Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hehe tylko 247 dni jak to czytam to sama nie wiem czy sie smiac czy plakac :P a Ty Nati kupilas sobie centymetr? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że jeszcze nie:P cały czas zapominam ale muszę kupić Tomkowi i mu wysłać bo jak był na PJtce to zapomnieliśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwie sie bo kto normalny pamieta na PJ o jakims glupim centymetrze :P a mi juz prawie miesiac zlecial i moge stwierdzic ze szybko :) choc ostatnio coraz wolniej leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po po prawie 4 miesiąchach (równe 4 będzie 15 marca) mogę powiedzieć że leci mi nawet szybko, ale nie za szybko a szkoda! Miałam mu dać taki centymetr z domu bo jest prawie nie używany ale niestety skleroza nie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj moj misiek opowiadal ze niektorzy marynarze juz dostali stalki i pojechali na impreze do slupska... ale moj mowil ze i tak by nie pojechal bo juz nie ma kasy :Pnawet tydzien nie minal a on juz wydal ponad 100 :P i wlasnie mowil ze na fajki miesiecznie mu trzeba 180zl i zoldu za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to Ty musisz jeszcze raz przejsc taki okres jak dotychczas ja jak patrze na tickera ktory wskazuje 8 miesiecy to nie wiem jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to faktycznie kiepsko ma:o mój też pod koniec miesiąca nie ma kasy i ciągle narzeka ale chyba raczej na wszystko mu starcza przynajmniej tak mi mówi! Tomek nie chodzi na stałki to może też dlatego bo nie wydaje na imprezach kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zobaczysz ani się nie obejrzysz a będziesz w takim momencie tego syfu jak ja! Nawet nie wiem kiedy mi te 4 miesiące minęły! To prawda że po przysiędze leci już troszkę szybciej! Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez nie wydaje na imprezy bo jeszcze na zadnej nie byl! raczej wydaje na fajki kawe no i teraz kupil mi koszulke i raz zamowili sobie pizze :P ale on ma talent do wydawania oastatnio jak wrocil z Belgii to wydal 2000zl przez 2 dni wczesniej 3000 przez swieta :) dlatego sam mowil ze w przyszlosci to ja bede trzymac kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jesteśmy w takiej samej sytuacji:) mój też już mi powiedział że kasę ja będę trzymała bo on wydaje lekką rączką:P Mój to wydaje na fajki słodycze (bo jemu to ciąglę mało) i coś do picia, bo jak opowiada to czasem się zdarza że przez cały dzień nic do picia nie mają, a wody z kranu pić nie mogą bo jest nie zdatna do picia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi slodyczami to tez prawda Bartek mowil ze ciagle musi jesc jakies batony i czekolady w sumie to sie ciesze ze zold jest maly bo nie bedzie mial pieniedzy na glupoty! w sumie to ja mam troche jego kasy bo mi dal na przetrzymanie ale nie wysle i tak nawet jak bedzie chcial! taka wredna bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez tak mysle :( bo np Marioli nie ma a ona czesto tu pisala no i tych dziewczyn co sa nowe tez raczej tu nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja powysyłałam linki tym których mam na gg ale i tak nas tu mało! Tylko że Dziewczyny pozakładały inne tematy i jestdużo takich samych posowałoby żeby zgłosić pozostale do kasacji żeby ten było łatwiej znaleźć i wtedy może się pojawią! Ty lko to muszą zgłosić Dziewczyny które założyły te tematy! Wiem że jeden założyła Oliwia a drugi Lamia! Trzeba im to powiedzieć jak się pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamia pewnie sie pojawi jutro :) ale ja mialam link do tego jej forum to tam nikt nie pisal z tego co pamietam... a masz ,moze link do tego starego? bo skoro tyle dziewczyn to zglaszalo to moze nam go oddali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam jakis stary temat \"no i zabrali nam faceta do wojska\" :D dziwne ze wszystkie dziewczyny cierpia wraz z netem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sprawdzam co jakiś czas ale nie ma :o zaraz zgłoszę to jeszcze raz! kurcze tyle tematów odzyskano a naszego nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam że więcej tematów nie da się odzyskać:( czyli musimy tutaj dalej tworzyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zanim nasi panowie wyjdą to tutaj pewnie będzie dużooooo postów:) musimy się o to postarać! Niedługo się pewnie pojawią dziewczyny z nowych poborów! Jakoś to będzie! Szkoda mi strasznie tamtego tamatu ale cóż już nic sie z tym nie da zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja narazie mykam moze sie troche pouczebo ostatnio znow mam lenia... poza tym szybciej mi minie czas tutaj za bardzo mi sie przypomina to ze moj wojak nie dzwoni choc ma wolny dzien... to narazie Nati :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację to już nie jest to samo forum:o ale mam nadzieję że jakos nam się uda tutaj też doczekać końca tego syfu!! Ja też teraz mykam pewnie wpadnę póxniej! nie martw się będzie dobrze:* 🌻 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie Panie :-) Widzę, że 10 stronek nalecialo podczas mojej nieobecności , jestem z Was dumna drogie Kobity! No i pożegnałam swojego żołnierza ....wsadziłam do pociągu i poszłam jak ten piesek....Ale ktoś nade mną czuwa, bo spotkałam na dworcu kolezanke, z którą wieki nie rozmawaiłam i mamy podobne problemy....no i gdy sobie porozmawiałysmy to obu nam ulżyło...:-) Niunia.....nie za dobrze Wam tam ?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Za 3 dni na moim tickerku pyknie mi 3 miesiące i zniknie ta obrzydliwa czwóreczka :-) !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×