Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Ollka , slicznie dziekuje 🌼 ale kochana podaj mi jeszcze wykonanie i ile czasu sie piecze bo jeszcze tego dania nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekasz 20 min w 180 stopni (wkładasz do nagrzanego piekarnika) przepis naprawde b. szybki i prosty....a jak smakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Lidus to trzeba powiedzieć małej, że już smoczka nie ma i koniec:) ja już chyba niedługo zacznę odzwyczajać od smoczka, co by już na lato nie potrzebowała go, nie wiem jak to wyjdzie, w dzień i tak już jej ograniczam, chowam go. ale nas dużutko:) kawusia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moja...przepis z \'wielkiego żarcie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollka super dziekuje w weekend spróbuje pobawic sie w pichcenie lasanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kinga własnie wstała i teraz łobuzyje:D co do kolorkow to ja lubie te wszystkie \"cukierkowe\" kolory ale Kinga slicznie w zieleni mimo to wygląda co do spotkania jestem za! jak jak ollka i justka 30 jestem z Poznania! a że my jestesmy osobami lubiącymi gosci i któras miałaby ochote zwiedzic Poznan to równiez serdecznie zapraszam, łózeczko turystyczne mam , 2 jednoosobówki tez:D a poza tym ollka, justka czy nawet lidus na kawe mogłyby wpasc:D lidus wskakujesz na autostrade i chwila jestes w Poznaniu, przy Auchanie w Komornikach zjeżdżasz z autostrady i prosta droga do mnie:D zmykam na kawke i zobaczyc do łobuza hehehhe łobuz juz u mnie, wpycha mi sie na kolana hehheehheehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! ja też jestem za spotkaniem, więc ja proponuję weekend majowy! (trzeba coś skonkretyzować!!!) co wy na to? a miejsce, czy któraś zna jakiś fajny pensjnonacik czy ośrodek? bo jak już wyprawa to chyba lepiej na kilka dni, moim zdaniem lepiej z mężami, bo ktoś musi się maluchami zająć ;-), a i tatusiowie mogą sobie pogadać - więc nie będę marudzić hihihi tak myślę! dobra zmykam, bo mąż musi popracować na kompie - będę później, albo wieczorkiem miłego i przyjemnego dnia Bożena :-) ps. Zapka - z jakiego programu do obróbki zdjęć korzystasz, bo mnie go gdzieś "wciągło", a chciałam się pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapka.
Lulka śliczna ta twoja mała i jaki fajny kostium:) gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lulka super zdjecie. dziewczyny to moze zaczniemy organizowac te spotkanie na maj i moze na mazurach. I na internecie mozna poszukac i na internecie mozna poszukac jakichs ofert. Bo jakbysmy sie spotkaly gdzies w polsce na jeden dzien to ja uwazam ze to stanowczo za krotko, a tak zrobilysmy ognisko jakies kielbaski czy cus takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym sie rozejrzala za noclegiem jezeli bylko by wiecej chetnych , bo jak wspominalam obok nas jest fajny hotelik z duzym podworkiem i miejscem na ognisko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę za daleko znikłęłyśmy:) byłam z małą na kontroli, niestety musimy brać dalej leki, dostała nowy antybiotyk, bo po tym dostała pleśniawek, luźnych kup, odparzyła sobie pupcię:O dostała jeszcze nystatynę i jakoś ochronę przy antybiotyku, szkoda, że jej sama wcześniej nie dałam:O, mam nadzieję, że ten antybiotyk pomoże i w przyszłym tygodniu będzie już zdrowituka:D a mnie też coś telepie i spać mi się chce, ach życie a od poniedziałku do pracy, kiedy będzie słoneczko i wiosna, nic nie chce mi się robić przy tej pogodzie:O no to ponarzekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dostałam na maila informację o nowym i skasowanym wątku. Ale widzę że kilka dni wystarczyło a Wy już macie ponad 400 stron:) Pozdrawiamy Was wszystkich. My jak zwykle zabiegani, Martunia niedawno przeszła obturacyjne zapalenie oskrzeli - prawdopodobnie to alergia na pyłki:( przy okazji prosimy Was o głosy: Najpierw należy zarejestrować się na http://www.fotokonkursduracell.pl a potem wejść na link http://www.fotokonkursduracell.pl/showimage_pu re.php?img=foto/foto_20070302001257_475566.jpg&kategoria_id= 0&foto_id=31597&etap_id=4&persSessId=7421d5992ab48c73ddd836a 25ddc4fae i zagłosować. Sami oczywiście tez możecie zgłosić 4 zdjęcia w ostatnim etapie. Dziękuję wszystkim mamusiom za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wie któraś, czy jeszcze specjaliści kafeterii odzyskują dane? czy już olali sprawę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja