Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej ja juz o tym nie mysle mój żołnierz od dzis jest na poligonie trzy tygodnie ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zalamana bo moj chlopak wyrazil chec wyjazdu na misje do syrii w lutym,to jest warunek zostania w wojsku na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczeta.Juz dzisiaj sie lepiej czuje,wczoraj dostalam przesylke z niesmeirtlenikiem i tak do konca to nie jestem zadowolona, bo sa male literki i wcale nie widac mojej dedykacji, dla mojego wojaczka:( i postanowilam,ze jeszcze musze cos mu dac.I wymyslilalam, ze zrobie ladne zdjecie portretowe:)Siedzialam wczoraj w domu i sciagenlam sobie taki fajny program do obrobki zdjec i zrobilam dla mojego wojaczka piekne zdjecie portretowe czarno-biale mowie wam jak bosko wyszlo.odrazu polecialam do sklepu i kupilam ramke do tego zdjecia.Ladnie wszytsko sie komponuje bo zdjecie jest czarno-biale a ramka złota.dzisiaj pojade do niego do domu posprzatam mu troche w pokoju i postawie swoja ramke ze zdjeciem,ale napewno sie ucieszy jak przyjedzie.Jeszcze dziewczyny 9 dni i bede sie widziala ze swoim ukochanym,ale musze wam powiedziec,ze i tak jakos szybko zlecial mi ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ja jakos nie czuje zeby ten czas az tak leciał ale co tam już za niedługo zaczniemy obcinać centymetra... moj ryjuś był wieczorkiem u mnie i spał u mnie ale rano znów ta sama norma... aj a dzis miałam wolny dzień od sql i myślałam że pójde do niego a tu mu kuchnie nagle dali... dziś miał testy na wartownika ale dzięki bogu nim nie będzie i się ciesze zawsze mniej służb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilci moj chlopak jedzie do syrii w lutym tego to dopiero sie boje i to mnie dopiero przeraza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,moje kochane kobiety na tym forum :) Czy moze jest ktos,chetny do pogawedki,bo nie moge cos zasnac,wiec postanowilam do Was napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojchlopakwwojsku
www.mojchlopakwwojsku.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelika ja tez sie tego boje ...ale prosilam misia aby nie jechal ...i on tez na razie nie chce ...a owszem jest waruynek taki ze trzeba wyjechac na misje ale to chodzi o to ze przynajmniej raz jak sie jest zawodowym wojskowym i od razu teraz nie musi wyjerzdzac praca klasowa z matematyki i fizyki dobrze poszly wiec mysle ze zlapie dobre ocenki ...choc w tym roku nie narzekam tak bo sie staram . a misiu bardzo chce abym przyjechala do niego w sobotke to on by sobie wziął stałke na pare godzinek jak by go puscili i bysmy razem spedzili czas ...wiec chyba jade ...ale fajniutko bedzie ...fakt malo mam pieniedzy ...ale chce pojechac ...a kasa ne jest dla mnie tak ważna ...wole spedzic te pare godzinek z moim skarbkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia bo tak to jest jak sie czesto na stałki wychodzi i czesto jestes u niego w odwiedziny to wtredy czesto ma sluzby ...i tak masz szczescie bo z tego co piszesz to bardzo czesto sie z nim widujesz wiec nie ma co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dopiero poczatek poligonu ehh ja nie wiem jak wytrzymam do świąt bo dopiero wtedy go zobacze :\"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez swojego Wojaka nie widze juz 4 tydzien :( a przyjedzie niestety dopiero 4 grudnia...oczywiscie jesli nie zmienia mu planow bo oni wszystko moga...ale musimy czekac cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdą z nas niestetyy czeka poligon ... moj misiu teraz nie pojechal na poligon ale co z tego jak ma wiecej służb i raczej nie bedzie mogl przyjechać ... ja jednak bardzo sie ciesze bo jutro jade do misia i on wychodzi na stałke wiec 5 godzinek pobedziemy ze sobą :) cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja mam swa rybke na miejscu ale ciagle ma sluzby : sluzba 24 wolne sluzba itd a przed sluzba na stalke wyjsc nie moze jedynie ja moge zajsc ale to tez nie na dlugo...a kiedy spedzilsimy ostatnio wekend z soba? w polowie pazdziernika ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak tu cichutko a ja wczoraj mialam jechac do swojgo misia ...mial wyjsc na stałke i mielismy te 5 godzinek posiedziec razem ...ale stalo sie cos cudownego ...misiu dowiedzial sie ze ma wolną chate ...poszedł do dowódcy i przeprawil mu stałke o 12 do 9 rano w niedziele ...ajjj spedzilismy cały dzien i noc razem .Towarzyszyla nam Blanka jego siostra .Siedzielismy w domku od 15 ...bo od tej godzinki byl na miejscy ...no i o 6 rano miał autobus ...a ja dalej do 9 spałam u niego w domku .To byl cudowny dzien ..nawet sie nie spodziewalam ze taki bedzie ...ajjj :) jak slodko sie teraz robi jak o tym pomyśle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pojdzie nastepny wekend spedzam ze swoim chłopakiem i robimy oficjalne zareczyny w sobote no chyba ze znów nie dostanie przepustki i mu służby wrzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Emilcia juz ci gratuluje zareczyn:)to piekna chwila:)aj chciałabym przezyc to jeszcze raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również emilce gratuluje zareczyn ... a ja smuteczek mam na buźce ...misiek bedzie mial co dwa dni sluzby i nie wiadomo czy w weekend przyjedzie ...:( chce mi sie ryczec ...tak bardzo mi Jego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również emilce gratuluje zareczyn ... a ja smuteczek mam na buźce ...misiek bedzie mial co dwa dni sluzby i nie wiadomo czy w weekend przyjedzie ...:( chce mi sie ryczec ...tak bardzo mi Jego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioleczek18 mnie rowniez jest smutno...juz mija miesiec odkad nie widze swojego Łukasza...na szczescie pociesza mnie mysl ze za tydzien prawdopodobnie bede mogla o tej porze tulic sie do niego. Pozdrawiam wszystkie czekajace Dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja rybka ostatnio pj miala 26-28.10.... niestety wciąż były służby bo się urlopy rozsypały... dziewczynki trzymajmy się razem...wiem że kiedy jest mi smutno moge z wami sobie popisać .... aniołeczek ile tam ci dokładnie DDC zostało? bo my myśleliśmy ze do 25.04 będzie ale jakoś tu się nagle okazało że do 22.04 i źle wciąż odliczaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia ja sama nie wiem ile dni do cywila bo to roznie w kazdych jednostkach inaczej jest ...na razie licze tak jak bylo czyli 147 DDC ale bym sie cieszyla gdyby wczesniej wyszedł . ..choc w sumie wyjdzie chyba tylko na weekend a potem zaczyna tam prace ..wiec za bardzo mnie to nie pociesza... w sumie nie wiemy jak to bedzie wygladalo jak chce isc na zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, nie wiem czy ktos mnie jeszcze tutj pamieta bo moj Misio juz dawno wyszedl z wojska...ale co tam postanowilam ze was odwiedze i napisze pare slowek.:) Zobaczycie ze dacie rade, a wojsko szybko zleci. Zycze wam wytrwalosci...... PS. Ja z Misiem dzieki temu wojsku zrozumielismy ze nie potrafimy bez siebie zyc. W sierpniu zareczylismy sie a w maju bierzemy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×