Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Witam 🖐️ Wczoraj nam sie nudziło i postanowiłam obciąc małej włosy bo znowu do oczu jej wchodziły.....efekt taki, że wygląda teraz jak Piast Kołodziej :D moze zrobie jakies zdjecie i przesle wam. Zapka - ja wczoraj tez byłam w ciuchlandzie i kupiłam małej bluzki za jedną dałam 7 zł, a w sklepie prawie identyczne sa po 20 zł :D chyba nie musze dodawac ze bluzeczki sa nowe. Kiedyś sie zastanawiałam jak to jest ze do lumpka rzucane sa nowe ciuchy....no wiec....angielskie marki typu Next, Early days, ladybyrd, musza sie pozbyc z magazynów starych kolekcji (stare kolekcje to ze zeszłego roku ;-) ) i tym sposobem trafiaja no ciuchlandu....nawet nie chce myslec co by to było gdybym tego Lumpka nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz siadłam do porannej kawki! a to z tego wzgledu ze stwierdziałm że nie bedę wiecej na kogos pracować i musze się rozejrzec za swoja działalnoscią, a żeby było przyjemne z pożytecznym to myślę nad otwarciem od września-bo musze sie troszkę do tego przygotować-mini akademii maluszka-czyli dawidek bedzie cały czas ze mną. Teraz szparam po necie jak sie do tego zabrać, nie bedę tego robić w Krakowie, tylko w miasteczku obok mojego nowego domku bo tam jest kilka przedszkol ale nie ma żadnego żłobka-a to by było cos w tym rodzaju, na jakies 15-20 dzieci. Musze tylko stworzyć biznes plan i przekalkulowac wszystkie koszty, a mam do pomocy chetnę koleżanki! A tak z innej beczki to jestem troszkę w szoku bo maluszki w naszym żłobku bedą miały szczepionke na pneumokoki, i nic za to nie płacimy-nie wiem jak to będzie u nas bo my mamy jeszcze trzy do tyłu! dobra, zmykam dalej szperac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rtunku..juz Olek ubrany ja tez juz mamy wychodzic a dolny zamek Gedy zaciął sie na amen..............................zwariuj e..... i przyjdzie nam czekac do 17:(:(:(: o noooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mało piszę bo remont daje we znaki, poza tym pogoda super więc dużo spacerujemy:D dziś też pięknie aż żyć się chce:D:D a moje dziecko jeszcze śpi,nie wiem co jej sie uszkodziło hehehehehhe wstała o 6:30 wypiła butle i o 7 usnęła znów i to znów bez smoczka, z odstawieniem go problemu nie będzie bo jak używa go 10 min na dobe to max:D:D:D Gosbej współczuje bo też mam gerde i wiem co to za koszmar jak sie zatnie-przeżyłam to jak mąż jechał mi\"na odsiecz\" 20 km abym mogła wyjśc ok zmykam może obudzi sie w końcu moje słoneczko bo ja chce na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co i pękłam.... tak przed południowym spaniem Kamil darł sie za smoczkiem, ze az sie zanosił, zdarł gardło do chrypy. I dałam smoczka. Moze powiecie ze mi mało konsekwencji w postępowaniu: ale nie moge patrzec na szloch i bezradnosc mojego dziecka. Jak tylko dostał smoczek po 15 sekundach usnął. I po minutce smoczek wyciągnełam i schowalam. Czuje ze to oduczanie bedzie dlugie i zmudne. Skoro od razu nie idzie to bede go chociaz usypiala na smoczku. Dobrze ze nie nosi go calymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syjka - nie przejmuj sie tak!!! w koncu to tylko smoczek....głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
syjka głowa do gory , przeciez nam dorosłym trudno odzwyczić sie od rożności a co dopiero dziecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z bidulkiem u lekarza bo juz 2 tydzien kaszel i od placzu dzis rozbolało go gardło. Ja głupia normalnie jestem. Dziecko ma antybiotyk, bolące gardło no i smoczek. Spi sobie smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki U nas dzis byla bardzo ladna pogoda , ale balam sie jescze wyprowadzic na dluzej Nikosia na podworko, ale mimo woli kwiaciarbna byla otwarta i co jakis czas Nikos dyskretnie mi uciekal ;) to jemu tak sie wydawalo. i za kazdym razem wracal z wielkim zalem do srodka. Zycze tez duzo zdrowka dla wszystkich maluchow u nas naszczescie jeszcze narazie wszelkie chiorobska przechodzimy bez antybiotyku. Co do smoczka to narazie jeszcze nie mam zamiaru go odbierac mojemu skarbowi , a co niech se pouzywa, przeciez nie bedzioe go ciagal do zerowki ( mam nadzieje) :D A teraz juz Nikos spi wiec ide sobie zapale z mezusiem , bo on cos dlubie w skalniaKU POD DOMEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a moja córcia dzisiaj ma 15 miesięcy:) z tej okazji dostała samochód wywrotkę hi hi hi, chyba muszę ją z powrotem ubrać bo zapomniałam zdjęcia zrobić;) bez smoczka jesteśmy już kolejny dzień, wczoraj niania mówiła, że jej tak szkoda było ale dzisiaj już było lepiej i spała ponad godzinę i to dobrą:) syjka nie przejmuj się tak, weź pod uwagę, że Kamilek jest w trakcie choroby:O zapka zaraz coś ci podeślę, może to troszkę ciebie uspokoi, bo dzisiaj dostałam ten biuletyn i wynika, że te nocne krzyki to normalka w tym wieku:O ollka dawaj zdjęcia nowej fryzurki:D ja jednak zrobiłam zdjęcie małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zapki:) ŁZY