Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Suzinka ona lezała tydzien w szpitalu, na zakaźnym i miala cos dawane ale nie pamietam co bo to jednak kilka lat temu:( tyle ze wiem , że wodnista kupka, taka po piciu i jedzeniu i czasem pod cisnieniem to salmonella, pamietam jak nic nie mogło zatrzymac jej, żadna pielucha i wszystko przelane :(:( dziwie sie tylko ze badania specjalne nie kazali Ci na pogotowiu zrobic, bo troche długo ma ta biegunke jak na tak małe dziecko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! Suzinko - trzymaj się, życzę dużo zdrówka Mateuszkowi, niech mu wreszcie przejdzie ta biegunka, ale jak od rana zrobił tylko wieczorem, to może dobry znak - oby!!! Dziewczyny pamiętam, ze obiecałam wam zdjęcia firanek mojej siostry, ale niestety dopadło nas z małą przeziębienie, ja mam tak potworny katar, że nie umiem oddychać - mam wszystko opuchnięte w nosie, prawie rzadnej drożności - a biorę tabletki na katar!!! nie wspominan już o bólu gardła, no dzisiaj jest już ciut lepiej, ale jestem strasznie słaba - nawet na kompa nie mam siły i dopiero dzisiaj nadrabiam zaległości - Szczęściara - śliczne te firanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka - gratulacje! fajnie mieć parkę :-) trzymaj się i nie denerwuj się tymi sąsiadami bo małemu szkodzi (chociaż sama wiem jak to wkurza i to szczególnie w ciąży) Dodi - bardzo mi się podoba ten projekt - rozmieszczenie i rzuty - z tyłu tez super wygląda - niech wam szybko urośnie ten domek :-D Zapka - gratulacje nowych ząbków! użo zdrówka życzę Mateuszkowi!!!! - mojej małej od 2 miesięcy, żaden nie przybył, chociaż dziąsełka 3-jek są zmienione - ale póki co mamy 12 Liduś - mnie się oczywiście też podoba twoje mieszkanko - bardzo wesołe - ja też lubię takie kolory - moje maluchy mają pokoik pomarańczowy też z puchatkami :-) perełka - ja też kupiłam małej półbuciki w cc za tą samą cenę - różowe, beżowo - białe na sznurowanie - leciutkie i zgrabne. też oglądałam bartka - ale nie było dużego wyboru, a te co były to mi się nie podobały, a te z cc są bardzo ładne - ciekawe czy nasie córcie mają te same buciki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomne tabelke:D:D Agnes76....30.08.2005...Bartuś www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia www.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda niespecjalna - bo słoneczko świeciło tylko do południa ale tak wiało, że hej (to u nas wiało z Krakowa ;-) dodi ) Aneczko - gratulacje dla Antosia!! niech na nóżkach zwiedza świat :-) a planujesz od kiedy go chcesz odstawić? bo faktycznie im później tym gorzej. olka - ja tez śpię z moją córeczką - w łóżku małżeńskiem!!!!! - mąż się przeniósł na łóżko piętrowe naszych dzieci i śpi albo z Tomkiem albo sam - właśnie nie wiem czy wam pisałam, że już mamy łóżko piętrowe dla naszych pociech - poszukam może mam jakieś zdjęcie co do smoczka - to ja poczekam aż małej wyjdą ząbki a potem koniec smoczka - bo teraz to wiecznie latam po domu i szukam tego \"dziada\" a moja mała wrzuca ten smoczek w coraz ciekawsze miejsca - do ubikacji!!!!! za kalorfer, pod fotel, do różnych szuflad, za łóżko (bo łóżeczko już złożyłam, bo i tak w nim nie spała) a ja potem \"latam\" po całym domu i nie mogę znaleźć i się wkurzam - a mam piętrowe mieszkanie więc potencjalnych miejsc jest multum. Figlarna - twoja mała też tak chowa ten smoczek czy ma ulubione miejsca? i też wiecznie go szukasz?? bo ja już czasem wysiadam cos mi klawiatura siadla + nie umiem pisac duzo zdrowka wszystkim maluszkom zycze!!!! bozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka nie strasz mnie. Tak jak pisałam biegunka była we wtorek, potem w środę nic, w czwartek jedna kupka (plastelinka) a w piątek na nowo przez cały dzień, dziś jedna luźna