Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

🖐️ Dziewczyny:) Jak po weekendzie? Mi szybko przeleciał/. Byłam wczoraj z bratem mojego Tomusia na piwku, Tomcio non stop z wojska wydzwaniała zazdrośnik o swojego brata :D Co do striptizu to juz kiedyś nie raz zrobiłam Tomciowi , zawsze to było po jakiejś imprezce:P byłam odważniejsza;) ale ostatnio to chciał mnie nawet nagrać ale się nie zgodziłam , bo nie chciałabym potem siebie oglądać:) Nawet Tomcio zrobił mi striptease, wiecie jak .... zawodowiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:) Paulunia no to GRATULUJĘ!!!! Super niespodzianka:D Ewcia dobrze że porozmawialiście i wszystko już jest ok:) Teraz pewnie tutaj nikogo nie ma:o Aha... Necia pytałaś kiedyś jakie jeszcze są jesionki oprócz nas to jeszcze PAti, Paula i Mariola:) o innych nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Natalko:) Ale masz fajny suwaczek:) ja tez taki chce:) umiałabyś mi zrobić? 🌻[kwiat🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia chyba masz dużo pracy:o suwaczek już gotowy tylko tej daty nie jestem pewna:P a to coś na rozweselenie:D Regulamin służby 1) Przełożonych się nie lękaj; 2) Mało pracuj dużo stękaj; 3) Nie krytykuj, nie podskakuj; 4) Siedź na dupie i przytakuj; 5) Nie przejmuj się swą rolą; 6) Bo i tak Cię opie..dolą; 7) Nie przejmuj się swą pracą; 8) Bo i tak Ci gó..no płacą; 9) A że jesteś w niskiej grupie; 10) Wolno Ci mieć wszystko w dupie; 11) Za pięć trzecia bierz kapotę; 12) Pie..dol szefa i robotę; 13) Tak doczekasz starej renty; 14) Nigdy w dupę nie kopnięty; 15) A gdy przyjdzie syfu kres; 16) Powiedz wszystkim - Srał to pies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jak wczoraj tak wkleilam to mi nie działał:o i dlatego mam taki długi link muszę jeszcze raz spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko ale wyliczyłaś mi źle dni. Zostało 176 dni do wyjścia a nie 152 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to zaraz to zmienię:) i wkleję ten poprawny link:) a ja właśnie się dowiedziałam że mam wolny dzień bo mamy odwołane zajęcia i to takie na których dzisiaj miał być kolos:D:D:D:D:D cóż to za radość:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki!!!musze sie pochwalic ze moj zolnierz nie pali juz od soboty!!!wiem to tylko 2 dni ale wiem ze dla niego to straaaaszne poswieceni!!trzymam kciuki zeby mu sie udala rzucic to swinstwo!!a pozatym to dzisiaj znowu mamy warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko prawda jak to juz szykbo zlecialo????niedawno czakalam na przysiege, potem zeby zaczal sie ten centymetr no i jest!!!jeszcze 141 dni!!!!!!!!!!!:D a teraz juz tylko czakam do wyjscia!!!!!!!!!!!!!!no i oczywiscie do nastepnej pjki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola no właśnie pisałam ostatnio że nawet nie jest tak strasznie źle i jakoś ten czas mija:) nie jest tak strasznie źle jak to się wydawało na początku że będzie się dłużyło:) teraz już jakoś dzień mija za dniem i nie jest najgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mariolka:) Dzięki Natalia a mogłabyś mi zrobić jeszcze jeden suwaczek 🌻? 3 lata 2 miesiące 7 dni jestem ze swoim Dziubaskiem:) Co do palenia to ja mam spokój bo my z Tomciem nie palimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom:D szczegolnie ze wiem ze mu sie tam krzywda nie dzieje i nie mam sie czym przejmowac...na poczatku myslslam ze bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Gdyni az 800 km ode mnie:( a Ty ze swoim jak często się widujecie, bo my co miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim widzialam sie po przysiedze, w sylwestra na pjce i teraz od pon do czwartku...a tak to mial jeszcze tylko jeden raz pj ale byl w domu bo do mnie nie mogl przyjechac i ja tez nie moglam pojechac do niego wtedy:( bo mieszkamy do siebie 130 km teraz bedzie mial pod koniec marca pj a potem w swieta, wiec tez wychodzi ze co miesiac ma, ale powiedzieli im ze jak mlody rocznik wejdzie na warty to ich beda poszczac czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też ma dzisiaj wartę tzn dzisiaj już z niej schodzi i ze środy na czwartek ma znowu:o kurcze tertaz już tak pewnie będzie miał cały czas:o Mariola jak ja klikam na Twoje suwaczki to wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×