olała mój obiad i teraz krzyczy am...am ale jak jej mówie że jest opbiadek to sie spina i kręci głowa ze nie chce tylko pokazuje na szafke w której trzymam słodycze.....ale jestem twarda i jak nie je obiadu to ciastek tez nie dostanie... lulka - pokazałam Lence zdjęcie twojej córci i Lena pokazywała palcem i mówiła dziecccciiii :-) a co do tego spotkania to pomysł szczęsciary uwazam za dobry....mógłby to byc weekend majowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie wy sie podziewacie , u nas pogoda do d...y Fakt jest cieplo ale i tez deszczowo, a n iko nie lubi folii na wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie jestem nareszcie, ostatnio ciągle byłam zalatana i nie miałam czasu zajrzeć na kafe. Już nadrobiłam zaległości. Szczesciara - zdjecia superowe!!! Nikoś przystojny łobuziak a pokoik bomba :D Kupiłam tez swojemu szkrabowi tą bajerancką czapkę w H&M (mam nadzieję że nie masz nic przeciwko za ściąganie ;) ), ale szkoda że jest brązowo-biała a nie z granatem. W ogole kupilam mu juz pare rzeczy na wiosne, taka bardziej praktyczna wiazane czapeczke, kamizelke puchowa dwustronna, bluzeczke i body z krotkim rek. Szczesciara podziwim Cie za cierpliwosc do wklejania zdjec. Ja nawet stronki Stasia nie mogę uzupełnic od dlugiego czasu :O Nie dosc ze maly mi nie pozwala siedziec przy kompie to jak mam czekac na zaladowanie zdjec to mnie chol.... trafia. Zapka - powodzenia jutro, nie dziekuj ;) Suzinko - gratulujemy kolejnego zabka. Gratulacje dla Majeczki, super zdjecie. Mamo 23 - Twoje tez jest wspaniale. Nareszcie temat spotkania :D JA jestem oczywiscie ZA. Mieszkamy w samym centrum bo kolo Łodzi, więc każdemu blisko. Tylko właśnie nie wiem czy nie lepiej poszukać gdzieś gdzie jest jakieś jeziorko albo chociaż lasy, żeby był fajny ośrodek czy pensjonat. Łódź szczególnie urokliwa jeśli chodzi o krajobrazy nie jest ;) U nas z podróżowaniem nie ma problemu, oby tylko mąż mógł jechać, bo chciałabym też odsapnąć wieczorem z Wami przy piwku :D Patrzyłam w kalendarz i 1 maj wypada we wtorek (moje urodzinki :D ) ale jest jeszcze sobota i niedz. (5 i 6 maj). Od razu mówię że w kolejny weekend my nie możemy bo wyprawiamy mojej babci 90-te urodziny :) Piszcie moze od razu jak u Was z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polu jest mi badzo milo ze moglas zaczerpnac cos z ubioru nikosia ;) No to co dziewczyny nastepny etap naszego spotkania to wybor miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do miejsca to chyba bez różnicy, byle bylo fajnie, gorzej z terminem pewnie bęzie, bo mój ma szkole 28-29 czy jakos tak, a w pracy to nie wiem jak bedzie :(, ale jestem za, sama to raczej nie wiem czy bym sie wybrala, nawet jak prawko bedzie, to sie nie odwaze sama z dzieckiem jechac daleko, a wlec sie autobusami i pociagami to nieciekawie, ale zobaczymy jak bedzie termin i miejsce, mam nadzieje, ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to teraz niech kazda z nas poda jakies fajne miejsce w ktorym moglybysmy sie spotkac no i robie teraz tabelke kto pisze sie na ten wyjazd i w jaki termin najbardziej pasuje. nick...................termin 1.szczęściara25..... dopasuje sie do kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja jak najbardziej jestem za wyjazem tylko mój facet zapewne nie bedzie chciał a ze Szczecina to nie wiem czy OLo wytzryma w pociagu:( ...ale postaram sie! Mój maly dzisiaj cały dzien biegał:) NA obiadek zajdł ziemniaki , miesko i brokuł gotowane na parze;) bardzo lubi zielone warzywo hehehe mam pytanie KIEDY PRZESTANIECIE PODAWAC MLEKO W BUTLI NA NOC???????? jestem ciekawa???? ja narazie dalje mu mllleko w butelce z kaszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej ja też na razie daję mleko z butli wieczorem i rano i czasami w dzień:) kiedy skończę nie wiem? jak na razie moja mała nie umie zjeść kapanki porządnić, myślę, że do dwóch lat dam jej czas a później zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na TVN jest szrek2 ogladam bo nie widziałąm az wstyd przyznac ...o 20 jakby któras z Was tez nie widziała:)::):):) Olek juz spi wiec jak dzisiaj robie sobie dzien wczesnego pójscia do łózka;) ide sie umyc , w koszulke , do łózka i ogladam... dodam ze mój ,,pan,, spi na kanapie od 2 godzin juz..ale nie wazne ja jestem robokop...moge byc na nogach 24h na dobę papapa DObrej nocyyyyyyyy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×