Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Dziewczyny, dzięki za dobre słowa ❤️. Wczoraj też miałam problem z 52 sreonką. Perełka, jestem przekonana, że teraz, gdy mąż znalazł pracę już wszystko będzie dobrze. Perełka - zdrówka dla Stasia życzę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️, ❤️ ❤️, najgorsze, że nie jest znana przyczyna tych chorób. My też byliśmy dziś na dłuuugim spacerku. bo do pracy miałam na 15. Teraz dopiero weszłam do domu i umieram z głodu, lecę do lodówki.....i zaraz znów zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko takich życzliwych to wśród nas wielu:O szkoda, że ludzie nie potrafią często żyć z innymi i tylko uprzykrzają życie:O Aneczko główka do góry, jesteś wspaniałą mamą i rób dalej tak jak ci serce mówi, a koleżanki no cóż czasami musimy tolerować, choć to trudne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no mała zasnęła :-) kurcze, ale ona marudzi :O powoli wymiękam.... Szczęśliwa przed chwila obejrzałam zdjęcie madzi - Madzia wystrojona jak talala!!!! kupiłam Lence tez taka kamizelke tylko kolor seledynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka ja wzięłam ciemniejszą bo już nie wyrabiam z praniem:D moja mała taki brudasek, że hej, jak wraca z podwórka to nadaje się tylko do pralki hi hi hi:) dzisiaj uczyła się wchodzić na krawężniki ha ha ha wiecie jak? na czworakach, myślałam, że padnę, krzyczę córko butki zedrzesz, spodnie podziurawisz ha ha ha butki ma tydzień czasu a wyglądają jak po drugim dziecku:P ale i tak cudowny jest widok tak małego człowieczka chodzącego:) i już mam opiekunki do zabawy, ja siedzę a dziewczynki zajmują się małą:D, grunt to dobrze się ustawić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke pozdrowic wlecialam i dobrej nocki zyczyc ps. dzis po zakupach (kilka bułeczek , chlebek, masełko itp) moje dziecko zapragneło samo się posilic, a jako że ja robiłam cos w kuchni - nie patrzyłąm cóż ten moj synek robi. a moj syenk zabrał sobie tą \"najmniejszą \" bułeczke i smacznie pałaszował: [URL=http://img77.imageshack.us/my.php?image=amarzec27027gd7.jpg]http://img77.imageshack.us/img77/3170/amarzec27027gd7.th.jpg zobaczkie ile wygryzł tej \"bułki\" [URL=http://img265.imageshack.us/my.php?image=amarzec27026kl7.jpg]http://img265.imageshack.us/img265/8213/amarzec27026kl7.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z mojego synka taka dumna, ale juz mniejszej kanapki nie mógł sobie znaleść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki! jestem z wami! napisze cos iwęcje jak się uspokoi w moim zyciu odrobine..jade i baterie juz wysiadają..:( z szymuniem ok ...choc dzis dostał antybiotyk chory:( ja praca dom nie wyrabaim juz na zakretach...przesilenie czuje...:( jedyne pocieszenie schudłam wkońcu....prawie na 58 :D suuukcessssss![nie jem słodyczy w post]buziaki trzymajcie się cieplutko szczególnie nasze nowe ciężarówki;) dbajcie o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis to ja zapraszam na kawkę. Piękna pogoda, słoneczko powinno pobudzać, a ja przysypiam i choć od prawie godziny jestem w pracy, to jeszcze praktycznie do niczego się nie zabrałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego RAŃCA!!! :D pogoda znowu piękna!!! ale jak pomysle jaki mam syffff... w domu to miły nastój przechodzi. Marla - odzywaj sie , odzywaj....czekamy na wpisy. Lidka - ty też sie opierdzielasz ach co by tu napisac jeszcze...Lena ogląda \"domowe przedszkole\", apetyt juz jej wraca po chorobie no i w koncu musze sie wybrac z nia na badanie krwi i moczu bo lekarka dała nam skierowanie bo mówi ze taka chuda jest. No własnie...jak mam jej pobrac mocz jak ona jeszcze w pieluche robi? wiem ze sa takie specjalne woreczki na mocz ale sa beznadziejne...jak wy to robicie....pytanie do mam dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle kawka w pracy i zagladam do was. Rano mam cichutko, bo jestem sama w biurze i mogę poczytać co tam się wydarzyło! Sz.m. zdjęcia Magdusi cudowne!!! Suzinka mam nadzieję że z Matim wszystko już będzie ok! Syjka-ładnego masz głogomorka, ale u mnie jest podobnie, córcia ostatnio filmowała Dawidka jak wdrapuje się po swoim krzesełku, wstaje w nim aby dostać do stołu i zjada ziemniaczki które zostały na talerzu po obiadku! A mój mały łobuz czyni postępy, wczoraj był płacz na placu