wieczorem i po brzuszku mu coś jeździ cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam też nieciekawą noc, bo budziła się parę razy do 2, potem zeszło sie troszkę, bo ze 3 razy mi narobił, płacz, krzyki i wantura, kąpanko i tam 3 kupki luźne :(, niezdążąłam ze zmienianiem pieluch, dostał smekte, i tu była katastrofa, ale jakoś go uspokoiłam i po 3 zasnął, koło 5 czy 6 pobudka, napił się i spał jeszcze godzinkę o 7 znowu kapanko, dupkę ma przez to tak odparazoną, że koszmar, nie wyrabiam już i padam z nóg, dobrze, zę jest telewzor, bo cały czas jęczy i na ręce chce :( Mam bactrim w domu, po poprzedniej biegunce, bo też trwała dość długo, ale narazie zobaczymy, od 7 cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko do tej pory przytyłam 4 kg a kończę 19tydz. W poprzedniej było juz chyba wiecej w tym czasie Napisz nam juto co powiedziala pani doktor.A jak dzisiaj Mati? Wczoraj gadalam z mezem a\' propos imienia dla naszego fasola :) (niestety przez telefon :( )i w sumie poki co wymyslilismy: Kacper, Mikołaj, Wojtek (tylko szkoda ze to Wojciech), Kuba i Maciek. Jak myślicie? Mamy nazwisko Matyjaszek takze najlepiej jakies krotsze nie? Dopasujcie i napiszcie co wam pasuje :) moje doradczynie :) Jad se dzisia spotkac z moja towarzyszką niedoli z porodówki :) Ciekawe jak tam jej Szymus.Nie widzilaysmy sie ok 2 mies i wtedy jeszcze nie chodzil.Ciekawe jak dzisia sie beda gonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinko ja mysle ze nie masz obaw, to przez te wirusy napewnno, jeszcze dzwina pogoda, nowe jedzenie.... dla pewnosci warto badania zrobic, ale ja myusle ze mozesz byc spokojna, jeszcze moze cos...: wychodzące zęby i troszke jelitówka.m Pamietam jak w styczniu Kamili podobnie dłygo mial takie biegunki: rzeczywiscie to była u nas jelitówka i potem przeziebienie, w ciąglosci trwalo to panad dwa tygodnie. Szczęsliwa mamo juz sie przyzwyczailam całe dnie spędzac z Kamilkiem, mam tą swiadomosc ze wracając do pracy będe pamietac ze wszystkie te \"maleńkie chwile\" spędziłam z synkiem. Ale czasami po ciężkim dniu wolałą bym wlasnie wstac rano i isc po prostu do pracy. Szczęsciaro - smutno nam, zawsze Cie pełno a teraz.... Perełko- Tobie chylę czoła najbardziej, mas z3 cudownych dzieciaczków, i podziwiam bo każde wychowuje sie inaczej i przy każdym czlowiek coś nowego sie uczy. Za tą siłe podizwiam, bo ja czasami padam:( Dzis po zmanie czasu nawet fajnei sie wstawalo bo juz o 21 wczoraj spalismy (na stary czas) a pobudka byla o 7:30 na nowy, i nareszcie całą noc spalismy. nawet nie wiecie jak po 4 nie przespanych nockach cudownie bylo 1 przespac w całosci:))) POniewaz pogoda piękna pewnie ruszycie na spacery, ale niektóe mamusie w tym też ja - pozostaniemy w domu ze względu na przeziebienie, mam nadzieje ze jakoś wspólnie sie tu pocieszymy. Wiec zapraszam na kawusie w kubku i fotel wygodny na pogaduchy (dzieci będą grzecznie spały w łozeczkach, mężowie zrobią obiadki, a my na ploteczki hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko i ja mam buciki z ccc. Zamiast 1 bartka : mamy 2 pary z ccc (jedne brązowe trzewiczki z pomaranczowa literką \"g\" , drugie to trampki do biegania po domu, a trzecie to trzewiki biale z boku jak adidaski - ale juz nie ccc, tylko Viggami). Milej niedizelki syjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lulka, wszystkie iminka fajne mnie bardzo do nazwiska podoba sie Kuba. Ale jak to jest jest Kuba czy Jakub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslalam ze całą niedizele spedzę gadając sama do siebie? Widac ze wiosna nadeszła, nonic ide wstawic obiadek i zobaczyc czy moja mała dzidzia zaśnie czy będzie tak dalej szalał w łóżeczku.... a cos mi sie przypomniało, postępy nocnikowe.... Niedawno pisałąm ze Kamil wieje