Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

a ze z tym rozczochraniem to prawda--- to wlsnie teraz to zrobilamhihi: [URL=http://img394.imageshack.us/my.php?image=rozczochraniecrp7.jpg]http://img394.imageshack.us/img394/4706/rozczochraniecrp7.th.jpg pozdrawiam i czekam az maly Kamis sie zbudzi co by gnac na spacerek, buziaczki dla wszystkich dzieci❤️ swoją drogą ❤️ dla agnes i jej dzieci . KOchana pamiętamy o WAS ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinko - po jednej nieudanej fryzjerce---- trza bylo ciąć na krótko, wiec ... innego wyjscia nie bylo, bardzo chcialam zapuszczac.Mialo byc tylko podciecie, a zostało \"obcięcie\"! ale juz sie przyzwyczailam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej mamusie!!!! Syjeczko - moim zdaniem jesteś bardzo ładna i masz fajną i modną fryzurkę :-) Suzinko - faktycznie fajny filmik - oczywiście łezki mi poleciały, bo mnie sie tez przypomniały dawne czasy a i teraz mam kilka koleżanek, które nadal czekaja ma maluszki - i to już kilka lat Pola - moja mała już wcale nie chce mleka (od 6 mies. piła tylko nad ranem w półśnie) ale lekarka powiedziała, że dziecko wcale nie musi pić mleczka, wystarczy że zje 1 jogurt na dzień - a moja mała uwielbia jogurciki i serki homo, więc się nie martwię i już nie próbuję jej wciskać ... przyszła moja teściowa więc do wiczorka papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze zagladam a tu fotka- Syjka ja rowniez jak Bozenka uwazam ze twarzowa fryzurka i fajnie Ci w niej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnleczka - to u nas 2-3 razy dziennie (?sporo nie?) ale rano czasami w południe i musowo przed spaniem lub ok 23 na śpiku. ale u nas to jakos tak rodzinnie, bo chrzesniak to ma 2 latka i pije rano i wieczorem... ponoc do 3 roku zycia można. Która z was pisala ze daje krowie mleczko , ja robie budyn na krowim (w jogurtach, danonkach tez takie jest + chemia) i żadnej złej reakcji. a przynajmniej wiem ze jest to swieżutki posiłek i bardzo smaczny.... ... dziekuje za pozytywne opinie dotyczące fryzury, ciekawe jak mezus zareaguje bo mnie jeszcze nie widzial, dopiero przed swietami przyjedzie, chociaz moj mąż lubi kazde wlosy a jego przyjaciel tylko długie (jego zonka rzeczywiscie ma dlugie wloski) wiec mi sie opr.... dostala , ale mam go gdzies, to nie moj chlop - tylko jakas przybłeda hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mam prosbe napiszcie co dajecie swoim dzieciom a co absolutnie nie: przyda sie bo czasami czlowiek sie czai - a dziecko moze lub nie moze zjesc: daje................nie daje mleczko krowie do budyniu.............................frytek kotlecik smazony, zrazy..........................czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje mu wszystko to a co ma ochotę. Jak my kemy, a on chce to mu daję spróbować i nic mu się nie dzieje. Frytki i czekoladkę też już ciamkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syjka a ja odwrotnie wnet hihi.Daje czekolada, a raczej kinderki i jak mamy na obiad frytki, to maly tak chodzi i cmoka, ze musze mu dac w garsc dluga frytke, a on szczesliwy biega i ja wcina:) Fryzurka super! Maly spi, wiec ide dokonczyc zupke i wyprac firanki.Maz umyl okna, ale ponad 30 - jak ma Szczesciara - to na pewno by mi nie umyl :):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez wszystko próbuje a jak mu cos nie smakuje to wyplowa. Wcina np. ser zólty ale parowki za to mu nie daje tylko takie kielbaski winierki , lubi biała surowa kielbase bo parzona wypluwa Sałatek z majonezem jeszcze nie probowal bo sie boje bo go wysypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar, fajnie ze Ci wszystko wcina , moj sie starsznie drapie i ma wysypke pod szyjką jak za duzo zje produktow np makaron czy danonki - uwielbia je wiec od czasu do czasu dostaje ale potem w nocy nie spi tylko sie drapie i juz nie wiem czym te zadrapania i ta wysypke smarowac mam zeby szybciej zagoila sie. Lubi tez pieczone ryby, uwielbia spagetti i mielone i schab tylko bez panierki bo znow to jajko .... Tylko jest niejadek musze za