Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Agnieszka26 witaj, masz śliczne dzieciaczki. i wpis do tabelki Nick, Imię malucha, d. urWg i dł urodzeniowa, Obecna wg, dł., Il. ząb. 1. Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek 3.kasia-74, Maja, 04.01.07, 3450g/54, 8300g/72, 4 ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh wreszcie emilka usnela, ciekawe na jak dlugo??? ciesze sie, ze podobaja sie wam moje dzieciaczki, dzieki. Oczywiscie wasze tez sa super, zreszta jak wszystkie dzieci. Pozwole sobie na wpis do tabelki: 1. Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek 3.kasia-74, Maja, 04.01.07, 3450g/54, 8300g/72, 4 ząbek 4.agnieszka26, Emily, 18.01.07, 4140g/54cm, 8200g/66cm, 0 zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to chyba jak zwykle nie wpore bo znow nikogo nie ma... A ladnej pogody to moge wam tylko pozazdroscic, u mnie pochmurno, chlodno i co chwila pada- angielska pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysica mam takie same problemy, ale chyba raczej nie oddam, może wypozyczę małą na 1 dzień ;-) 1. Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek 3.kasia-74, Maja, 04.01.07, 3450g/54, 8300g/72, 4 ząbek 4.agnieszka26, Emily, 18.01.07, 4140g/54cm, 8200g/66cm, 0 zabkow 5. Miama, Emilka, 08.01.07,3980g/55cm, 8100/70cm, 2 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha witaj! Fajnie, że moja Emilka nie jest singlem Emilką na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) wpadlam tylko na chwilke żeby się Wam pochwalić że moja coreczka ma już 6 zębolków lewa górna dwójeczka wyszła w nocy,mielismy fajna Niespodzianke :) My niedawno wrocilismy jeszcze was nie poczytalam i nie wiem co sie u was dzieje mam nadzieje ze wszystko dobrze. Pozdrowienia dla Cioteczkow i Kuzynow i Kuzyneczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj się tyle napisąłam i szlag to trafił!!!!:( Myślałam że mnie rozniesie, więc dziś piszę ale już nie tamto co wczoraj. ;(\\juz jestem na 80 stroniek, nadal nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu idz z Amelciądo lekarz ai na pewno będzie dobrze, a na pewno lepiej za wczasu iść, ja jesli mam jakieś wątpliwości idę zawsze. I mi lżej. Widziałam dizś Towjego szefa.:) Był z żona i taki elegancki że sozk.Sprzedała książki. Odbuywały sie u nas targi wystawienniczo handlowe i ja promowąłam mój zakład a on promoweał sowją wiedze, mądry z niego facet. Byliśmy od siebie dosłownie 3-4 metry, ale nie rozamwialiśmy :) Fajnie, że świat taki mały. Super że Amelcia już robi postepy Patryś masz śliczna paulinke, nie ma się co dziwci po tak ślicznej mamie, że ho ho. Ja mam podbną zabawke Fisher Pricew i bedzie służyła jako chodfzić tzn podtrzymywacz. Jeszcze mój Karolke jest za mały ale już niedługo zaczniemy korzystać z niego.Obejrzłąam następne zjdęcia jestęs po prostu śliczna.:) Zazdrozczę Ci.:) .Przyszła styczniówka, ja kupuję na wzrost 74-80, podobnie jak Kasia L bo mój Karluś jest wysoki, więc moze troszke t a garderobę pomieszaj:) Owiedko mi sie zrobiło smutno, że taką historię usłsyząłaś aż mi mina zrzedła. i jest mi źłe to straszne.:( CHantall ja będę jechała na obronę we wrześniu przez BVydgoszcz ale będziemy jechac autobusem i to około 30 osób więc nie dam rady wszystkich poprosić że chce przerwe żebyśmy się spotkały i będę bez Akrolka a kiedy dokładnie jedziesz i napisz jedziesz teraz z mężem?? Dziewczyny dostąłam kieydś okres i już mija dziś