Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ja podam skaypa jak Tomek wróci bo pare rzeczy trza ustawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebikuś
Cześc dziewczyny, sory,że tak się wtrącam ale mam prosbę. Czy mogłybyście powiedziec mi jak się robi te kwiatuszki i opisy mniejszą trzcionka( imiona dzieci, daty itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tamtego forum -lipcówki 2006 tam juz załozyły swoje:D a co spotkania to ja jestem za:D:D to że duzo nie piszę nic nie znaczy bo ja gaduła jestem:P , a tu czasem jak mam wene to mała nie daje pisac i wiecznie cos hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słcuhajcie chyba przywracają topiki, bo coś mi się zdaje, że 2 wróciły, lutówek i czerwcówek. może jest szansa na odzyskanie naszego:) idę po kawę bo od tyg jej nie piłam :) jejku może by ktoś wpadł mi pomóc posprzątać bo nie wiem za co mam się wziąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie moderator chce link naszego zagubionego ale ja nie mam:( może ktoś ma to by wkleił im tam moja mała jest przeziębiona:O czy ktoś wie ile razy podaje się syrop eurspal? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez nie mam :-) wogóle to jak można mie ten link, ja wkleiłam ale to nie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wątpie aby go przywrócili, ale można spróbowa,może ty spróbuj poszperac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze taki mały ruch na naszym obecnym topiku................ napisała do mnie aneczka ze mimo iz dałam jej namiary na ten topik to nie moze go znaleść i zebym przeslala link....obysmy sie znalazły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te forum jest niezle, ubawialm sie, ale ludzie potrafia glupoty wymyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nam go zwrócą:) Omka zaczekajmy tutaj na razie na dziewczyny bo dzisiaj tak mało nas, że większość nawet nie wie co stało się wczoraj:O moja malutka chorutka, chyba z nią jutro pójdę do lekarza:O gile po pachy, marudna, a jeszcze chyba jej ząbki idą 2. górne;( biedulka męczy się, dałam jej na noc syrop przeciwgorączkowy i przeciwbólowy zobaczymy jaka będzie noc i jutrzeszy dzień, jeśli nie polepszy się to pójdę z nią, dzisiaj zrobiłam jej ogórkową nawet jej smakowała hi hi a dzisia gotuję jej pulpeciki i dostanie jutro z ziemniaczkami i z buraczkami:) pozdrawiam milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widze szcz.mamo ze sie zabralas ostro za gotowanie :) moja tez uwielbia zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka oj tak spodobało mi się gotowanie dla małej, trochę z tym zachodu bo ona wszystkiego nie może, więc staram się jej nic nie dodawać tylko marchewka, pietruszka, por, ziemniak i mięsko do tego, bez wywaru, bo on alergiczny:O, raz zamiast mięsa wlałam jej żółtko i zrobiły się kluseczki:) a jutro będzie typowe drugie danie, zobaczymy jak jej pójdzie:) szczęściara będzie w poniedziałek, oj szykuje się niezła jazda, jak wróci hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×