Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

no własnie - Syjka - dlaczego katastrofa??? Mój przez 2-3 dni czasami tyle je :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja je : po wstaniu mleko 210 ml plus 4 łyżeczki kaszki ryżowej czy pszennej w ciągu dnia zupkę, deser, czasami jabłko tarte, kanapki trochę, chrupki, banan, to wszystko zależy od dnia, czasami pierwszy jest obiad, a czasami pierwszy jest deser, pije zawsze jeden mały sok z butelki, później ewentualnie herbatka, czasami też jej daję mleko 120-150 ml z kaszką 8 zbóż i na wieczór znów mleko 210 ml z kaszką to chyba tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest rano mleko (210ml), później najlepiej długo długo nic, gdzieś po 3-4 godzinach jest w stanie zjeść Danonka, albo jajko, albo z pół jabłka. Kaszek nie cierpi. Dzisiaj zjadł owsiankę - objętościowo to było tego niecałe 100 ml :/ Reszte ja. Chlebek go gryzie w zęby - zje jak jest przegłodzony (czyli z 5 godzin nie je ;) ). Teraz śpi i jak wstanie to koło 15-16 obiadek - jakaś gęsta zupka, albo np. wczoraj: 1 ziemniak, kawałeczek brokuła i cienki plaster pieczonego schabu (zjedliśmy na pół bo sam tyle nie zje). Wieczorem koło 18-19 zje kilka łyżeczek ryżu na mleku, albo kanapkę z szynka czy żóltym serem (chlebek często odziela i wypluwa). Wczoraj zjadł troszke galaretki z kurczaka i nic więcej. NAjlepiej jadłby samo mięso. Wieczorem znow 210 ml mleka. Przegryzek właściwie nie je, żadnych chrupek ciastek bo po pierwsze nie chce go zapychać jak i tak kiepsko je, a po drugie - on nimi tylko rzuca a i tak nie je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas: rano - kaszka + chleb z dzemem po około półtorej godzinie serek - drzemka 1 - 1,5h obiad - dzisiaj gęsta zupa :-) potem - do woli owoce kolacja - róznie - kaszka, kanapki, parówka, serki grani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja to już wogóle mleka nie pije i sie nie martwie :-) nie ma siły żeby ja zmusic. A te kaszki to powoli też zaczyna krecic głowa, z kolei te na mleku czyli manna to bardzo lubi.....no cóz niby nie zdrowo dawac krowie mleko bo niby trucizna ale w takim wypadku to serki homo tez nie mozna by dawac bo tez na mleku......eeeeee......ja juz jakas restrykcyjna nie jestem i jak lubi to niech se je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus hi hi my też mamy lodówkę w naklejkach ale to my wcinamy danonki:) moja w nocy już nie je, chyba gdzieś od 3 miesięcy już nie wstaje do jedzenia, dlatego czasami daję jej dodatkowe mleko w dzień. ollka jeśli lubi i nic nie jest, to pewnie, a nasze jedzenie to może zdrowe jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkk.....to smutne, ale każde jedzenie ma juz chemie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas z jedzeniem to tak: rano ok 6 albo 7 mleko 210ml z kilkoma łyzeczkami kaszki ryzowej. ok 11 np chlebek z szynką, czy parówka 14 obiad, dzisiaj zjadł gęstą pomidorową z mięskiem białym i ryzem, albo np ziemniaki , brokuł , mięsko, czy z pulpecikami czy np. ryż z warzywami. Ostatnio zjadł trochę kapuśniaku i nic mu nie było poza bączkami ;) ok17 owoc , jabłko czy banan lub kisiel z owocem czy tez sinlac z owocem na noc butla kaszki. Dzisiaj tak nas zmoczył deszcz ze hoooohohohoh....tak mi ie zachciało kapuśniaku ze musiałąm wyjsc po kapustkę i gnatka na zupkę;) hehehe dzisiaj w nocy nawet ładnie spał...zasnał po 19 , obudził sie o 24,,dałam mu wody i spał do 5 , pwziełam go do siebie i spal do 7 ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilkę wolnego więc się melduję! ja nie mam problemów jeśli chodzi o jedzenie mojego skrzacika: rano 7-8 mleczko 210 ml, okoł 10 deserek lub kanapeczka 13-14 obiadek-zjada wszystko to co my 16-17 owoce i jakieś