Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

zamykam----co to za jednostka ze szukaja komórek rozumiem na poczatku ale teraz :/ on ci nie sciemnia ? hehe nie wiem tak tylko pytam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekczek18 - dzsiaj jest w siedlcach przeniesli go z warszawy ehh normalnie szkoda nerow dobrze ze jeszcze te telefony istniejea ;) mimo to nadal mam nadzieje ze jdnak dostanie przepustke.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze nastroje nie najlepsze ale powiem wam ze jakos nie chce mi sie wierzyc ze chlopcy nie dostana przepustek na swieta... chyba zawsze tak bylo za albo swiata albo sylwester i mysle ze moga tylko ich straszyc i zycze wam zeby tak bylo.Badzcie cierpliwe bo warto i trzymajcie sie cieplutko jeszcze niejedne wspolne świeta przed wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta swieta beda ale sylwek juz nie... mimo ze dzieli nas z hm 5 min drogi wiem wiem mam dobrze ale tak od poczatku nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania69 myslisz ze klamie? :( JEdnostka lotnicza , bo prawdopodobnie nagral jakis zolnierz jak kaprale sa pijani i przeszukuja..Szczerza mowiac denerwuje mnie to juz bo prawie 2 tyg nie napisal mi ani jednego sms..jestem wsciekla! a co do sylwestra to napewno ich strasza tak jak kolezanka wyzej napisala , przeciez swieta i nowy rok na pewna pozwola spedzic z rodzina , bedziecie sie nimi cieszyc i opłatkiem dzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ja wróciłam ze szkoły i siedze w domu buu jak zawsze :/ bo mój żołnierz mi nie karze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrociłam z zakupow ufff ludzi jak mrowek ;) co do przepustek to ani swieta ani sylwestra nie spedzimy razem ;/dostanie przepustke ale miedzy swietami ;/ jjakos tak dziwnie ale wazne ze bedzie ;) najwyzej sylwestra urzadze dzien wczesniej ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina...moj jest akurat w bartoszycach...byl na krotkiej przepustce i mowil wlasnie o tych zolnierzach co sa na szkoleniu do syrii...moj na szczescie zrezygnowal z tego pomyslu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zamykam oczy ja mysle ze on nie klamie skoro doszlo do takiej sytuacji... u mojego jak chlopcy nagrali jak jeden z nich czyscil kibel szczoteczka do zebow to byla niezla afera i chcieli im zabrac telefony wiec po czyms takim wiadomo ze kadra bedzie sie mscic... z nimi lepiej nie zadzierac a telefony sa przeciez zabronione. zycze wszystkim udanej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno twoj chlopak nie klaamie bynajmniej ja na to tak patrze ...bo to oni mają przesrane przez to ze nagrali kadrze taki film ...i kadra jest teraz zagrozona i sie msci . a ja jestem przeszczesliwa ...oj skarb wychdzi na stałke od dzisiaj od 16.30 do poniedzialku do 6 rano ...chodził do tego komendanta prawie co poł godziny ...poklucil sie troche z nim i mu pozwolił . bo jaka to sprawiedliiwosc ze koleś ktory wywalil puszki na trawnik pojechał sobie na przepustke do domu a moj misiu nie moze ...zwlaszcza ze w tamtym miesiącu widzialam go tylko przez 3 dni . na szczescie wyszlo na nasze i spedze z nim caly wieczor i pol nocy i jutro calutki dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki , jak wam mija weekend? Mnie szczerze mowiac nic sie nie chce:( Obiecalam sobie ze tyle rzeczy zrobie i jak zwykle zostawilam na ostatnia chwile czyli na niedziele zamiast wlasnie dzis odpoczywac ;/ Doszlam do wniosku ze z organizacja czasu u mnie jest kiepsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.........juz sie nie moge doczekac przepustki.......dopiero 28-31 coz ani swieta ani sylwester....ale wazne ze wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy - mam ten sam problem ;) tyle ze dzisiaj odpoczywam a w zasadzie sie kuruje bo zołnierz w prezencie tydzien temu podarował mi kaszel i bol gardła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnij kto nie mialam okazji sie przedstawic Ania jestem :) Masz szczescie ze Twoj przyjezdza chociz miedzy swietami ,bo ja ani tyle K. nie zobacze ;/ dopiero w nowym roku , ale za to pod koniec lutego wraca ale na niedlugo po przeprowadza sie ;/a Twoj kiedy wychodzi ??:) A wiesz ja ostatnio tez mialam kaszel i tez przez wojaka:P PAre strepsilsow i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi Patrrycja jestem ;) ja kaszel lecze juz tydzien i jak na razie coraz gorzej ehhh coz moj R. jest dopiero 2 miesiac wiec wyjdzie dopiero cos koło wakacji, troche sobie jeszcze poczekam........ oj nie zazdroszcze tej przeprowadzki daleko sie wyprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala zeby poszedl na studia i zeby sie uczyl , jego matka znowu chce zeby zostal zawodowym i on sie wkurzyl bo wtraca sie w jego zycie a on ma 21 lat i wyprowadza sie z domu chce pracowac i zaczac studia zaocznie a jak ja zdam mature to niby w tym samym miescie mam zaczac tez studiowac i zamieszkamy razem.Plany sa ale co ztego wyniknie nikt nie wie. WIesz moim zdaniem kaszel lepszy od kataru :P bo ja jak mam katar nie spie pol nocy bo mi tak zatyka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszel lepszy......ale przez niego tez nie moge spac ;) coz szczerze tez probowałam namówic R. do studiow ale jak to bedzie to sie zobaczy bo cos wspomina ze chce na zawodowego coz skoro chce isc w slady brata nie bede zabraniac ;) rzeczywiscie troche głupio ze mama sie wtraca ale wiadomo chce jjak najlepiej a Ty kiedy matyrka w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszel minie bez obaw:) Matura w tym roku na nieszczescie ;/trzeba sie bedzie za niedlugo usamodzielnic ale wiesz myslalam nad studiami zaocznymi i praca w tygodniu ale czy to bedzie mozliwe.planuje isc na socjologie ale troche trudny ten kierunek , w sumie teraz to nie ma nic prostego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem tylko z natury jestem troche niecierpliwa ;) zaoczne hmm.....skad ja to zanm ;) ja jestem teraz na 2 roku zaocznie i nie jest zle, no ale wszystko zalezy od kierunku, a prace odpusciłam na pierwszym teraz cos trudno mi cos znalezc ale wkoncu sie uda ;) matura to pikus ;) wierz mi nie jest tak zle ;) a co masz zamiar zdawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ;) ja zdawał wszystko na rozszerzonym no oprocz anglika ;) i tez sie zastanawiam po co ;) coz trzeba było sprawdzic co jest wymagane na uczeli ale kto by mi kazał:P ale nie załuje........warto było zobaczyc mine nauczycielki jak ja poinformowałam ze polski zdaje rozszerzony ;) wkoncu jka mogłam nie byłam jej pupilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to odbrze ze ci dobrze poszlo :) a studiujesz na prywatnej czy publicznej uczelni ? Kurcze musze sie wziac za nauke nie chce m isie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to niby tez jestem dobra z matemtatyki i chemi ale ze mnie straszny len i tragicznie mi sie nic nie chce szczegolnie przez ostatnie 2 lata , ale to ludzie tak na mnie wplyneli ze sie zrobilam wulgarna , niemila dla innych , ale zmieniam sie powoli znowu w grzeczna anie . bo wplyw otoczenia na moje zachwowanie za bardzo wplynal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na panstwowej dokladnie AP w krk, ja zaczelam sie uczyc dopiero jakis miesiac przed matura nie był do najlepszy pomysł.........w efekcie nie dostałam sie na dzienne mimo ze nie poszło mi najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×