjem obiad i zostanie juz tylko 5 godzinek do przyjazdu mojego wiec narazie mykam. Zycze Ci milego dnia papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie wszystkiego najlepszego !!! Aniu pisałam CI już że mój szwagier był w Czarnem i nie wiem gdzie go potem przenieśli ale z tego co kojarzę to miał odmulacza... I tylko z jednym przypadkiem się spotkałam kiedy powiedzieli koledze że u nich w jednostce czegoś takiego nie ma ale to było w samochodowej na jakimś zatyłku:) A odmulacz się dostaje przeważnie w pierwszy weekend na nowej jednostce więc jutro ok 15 podejrzewam że Twój wojak wyjdzie na 72h:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Aniom zycze wszystkiego najlepsiejszego:)i tego,zeby to wojsko zleciało Wam jak najszybciej:) powiem Wam szczerze kobitki,ze zazdroszcze Jesionkom,ze maja juz swoich na zawsze obok:)pomyslec,ze gdyby nie to prawko i pare pomylek w WKU to moj tez by wczoraj wyszedł:)a tak jeszcze 3 miesiace....ale nie narzekam:D bo byc moze dostanie te 30 dni rehabilitacyjnego wiec by było zawaliscie:):):)i jeszcze urlop to praktycznie bedzie tak jakby wyszedl do cywila:D ale nie planujmy zobaczymy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻:) Kurcze...muszę przyznać że ten czas strasznie szyyybko leci.Pamiętam jak mój [już teraz ex] wsiadał do pociągu by jechać do monu,a już za 3mieszki wychodzi.Zleeeciało jak nie wiem.Napoczątku wydawało mi się to kosmicznie długo te9miesięcy,ale tak w gruncie zeczy jest to niewiele:) No niektóre z Was mają swoich wojaków na zawsze:)..ale i Wy się doczekacie!:) Kurczę strasznie się żrzyłam z tym forum:P mimo iż..praktycznie do niego należę,codziennie tu zerkam:) Szkoda tylko że tak się to wszystko u mnie potoczyło:(no..ale i tak bywa. Zazdroszcze Waam:) tego...ze przetrwaliscie!:) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×