Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Zapka no co Ty orzechówka jest pyszna ;) u mnie ja wszyscy bardzo lubią, nie wiem czy masz kupna czy robioną, ja jak robie to pozniej odcedzam orzechy zeby sam spirytus był bo inaczej jak lezy z tymi orzechami to jest tak gorzka ze wlasnie przez gardlo nie przechodzi ;) Syjka, jak uwazasz mi powiedział ze 4 m-ce jak juz chodzi to za mało zeby stwierdzic nieprawidlowosci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejka ja mam robiona, no moze tak zle nie jest, ale wole na cukrze :), robil wuj meza i dostalam buteleczke :) i w sumie tylko ja z niej korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki, mati spi, ale po obiadku idziemy na spacer, bo slonko wyszlo, a cala noc padalo, a nawet i snieg rano :), ale na szczescie juz ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi, na temat witaminek. ze wzgledu na nozki to moj dalszy sasiad \"starej daty\" jak to sie mówi - pediatra (lat 70) powiedzial ze narazie mam dawac raz dziennie vigantol x1 a na drugi dzien wibowit i tak przez 2 tygodnie , no zobaczymy.... juz nie moge katar mam do ziemi, łeb wielki jak kana, aj marzy mie sie wyspac, a Kamil jeszcze rojbruje.... jakis taki dołek mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ale paskudna pogoda, taka jak mój humor:( kurcze ja z natury pesymistka więc sytuacja dobija mnie coraz bardziej, remont odłozony z wiadomych względów:( kurcze mąż wysyła mase CV ,ale narazie cisza, niby głownych ksiegowych potrzeba ale narazie nic...a on na tym stanowisku juz 13 lat,więc ma cos w głowie...cóz narazie czekamy mała wojuje, codziennie robi biegając mase kilometrow heheheheh, i obiady to masakra! nie wiem ale samo pojęcie obiad to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Z Mateuszkiem lepiej, kupek nie robi, no właściwie dziś zrobił, ale taką ładną plastelinkę. Za to wymiotowałam całą noc, potem byłam w pracy a teraz mi temp. wyskoczyła. Czy od zwykłego zatrucia się czymś może wyskoczyć temp.? Ja to mam zawsze takie usrane szczęście. A tyle co wróciłam z L4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś, bo ja już nie wyrabiam:( Problemy z mężem, na rozmowę nie ma czasu, albo nie chce rozmawiać, a to przecież podstawa. Ciągle do wszystkiego jestem sama... Szkoda nawet pisać :( Zdjęcia śliczniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh....ci faceci czasami sobie mysle ze baby z babami powinny sie żenic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka! dobrze zrobilas z tym wyjazdem...a co...odrobina zazdrosci MU nie zaszkodzi, ja chetnie tez bym gdzies sie sama wybrala ale narazie jestem bez szans :-( a moze wszystkie kiedys razem wybierzemy sie na \"urlop\" ? bez mężów i dzieci...tak poszalec troszeczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja tez jestem za winkiem :) wczoraj sie chyba rozoochocilam tą połową lampki w kanjpce :) a tak w ogole to dzieki za gratulacje :) Pola mój Przemek stwierdzil ze w takim razie będzie ....Polonez :) :) Podoba Wam się? :) Lidka ja tez bym sie gdzies tam w duchu cieszyla ze jednak zazdrosny :) :) :) Musimy ich czasem troszkę uszczypnąć :) Ja jadę w maju z kolezankami na 5 dni z dzieciakami.w sumie juz nas sie uzbieralo 4 + dzieciaki :) fajnie bedzie oby tylko pogoda dopisala a witaminki to ja kupilam sanostol i Maja najchetniej to by go wypila naraz bo to jest dokladnie taki smak jak nadzienie z Nimm2 :) :) pycha :) Suzinka strasznie mi przykro ze ciezki okres z mężusiem.Mam nadzieje ze to tylko zmecznie i ze szybciutko wszystko dojdzie do ładu.buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka dobrze mowisz...tzn piszesz, zostawmy ich z dziecmi a my na weekendzik, ale niech dzieci w tym czasie ząbkują, plują jedzeniem i niszczą wszystko jak tajfun, czy wtedy odrobine nas docenią. Jedno zdanie juz poprawilo by humor, a tak??? jak był moj mezulo (zawsze staram sie zrobic porzadki jak go nei ma - czyli jedzie na myjke lub na zakupy - tak ok 2 h)to udalo mis ie fajniutko wszystko posprzatac w niecale 2 h . On przyjechal i mowie : ale mi sie sprzatac juz czasami nie chce? on mowi, ty sprzątasz? ciekawe kiedy? normalnie rece opadają... Lidus - córcia świetna- sciany tez mają fajniutkie wiosenne kolorki, to juz te nowe? mnei sie wydaje ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka dzięki 👄 !!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak poważnie to myśleliście już o imieniu dla juniora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka imie oryginalne, jak bede miala nastepne dziecko to synek bedzie wiktor a cócia weronika (imie zostało z I ciąży bo prawie do konca nie bylo wiadomo co będzie i mialam i dla chlopca i dla dziewczynki wybrane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa imienia:) a na weekendzik to bym męża zabrała, bo on zajmuje się córcią super:) jak fajnie, że jutro piąteczek, wreszcie sobie odpocznę, w sobotę będę sama siedzieć w domu z małą, mam nadzieję, że psychiatryk mnie nie czeka hi hi hi ale dzisiaj mnie mężulo wkurzył z lekka, ostatnio stwierdził, że jestem rozrzutna a musimy oszczędzać bo kaski mało:O a dzisiaj poszedł i kupił pierdułkę do komputera za 30 zł, nie licząc płyt za 20 i on uważa, że nie jest rozrzutny, a bez tej pierdułki można spoko się obejść:O och te chłopy wrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 lidus piękny pokoik a córcia śliczna:) tylko gdzie pościk do mnie skierowany, nic nie znalazłam do siebie hi hi hi:D Bejka Bartoszek śliczny, a ta marynara no no dodaje mu uroku, że hej. hmm ja daję na razie tylko multi cebion ale tylko dlatego, że został po kuracji, więc stwierdziłam, by wypiła go do końca i 1 kropelkę wit D3 to chyba tyle:) Suzinko dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka na samo wspomnienie takich zdjec az mi ciepło, jeszcze raz gratulacje, ide teraz po moje stare fotki.... i przytulic sie do synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka, chyba długi ten twój facecik będzie:), cudownie pooglądać takie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i stawiam po lampce czerwonego winka, czy kieliszku wisniowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi maleństwo nie chce spać:(, a myslalam, ze troszke odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie bajera zdjęcia z USG!!! widac ze kawał chłopa bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhhh...dziewczyny jak dobrze ze jestescie, jakos tak razniej jak wiem ze nie tylko ja mam czasami dosyc wszystkiego.... szczesliwa - moj Tomek to non stop mi wypomina ze wydaje kase nie wiadomo na co :-) juz przywykłam i zaczynam to miec w głebokim powarzaniu!!!! Szcześciara25 - gdzie jestessss!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati dzis spal od 11 do 13,30 i tak naogol wyglada jego pora spania, choc wczoraj mu sie pomieszalo, spal tylko 40 min rano i potem od 15 do 17.15 :) mam nadzieje, ze tym razem sie ululał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×