w żłobku a dzisiaj już w domu gdy włożyłam go do wózka, ale całą drogę miał przysłonięty daszek bo troszkę wiało i dopiero jak weszliśmy do żłobka to troszkę zaczął płakać ale mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej, zresztą mały terrorysta wychowuje sobie panie, bo jak jest u nich na rękach to jest cisza i zabawa a jak tylko postawią go na podłogę to od razu jest ryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka, my tez mamy takie podobne zdjęcie z chlebkiem, super :) Madzia jak zwykle urocza a pogoda cud miód, byliśmy ze 2h na dworze, mały babrał się w piasku, było chyba jeszcze z 6 innych brzdąców, troche się bili o zabawki, ale było fajnie, dziecko padło, jak tylko wrócilismy do domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syjka!Dzieciaki sa bezbledne!Ta fota z clebem mnie powalila:) Ale sie usmialam:):) Marla - fajnie ze jestes:) 🌼dla Ciebie Pozdrowionka w ten cieplusienki dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może konkretnie napiszesz o co tobie chodzi? kogo poszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma dziewczyn z lutego 2006, a bynajmniej ja nic o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki. oj mnei dzis wzielo na sprzatanie ale u mojej mamy, chcialam zeby miala tak nowoczesniej to jej od razu poprzestawiałam, w zamian za co wybawila mi troszkę Kamilka, az mi lepiej bo sie troszkę rozruszalam i pobyłam sama ze sobą. Wiec korzysci z tego są ogromne. terea marzy mi sie kawa ale rozpuszczalna bo fusiarki juz 2 wypilam i potem czuej ze mnie od środka częsie. Mamusie napiszczie mi czy jak wasze dzieci są przeziębione werandujecie je. Bo ja dzis w południe wzielam ubralam mojego synka i bylismy 10 minut na słońcu. Od razu dzioecko lepsze. W koncu gorączki nie ma tylko katar po pachy.... czasami mam wrazenie czy cikita sama siebie nie szuka???? w spisie tematów niech rzucą hasło dziewczyny z lutego 2006 idzcie na forum bla bla bla.... dla mnie to troszke dziwne szukac sąsiada z domu 2 u sąsiada z domu numer 3 hm! dziewuszki za pare dni weekendzik i po nim przyjezdza moja połówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie , przepraszam za błędy bo aż w oczy szczypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiekszy rozpęd do tego skoku, oj coś siłki opadły:( 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 a co tam wiosna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka masz lepszy skok niż ja hihi, fajnie że rozpoczełas nową stronkę, co tam działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w Poznaniu straszny wiatr, byłam z mała na spacerze i w piaskownicy gdzie były dzieci, i byl płacz jak wracałyśmy do domu....matko teraz to sie zacznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mądra dzis zrobiłam, jak mylam mamie okna - mysle wypiorę jej tez firanki i od razu pozakladam. I tak jakoś tych środków mi sie przelało, że piana wychodziła z każdego możliwego miejsca w pralce (nawet nie wiedziałam ze automat ma tyle szczelin) wiec pół pralni było w pianie. Szkoda ze fotki nie zrobiłam ale to jak z jakiejś bajki kreskówki- a blondynce sie przytrafiło naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zaraz będę zajęta ale jak tylko skończę to dołączę do Was:) u nas też wiatr a ja nałożyłam małej czapkę i trochę miała uszy odkryte:O mam nadzieję, że jej to nie zaszkodzi:O jejku dzisiaj zorientowałam się, ze święta już w następnym tygodniu a ja jeszcze rano myślałam, że dopiero za 2 tyg:O a u mnie sajgon na maksa, w sobotę wielkie sprzątanie będzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez ostro wiało (a ja spod Poznania - taki milowy rzut kamieniem 120 km - czyli mocny rzut hihi) ale pod domem byłam z malym bo sie darł w nieboglosy- ileż w domu można siedziec jak takei słońce. No ale dzis zdradliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak kiedyś zrobiłam, ale zamiast proszku do automatu dałam proszek do recznego i efekt był podobny jak opisujesz :-) chce zaznaczyc ze blądynka nie jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mamo jestesmy z ollką gotowe Ci pomóc - tyle ze z naszej pomocy możesz miec wiecej strat niż zysku. zjedzone od proszku firanki - zalane mieszkanie - ale od tej piany to fajnie sie dywany wyczyszczą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×