ciasteczko-herbatniczki, biszkopciki 19-20 mleczko 210 ml, w miedzyczasie kompocik, soczki, herbatki spanie, raz w południe 2 godzinki i cała noc przespana wczoraj bylismy u lekarza bo znowu katar i kaszel, ale na szczęście osłuchowo czystko i tylko dostaliśmy baktrim, calcium i otrivin a co do gadulstwa, to Dawidek mówi przede wszystkim tata, nie, nic, mama to tylko jak krzywda się dzieje, wszystkie dzieci to dzidzi, baba do słuchawki, daj, bach przy upadku lub głośnym uderzeniu a i mały złośnik jak mu się czegoś nie da to płacze i tupie nogami a w razie zaboru zabawki przez innego rówienika rzuca sie do gryzienia-dobrze że nie mocno i nie bardzo wiem jak go tego oduczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super sie macie ze na godziny wizyty. u nas sie czeka, ale nie moge narzekac ze jakos dlugo, ale głupie jest to, ze poczekalnia jest wspolna z dorosłymi, ktorzy sa chorzy, co prawda ławka osobno, ale co to za ochrona przed chorobami???????? szczesliwa mamo fajnie,ze sobie sama uzupelniasz skrupulanciku :) ja to tylko sie zaangazowalam w album naszego dziecka i tez na szczescie sie juz skonczyl bo to byl 1 rok :) :) ale spoko-wszystko uzupelnione :) bedzie pamiatka syjka ja tez mysle ze duze znaczenie w tym kapaniu z nosa to ma zmeczenie, bo boli mnie glowa i wlasnie niedawno zaczela mi sie ta krew :( ale co zrobic? wczoraj dzwonilam do mamy ze bedzie mi potrzebna pomoc bo nie wyrabiam jak Przemka nie ma. nie cierpie prosic o pomoc-jakis mam taki charakter Zosi-samosi :( ale tu nie chodzi tylko o mnie ale tez o dzidzie, zeby jej sie nic nie stalo. umowilysmy sie ze mama bedzie co drugi dzien przyjezdzac to wyjdzie z Majka a ja sobie pospie syjka u nas żarełko to: rano albo mleko z kaszka ryzowa albo kaszka mleczno-ryz na gesto z wlaną fruta-pura albo innym musem owocowym potem dostaje np kinder kanapke ( albo jajecznice albo kromke bez skórek z szynką, albo dzemem, albo almette i pomidorem....)i butelke soczku-najchetniej marchewkowego bo ma jasną karnacje :) :) bardzo smakował jej tez twarozek ze szczypiorkiem i rzodkiewką dzisiaj na obiad byl żurek, bo my jedlismy a ona uwielbia nasze zupy ale np ostatnio jadla rybę smazona (panga) ziemniaczkamii i surówke z kisz kapusty, lubi mielone a kurczaka nie potrafi zmielic w buzi i w koncu wypluwa :) a jak mam lenia to dostaje słoiczek (ale 1 danie) po drodze dostanie czasem jeszcze jakies danio (podobno niezbyt zdrowe)albo owoce (polecam kiwi bo nie trzeba sie brudzic jak np przy pomaranczy) i znowu cos do picia i wieczorem mleko z kaszką (najczesciej wypija pół a ok 22 sie przebudza i daje jej tą reszte) uffff.koniec tez waży 11 kg i mam nadzieje ze sie troche zatrzyma bo tez nie wyrabiam z ciuchami dla niej :) Lidka widze ze schemat dnia nasze dziewczyny maja identyczny :) ollka ja sie nie przejmuje ze cos niezdrowe-owszem na chipsach jej nie trzymam ale uwazam ze serki homo albo inne rzeczy (jak np dzisiejszy żurek) jej nie zabiją więc daje.nie dajmy sie zeschizowac łooo jaki referat.sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka ja też nie lubię prosić o pomoc, ale w Twoim wypadku trzeba bo tak piszesz tu chodzi o dzidzię, ona też potrzebuje mamusi:) mimo, że jeszcze w brzuszku jest:), więc niech zosia-samosia idzie na razie w odstawkę a ty wykorzystuj mamę:D kiedyś chciałam kupić taki album ale jak zobaczyłam ile tam pisania to podziękowałam i po prostu zbieram dla małej różne jej rzeczy, pierwszy kaftanik, śpioszki, smoczek, karta ruchów jak byłam w szpitalu, wykresy ktg, takie różne pierdółki:) ja swojej też daję często to co sama jem, bo jak widzi talerz to rzuca wszystko i leci, koniecznie musi spróbować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyscie w faktach tego 