pieć tyg czemu nie mam drugiego?? Czy to nie jest od razu regularnie?? Wklejam na razie taka wypowieź bo boje się że znowu zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczko Twój Michaś jest przecudnowy i tez myślę o drewnianym krzesełku bo nie będe miałą kasy na te co dziewcyzny kupiły choć uważam że są super, więc warto. ALe jescze ozbaczy,y u nie trwa remont a do tego w e wrzesniu musze wpłacic wpisowe na mgr 800 zł i czesane za dweie osoby więc porazka normalnie,.:( Ale musimy dac radę. :( Aga26 witaj i pewnie, ze nas odwiedziaj. Cieszę się że są osoby które są zaciekawione nasyzm forum to miłe tylko ,że ja nie byłam ostatnio obiwazkowa, za co przepraszam. Patryś mała jest po prostu super, ale mój KArluś ma już narzeczonąwięc si e nie rozglądam, ma Ole córcię Ostti. Kasiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ się ciesze::):):):):):)MArtwiłam się supe szok::):):):)kurcze, musisz byc teraz na serio szczęśłiwa i się nie przejmowac tym, że jes żywiołowa, wiem że Ci cięzko i to rozumiem ,a le pomyśl że masz zdrowe dzieciątko. Fajnie, ze napisąłaś parę słó o sobie ja tylu rzeczy nie wiedzłam .,:)Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga witaj jak Karolek sięczuje, przeszły mu te kupki? Fajny portal mi ktoś polecił nasza-klasa.pl można znaleźć znajomych z lat szkolnych. Miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
• Kasiu L napisz prosdze jakie czopki zapodajesz na ząbki, bo mój Karlu ma na razie tylko dwie dolne jedynki ale całkiem już duże i myślę, ze może jak będzie problem z następnymi to pomożemy mu przez to przejść. Kasli ja takie objawy miałam tydzień temu na chorobe Karolka po tem zacz\\ęło się rzowlnienei i trwało do wczoraj bo dzis były tylko już dwie kupy ale nadal zielone.  Zazdroszczę Ci, ze karmisz…. Ja nie wiem czy pamiętasz karmiłam Kaorlka wytrwalei miała pozamrażany pokarmi mama karmiła go moim mleczkiem do ponad pół roczku. Wyjdał zapasy i zaczął dostawac mleczko Nan 2, bebiko nie może. I nie chce cyca dziś karmiłam do tylko raz, wczoraj w ogóle i zanika mi pokarm, aja przeżywam szok i rozterkę. Jest miu przykro i smutno. Do tego nie Am okresu i nie wiem co jest nie tak. Alfi jak super że Jaśko już siad ai raczkuje mój Karlus chyba niue należy do najsilniejszych i nie siedzi ani nie raczkuje urodził się 25,01. Więc nie wiem, jest wysoki bo ma prawie 80 cm, zmierzymy napisze Wam ile dokładnie. Ostio Ola jest po prstu śliczna i wygląda na roczne dziecko!! Wituniou Karolek nauszył się pić mleczko aż za dobrze, a kaszki za nic w świecie nie hcce i już!! Witaniu mamy taką sama chustę Pupila tylko j doszyłam uszka.:) A własnie a propo ja jeszcze uważam na uszka bardzo powiedzcie jak Wy, Jak jest wiatr to zakładam czapweczke z uszkami tylko jak jest bezwietrznie to odkrywam uszka, a jak Wy?? Patrysiu dziękuj już od wczoraj jest lepiej, a praktycznie od dziś. Mysiczko Właśnie mój Karlus tez nie jest jakiś wybitnie dokarmiony widać po wadze. 1. Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek 3.kasia-74, Maja, 04.01.07, 3450g/54, 8300g/72, 4 ząbek 4.agnieszka26, Emily, 18.01.07, 4140g/54cm, 8200g/66cm, 0 zabkow 5. Miama, Emilka, 08.01.07,3980g/55cm, 8100/70cm, 2 ząbki 6. Aga1981, Karolek, 25.01.2007. 