Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

hej! ja i Kinga dopiero sie obudziłysmy:D:D no i ona mleczko a ja internet tradycyjnie hihihihi a kawa to dzis wskazana bo ciśnienie baaardzo niskie i paaaaaaaaaaaada deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ogladam \'\'domowe przedszkole\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze kawusie bo ja ostatnio po godzinach siedze w pracy taka zawalona i troche juz zmeczona jestem. Wczoraj zerknelam do Was ale nie dalam rady nic juz napisac. Myslałam, że przywrocili nasz topik bo znajomej z sierpnia powrócił a tu nic ...... Melduje ze Bartoszek juz zrdowy jeszcze tylko katar mu sie ciagnie... Fajowe fotki Waszych dzieciaczków. A Bartoszka menu: 7.oo pobudka 8.oo mleczko 150 ml. potem szyneczka , kabanosek, buleczka , jajecznica , herbatka jakis owoc lubi pomarancze 12.oo soczek marchewkowy 200ml. i spanko 2 godz. 14.oo zupka ale jeszcze przecierana troche lub ugniatana widelcem (pomidorowka, rosól, krupniczek, ryzowka, ryba panga ale pieczona gotowanej nie lubi, spagetti itp. 15.oo herbatka, danonek , kisiel zurawinowy , herbatniki, chrupki truskawkowe (slodyczy nie daje znaczy zadnych w czekoladzie) 17.oo mleczko ok. 150 ml. 18.oo herbatka , buleczka , szyneczka, co tam sobie wezmie 19.30 kąpiel 20.oo mleczko 180 ml. wiecej nie da rady generalnie to po 150 lub 180 najwiecej wypija. 20.30 spanko 23.oo na spiaco daje mu 150 ml. mleczka 4.45 na spiaco 150 ml. mleczka 7.oo pobudka milej pracy pozdrowionka Bejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok......jestem umówiona na 13.00 na szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Zaraz musze zrobic sobie 2 kawkę;) bo cisnienie dzisiaj beznadziejne...mały wałsnie zasnął ale wczesniej tyle sobie napchał do buzi szyneczki ze az zwymiotował nawet nie wiem kiedy to zrobił ..no cóz bywaa .... W nocy ładnie spał do 1 ..od 1 jak sie obudził tak gadanie, spiewanie, bieganie..nie mógł sie wciszyc ..musiałam mu zrobic ciepłe mleko choc dawno nie dostaje mleka w nocy..ale zadziałało i posał az do 5;(:(:( strasznie ranny ptaszek to moje dziecko! dzisiaj jade pokazac jak olekchdzoi bo pzreciez druga babcia nie odwiediz nas! ok ide po ta kaweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara25
witam moje drogie , ja tez juz popijam sobie kawusie. Niko lazi i ani mu sie mysli ogladanie bajek, fajniejszy jest komputer. zaraz wysle reszte zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie wiem co jest z moją małą wczoraj poszła spać o 10 wstała o 12:) dzisiaj poszła spać o 10 wstała o............... 10.40 radosna, buziaka dostałam i już krzyczała by jej dać lalkę:D och ta moja córeczka, a ja mam ją nauczyć spać raz dziennie, chyba to sobie odpuszczę na razie, poczekam do lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara25
Gość szczesciara25
szczesliwa mamo , przestan Niko tak jest super , ale mama z tatem :p Mamie mogla by wkoncu zniknac ta oponka z brzucha , przez ktora wygladam jakbym byla co najmniej w 5 miesiacu. A tatko tez ma niezla kindziolke od brzucha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wróciłyśmy ze szczepienia Lena waży 9300 tyle ile 1,5 miecha temu!!! Lekarka mówi ze wszystko ok, widocznie wszystko wybiega....fakt....gonilam ja po całej przychodni :-) przy zastrzyku nawet sie nie jąkła, tylko patrzyła z zaciekawieniem o co chodzi. ile mierzy to nie wiem ale zaraz sama wezme miarke i spróbuje zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy sie podziewacie. Ja juz wrocilam z zakupow, a tu cisza. Ollka dziewczynki zawsze sa drobniejsze , moj Niko tez wazy 9300, i tez jest bardzo ruchliwy. dzis na zakupach bylam z ciocia i z mama, wypuscilismy nikosia z wozka no i my we 3 idziemy w jedna stone a on oczywiscie mial interes w drugiej czesci sklepu, wiec ja robilam zakupy a ciocia z mama za nim biegaly. Jak juz stalysmy w kasie to ujzal obok dziewczynke ktora miala lalke i on do nie daa daa ( czyli po nikosiowemu znaczy daj) potem zaszlysmy do sklepu z okularami nalozylkam mu jedne a on powiesil lokcia na wozku i patrzy na sprzedawczynie i sie smieje ( udawal cwaniaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bedzie wygladal pokoj Neli ktora urodzi sie w maju. Moja siostra jest po plastyku i tak wlasnie dekoruje pokoje swoich dzieci. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f07b12b63e9b18ec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee69f343cc2b6cd5.html A najwieksza ozdoba beda dzwoneczki(wrozka z piotrusi pana) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15483456eb921ffb.html I to ponoc jeszcze nie koniec, ale wysle wam tez zjecia jak bedzie na 100 % gotowy, dla mnie to juz super wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×