90 kilowego 8-lay=tka???????????szok,chora mamusia tak go utuczyła, więc jak nasze mało jedzą to nie ma powodu do zmartwień:D moja rano wypija 250 ml gęstej kaszki potem ok 1/2 skibeczki chlebka z almettą lub jakims innym serkiem po drzemce 2 danonki, lub jakis inny serek lub monte potem ok 14 obiadek, zupke moja, lub ziemniaczki, sosik i miesko,lub jak my mamy cos co ona nie moze ma swoj słoiczek podwieczorek deser owocowy, kisiel, banan itp na kolacje uwielbia gęsty budyń w ciągu dnia dojada chrupki kukurydziane, princessy, kinder czekoladke raz kiedys, jakies ciasteczka.... niestety wiele rzeczy jeszcze nie umie dobrze pogryźć i temu kłopot jest z wędlinami,surówkami, jabłuszkami-jedynie tarte.. ale powolutku uczy sie coraz lepiej radzic sobie z gryzieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uspokoiłyscie mnei z tym jedzeniem, ufff czyli nasze pociechy jedza w miarę podobnie. Dla mnei dlatego katastrofa bo maly juz jadl ladnie szyneczki, miesko a teraz mleczko i kaszki.... zatęskniło sie małemu za neimowlęctwem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lulka mi też się puszczała krew z nosa i to w najmniej spodziewanym momencie :( Po szczepionce Mati spoko. Pytałam pielęgniarkę jakie mogą byc skutki \"uboczne\", to mi powiedziała, że te szczepionki dzieciaki znoszą najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffff wreszcie zebrałam się i ułożyłam małej zdjęcia w albumie:D hi hi mam wywołane do lipca czyli mała ma pół roku a zdjęć około 190:) jeszcze teraz wywołać od sierpnia do lutego i będzie oki:) mamuśki milutkiego wieczorku Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nowy pojazd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0788985d4c8991b.html no,dobra dzis bede pozowała http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94630cb83c9c5203.html leżakujemy z tatą:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/722f210b2bd6504d.html ja i moje wszystkie siostry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0f4279048db81e7.html moje nowe nakrycie głowy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca98e465b2e4e1a4.html a tu widac troszke moje nowe kolczyki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8e67919c0805ef1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac1886759a1547ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac1886759a1547ea.html w koncu sie zebrałam i powklejałam troche fotek,na bobasach tez kilka nowych:D a moje dziecko miało dzis tylko jedno 3 godzinne spanie i popołudniu bylismy na zakupach, w drodze o mało nie usneła a w domu..........szaleje, ona jeszcze lata hihihi i w głos sie smieje aby nas rozbawic, pokazuje -zobaczcie jaka jestem wesoła , a wy mnie chcecie do spania dac?hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny he jestem , ale jestem taka padnieta ze zaraz usne na stojaco. perelko kingunia boska i te wielkie oczy. Pola a czapke kupilamm w H&M Ale jutro mam wolne wiec bede z wami calutki dzien , buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skonczylam ogladac Film \"swiadek koronny\" Jest zajefajny , niby nic a taki wciagajacy. sz m to jutro zapraszam z rana na pyszna kawusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) już wstałam, jestem po sniadanku i zapraszam do rozmowy! tez mam \"swiadka koronnego\" ale jakoś nie moge sie zabrac do oglądnięcia, jakoś nie przepadam z polskim kinem, ale skoro piszesz ze film fajny to moze obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawke juz piłam, ale z toba wypije jeszcze jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na szczepienie dzisiaj, tylko najpierw musze sie dodzwonic do mojej przychodni i sie umówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×