Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

moje kochane jesteście obłędne, bo ja czytam i czytam i czytam, i widzę jak tylko nowe stronki dochodzą!!!! kurcze już nie zdążę doczytać was dzisiaj! miłej i spokojnej nocy jutro postaram się skorobnąć więcej Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na masle roztopionzm w rondelku podsmazasz cebulke , nastepie dodajesz do tego mrozonz zielonz groszek i przprawiiasz go sola , pieprzem i cukrem . Im miksujesz , zebz wyszlo puiree a do tego gotujesz marchewke pokrojona w dlugie paski potem lyzka na talerz nakladasz zmiksowanz groszek a na groszek ta marchewke.. wzgladalo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to odpadam w kuchni, mam dwie lewe ręce, owszem czasami coś tam robię ale wolę takie proste przepisy, które wymagają mało czasu i pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaszalałyscie, wstaję a tu tyle stron do poczytania, noc koszmarna, dalej gorączka i biegunka :(, biorę się za czytanie syjka, nasz synio też nie radził sobie z piciem na siedząco, więc go kładliśmy, a teraz już się nauczył i radzi sobie nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty? na dzien dobry nowy temat, czy macie juz butki na wieone, czy moze juz zakladacie, typu adidaski, i jaki rozmiar planujecie. Ja teraz zakladam kamilowi domowe papcie 21 , ale lada chwila beda musialy byc 22, buty na ;wyjcie sa z reguly ciut wieksze, (z bartka na zime mielismy 23, bo w srodku byl kozuszek i wogole jakeis male byly- razej 22 ale na buciku 23 byl znaczek). Mysle ze adidaski lub trzewiczki kupie 22, chyba ze znowu rozmiar bedzie \"walniety\" to 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffffffff wreszcie wstałam po wstrętnej nocy:( z małą dzisiaj uciekałam do męża bo miałam takie okropne sny, że bardzo bałam się spać sama w pokoiku:( po tych nocnych wojażach zasnęłam chyba dopiero około 3 nad ranem:( a jeszcze dzisiaj miałam dyżur, ale córeczka była tak grzeczna, że ja spałam to znaczy drzemałam a mała pięknie bawiła się, ufff jakie mam grzeczne dziecko, czasami skakała po mnie, czasami po stole, ale było oki. syjka ja w domu małej nakładam kapcie nr 20 ale muszę kupić już 21, na zimę miała 22, wiadomo, czasami grubsze rajstopki, czy skarpetki, na wiosnę będę jak na razie będę kupować 21, a na lato pewnie już 22, nie wiem jeszcze, na pewno adidaski jej kupię, by miała do spodenek:) no dobra czas na kawkę i śniadanko:) szczęściara melduj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie :) dzis pobudka o 8:30 :) teraz zmykamy na basen a pozniej na Testosteron, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×