Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a ja dzis probowalam ubrac choinke ale hmm nie poszlo mi i ja rozebralam... nie lubie swiat i wogole sie poplakalam... eh te dziwne humory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zycze wam wesolcyh swiat :) wlasnie pije se piwko ktorego w pubie nie wypilamm... i mykam potem z moją rybką do niej i nieewiem kiedy tu zajrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka :D a mnie pamietaciue?:D ja tam paule pamietam, pamietam jaka była szczesliwa jak go miała i jaka nieszzczesliwa jak ją zostawił i wiedziałam ze bedzie tak jak z jusinką!!! :D paula bardzo sie ciesze ! dziewczyny, moj wojak juz jest ile? hmm ze 2 miesiące prawie po wojsku i powiem wam ze z początku było ciezko bo wydawało się ze sie zmienił i zamknął w sobie, ale jednak...teraz juz wszstko wraca do normy... wiec przygotujcie sie na to ze po powrocie nie wszytsko moze byc od razu takie kolorowe :D ale najwazniejsze ze jest ze mna :D teraz jest taki kochany :) zycze wam tego szczescia zen\\by nadeszło jak najszybciej :D:D a tak w ogóle, to radosnych i poełnych szczescia swią, szczesliwego nowego roku, duzo zdrowia i usmiechu, miłosci, spełnienia marzen w pszyszłym roku zycze :D buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie jestem w domu... poklocilam sie ze swoim i wrocilam do domu na stopa... nigdy az tak nie bylo jak dzis... ja chyba nie chce juz z nim byc:( wwogole mnie nie rozumie ani nie stara sie zrozumiec.. zawsze wazny jest tylko on i jego potrzeby... nawet juz nie mam czym plakac bo juz chyba wyplakalam wszystkie lzy... poklocilam sie z mama przez telefon bo jej obieclismy ze sie zjawimy no i ja troche pomoge a tu lipa moj bogdan mial to gdzies... wpadl na pomysl zebym se pojechala na stopa i pomogla mamie i o to jestem... nawet nie zapytal czy jechac ze mna czy mnie wieczorem zabrac czy co? kompletna olewka i jeszcze do mnie z ryjem ze moglam mu powiedziec o co mi chodzi ze ma ze mna jechac itd a nie on musi sie sam domyslac... mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w przedświąteczną niedzielę:) Chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych i Spkojnych Świąt, oraz aby Nowy Rok był lepszy od mijającego :* Lamia ja Ciebie też pamiętam:) Wiesz, mój strasznie przeklina, ale i tak stara sie przy mnie bardzo, a tak poza tym to jest strasznie czuły i ciągle sie przytula i w ogóle:) Dla mnie SUPER! Ahh przede mną 4 dni z nim sam na sam i Sylwester:) Czasami nie wierze w to,że to wszystko tak sie odwróciło o 180 stopni. Emilcia współczuje Ci, ale trzymaj sie jakos! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka Ty masz 123 dni ...ja niby tez ...ale u nas jak to mi misiu w sobote powiedzial jest nieskączone 500 ... tak czasami bywa a moze on ma te gorsze dni ...moze coś go gnembi a nie chce ci o tym mowic bo nie chce cie martwić ?? moj skarbek byl od czwartku do dzisiaj raniotko ...wiecie jak pieknie spedzilam te dni . W czwartek mialam urodzinki ..wiec moje zyczenie sie spelnilo aby spedzić je z nim .Czwartek wieczorkiem poszlismy do restauracji . Piąteczek tez milutko chociaz wieczorkiem nie najlepiej bo ciagle sprzeczalam sie z misiem bo jak dla mnie to za duzo wypił . Wczorajszy dzień cudowny ..a dzisiaj o 6.40 rano musial jechać . Biedactwo świeta spedzi w jednostce i co jeszcze z wigili na pierwszy dzień świąt ma slużby . To już troche przesada . Wczoraj bardzo ciezko bylo nam sie od siebie odczepić ...stalismy wieczorkiem przed moją klatką i misiu tak sie wtulal we mnie ...malo co sie nie poplakalam ,ze tych swiat nie spedzimy razem . Kożystając z okzji chcialabym wam życzyć wesolych i pogodnych świąt,dużo milości ,radości i wszytskiego co sobie wymarzycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia Faktycznie zachowal sie nie tak jak powinien .. Ja przez ostatni tydzien do niego dzwonie i ani razu mi nie powiedzial