nim biegac zeby cos zjadla i ciagle musi miec cos nowego przezd oczami zeby usiedzial spokojnie i zjadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za firanki sie jeszcze nie zabralam:/ Co do jedzenia - moj maly jadl wczoraj pierwszy raz ogorkowa zupe z mieskiem drobiowym.Oczywiscie samych ogorow nie dostal, tylko miesko, marchew, ziemniaczki i zalalam mu rzadkim z zupy.Nic mu nie bylo.A teraz gotuje kapusniak ze swiezej kapusty i tez dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poleccie mi jakas fajna gre dla 6-klasisty lub cos innego na prezent ur. Moze macie jakies ciekawe linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my juz po spacerku i 1,5 godzinnym spaniu, czyli w domu juz mi nie zaśnie, a szkoda bo mam 26 okien do szorowania :( Firanki czesciowo poprane. Myslalam ze jest cieplej a zmarzlam jak nie wiem. Popralam juz i pochowalam zimowe kurtki i wybralam sie dzisiaj z niezbyt zimowym plaszczyku, brrrrr. Na szczescie maly byl obabuchany. Ma teraz taka czapke, ktora mu mocno odstaje przy uszach, ale za to fajnie sie zapina pod broda i wymyslilam jak ochronic te uszka (bo wiatr jest u nas silny i zimny) - zakladm mu najpierw swoja przepaske bawelniana (taka sportowa) i dopiero na to czape. Tylko musze ja troche zmniejszyc bo sie zsuwa ;) Bozinko - dzieki za pocieszenie z tym mlekiem, juz sie martwilam ze bedzie mial jakies niedobory, ale on jogurty uwielbia. Tzn. moze nie uwielbia, bo w ogole nie lubi jesc ;) Najchetniej zylby powietrzem ;) A dajemy mu już prawie wszystko (no może bez kawioru i krewetek ;);) ), nic mu sie nie dzieje, no ale jak sie zje TAAAKIE ilosci to trudno zeby mu cos wyskoczylo. Czasami sa dni ze zje tylko jogurt a na obiad skubnie 2 kawalatki miesa i 1 lyzeczke warzyw :/ I tylko herbatka. Własnie mu gotuje udo z indyka, a do tego ma buraczki na cieplo i purre ziemniaczano-brokulowe (samych ziemniakow nie tknie). Na sniadanie zjadl ze 3 lyzeczki jajecznicy na pomidorku i plasterku szynki + 1 kosteczka bulki z serkiem zoltym. Reszte mama :/ Frytek nie dawalam bo sami nie jemy, czekolade owszem - troszke czasami dostanie ale najlepiej takiej bardzo gorzkiej (min. 70% kakao), surowek jeszcze nie dawalam, ale musze sprobowac jakas marchewke z jablkiem. Majonez raz dostal jak robilam paste jajeczna, ale jakos nie docenil mojej pracy ;) Przestal jesc banany ktore uwielbial. Teraz czasem jablko lub kiwi. Daje mu rozne kasze oprocz kuskusu, ryz brazowy, quinoa (takie ziarno, ktore ma wiecej wapnia niz mleko! a jak sie ugotuje to jest takie fajne pusztyste :) ). Z warzyw w miare je wszystko co zielone - brokuly, szpinak, groszek, salate, cukinie itd. Lubi tez pomidory i papryke w daniach na cieplo. Tylko ziemniaki sa beee ;) A najbardziej lubi pieczone w piekarniku (w calosci) mieso takie jak my jemy (cielecine, jagniecine, kurczaka) albo gotowane lub duszone. To chyba tyle na temat jedzenia ;) Najchetniej i tak zylby teletubisiami ;);) Dziewczyny, nie wiecie co u Justki30?? Perelko, Ollka - Wy macie z nia jakis kontakt? No i pozostale mamuski, ktore dlugo, bardzo dlugo milcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - jestemtylko nie bardzo wiem o czym pisac bo nic sie u mnie nie dzieje.... co do jedzenia to: nie daje...czekolady, danonków daje....wszystkie owoce, rybe (choc chyba Lena nie przepada za rybką) surówki (uwielbia te na majonezie) budyń, kaszke na mleku krowim wogóle nie pije mleka odkąd odstawiłam ja od cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też wsuwa prawie wszystko, jeszcze daję jej słoiczki, ale jak jemy my obiad to ona jeszcze zjada od nas i próbuje wszystkiego, dzisiaj złapała za delicję i szczęśliwa, że ją ma, najpierw podmuchała co by ostudzić ją i zjadła:) jak na razie nie wysypuje jej, nie drapie się, więc myślę, że alergia już jej mija, daję jeszcze jej mleko bebilon pepti i pije je na pewno 2 razy: rano i wieczorem i czasami w dzień jeszcze. warzywka lubi, teraz jej nagotuję zupki na cały tydzień to zabaczymy jak to będzie, z owoców je na razie banana, gruszkę, jabłko musi być starte bo nie umie