Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

ja juz z lekka ogarnełam mieszkanie, ale cholera nie lubie tego robic!!! dobrze ze na świeta jade do tesciów i nie musze sie martwic o jedzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to nie moge sie juz doczekac tego pysznego jedzonka (bo teściowa to potrafi ugościc) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka to spoko bo moja to najbardzie lubi ugościć SIĘ !!!! Za to moja mama dba o te wszelkie smakołyki, pewnie jej pomogę bo zawsze coś podpatrze i sie nauczę. Chociaż głowy do pieczenia nie mam, słuchajcie ja nawet ciasto z torebki potrafie przypalic. Jedyne co umiem to biszkopt i jakies tam galaretki do tego lub na biszkopcie torcik smietanowy, babkę , i sernik na zimno, no i karpatke jeszcze. Zwykły sernik!!!! TO KIEDYS TRZY RAZY POD RZĄD W KOSZU LĄDOWAŁ, na początek nie dopiekł sie spód, potem sie przypiekł a ten trzeci to ciasto z dołu wypłynęlo na wierzch :))) taka ze mnei ciastkarka, za to upichcic to prędzej, taka ze mnie niezbyt gosposia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjko to może ja sama posprzątam hi hi hi:P szkoda, że nie mam gdzie iść, ja uwielbiam święta w domu, ale nie umiem tak pysznie gotować:O, więc będzie tak zwykło i marnie:O właśnie mała porysowała ławę, na szczęście ołówkiem i teraz podziwia swe dzieło:D syjka ja jak moja miała katar to wychodziłam, jedynie wstrzymywałam się przy antybiotyku i naprawdę już brzydkiej pogodzie. u nas już rekolekcje skończyły się, więc jutro już normalna pracka, ale tylko 5 dni i znów wolneeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie obrzarłam :O ale najwazniejsze ze lena zjadła pełną miche zupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
witam dziś byłyśmy na szczepieniu a w ośrodku mnostwo dzieciaczkow . Moja pani doktor mowi,że teraz panuje jakis wirus . Melunie na szczęście ominęło, bo przynajmiej mogłam iść z nią na spacerek i do piaskownicy , u nas w Gdańsku jest cudownie cieplutko . Jest na osiedlu mam , że jak chodzimy razem z wozkami to wszyscy się śmięją , że jakieś stowarzyszenie powinniśmu utworzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja to nie mam z kim chodzic na spacery :-( wiecznie sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy...
tak nas szukacie???nie mam pojęcia kim jesteś i w jakim celu nas szukasz??i po co dziewczynom topik zaśmiecasz??nas i tak nie znajdziesz.... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.,.. U nas lepiej...Olek pije mleczka troche . i je chlebek ryzowy i nic wiecej...ale pije...ja czuje się lepiej:)! TEraz uwaga...w ciwzy wsypalam do pralki płatki mydalen nie rozpuszczajac ich wczesniej..i zastanawiałam sie dlaczego woda leci z kazdej szczelina...płatki zatkały wylot i miałqm zalane mieszkanie :)....podkresle ze tez blond nie jestem heheh :):):) ale tłumacze sobie ze to przez cieze ;):):) dzisiaj cały dzien soedziłam na dworzu....wiało w Sczecinie takze ale było ciepło:) Jutro musze powiesic firanki:) i zrobic porzadek w szafie ...blelele LEce...trzymajie sie ciepło i do jutraaaaaaaaaaaaa... i nich Dzieciaczki zdrowieją!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!! - pchły na noc...karaluchy pod poduchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz robilam porządki w barku, no i przyznam nieskromnie ze nie jest mały bo my z mezulem lubimy wszelkie wina i rozne dziwne napoje... ale do rzeczy.... jutro bedą zbierac szkło.... i tak w tym barku stały jakeis butelki ze tu trochę i tam troche.... teraz jestem na pasoi... i jakos mi tak wesoło.. pozlewałam to wszystko w jeden drink - a jutro głowę wielkosci dyni będę miała:))) dobrejnocki zyczy syyyiiiika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole odkryłam slicznie pachnący proszek (ale i dobrze piorący), \"bryza\" do kolorów, jejku jak firanki pieknie pachną, i ubranka - taką wiosną. i wogole cena fajna . bo za 4 kg zaplacilam 25 zł. MImo ze do kolorów to odważyłąm sie uprac swoje firanki tyle ze do tego prania jeszcze saszetkę waniszu wsypałam, biale i pachnące..... chyba na mnie pora branoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Syjka dobrze ze piszesz bo właśnie musze kupic proszek i jesli polecasz bryze to kupie bo cena faktycznie niska (w porównaniu z innymi) Ja uzywam proszek do kolorów do wszystkiego - do białego też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kawce i herbatce z cytrynką! co do proszków to juz nie pamiętam kiedy kupiłam w Polsce, bo mam tak rewelacyjnego brata że zawsze przywozi mi 10 kg z Niemiec, bo tam za taki proszek płaci 10 euro, a piorą lepiej niz nasze, ostatnio dostałam 10 litrowy persil w płynie, jest rewelacyjny, pieknie pachnie i super dopiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no rzeczywiscie te proszki z niemies sa superowe, ale mnie akurat nei ma kto przywiesc i czasami kupuje od znajomego co akurat zajmuje sie handlem towarami sprowadzanymi z zagr. ale to tak sporadycznie. pozdrawiam kurcze znowu kamila wysypało , po herbacie z cytryną. Szczesliwa mamo a jak u ciebie skaza? karmisz sloikami czy waszym jedzeniem. ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zrobic jaką s niespodziankę i mamusie ktore wrocą z pracki zobaczą nową stronkę buzki mamuski, jak wiosenne przesilenie - juz za wami. ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moja bratowa mowi ze ją dopiero teraz trafiło , nic jej sie nie chce, sprzat a bo musi, żyje bo musi. Jakas taka blada i wogole, musze ją dzis na spacer wyciągnąc, moze za duzo w domu siedzi i powietrza nie moze złapac, albo do fryzjera wyciągne, cos zaradzic. Wiecie co przez tą wiosne to moje dziecko wstaje toeraz o godzinie 7:30 i dzis do 14 bez zadnej drzemki, wiec jak po 14 zasnął to obudzi sie chyba o 19......................... i jak tu do bratowej jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO EJ GDZIE WY JESTESCIE? nawet drzemkę zdobiłam , mysle sobie : ciekawe co u styczniówek; albo spacery albo porządki albo drzemki albo kawy popołudniowe albo praca albo goscie o maly sie przebudza jest szansza na wyjazd do bratowej, lubie brac tam Kamila bo mają króliczka miniaturkę... który przed Kamilem wieje co sił w nogach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem .podczytuje w wolnej chwili ale ciężko pisac bo remont trwa, mąż sie spieszy bo od poniedziałku praca,a młoda szaleje hehehheheh na moment z oka spuścić ją z oka nie moge bo zaraz cos rozrabia ,ma teraz pole do popisu przy tym bałaganie ,jeszcze tak uśmiechnięta nie była heheheheh zmykam dalej szkodnika heheh pilnowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWikusi
Cześc Styczniówki! POzdrawiam Was serdecznie - Karusia z Lutego 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem:) już po pracy, wreszcie ufffffffffff:D syjka moje córce chyba skaza przeszła, wcina już prawie wszystko, choć jeszcze dietę jej trzymam( nie daję jej danonków, jogurtów takich zwykłych, pomidorów surowych i innych rzeczy) ale czasami od nas tam wcina to nic jej nie jest, teraz powoli przechodzimy na zwykłe mleko tzn na razie bebilon HA, a później znów trochę bebilony pepti i potem spróbujemy bebilonu zwykłego. ale daję jej już chlebek z masłem i wędliną, zupki czasami mojej ze śmietaną i jest oki. jejku czekają mnie w sobotę porządki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Szczesliwa AMmo chyba cos wspominałas o foteliku rowerowym..dzisiaj Olek jeździł w nim i w kasku i był zadowolony...fakt ze wybralsimy sie doasc późno i troche wiało(pod kaskiem maił cieniutka chuste bawełniana na uczy załozoną) ale on sie umsiechał:):):):) A jesli chodzi o pzresilenie wiosenne to troszkę odczuwam ale moze byc Temat skazy! Dziewczyny czy w MMR2 jest białko..olek nie je nic co mogłoby go uczulac ajest calutenki w skazie:( hmmm a i [przyleciała moja przyjacióla!!!!!!!!! prawie 2 lata sie nie widziałysmy:( niebawem ja wysciskam.... ok ide sie wykąpac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej tak wspominałam o tym, że chcemy kupić i mocno na tym się zastanawiamy:) nie wiem, czy jest w tej szczepionce białko:O pozdrawiam milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj tez nie wiem czy w mmr-ce jest bialko ale moj kamil jest wysypany. Jadl juz wszystko normalne jogurty, danonki, wszelkie owoce, zupy zabielane smietana i nic nie bylo, a teraz to juz 2 tydzien sie meczę i smaruje masciami i diety pilnuje (staram sie podawac jedzenie dotychczzasowe bez nowosci). Mmrke mielismy 27 lutego czyli miesiac temu , normalnie mam myslec ze to po szczepionce? eee chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelko super ze maż idzie do pracki, i spokojniej (w domu mniej stresu, bo chlop to chłop) i bezpieczniej (finanse) . Wiedizalam ze sie uda. Taki optymizm od was bije - ze sie chętnei nim zarażam. \\TYle ZE MOJEJ PRACY hm ani widu ani słychu. Juz sie pogodzilam. Coż wroce od stycznia na stare śmieci - a chcialam sobie tak cos w normalnych godzinach poszukac :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kobitki, pora na kawkę. Kobietki gdzie jestescie... to jest tak jak mam wlaczony komp i co chwile zagladam to was nie ma, potem jak latam i latam bo cos do zalatwiania, i wogole jak mąż przyjedzie to 10 stron skaczecie... Moje dziecko wola ciagle mniam mnaim, a taki chudy i ciagle je a jak skonczy to mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×