Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

cześć mamusie!! dzięki, że o mnie nie zapomniałyście :-) nie mam ostanio czasu do was zaglądać, bo mój synuś miał 4 urodzinki i musiałam się wyrobić ze sprzątaniem (głównie mycie okien i prasowanie firanek - bo niestety muszę je wszystkie prasować) , ale już wszystko z głowy, kinderbal się udał, babcie, ciocie i kuzyni też byli. najgorsze, że ja byłam chora bo miałam zatoki i anginę ropną - wczoraj skończyłam antybiotyk, i mam nadzieję, że już będzie dobrze, bo coś mi się wydaje, że te zatoki to jeszcze nie do końca wyleczone Syjka - ja często korzystam z gotowych kremów Oetkera - dodajesz tylko mleko, albo dodatkowo ucierasz to z masłem - są bardzo dobre i nie są ciężkie. albo możesz zrobić krem budyniowy: gotujesz budyń i zimny ucierasz z masłem - też dobry, albo taki maślany krem ubijasz na pianę jajka i dodajesz do masła (takiego utartego). albo np.bitą śmietanę i lub z galaretką zmykam, bo mała się budzi - znowy ma katar i nie może spać :-( dobrej nocy i dużżżo zdrówka dla maluszków pozdrowionka dla wszystkich, szczególnie dla Poli i Suzinki :-) pa Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski, witam was prawie o swicie.... bo mi sie juz spac nei chce Kamil usnął wczoraj o 21 (ja o 22) spał bez mruknięcia całą noc (chyba po raz 2 od roku), teraz na spiku dostal butle i nadal zmacznie spi WIEC SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KAWE taką pobudzającą, co powoduje ze usmiech będzie do twarzy przyklejony cały dzien, wogóle będzie fajowo. Dzis juz Wielki czwartek ... oj trzeba zrobic \"gniazda na jajeczka od zająca\". Albo jak nie jajeczka do inne słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozinko dziekuje za odpowiedz, widzialam w sklepie te kremy, ale nie wiedzialam jakie są, jesli takie \"lekkie\" to spróbuje. Z netu to sa takei wymyslne te niektóe przepisy , a czasami ktos zna wiec wole popytac:))) wiecie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sobie jeszcze pospała:D mała wstała o 5.30:O do 6.30 zajął się nią mąż ja sobie jeszcze leżałam w łóżku bo spaniem tego nie można nazwać. za to będę miała długi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przyznaje sie bez bicia ze tez posprzatałam :D najgorsza byla kuchnia!!! ale jakos poszło, teraz mała spi a ja zajadam kanapki bo jeszcze nie zdarzyłam nic upichcic na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki! Mati dziś o 6.20 mnie obudził . Teraz po podwórkowych gonitwach zasypia mrucząc. Dziś dostałam od niego stokrotkę którą sam zerwał :) Ja miesiączki nadal nie mam, to już 34 dc. Kupiłam test jutro go zrobię, choć myśle, że to nie to, bo się zabezpieczaliśmy. Ale cały czas myślę dlaczego mi sie spaźnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinka - moze to z nerwów, ja kiedys tak sie spiełam ze nie dostaje okresu ze czekałam na niego ok 2 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem!melduje sie:D kurcze mam pustkę w głowie, totalną!! co przygotować na świeta, dzieci są u taty i potem u babci, jedno swieto jedziemy do teściów a w sumie to my niewiele jemy i czuje sie dziwnie jak inni kupują pełne siatki a ja prawie nic, ale jak ma sie zmarnowac potem i wylądowac w koszu.......... a co do sprzatania to niby non stop robie a końca przez remont nie widac bo kuchnia zrobiona ale pokój czeka i wiadomo bałagan trwa bo narzędzia, farby i inne duperelki lezą i czekają na po świetach.......juz nie mam sił:( ale będe szczęśliwa jak wszystko porobione będzie i ślicznie posprzatam jak w pudełeczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy kupowalyscie swoim dzieciom ciasteczko KINDER DELICE? Moj maly to poprostu uwielbia!!! Kiedys byla u mnie moja przyjaciolka z corka i przyniosly po takim ciachu dla dzieci i moj maly od pierwszego razu tak ja zajadal az mruczal:) Czasami kupuje mu takie ciacho i jest wniebowziety. Moze Wy polecicie mi cos rownie pysznego dla malucha.Tyle tego wszystkiego na polkach, ze czlowiek nie wie co kupowac, a warto wymienic sie spostrzezeniami. Dzieki zapracowane mamusie:) Michalek spi, a j spijam wermucik z lodem, cytryna i woda;) Mniam... WOLNE!