PRZED ZAŚNIĘCIEM Jednym z trudniejszych problemów dla rodziców jest nagły powrót nocnych przebudzeń. Z wielu różnych powodów, we wczesnych latach dzieci przechodzą przez takie etapy, kiedy zaczynają znowu budzić się w nocy, odmawiają pójścia spać o normalnej porze lub budzą się o świcie. Poniżej znajdziesz kilka porad z tego zakresu: Po pierwsze, przygotuj się na zmiany w rytmie snu dziecka w pierwszych trzech latach życia. Jeżeli wiesz, że co może się zdarzyć, łatwiej dasz sobie radę z problemami! Przeanalizuj zachowanie dziecka, aby znaleźć powód nocnych przebudzeń - być może malec przechodzi przez etap w którym potrzebuje Twojej bliskości bardziej niż zazwyczaj? Zastanów się czy nie nastąpiły jakieś zmiany w jego porządku dnia? Czy malec nie przechodzi przez okres gwałtownego wzrostu, lub być może wyżynają mu się ząbki? Znalezienie możliwych wytłumaczeń zmniejszy Twój niepokój i pozwoli na znalezienie rozwiązania tego problemu. Staraj się przestrzegać normalnej pory kładzenia spać, jak dalece jest to możliwe. Jeżeli musisz wstawać do dziecka parę razy w nocy przez tydzień lub dwa, lepiej jest być konsekwentnym i trzymać się zasad, niż poddać się i pozwolić dziecku kłaść się później, lub pozwolić na spanie w Waszym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno nie pisalam bo jakos weny nie mialam a poza tym padlam o 20 spać, co u mnie jest baaardzo dziwne :) ogladalam wszystkie zdjecia-dzieciaczki cudowne Justyna witamy Cie z Partycja ponownie :) Uwielbiam ogladac jej zdjecia-ma takie chochliki w tych swoich ogromnych oczach :) Śliczna A my mamy maly katarek, tzn nie taki maly i strasznie uparty bo trwa juz tydzien.Nic procz tych ciagnacych glutów jej nie dolega wiec nie wiem czy sie wybrac do lekarza czy nie.Jak myslicie? Maję wkurza to tylko wieczoram jak nos zapchany a w buzi smoczek a tak to sie nie skarzy, tylko przynosi mi ten odsysacz do nosa i kladzie sie na ziemi zebym jej odessała :) mnie tez troche zarazila ale juz mi przeszlo-dlaej myslimy jak nazwac naszego smyka i nic nie potrafimy wybrac jednoglosnie :( na wage wole nie wchodzic bo teraz mam jakies apogeum przybierania :) no, coz, trudno pozdrawiam Was dziewuszki i zycze kolejnego pogodnego dzionka jutro bo az chce sie zyc 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka - na ten katar daj małej wa[no w syropie 2,5 ml, 3 razy na dzien.....zobaczysz ze przejdzie. szczesliwa - jaki zrobie jakies fotki to przesle, ale jak narazie to zawsze zapominam o zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykłady na dyskryminacje kobiet: Polak - człowiek. Polka - rodzaj tańca. Japończycy - ludzie. Japonki - klapki. Fin - człowiek. Finka - nóż. Ziemianin - człowiek. Ziemianka - taka chatka. Węgier - człowiek. Węgierka - śliwka. Graham - pisarz. Grahamka - bulka. Czesi - ludzie. Czeszki - komunistyczne obuwie, które nosiło się na w-fie Bawarczyk - pan w ósmym miesiącu ciąży, spodziewający się beczki piwa (płeć nieznana), koniecznie w spodenkach na szelkach i kapeluszu z piórkiem - znaczy czlowiek. Bawarka - herbata z mleczkiem. Rumun - chlop jak kazdy inny. Rumunka - tirowka. Anglik - dzentelmen. Angielka - kostka lodu z dziurka, lub szklaneczka do wodki. Walijczyk - czlowiek. Walijka - pieszczotliwe okreslenie kija basebalowego. Kanadyjczyk - czlowiek. Kanadyjka - rodzaj kajaka i kurtki Filipinczyk - facet. Filipinka - gazeta Estonczyk - czlowiek Estonka - internetowy pasozyt jedzacy ziemniaki (e-stonka) Szwed - czlowiek. Szwedka - kurtka Hiszpan - czlowiek. Hiszpanka - grypa. Amerykanin - czlowiek. Amerykanka - mebel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 11 wychodze na spacer...umówiłam sie z dziewczynami z topiku Klub mamus z poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Wczoraj sasiadka mnie otowrzyła od zewnatrz i poszłam załatwic papiery do urzedu maista. A tam kolejki...dbrze ze PAni z info dala mi numer na godzine umóiona i czekałam całe 5 min :):):) Wczoraj tez zrobiłam z Olkiem tyle kilometrów ze mam pecherze na nogach..dzisiaj wychodze tez o 11..umóiłam sie z koelzanka ze szpitala. Idziemy do piaskownicy::):):):):):) ok uciekam p[óźniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz jadę do moich podopiecznych z mojej drugiej pracy. Nie lubię tego , ale co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna faktycznie dzis piatek 13 no to ladnie ., jak Niko wstanie jade oplacic zus cale 1000 zl , co za zdziercy, niwnawidze ich okolo 15 dnia miesiaca, :( A potem chyba wyjdziemy do piaskownicy , bo ju7z stoi na podworku z tydzien czasu a jeszcze nikt w niej sie nie bawil prucz czykuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ poznałam super dziewczyny z poznania, juz umówiłysmy sie na kolejne spotkanie w poniedziałek!!! a pogoda faktycznie super, jutro jedziemy do zoo!!!!!!!!!!!! ciekawe czy Lena choc troszke pozachwyca sie zwierzatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×