nic milego ..tylko \"a co chcesz\" a ja sie go pytam czy ja musze cos chciec? dzwonie bo chce wiedziec co u niego slychac.czasem to mam go po dziurki w nosie ..;/ Jebany MON .. jeszcze tylko styczen i luty i wyjdzie z tego gowna , ale co z tego jak i tak wcale sie nie bedziemy wdywac pewnie . bo sie przeprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A mój żołnierz dziś przyjeżdza na święta i sylwestra ummm tak długo go nie widziałam wiec go wymolestuje hehe :D a co tam u was? wisze ze Ania-zamykammmmm cos nie tak z tym swoim :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja rowniez zycze wszystkim wesolych swiat :) bo juz pewnie jutro tu nie zajrze. A co do klotni to pamietajcie ze i w cywilu sie zdarzaja i nie warto czasem kierowac sie emocjami. Trzeba to na spokojnie przedyskutowac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj co sie porobilo! Dzwoni dzisiaj rano do mnie K i mowi czy moze wpasc do mnie bo jest na pj .. szczerze mowiac ciesze sie ale mam wielki tez problem !! Mial urodziny w listopadzie 30 na andrzejki jest koniec grudnia a ja nie mam prezentu dla niego , ale to dlatego ze zamowilam bluze g-unit z USA noi nie chcialam zeby ja wyslali przed swietami bo wiecie jak to jest moze sie zgubic ,a zamowilam ja dopiero 10 grudnia bo nie bylo takiej i musialam czekac na dostawe. I glupio mi teraz tak bez prezentu rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim wam dziewczynki wesołych swiat ;) tak po przejzeniu wszych wpisow na tej stronie musze stwierdzic ze ja nie mam takich problemów, naszczescie ;) z R. wogole sie nie kłoce az sie temu dziwie ale coz mozna to przyczepic do tego ze wykłocilismy sie chyba za wszystkie czasy jeszcze przed tym jak zostalismy para ;) szkoda tylko ze teraz go nie ma, ale nie ma tego złego 28 juz niedługo, az sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro od rana z MISIEM !!!!! Jeju jak sie ciesze, chyba nie zasne dzis!! heh. Trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jak tu pusto ...a ja chora...gardlo mnie tak strasznie boli ze mowić nie moge ...a czemu to nie wiem bo ciagle siedze w domku .. musze wyzdrowieć do niedzieli bo wtedy chyba misiu przyjerzdza :) . ale ja za nim strasznie teskenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek ja gtez chora:P najpierw pare nieprzespanych nocy przez katar a teraz mnie tak gardlo boi..ale kuruje sie:P Zdrowka zycze:) JAkie macie plany na sywlestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka trzymaj sie bedzie dobrze:)nie mam twojego gg wiec nie moge Ci pomoc ale na pewno uda Ci sierozwiazac problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaa---
Czy wojsko powoduje schamienie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na świetne forum
dziewczyny naprawde mi zalezy na to zebyscie sie rejestrowaly im nas wiecej tym lepiej :) Bylam na podobnym forum ale zostalo zamkniete a wygadanie sie naprawde pomaga :) Wiem sama po sobie :) Dlatego naprawde goraco zapraszam http://www.dziewczynyizolnierze.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam przygotowania do sylwka? moj wojak nie wyjdzie wiec mi sie isc niechce nigdzie jakos... bleee... jutro pojde go odwiedze a potem? 22.00 i spac... oby tylko to przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satine66
ja mialam rok. juz nie mam i nie zaluje sku***syna!! ale on chyba zaluje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satine66
sama przez pol roku pracowalam w wojsku.. czego sie naogladalam i nasluchalam to nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mam ochote sue gdzies zaszyc daleko byle z zasiegiem;) R. przyjechał i pojechał jakos tak strasznie szybko ten czas minal :/....i wcale mi sie nie chce tego sylwestra, zawsze po wyjezdzie mam co najmniej 2 dni z glowy nic mi sie nie chce i mam zły humor........ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×