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar ja nie daję takich rzeczy swojej małej, żadnych słodyczy nie kupuję dla niej specjalnie, czasami coś dostanie ode mnie na spróbowanie ale to bardzo sporadycznie. po pierwsze patrząc na jej alergię, która czasami się ujawnia, a po drugie my z mężem nie jesteśmy szczupli i chcę jak na razie nie przyzwyczajać małej do słodyczy, oby jak najpóźniej poznała ten smak. a kinder delice ja czasami wcinam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar - mojej małej smakuje też kider pingui, albo misie- lubisie :-) w sumie to ona je dużo rzeczy, bo chce jeść to je Tomek a sprzeciwu nie znosi!!! moja mała terrorystka!!! póki co nic jej nie ma, więc jej daję różne rzeczy, a słodycze niestety uwielbia - mąż mówi, że to po mamusi .... :-) ale co zrobić jak to jest takie dobre Suzinko - czekam na wieści jutro - napisz jaki ci wynik wyszedł :-) idę prasować, bo w dzień z moimi skarbami się nie da Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ wczoraj wieczorem zgubił mi sie net i nic nie napisałam... dzisiaj sie pakujemy i jedziemy do tesciów na swieta, ale maja tam internet wiec bede na bierzaco :-) Lena biega po chacie w samych body....ona uwielbia sie rozbierac :D jeszcze ok 11 ma wpasc w odwiedziny moja przyjaciółka która wyemigrowała do irlandii, tyle mamy sobie do powiedzenia a czasu tak mało :-( no nic zabieram sie do roboty bo nic nie zdąze jak tak bede na plotach siedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus, Ollka witajcie:) Ollka - fajnie ze wyjezdzasz:) Nie musisz przygotowywac jedzonka, odciaza Cie przy malej. Milej podrozy i Wesolych Swiat! Lidus - zycze Ci dzis tylko przyjemnej i szybko mijajacej pracki. Kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę o kawę:) ja nie wiem co za święta u mnie będą nic nie kupione, nie zrobione, jakoś nie mam weny na nic:O jedynie odwiedziłam fryzjerka i rzuciłam sobie kolorek na włoski:D mała właśnie siedzi w wózku dla lalek:) u nas wychyla się piękne słoneczko, więc myślę, że święta będą słoneczne. próbuję odwzyczaić małą od smoczka, wycięłam wczoraj dziurkę, dzisiaj większą ale to dla niej bez różnicy hi hi hi, dalej go ciągnie, zobaczymy jutro jak będzie coraz mniejszy:) nie wiem czy mi się to uda, ale już bym chciała mieć to za sobą:) idę spróbować ją położyć spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szykowaniem swiąt to faktycznie \" mam z głowy\" ale od dziecka nikt mnie nie odciąży bo kazdy spieprza gdzie popadnie byle tylko dzieckiem sie nie zajmoac? Tomek np. ostatnio jak bylismy u tesciów umył 3 samochody pod rzad.....oj mówie wam nie mam chwili dla siebie....gdyby moja mamcia zyła to na pewno byłoby inaczej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer, a pisałam wam, że moja mała właśnie siedzi w wózku dla lalek, ale poszłam do niej bo jakaś cisza nastała a ona w nim zasnęła:D, oczywiście zrobiłam jej szybko fotkę, zasnęła bez smoczka. pierwszy raz jej to się zdarzyło:) oczywiście już przełożyłam ją do łóżeczka, ale się uśmiałam z niej, taki słodki aniołek, zaraz wrzucę wam fotkę to zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz beatko....moze z tym odzwyczajaniem od smoczka nie bedzie tak zle!!! No i oczywiscie Madzia jak zwykle odstrojona, piekna pannica :-) a w tym wózku wygląda przekomicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej....wezcie mnie odciągnijcie od tego kompa bo sama nie dam rady a tyle do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) Szczęśliwa - świetnie wygląda Madzia w tym wózku :D:D:D I w stroju damy też :) U nas ciąg dalszy porządków. Zawzięłam się, dostałam jakiegoś powera i dom w życiu nie był tak czysty i uporządkowany jak teraz :) Piorę co się da, myję ściany i sufity, odbiło mi ;) :P Pewnie zaraz kótraś będzie chciała mnie zaprosic do siebie ;););) Ciekawe jak tam Suzinka. odezwij się jak wyszedł test? :) Ollka - miłego wyjazdu, może jednak uda się teściów na chwilę zaangażować :) Dzisiaj wieczorem wychodzę na \"jajeczko\" z moimi 2 psiapsiółami. Jutro będzie ciężko wstać i szykować święconkę ;) Pozdrowienia dla wszystkich dzieci i mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja pierwsza staję w kolejce by wykorzystać ciebie do porządków hi hi hi hi;) dzięki za miłe słówko:) ale moja mała naspała się całe pół godzinki a teraz mi marudzi:O, zaraz ją biorę i zmykam na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...a ja ide zrobic makijaz............................zeby ludzi nie straszyc!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×