Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

zapomniałam napisać, małej nie wyszły jeszcze dwójki górne a już na dole wyszedł ząb taki z boku, te co są takie większe chyba, śmiesznie to wygląda, może dlatego mi wstaje o 5 rano:O bo te ząbki jej idą na raz, choć nie płacze, nic jej nie dolega. pogoda u nas do bani, zimno, pada i szaro😭 a było już tak ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a co Hania taka rozebrana? U nas zimno, bylo troche slonca, ale nie lato!!!:):) Co do nocniczka - nasz maly siada od 10 miesiaca. Sadzamy go po sniadaniu i w 90% przypadkach jest kupa:) Sam oczywiscie nie wola i kombinuje w roznych ciasnych i schowanych miejscach w pampera walic, ale jak go wyczaimy - luzik. Oblozony jest w tedy zabawkami i ma wlaczone bajki. Czasami wcale nie chce zejsc z nocnika:):) Lece na zakupy. Wczoraj sobie wysprzatalam, to dzis mam wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
Amelka ma już 10 zębów i szybko dorasta, aż jestem przerażona z jakim tempem czas płynie. Amelka chodzi za mną i woła mama am albo mama picc i pewnie nie wie jak wielkie postepy robi. A nóżka jej szybko rosną, przynajmiej ja o tak odbieram . Wczoraj oglądałam adidaski bo już chodzi i jak idziemy do piaskownicy to strasznie domaga sie wyjścia z wóżka , by pobawić się innymi maluchami , wspomne ,że jest ich u nas na osiedlu naprawdę dużo. Ale mamy problem z butkami , bo Niunka ma wysokie podbicie i trzeba znaleść odpowiednie. Jak na zime kupiłam to wpychałam , choć o 2 numery za duże. No i zwariowałam kompletnie na punkcie sukienek na lato , tyle ich na kupowałam a teraz jeszcze taka ładną żółtą . Zaztanawiam się czy to tylka ja mam takiego krętka czy wy też dziewczyny? pozdrawiam od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
K ażda stopa jest inna Melka choc już taka duża to nosi 20 dla mnie to już dużo bo jak powitałam ją na świecie to miała taką malutką. w deichmannie mają specjalnie miarki dla dzieci . Kładziesz nóżkie na plnszy i pokazuje rozmiar butka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Szczęśliwa mamo, że też na to polowałaś i to w dodatku w tym samym momencie co ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nei pisze ale czytam na bieżąco. MOjego Kamila wysypało i nie mam pojecia po czym, pewnei któas babcia zaszalała i albo w ruchu była czekolada albo co gorsza ciastka z polewą czeko-podobną. Dzis pożegnałam malarzy, i mozna robic parapetówe (w domkach jednorodzinnych starego typu piwnice maja taki układ jak caly dom i te 60 metrów wylozylismy płytkami, ladnie wygipsowalismy i pomalowalismy, nawet kuchnia letnia bedzie, tzn dzis mierzylismy i po swietach bedą te mebeli montowane.... a rados moja z tego taka ze w upalne lato jest tam bardzo chlodno, wiec bedzie gdzie spac i gdzie ugotowac i gdzie sie umyc. Remonty trwaly dlugo, na raty, ale taka niestety byla zasobnosc finansowa....ale juz po wszystkim:))) uffff.... ale jak pomysle ze niedlugo lato wyjdziemy na podwórze, trawka, nie trzeba latac na pięterko po byle \"gówno\" to az sil nabieram. Figlarna , nózka jak nózka - moj kamil nosi 23 a czasami i 24 do tego jest wysoki, wiec jak widac dzieci nasze sa tak różnie zbudowane - i do tego dosc szczupły a je tyle co moj chrzesniak 6 letni.... za to w pampersy \"wali\" imponująco hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
