Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

melduje sie szczęsliwa - jestem już w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie ollka ratujesz mi życie, ja tu od 2 godzin czekam na kogoś z kim tu pogadać a tu nie ma nikogo:( posiedź ze mną troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, mała spi więc jest troszke czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też już śpi, padła o 19.30 bo nie chciała w dzień spać drugi raz. a ja i mężulo siedzimy przy komputerach i tak mija nam wieczór hi hi hi, nie długo zaczniemy ze sobą rozmawiać przez GG;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też zasnęła o 19.30 :-) a ja przed chwila miałam \"randke\" z mężem :-) teraz też siedzimy przy ompach ale na rozmowe przez gg sie nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:) ja dla świętego spokoju pozwoliłam kupić laptopa co bym miała do Was łatwy dostęp, bo inaczej groziło rozwodem hi hi hi, bo ciągle tu siedziałam a on bidulek tylko czekał i czekał:) a teraz każdy ma swój i cisza i spokój, więc chyba jeszcze trochę ze sobą pobędziemy hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie grozi rozwód jak sobie zmywarki nie kupimy!!! ale jest światełko w tunelu bo poderwałam prace (pisałam o tym) i może za jakis bliższy czas zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Suzinko❤️ ollka ja mam podział od poniedziałku do czwartku mąż zmywa i to robie rzetelnie a ja od piątku do niedzieli i niestety obijam się, bo czasami zmywam dopiero w sobotę hi hi hi z piątku naczynia;) ale co tam, może pobędzie jeszcze troszkę moim mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko i jak tam ząbki Matiego? oj szkoda, że mało naszych mamusiek tu zagląda, pewnie zapracowane:( wklejam tabeleczkę, dopisujcie się i ułożymy ją na nowo:) sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...... ziomka........Marcinek...........25.01.06..... zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.per elka .bobasy.pl nikolet..........Oliwia...............23.02.06 www.nikolet.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa - rzuć jakis temat na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila na jednym topiku zachwalałam cc dlatego mnie chwile nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to ty chyba nocny marek jesteć Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co by tu napisać? :P ollka takie zadanie mi dałaś, że aż mam pustki w łepetynie jak za dobrych czasów na egzaminach na studiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz.mama......Magdalenka........12.01.06..... www.magdalenkacz.bobasy.pl lulka79........Maja.................03.01.06..... www.majciamat.bobasy.pl lidus...........Oliwia...............11.01.06...... www.bobasy.pl/oliwia2006 ollka...........Lenka...............14.01.06...... ziomka........Marcinek...........25.01.06..... zapka.........Mateuszek..........09.01.06...... www.mateos.bobasy.pl Perełka35.....Kinga................05.02.06......www.per elka .bobasy.pl nikolet..........Oliwia...............23.02.06 .... www.nikolet.bobasy.pl Suzinka........Mateusz............22.12.05r.... www.bobasy.pl/mateuszekp Szczęśliwa mamo ząbek nadal jeden, ale drugi jest tuż, tuż, no i znowu marudzenie i luźne kupcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo, ja uwielbiam siedzieć wieczorkami, tylko szkoda, że moja córcia wstaje o 7 bo ja ledwo żywa jestem, ale ostatnio wykorzystuję męża, ona idzie do niego i on czuwa przy niej a ja dalej śpię do 9:) ale dzisiaj już dostałam opierdziel za to i jutro mój dyżur od 7:( ale jakoś dam radę:D mi groziła cc ale ucieszyłam się, że urodziłam naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....ja też wspominam dobrze czasy studiów :-) duzo sie piło, bawiło, imprezowało.....nie to co teraz :-( Zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko to teraz pójdzie jeden, za drugim, moja też tak miała do 11 miesiąca żadnego a teraz już ma 6 i widzę, że wychodzą jej górne 2:) będzie dobrze, przetrzymamy to ale za to nasze dzieci będą miały długo, długo piękne ząbki, tylko ten mój zbój nie chce ich myć, drze się w niebogłosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka to były cudne czasy, pamiętam jak mieszkałam w internacie to obchodziłyśmy wszystkie swoje urodzinki i imieninki i trzeba było rozcieńczyć spirytusik to taki numer wyszedł, że do dzisiaj nie wiem czy wyszedł dobry bo od tego próbowania spiłyśmy się:P oj to były czasy, luz, blus i same numerki:) ( małe wyjaśnienie numerki oznaczają wygłupy ha ha ha nie wiem ak napisać, bo co napiszę to i tak jedno jest ich skojarzenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - chyba faktycznie jakis moderator czuwa nad tym co tu sie pisze bo przed chwilą baby zajadle kłóciły sie na jednym topiku i moderator napisał ze zaraz jak nie przestana to im topik wykasuje i ZNIKŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do studiów to faktycznie i nie ma co ukrywać....czasy chyba najlepsze choć nie wiem co mnie jeszcze czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach (chyba koniec 2-go roku) poznałam Tomka.....Jejku jaka ja byłam zakochana........świata poza nim nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swojego męża poznałam przez internet tutaj na tlenie hi hi hi na randkach:) i dostałam go na urodzinki :P przyjechał do mnie tego dnia i już został na zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zmykam spać...........bo zaczyna mi sie na wspomniena zbierac a to ponoć oznaka starości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa - jak będe szukać 2-go męża to teraz poszukam przez internet, bo twój model z tego co piszesz, jakiś lepszy jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×