Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ale jak ktos chce zobaczyc to wejdzcie na www.suwaczek.pl i tam sa specjalne suwaki dla wojakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula no to tylko Ci pozazdroscic :) ja niestety odczuwam ze moj chlopak jest w wojsku... szczegolnie teraz jak sie poikolcilismy ale dzis pogadamy to juz bedzie dobrze choc martwi mnie ze nawet smsa jeszcze nie napisal... a ja sie dziwie Tobie ze masz czas pisac na forum kiedy on jest w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic gorszego niz pozegnanie... choc w Twoim przypadku to nie zegnacie sie na dlugo :) 12 dni to bardzo malutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ty szczesciaro :P nie dosc ze blisko to jeszcze czesto! ale dobrze ze chociaz Tobie sie pogodzi :) a opieprzylas go za wasza ostatnia klotnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D no to super ze wam sie ulozylo (po raz kolejny :) ) ale tej poduszki to troche szkoda :P a jak mu sie podobal ten kufel ktory mu kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Ewcia zrobiłam sobie ten suwaczek ciekawe czy się wkleił do stopki:P I nie martw się o tą kłótnie napewno dzisiaj się wszystko wyjaśni:) Paulunia Boshe jak ja Ci strasznie zazdroszczę poprostu masz szczęście że macie taką sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze poklocilismy sie o glupote a konkretnie o fajki! bo on naprawde duzo palil i strasznie kaszlal wiec uzgodnilismy razem ze ma maksymalnie palic pol paczki dziennie a wczoraj mi sie zalij ze mu zold nie wystarcza nawet na fajki bo pali paczke dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.... te fajki:o mój też pali! nie wiem ile w wojsku ale przypuszczam że więcej niż w cywilu! Oj ile razy mi obiecywał że rzuci tylko muszę mu w tym pomóc! Nawet nie jestem na Niego zła że nie rzuci w wojku bo tam cały czas jest w stresie a on jest narwowy i tam nie da rady rzucić! Mamy po wojsku coś z tym zrobić:o A jak zobaczyłam na tej PJtce to aż się przeraziłam:( On zawsze był chudy al;e teraz to skóra i kości! Widać mu wszystkie żebra poprostu masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez jest strasznie chudy ale mimo wszystko tam i tak je wiecej niz w domu wiec moze nie schudnie jeszcze bardziej... a co do fajek to on i tak nie rzuci ale juz dawno umawialismy sie ze sie ograniczy bo chodzi tylko o jego zdrowie! a on mi wczoraj opowiada ze pali bo sie nudzi.. ale w sumie to nie o to tez poszlo bo jak ja sie troche zdenerwowalam to on zczal gadac ze wszystko psuje i wszystko to jego wina i nie chcial ze mna gadac bo byl zly na siebie i nie przemawialy do niego moje argumenty wiec sie sama rozlaczylam! potem napisalam esa i przeprosilam go choc nie wiem za co ale on i tak juz byl wkurzony i do tej pory sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia a ile Twoj chlopak palil? bo moj pali juz z 8 lat i dlatego mu ciezko a gdyby mnie zobaczyl z papierosem to by mnie chyba zabil :P kiedys chcialam go tez szantazowac ale nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mój też dużo je, ale chudnie przez ciągły stres:o no i przez to że niestety nie mają u niego w jednostce rewelacyjnego jedzenia niestety! A taką gadkę że on wszystko psuje, że wszystko przez niego to też znam:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz powinien już być:) Paula to gratuluję że tak Ci się udało! Ja też myślałam o takiej metodzie ale jednak zrezygnowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tej gadki naduzywa choc w sumie ma racje! ale wole udawac ze to nie jego wina bo ostatnia rzecza jaka chce to poklocic sie z nim kiedy on bedzie w wojsku... obiecalam sobie ze na to nie pozwole! ale najgorsze jest to ze on sie nie odzywa do tej pory ... ja puscilam strzale ale \"abonent tymczasowo niedostepny\" nie wiem czy ma wylaczony tel czy to znow ten glupi zasieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwaczek nie dziala :) tak jak i moj! ja jeszcze chcialam zrobic na stronie lafemmebonita ale tez sa jakies bledy a tam sa takie ladne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie martw się może ma wyrzuty sumienia! Napewno dzisiaj wszystko mu wyjaśnisz! Mój też tak często ma że mimo że mu tłumacze że jest wszystko ok to on i tak swoje! Potem ma zły humor przez dzień dwa ale mu przechodzi! Kurcze fajne grafiki mają te suwaczki ale cholerka nie wiadomo jak to wkleić żeby było dobrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×