3690g/ 59 cm, 7800/76, 2 ząbki Nadrobiłam  Ciesze się co do choroby Karolka i wesela opowiem następnym razme. Tymczasem Was całuję pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 74 już jest lepiej, ale co przesłżam to szok w nmoc z czw na pt temperatura 38,60 więc szybko czopek, temperatura ustała. Wiec pewni że to ząbki. Pojechałam do pracy dzownię do mamy mówi że ma 37 wiecmyśle nic strasznego, i mamam była znim na spacerze jak wróciłąM JA go na ręce a on gorący szybko mierzę a tam 38,4. Wiec do leakrza, Pani dr mówi że to gardełko dała antybiotyk i czopki na temp. A u nas zaczęly siękupki wodniste i zielone. |Więc wieczorem od spzitala, a lekarz stwierdza, że ja panikuję ok wracamy z niczym do domu. SObota kupa za kupą, bopje się jak nie wiem, ale lekarz mądrzejszy i wiem ,że przede mną weslee i porpawiny. Już myślałam , że osiwieję, :( Karolek miął kupę za kupą i to zieloną.:9 Beczałam jak głupia. Do teog byłam świadkową u mojej przyjaciółki. ALe na śłub i wesle poslziśmy KArolek był grzeczny tyle że go straszanie czyściło. Bawiliśmy się super. Woógóle to tak pomoło si eodstrsować, tak samo jak wpsomniąła misiaczkowa, to rewelacja. Ale przeżyliśmy weslee na drugi dzięń porpawiny wzięliśmy Karolka i po trzech godzinkach mąz go odprowadził i zostaliśy jescze dwie godzinki smai wracamy a tak kuopa zakupą i to czarno zielone, zadzowniam do dyżurnego lekarza, a pani do mnie że jęsli czarna kupa to tam jest krew....Więć ja panika i powiedziała, że koniecznie do lekarza. TO mysie zebraliśmy i teściowa nas zawiozła bo ja wy[iłam dwie lampki wina( nie wiem czy źle o mnie nie pomysalała że ja piłam wino, ale co tam). Lekarz znwou to samo ,że ja panikuje już jest lepiej bo gorączka ulzyła tylko kupa ale to musi kilka dni potrwac zanim przejdzie. Chciałam zrobić badania kału pan powiedział, że nie ma możliwości chyba, że położę się do szpitala, [powiediząła, że zostaje nie ma problemu a on że nie radzi... Chciałąm zrobić prywatnie nie ma takiej mozliwości normalnie jaja! We wt poszłam do rodzinnej powiediząła, że jest lepiej i rzeczywiście juz jest dobrze, prawie. :) Kamień spada mi z serduszka, bo tak wsie umęczyłam tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a powiedzieli Ci w końcu lekarz dlaczego były te kupki, biedny Karolek tak się wymęczył, ale on jest śliczny taki podobny do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nikt mie ni epowiedział mimo, że było łącznie 5 wizyt. :( Ale sądzę że to jakiś wirus, moja rodzinna powiedziała jeduynie, że dużo dzieic sie teraz męczy... A ja pije piwko, laez mi smakuje,:) Powiedzcie mi co myślicie o moim okresie, chybanie jestem w ciąży... zabezpieczamy się gumką. Moze to normalne, że pierwsze okresy nie są regularne....Minęło dzis pięć tyg jak miałam ostatnio okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Co tam u was :) Jak mija niedziela ...My mielismy dzisiaj gosci ....mala sobie teraz jeszcze spi :) wiec weszlam was poczytac. Aga1981----Dziekuje za komplent dla malej ...Twoj Karolej jest cudowny ...no coz moze kiedys zmieni mu sie upodobanie i moze spodoba mu sie moja Paulinka :) Glowka do gory ...nie zamarwtiaj sie ...a z brakiem okresem radze wybrac sie do lekarza i sprawdzic ....bedziesz miec 100 %pewnosc. Kasia ....w pajacyka klikam za kazdym razem jak tu wejde. Chantall ...Zdjecia sa cudowne ....wogole dziewczyny wasze dzieciaczki sa cudowne i bardzo kochane. A oto basenik mojej coreczki http://images27.fotosik.pl/63/de75026e9547372a.jpg Moje pierwsze pranie :http://images28.fotosik.pl/63/f0c74622029aab1e.jpg Ok uciekam bo slysze ze moj kochany skarbek wlasnie