Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jusinka chyba będziesz musiała próbować aż do skutku:o Ciekawe czy nie może podejść czy też nie chce:o ehhh... i mówią że kobit nie da się zrozumieć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje,ze naprawde nie moze podejsc,przeciez to mogłaby dzwonic jego mama nie wierze ze nie chciałby chociaz usłyszec kto to dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
tak blondyneczko mam twoje zdjecia nataleczko tobie tez dziekuje bo to chyba od ciebie dostalam jak jestes ze swoim najpierw w mundurze a na ostatnim razem po cywilu...tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez z rodzina tez nie ma za bardzo kontaktu jak mu komorke zabrali wiec to moglby dzwonic praktycznie kazdy..napewno by podszedl gdyby mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to moje foty dwie pierwsze są z przysięgi a ostatnia z ubiegłorocznych wakacji:) Fakt to mógł dzwonić ktoś z rodziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
obawiam sie ze jesli rodzice dzwonili do niego juz wczesniej to kolejny telefon moze byc ode mnie i wolal nie podchodzic Albooo ugadal sie z rodzicami ze jesli beda dzwonic to niech powiedza ze dzwonia rodzice temu co odbiera telefon i tak sie mogli ugadac Ja juz ronie mysle chyba mysliwym zostane bo caly czas kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jutro go przenosza pod Warszawe to juz tym bardziej nie mam jak dzwonic dopiero wtedy jak zdobede numer od jegio siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee wydaje mi się że aż tak to nie kombinuje! A ten kto odbierał telefon to pytał się kto mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...sama juz niewiem chociaz wątpie czy by sie z rodzicami na takie cos umawiał..moze akurat mają rejony i nie moze podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
nie nie pytal kto dzwoni Wlasnie dzisiaj dokladnie o tej godzinie mija tydzien jak uslyszalam te przykre slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój wreszcie dotarł..własnie mi napisał ze wchodzi do jednostki..kurna denerwuje sie o niego co prawda na poczatku słuzby był tam dwa tyg ale mam nadzieje ze nie bedzie gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo nowa kobietka..czesc Asiu napisz cos bliżej o sobie,o wojaczku kiedy poszedł gdzie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie denerwuj się na pewno będzie ok:) Pewnie przez jakiś czas będzie znowu tak jak na początku wojska bo będzie się musiał przyzwyczaić ale szybko przywyknie i będzie dobrze!! :) Jusinka na Twoim miejscu zadzwoniłabym jeszcze przez kilka dni a jak zawsze będziesz słyszała to samo czyli że nie może to dałabym sobie spokój z dzwonieniem i poczekałabym do PJtki! Mykam oglądać półfinał Eurowizji :P heheh buziaki 3majcie się 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie nowa kobitka tylko ktoś umieścił link żeby uzbierać sobie złoto i łup w grze! Właśnie sobie o tym przeczytałam bo byłam ciekawa co to za linki no i ktoś skorzystał bo kliknęłam:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
no tak chyba bedzie na ktorym leci pol final eurowizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz byłam na spacerku z kumpela:) Madzia podaj mi Twoj adres to wysle Ci foty...a jak nie to wstawie link mojej fotki... A ja jutro nie ide do szkoły...juz mi sie nie chce jade na wagary:P a co tam:) pojde na basen na solarke:P chociaz tego 2 to mi nie potrzeba ale opalenizny u mnie nigdy za wiele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na poczatku witam nowa dziewczyne Serie :) normalnie jutro piatek a ja wraz nie wiem czy on w koncu przyjedzie czy nie... w ogole wkurza mnie to wszystko bo jak napiszemy 5 smsow dziennie to juz jest dobrze bo albo nie moze albo akurat nie ma zasiegu i albo smsy nie dochodza wcale albo ma ta cholerna sluzbe... i wkurzaja mnie te rozmowy bo na odpowiedz czekam godzine i jak jest 22 to on idzie spac :( naprawde nie jestem do tego przyzwyczajona bo w ustce pisalismy non stop a teraz tak nie mozna. Po calym dniu mam mu tyle do opowiedzenia ale co z tego...pocieszam sie tylko mysla ze on juz musi wiedziec czy bedzie mial ta PJ a narazie nie jest wkurzony wiec moze chce mi zrobic niespodzianke... w sumie fajnie by bylo. no nic wygadalam sie to ide sie dalej uczyc w sumie od dwoch tygodni nie robie nic innego ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
to zapowiada ci sie fajny dzien zazdroszcze ja od rana w pracy wrrr...moze wstaw link ze zdjeciem chetnie zobacze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciagłam sobie swietna piosenke nie moge jej przestac słuchac:) East Clubbers My love...zajebista jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
paulunia jak z ciebie jest pasztet to ze mnie konserwa....na co ty narzekasz???????????? masz moze link do tej piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bo to piosenka sciagneta z programu BearShare ale jak chcesz to moge Ci na poczte wysłac:) no chyba ze sobie program do sciagania muzyki sciagniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czy moge prosic na poczte ?? jusinka21@wp.pl bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz wysyłam:) moze zaczernisz sobie nick..bo chyba juz z nami zostajesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś-nieważne
Witam Was:)) Niewiem czy przyszłam na dobry temat ale zaryzykuje i napisze do was:) Sorrki za błedy ale jestem dyslektykiem. Mam chłopaka ,ktory miał teraz isc do wojska ale niechce iść pozniej za rok, znaczy się gdzieś po sylwestrze pewnie, powiedział mi ,że jest zemna za krotko i niechce teraz sie rołaczać, Hm ale i tak jestesmy rozłaczeni bo on mieszka na drugim końcu Polski(ale i tak się widyjemu co 2 tygodnie na tydzien dwa rożnie wiec takie bycie ze soba niejest wcale złe):(( Wiec jak pojdzie do Wojska to mam nadzieje ze wytrzymam hm co ile mogliscie sie widywac ze swoimi chłopakami?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś-nieważne
tam miało byc napisane ,że pojdzie za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jak moge sobie zaczernic nik? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka musisz wejsc w preferencje u samej gory i tam wpisujesz hasło dla swojego nicka dzieki temu nikt sie nie bedzie pod Ciebie podszywał:) no i mozesz sobie cos w stopke wpisac jakis wiersz itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×