od nocnika jak najdalej, za to od kilku dni siada na nocnik w ubranku, siada ,wstaje , wkłada rękę do srodka i patrzy czy cos jest \"zrobione\" , jak go rozebrałam - to wogóle nie chciał usiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zrobiła mi niespodziankę i przyszła po 10:D, Mati spi, obiadek naszykowany, a mi się tak spać chce, ale nie ma szans na spanko, nie zasne, piękną pogodę dziś mamy pewnie wyjdziemy z matim na spacerek przed blok, bo dalej się boję, a tak zawsze mogę myknąć spowrotem szybciutko co do imienia to tez mi sie podoba Kuba-Jakub w zasadzie, mąż niezgodził się na to imie i jest Mateusz, choć mógłby być Maciej, gdybyśmy chwilę się dłużej zastanowili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacprów u nas jest tyle, ze mam ich przesyt, a jak jest u Was z tym imieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po obiadku a tu nadal taka cisza???? jeju a najgorsze jest to ze zadna kolezanka nie chce przyjsc bo jestesmy przeziebieni, tzn ja nie chce zeby ktos od nas zalapał chorubsko i tak musimy siedziec sami:((((((( i nawet tu na topiku sami:(((((((((((((((((((((((((((((((((( chyba naprawde pojde spac; został mi swojski kurczak w sosie i ziemniaczki i czerwona kapustka na ciepło (z rodzynkami - do kury bardzo tak smakuje), więc zapraszam na obiadek. I kompot malinowy- tez swojski. Zostało mi tyle kompotów z lata,że w tym roku oprócz malin nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka -dzięki za miłe słowa:D ale z tą róznością dzieci to też nie do końca:( Kinga to najbardziej inne dziecko,ja to jestem ważna tylko jak jest sama ze mna, a tak to woli tate,siostry....ja moge zniknąc wyparowac, nawet jak płacze to idzie do nich a do mnie nie:(:( a poswiecam jej duzo czasu, bawie sie,wygłupiam...nie wiem czemu tak jest, niby od momentu urodzenia dzieci kochają matke bezwarunkowo ale.......mam wrażenie lekkiej tylko tolerancji ze strony Kingi:(:( sdzis pięknie wiec idziemy na długi spacer, a przez zmiane czasu mała tez sobie cos pozmieniała bo wcale spać nie chce w ciągu dnia narazie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko dobrze ze jestes ; u nas tez Kacprów, Nikodemów, Kub\'ów, Marcel\'ków Oskarów jest full, Jeszcze olgierdów, Dominików, Sebastianów. TO tak najczesciej spotykane w mojej miejscowości. Chociaż Jakub bardzo mi sie podoba, potem Wiktor, a jeszcze KOnrad (tylko wiem ze to ogromne rozrabiaki, jak Kamil\'e)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko bo Kingusia wie ze jesteś i dlatego jak są inni domownicy to chce Cie od siebie odciążyc, zresztą dzieci idą chętnei do dzieci i jak od mojego brata przyjdą dzieci to mama nei istnije. Wogóle!!!! Zazdroszcze wam spacerów ale nie mam odwagi wyjsc na dwór z dzieckiem które kaszląc aż szczeka, tak sie tam urywa wsszystko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub Matyjaszek Maciej Matyjaszek SLICZNIE!!!:):):) Co do imienia Mikolaj - nasi przyjaciele maja synka o tym imieniu. Jakos nie moge sie przyzwyczaic.A jak pytam synka gdzie jest Mikolaj? to on szuka w ksiazeczkach tego mikolaja z prezentami, a nie kolegi:( Dzieci w ogole nie kojarza, ze Mikolaj to moze byc tez inne dziecko.mam takie wrazenie z wlasnych obserwacji:( Kubus jest sliczne, a o maly wlos nasz syn nie zostalby Mackiem:) Dzieci niech wracaja do zdrowia.Moj tez jeszcze do konca nie wyzdrowaial. Nie goraczkuje, ale za to katar i kaszel. Chodzi i marudzi, a ja juz cierpliwosc trace, bo ile mozna?! Nocka cudowna (ostatnie przez goraczki koszmarne). Spal od 20.30 do 4, a wlasciwie na nowy czas 5:) Wypil mleko i spal do 9.10 wiec wyspana jestem OKROPNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do huberta, to ja jakos nie mam sympatii, miałam szwagra, straszny dziwoląg, ale już nim