wstal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja niemożliwa jest ta Twoja córcia słodka jak nie wiem. :) My byliąśmy nad jeziorkiem, było super karoluś leżał sobie w kojcu pod parasolem, czasmai nawet cały roznegliżowany Ja sie trodzke poopalałam. Chantall Twoje słoneczko jest super, a Max bardzo ładny chłopczyk będzie. Widzę, że często Twoja córcia jest bez skarpet ja raczej uważam i mu zakłądam, ale może masz rację, że tak lepiej. A i super ma zdjęcie to w zieleni, a juz nie powe ostatnie oftki są bomboqwe, jak już sobie zgrabnie radzi i siedzi.:) A o ciązy chyba nie wspominaj... kiedyś jak wracąłam do pracy to wspomniałąm, ze gdyvby bło to już i byłoby fajnie, ale teraz jak myślę, że znowu mam powiedzieć w pracy i mam iść na macieżyńskie to by mnie chyba zwolnili i wszyscy by komentowali że nierozważna wpadka, myślę, że mi się coś reguluję.... ale co czy któraś, ktyóra karmiła dłużej i dostała okres to miała od razu reguilarnie??A może to co miałąm to nie vbył okres?? ale trwał przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Aga dziekuje za komplementy dla mojej coreczki . Ja tez karmilam mala piersia ...ale od razu mialam regularne miesiaczki wybierz sie najlepiej do lekarza ....on wszytsko ci powie co i jak i nie bedziesz sie zamartwiac. Moja mala dzis zostaje z Tatusiem ....Bo ja musze na kilka godzin isc po pracowac ....Oj bedzie sie dzialo .... Ostatnio jak zostala z tatusiem to naprawiala komputer http://images30.fotosik.pl/64/264becdab20d02c3.jpg A tu jestem z Mamusia ...u Babci (zdjecia sa troszeczke strasze ale tak ich nie widzieliscie http://images25.fotosik.pl/64/209ac31e1d74d2c4.jpg Dobra ja uciekam milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane, U mnie koszmar. Dzisiaj to cała no c płakałam razez z Amelką bo bylam tak bezradna - nie umiałam jej pomóc w bólu. Temperatura cały czas wysoka, ponad 38 stopni i tylko spada jak jej daję czopka paracetamol 125 mg. Ale wczoraj by i dzisiejsza noc sa jak narazie najgorsze. Już po południu nie chciała jeść, wieczorem zrobiła płynna kupkę - bardzo dużo. A dzisiejsz noc - o matko. całą noc płakał, męczyła się dawaliśmy jej te czopki ale tylko temperatura zleciała a ból nic. Chciałam smarowac jej dziąsełka ale nawet nie dała się dotknąć. I piersi podstawiałam a ona się wykręcała z bólu. I dzisiaj rano miała taką biegunke że rany nie wiem co robić!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego moja niunia tak musi cierpieć. Dzisiaj mąz ma dzwonić z samego ran do naszej pediatry może jest jakiś środek, który złagodzi ból. Bo przeciez ona mi się wykończy. Dzisiaj usnęła po 6 na meża ramieniu. Tak była już wykończona. Może Wy Kochane macie jakieś sposoby na złagodzenie bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochane za troską jesteście super. Diże buziaki ode mnie i od Amelki dla Was i Waszych Skarbków. Cmokk:-). A jeżeli chodzi o okres to ta jeszce nie dostałam okresu a w ciąży też nie jestem:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiczko uważaj bo jescze któś ci będzie chciał kupić na poważnie Twoją córcie i co wtedy będzie? :-) Ja nieraz też mam ochotę zostawić Amelkę ale nie wytrzymałabym chyba nawet jednego dnia bez niej. Pół dnia jakoś wytrzymuje - bo jestem w pracy ale tak dłużej no nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o foteliki to my tez przymierzamy sie do kupna i raczej zawęzilismy nasz wybór do maxi cosi i romer - w testach bezpieczeństaw