gryźć. danonków jej nie daję, jogurtów też, jedynie tylko z hippa owoce z jogurtem, słodyczy daję tylko co na spróbowanie, ale to dosłownie troszeczkę. to chyba tyle, teraz czekamy na nowe łóżko, bo nasze się wysłużyło już ;) teraz to chociaż fajnie wygląda pokoik małej bo dużo przestrzeni, kurcze, żeby nie te graty to fajnie by było:) pozdrawiam milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z jedzeniem podobnie, tyle ze frytek nie daje bo nie lubi (i my malo jemy) po czekoladzie wysypka, za to jajecznica to przysmak numer 1, chleb sam (jako kromka-tak) zje, posmarowany masłem NIE. paróki , kiełbaski tez, zupy te co my, ziemniaczane purre (z normalną śmietaną 18% ) bardzo lubi, ziemniaki i sos -taaak. niedawno zrobilam nalesniki -to wypluwał. Najchętniej by mieska jadl, makaron średnio lubiany, Danonki sie oprzyjadły,, za to ostatnie nasze odkrycie to serek homogenizowany BAKUS o smaku waniliowym - mówie wam pychotka . Smakuje jak sernik na zimno. i bardzo jest przez Kamila lubiany.... zresztą przez mamusie tez hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar - ja tez mam chrzesniaka w tym wieku- zawsze to dla mnei wyzwanie co kupic, ostatnia gra to planszowa z kostką i 4 pionkami, fajna bo mobilizuje do liczenia, myslenia,i wciaga sie troszke rodziny bo 2 osoby jak grają to nuda, a tak gra i moja bratowa i brat, ale jak sie nazywała???? chyba grzybobranie.... jakos tak, Wiekszosc dzieci w tym wieku woli jednak komputerowe (moj chrzesniak jest wyjatkiem - bo nie cierpi takich gier) wiec sytuacja jest troszke mniej skomplikowana,... o przypomnialo mi sie ze na urodzinki dostal metalowy piornik spidermena + notes+olowki + kredki. Wbrew pozorom drogie to nie bylo - A EFEKT SUPER- BO dzieci są zafascynowane tymi robotami, szkoda ze nie byo jakiejs teczki lub torby - mialby komplet...ale nie zazdroszcze ci bo jest co wymyslac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co do jedzenia to moj niko je wszystko , np przed chwila zjadl miske fasolki po bretonsku. Co do okien to za zadne skarby nie moge sie zebrac z umyciem ich , chyba musze z jeden dzien wolny sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto wieczorkiem? Czyzby juz swiateczne porzadki? A moze ogladacie film na TVN? Ja juz widzialam \"Karola.....\" 2 razy ale i tak ciagle becze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja oglądam ale i zerkam na cafe, ale dziewczynki chyba rzeczywiście zapracowane w domku;) porządki idą całą parą;) a zamierzam umyć okna w sobotę, całe szczęście, że tylko 3, ale coś słyszałam, że ma być zimno, padać, więc może odwlecze mi się mycie ich :P ale nasze łóżeczko ładnie prezentuje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...dziwuchy co wy takie płaczliwe? co jakiś film puszczaja to któraś pisze ze płakała....a mnie jeszcze nigdy zaden film nie wzruszył a juz na pewno nie \"Karol....\" no ja nie wiem....moze ze mna cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umyłam dzisiaj okno w Lenki pokoju :-) Sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ja to gazety nie mogę czytać, bo często płaczę:) ja bardzo szybko się wzruszam i płaczę;) jak kiedyś miałam powiedzieć parę słów do swojej klasy co kończyła podstawówkę to tak się popłakałam, że przerwali mi mowę:) teraz też mam 3 klasę, którzy kończą i już się tym martwię ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamiętam kiedy ostatni raz płakałam....o wzruszeniu nie wspomne bo moze ze dwa razy w zyciu sie wzruszyłam.......taka moja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - pokaz zdjecia nowego lozeczka :) Ollka - ja sie zrobilam jeszcze bardziej placzliwa po ciazy. Za to nie ma filmu, ktory moglby mnie \"obrzydzic\". Moj maz czasem odwraca wzrok przy \"krwistych\" scenach, a ja moge wcinac popcorn przy kazdym widoku ;) Ja mam \"już\" umyte 2 okna :/ Ale jutro umyje 8 malych w sypialni wiec zostanie \"tylko\" 14 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie też lubie filmy gdzie krew sie leje....najbardziej thrillery i s -f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×