nie jest, po 2 latach małżeństwa z moja siostrą cioteczną, znalazł inna, powiedzial, że nie chce mieć dzieci i się rozeszli, no cóż, ale złe nastawienie zostało, innego nie znam.. u nas głównie Jakuby, Kacpry, mikołaje, Wiktorki, Adrianki, pozostałych raczej wogóle nie ma, albo sporadycznie, bo niesłyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.mnie tez sie najbardziej podobaja Kuba (jakub) i Maciek tym bardziej ze sa fajne i dla dziecka i potem do przedstawiania sie dla doroslego.no i krotkie. Z tym Mikolajem to sie ubawilam :) :) No tak, dla dzieci istnieje tylko jeden mikolaj na swiecie :) Co do Adriana i Huberta to dla mnie troche za twarde.U nas z kolei Kacprów nie tak duzo ale za to Igorów, Szymków zatrzesienie.To chyba inaczej w kazdym regionie.Kubuś i Maciuś hmmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wlaśnie niedawno wróciłam od teściów, bylo fajnie...troche odmiany bo maja duzy ogród i mogłam z Lenka pochodzic nie to co w blokach 11 - sto piętrowych :-( natomiast moje samopoczucie tam bylo tragiczne a to dlatego ze jestem alergikiem - a tam... kot, pies no i pełno drzew, kwiatów, traw co zaczeły kwitnąć....myslalam ze umre bo oddechu nie moglam złapać, do tego łzawienie, katar.... a leków oczywiscie zapomnialam... Lena naszczęscie juz wyzdrowiala choc jeszcze do konca apetyt jej nie wrócil, tylko caly czs marudzi bo te trojki wychodza. jak bede na drugim kompie to przesle zdjecia z wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha....co do imienia to mnie sie zawsze Kuba podobało i Kacper....za to Maciej wydaje mi sie imieniem paskudnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi Maciej zawsze się podobało, tylko mąż był zazdrosny jak chciałam nazważ synka Maciuś, bo ja jednego znam, jest to synek moejej koleżanki. ale przy drugim dziecku zgodził się na Maćka:) u nas jest dużo Kubusiów i Bartoszków:) dzisiaj mała była na spacerku w swoim nowym wozie rowerku, zaraz wrzucę jakieś zdjątka:) oj dzisiaj smutny dzień:O dowiedziałam się, że moja była uczennica zmarła 17 lat:O kilka dni temu wpadła pod samochód i niestety nie wyszła z tego, wczoraj mojej uczennicy obecnej tata:O smutno, smutno .... życie takie piękne jest ale jak kruche...... trochę zasmuciłam topik, ale dzisiejszy dzień taki smutny koniec miał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zeczywiscie smutno , nawet na topiku. Zal dziewczyny tak młoda tyle przed nią było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powitajmy nowa stronke...oby weselsza była, i wiele roadosci niosła, i piekne słoneczne dni przynniosła i oby zdróko było i każde marzenie wielkie czy małe sie spełniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zalimy to może i ja?:(:( jak ja sie modle o prace dla męża...Kinga przez jego pobyt rozwalona jest, ja np.daje obiad ona nie chce bo ostatnio obiady to koszmar juz z \"urzędu\" jest na nie nieważne co dostaje, a cudowny tata -a moze nie jest głodna, a moze chce coś inne...i ja ta zła jestem, teraz wieczorem też, nawciskał jej parówke, budyń ,kaszke bo to na zasadzie jak nie to to może to no i własnie dziecko zarzygało pokój:(:( a na dodatek jakos tak smutno mi, bo uwierzcie bawie sie z mała, wariuje, wygłupiam, rozmawiam duzo, nie stresuje ją, całkiem inna jestem niz przy starszych córkach, wiecej czasu poświecam a mimo to.....mała zachowuje sie od kilku dni jakby widziała we mnie kogos obcego, histerii dostaje jak mi ktos ją chce na ręce dac, jak płacze to idzie do kazdego , tylko nie do mnie :(:(:( nie wiem co sie stało, nie rozumiem sytuacji, tak nie było........a tak strasznie płacze jak chce ją ponosic...ucieka jak sie zblizam, Boże zupełnie jakbym jej krzywde robiła...jeju wstyd mi to pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×