maja dobre pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiesz jak tak pomyślę, że też już niedługo mam odstawiś Amelke od piersi to też jakos mi tak smutno. Zamierzam jeszcze przez jesień i zimę. Ale czas pokaze. Fakt jest że cycuś jest dobry na każde balączki (w moim przypadku orócz ząbkowania), zły humorek. I wydaje mi się, że im dłuzej będę karmić tym barzdiej trudniej będzie odstawić. Aguś karmiłaś Karolka ile mogłaś, starałas sie bardzo, niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. Jesteś super mamusią. A jak tam w pracy, jak Ci idzie? już sie przyzwyczaiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moim zdaniem wcale nie panikujesz, ja tez jestem może zbyt nerwowa, zyt przejęta jak cos się dzieje z Amelka stąd nawet pomysł że ma ADHA ale to przeciez normalne i oczywiste, że matka która kocha nad wszystko swoje dziecko jest tak dociekliwa i doszukuje się różnych żeczy ale to wynika jedynie z miłości. I na pewno lepiej 10 razy pytac o to samo róznych lekarzy aby miec jakiś obraz niż zlekcewazyć - bo przeciez może się stać coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam od siebie: Nick, Imię malucha, d. urWg i dł urodzeniowa, Obecna wg, dł., Il. ząb. 1.Mysica, Michałek,16.01.07, 3400kg/56 cm, 7600 kg/ 72cm, 2 ząb. 2. alfi, Jaś, 24.01.07, 3400kg/56cm, 7600kg/70cm, 1 ząbek 3.kasia-74, Maja, 04.01.07, 3450g/54, 8300g/72, 4 ząbek 4.agnieszka26, Emily, 18.01.07, 4140g/54cm, 8200g/66cm, 0 zabkow 5. Miama, Emilka, 08.01.07,3980g/55cm, 8100/70cm, 2 ząbki 6. Aga1981, Karolek, 25.01.2007. 3690g/ 59 cm, 7800/76, 2 ząbki 7. Kasia L., Amelka, 08.01.2007, 3290/56 cm, 8800/77, 2 ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Musze sie pochwalic bo Emilka juz trzecia nocke pieknie przespala, bo od czsu powrotu z Polski bywalo roznie. Dziewczyny ale ladniutkie sa te wasze pociechy i takie slodkie. Niedlugo ( na dniach) zostane ciocia ( taka prawdziwa) i juz nie moge sie doczekac. Mam tez pewne obawy bo siostra chce zebym to ja byla przy porodzie.Mam nadzieje, ze nie uciekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu L dziękuję za ciepłe słówka kochana jesteś. Chaltall ty tez zawsze mnie podtryzmujesz, dziuękuję. U nas tez orkopna noc normalnie sozk, Pięc pobudek, i jesc i pic i tak w kółko w nocy też samorawąłm żelem dziąsełka, a nad ranem mójk mąż znalazłą ząbek. WIec mamy powód, ale takie nocki mamy już od poniedziałku tamtego tygodnia, może jak ten ząbek już wyszeł, będzie torskze lżej. ALe normalnie łzy mi cisnęły sie do oczek jak on się mećzsył podobnie jak Towja Amelcia KAsiu. Tyle że nie miał temp. Dizs chcę kupić tabletki czy czopki któraś kiedys wpsominała przeciwbólowe, bo od rana malutki marudzi bardoz ,a wiem, że to nie przez jego widzi mi się ttylko po prostu strasnzie icerpi, aż jęczał w nocy biednyt.:( I miła smutne oczka, a jak ja mówiłąm, już cichutk oi dź spać to patrzłą na mnie a ja miłam żal , że tak mówię do niego.:(Biedny. Czekam z aksią L na pomysł z jakimś środkiem przeciwbólowym, bo na pewno tylko tak mogę pomóc, a po to wymyślili te leki żeby pomóc przeżyć te ciężkie chwile.v Ponoć jest Nurofen dla dzieci, ale czekam na pomoic z Waszej storny. Okresu nadal brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka26 zazdroszczę Ci tych przespanych noicek, fajnie masz, ja wstaję o 5,30 do pracy i jest mi ciężko. Kasiu widziałam Twojego szefa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×