Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Jusinka a To Twoje juz widziałam, chodzi mi o Paule ale jej chyba niema, bo ja jej chyba wysłałam moje fotki ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
aha myslalam ze chodzi o moje... Blondyneczka nie przesadzaj jaka ladna?????? poprostu zwykla prosta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dziekuje ze tak uwazasz to bardzo mile a dostane twoje zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
narazie nic nie mam....poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
blondyneczka mam prosbe jak bedziesz gadac ze swoim zolenierzem zapytasz go jak to jest u nich z tymi dziewczynami czy jakis kolega z wojska nie zrobil tak samo jak moj?? prosze popytaj sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Jusinka powiem szczerze ja mówiłam o Twojej sytuacji Tomkowi i pytałam czy się z czymś takim spotkał ale powiedział że zawsze jak ktoś tak robił to przeważnie przez jakąś inną laskę! Tylko że Twój Wojak jeszcze nie miał okazji nigdzie wyjść bo do przysięgi stałek nie mają więc naprawdę nie wiem co jeszcze mogło mu się ubzdurać:o wysyłam moje zdjęcia:) i Madzia ma racje bardzo ładna z Ciebie dziewczyna!!! Nie rozumiem Twojego faceta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
madziara fajne zdjecia naprawde a teraz jaki masz kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka..Ja znam wiekszosc z pokoju mojego chlopaka bo zawsze jak go odprowadzam na pkp to oni tez jadą razem z nim.... I jest taki jeden (ktorego bardzo nielubie) , on chodzi ze swoją dziewczyna juz 4 lata , ale w wojsku mowi o niej nieciekawie, olewa ją, nieodzywa sie do niej , pisze smsy do jakis innych panienek, i wszyscy sie go pyataja czego jest takim hamem ale on mowi ze mu to pierdoli....ale zawsze ta dziewczyna tez go odprowadza i mam ochote jej to powiedziec ale to nie moja sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój wciąż jedzie i jedzie,dobrze ze chociaz u kolegi się objadł bo przerąbane tak cały dzien w podrózy no ale za 1,5 godz bedzie juz w jednostce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
eh no tak droga dziewczyna ....ta opcja odpada bo nie mogl wychodzic do przysiegi..:( nataleczko nie mam twoich zdjec:( dziewczyny nie slodzcie mi tak z ta uroda...co wy widzicie takiego ladnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
blondyneczko twoich tez nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka u mojego był tylko jeden przypadek ale to laska z kolesiem zerwała jeszcze przed przysięgą bo nie widziała sensu czekać i on niezle się załamał...a tak kilku juz żonatych a reszta ma dziewczyny chyba 3 czy 4 jest samotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wiecie co ide na krotki spacer i bede dzwonic do mojego Dziubka....ehhh moj brzuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dziekuje za taka opinie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka to ja juz nie wiem czy masz te moje fotki czy nie????!! wydawalo mi sie ze tak...ale juz sie zamotałam:| Powodzenia w rozmowie...oby poszla dobrze:) Ja spadam bo mi internet hamsko muli Miłego wieczorku Suri, Natalaleczka, Jusinka 🌼 PAPAPAP 3m cie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu....dawno Cię tu nie było(chodzi mi o Gosie z Wielkopolski której chłopak był w Ostrodzie tak jak mój),jak bedziesz czytała forum to chciałam Ci powiedziec ze bez problemu rozpoznałam Cie na płycie z przysięgi jak kamerzysta Cie zatrzymał..wiec jednak te fotki ktore sobie wzajemnie pokazujemy na cos sie przydają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka jak wrocisz to od razu pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
kutwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!! :/ nie pogadalam z nim podobno nie mogl podejsc do telefonu dziwne to troche tak za kazdym razem ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co oni ida mu chociaz powiedziec ze jest tel do niego???czy od razu mowia ze nie moze podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×