droga Syjko Amelka ma małą nóżkie cyba uwarunkowaną jak na dziewczynkie. Chłopcy zawsze są więksi , silniejsi i bardziej masywni. Moja kruszynka miała 50 cm i 2,5 kilo. Czekam do lata rzeby pomału uczyc ją siusiac na nocniczku , bo teraz jak widzę ,że robi kupkę siadam ją na nocniczku ale to tylko wielka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mamo wczoraj znalazłam 3 ząbek, jest to prawa górna jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszka zdjęcia super, szczególnie to w okularach :). Andziar, Hania taka rozebrana bo u nas już lato, dochodzi do 30 stopni. Teraz mozecie mi pozazdroscic :), ja Wam bede latem zazdroscila, jak zamkne sie z mala w domu jak w twierdzy i bede wychodzic po zmroku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka ale macie fajnie teraz:) do lata to nam jeszcze daleko, wiosna była ale się zmyła;) Suzinko no widzisz teraz ruszą ząbki jak u mojej małej, ja tu wypatruję dwójek na górze a dzisiaj patrzę a z boku na dole ząbek, nawet nie wiem jaki to numerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okulary jajcarskie, ja tez chce takie!!!!!!!!!!!!!!! rowerek tez fajny ato dlatego ze ma ochraniacze na stópki, u nas sa to dwa paląki i kamil ciagle przesuwa do przodu nóżki, tak jakby byl za wielki na ten maly rowerek. dorka a dlaczego bedziesz w twierdzy i bedziesz wychodzic po zmroku, czy ktos rzucil CI JAKIS UROK ????????????? o niewdzieczny!!!! czy strefa czasowa (ciepełka zazdroszcze) szczesliwa mamo nawet nie wiesz jak siecieszę ze juz po remontach , skonczą sie kawki herbatki sniadanka i obiadki, bo to zawsze znajomi pracownicy i cos trzeba bylo dac do zjedzenia lub cieplego do napicia.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syjka, w czerwcu i lipcu średnia temp. w dzień to ponad 40 stopni (PIEKŁO !!), a w domku przynajmniej klimatyzacja. Naprawde masakra. Prawdę mówiąc wolę ostre mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) zdjecia oczywiscie swietne :) rosna te nasze dzieciaki jak szalone :) Dorka ja póki co nie mam takich napadów ze szczypaniem, ale jak placze bo cos jej sie nie podoba to ją olewam i nie reaguję, tylko o mijam ją szerokim łukiem i mówię głośno że ja z maruda mi nie gadam. najczesciej po minucie jest spokoj a teraz Maja juz spi, bo dzisiaj odpuscila sobie drugą drzemke i teraz juz lezala ze mna na tapczanie i odpoczywala :)Mam tylko nadzieje ze nie wstanie o 5 ;) A moja fasolka chce Was chyba pozdrowic bo wali mi po brzuchu jak szalona :) No to pozdrawiam wszystkie ciocie :) :) :) Pokaze Wam jak Maja sie ostatnio zabawiala w kuchni :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/556f53c8410e2243.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ebd3c91423b9a28.html a tu się chowa :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f7c24456b14c9b1.html tu na spacerku.oczywiscie pcha wózek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4958412ac72234d.html odpoczynek :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b98d34f7646fc33e.html i straszenie mamy :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e76c1c2acf922ffc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac4b14e98d1f2bee.html no to chyba tyle z nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka ale super zdjęcia:) Maja jest niesamowita, poklep brzuszek i pozdrów fasolkę od cioci beaty i magdusi:) moja mała dzisiaj drugą drzemkę zamieniła na spanko;) spała chyba ze 2,5 godziny jak nigdy, więc pewnie pójdzie spać około 22:) a niech ma dziecko święto może nie wstanie o 5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja jest prześliczna i robi suuuper pożądki :). Imię też prześliczne, rezerwuje sobie dla drugiej dziewczynki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki POBUDKA!!!!!!!!!!!!!! ja miałam już pobudkę o 5.30 i co z tego, że mała poszła spać przed 22:O to dla niej nieistotne. pewnie przestawia się na nowy czas bo wówczas to będzie 6-6.30 a nie 5 hi hi hi:) miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×