Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

zaglądam do was na momencik aby złożyć wam życzonka miłych, ciepłych i pełnych radości świąt wielkiej nocy oraz mokrego dyngusa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dzięki za pamięć. Robiłam teścik i wyszedł nagatywny, a @ nadal nie ma. Ciekawe co to się porobiło. Ja już dziś upiekłam ciasteczka francuskie i ciasto z brzoskwinkami, ale idzie mi to jak krew z nosa, przy Mateuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! chyba Suzinko czeka Cię wizyta u gina... ale pewnie wszystko dobrze się skończy. dziewczynki mam teściową w poniedziałek na obiedzie... szykuję ziemniaki w waflu, zawijasy z serem, suróweczkę i przydalby się jakiś sos do kurczaka, co polecacie?? bo nie wiem co wymyśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki w waflu i zawijasy z serem, brzmi smakowicie!!!!!!! Napisz przepis. Co do sosów to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka- co to za ziemniaki w waflu?! Jestem po postnym obiedzie i az mi slinka leci:) Popieram pomysl podzielenia sie z nami przepisem. Mniam! Sz. mamo tak sie usmialam z Magdusi hahaha! Mij kiedys zasnal na nocniku i ogromnie zaluje ze nie zrobilam mu fotki:) Suzinka - to pewnie jakies opoznienia przez stres, albo jakis wyilek przy porzadkach. Bedzie dobrze. Lece na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pyt. - co to jest to Kinder Delice??? Ja daję Kinder mleczną kanapkę, ale zjada najwyżej połowe. Czekolady raczej nie daje chociaż czasami dam mu ugryźć kawałek gorzkiej. No i je swoje herbatniczki. Biszkoptów mu nie daje bo tak kruszy, że się co chwilę wkurzam że znów brudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem juz u tesciow...kercze ile tu latania...chata trzy pietra i w zwiazku z tym pelno schodow, i trzeba za Leną ganiac....jak wy to robicie bo mnie sie juz nie chce tyle biegac....nie ma jak u siebie w domu...zadnych schodów i nie musze biegac.........ale sie wygodna zrobiłam :P co wy dziewczyny mieszkajace w domach robicie....macie na to jakis sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollka - u nas w segmencie też są 3 piętra i parter - a sposobu niestety nie ma. Tzn. tam gdzie siedzimy najwięcej czyli kuchnia i duży pokój są bramki na dół i na górę, ale pozostałe schody są polem do popisu. Najlepiej jest jak np. odkurzam, albo robię coś innego, ani się nie obejrzę a ten już na półpiętrze :O Schodzi też sam, ale bardzo niepewnie, a poza tym jest szałaput bo cały czas myśli że go gonię i się świetnie bawimy ;) więc wolę go sama znosić. Za pół godz. mam być na \"jajeczku\" z koleżankami a moj szanowny małżonek który cudem wrócił dziś z pracy bardzo wcześnie bo o 19, właśnie wyskoczył jeszcze na \"20 minutek\" bo mu sie coś przypomniało !!! Oczywiście to 20 minut to bedzie 2 razy lub 3 razy tyle. Ale mnie wkurzył. Nie wróce przed północą, niech sobie czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, żade przepis nie potrzebny, zjadalm u koleżanki kiedyś, są oryginalne i co raz ktoś jak zobaczy, to chce jeszcze :D ziemniaki gotujesz i robisz pirre ziemniaczane, np, z odrobina mleka, do tego mozna dodać przyprawde do ziemniakow, wafel kwadratowy smarujemy tym pirre i /tu dowolnie można wiele wariantów/: *zawinąć; *posypać pietruszką, koperkiem; *można zrobić z pieczarkami; *z mięskiem; czyli wszystkim, wedle upodobań :) Ja najcześciej robię z pietruszką, albo z pieczarkami z cebulką. Po zawinięciu dość ścisło i jak jeszcze będzie pirre ciepłe, bo potem już może być ciężko, zawinąć w folię i na troszkę do lodówki. Odsmażamy na patelni :D. I tu już koniec... Aha, zawsze można zrobić więcej, a jak zostanie to do zamrażalnika :) A co do roladek z kurczaka, to fachowo będzie dewolay. Rozbić na cienko, posypać przyprawami wedle upodobań, posmarować :masłem i włożyć kawałek sera, i tu też można eksperymntować, dziś znalazłam przepis, że można smarować musztardą, będzie wyraźniejszy smak. A roladki mogą być inne, np. z pieczarkami, papryczką, ogórkiem. polecam, pyszności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa, ubawiło mnie to zdjęcie Lenki w wózeczku, suuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Tęczowych Pisanek, 🌼 🌼 Na stole pyszności. 🌼 🌼 Mokrego Dyngusa 🌼 🌼 I wspanialych gościn. 🌼 🌼 Niech to Będzie czas uroczy. 🌼 🌼 Życzę miłej Wielkiej Nocy! 🌼 PS. U nas wszystko w pożadeczku. Zaglądam do Was często , ale jakoś brak weny do pisania. Magdusia rozbawiła mnie do łez śpiąc w tym wózeczku. Pozdrowienia dla wszystkich Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze do pracki na 6 godzinek i wreszcie wolna niedziela, mial byc tez wolny poniedzialek ale lipa, sa zamowienia i pedze na 2 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...nie było mnie chwile... Życzę Wam kochane KObietki i Wam kochane Dzieciaczki wspaniałych, rodzinnych Świąt, smacznego jajeczka i babeczki i oczywiscie powiewu Wiosny...:):):) Zdrowych Świąt życzy Gosia z Olusiem. ❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym, ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu🌼 Ania z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych Świąt!!!! Niech w Waszych sercach gości miłość i pokój, niech zawsze po burzy zaświeci słońce, radości z dzieci, z rodzinki, spełnienia co najskrytsze, z całego serca Wam życzę Beata z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane styczniowe bobasy i ich dzielne mamusie. Przyjmnijcie proszę serdeczne życzenia zdrowych spokojnych i rodzinnych Świąt. Oby przy każdym stole nie zabrakło dobrych humorków i pysznego jedzonka. :))) Przepraszam że tak mało się udzielam ale ............. Postaram się poprawić. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym Wam wszystkim z okazji świąt złożyć moc życzeń, spełnienia marzeń szczególnie tych najskrytszych, aby ten wielki dzień przyniósł kolejne nadzieje, smacznego jajeczka, bogatego króliczka i mokrego dyngusa. Nikoś bajera, Marcinek też niczego sobie, nie mówiąc juz o Magdusi w tym wózku. Szczęściara ja również podziwiam za cierpliwość w kwiaciarni. Niko tam ma dopiero raj do zabawy i łobuzowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rozwiez na chwilkę i pragne złożyc Wam serdeczne życzenia, smacznego jajeczka, bogatego kicaja i w d;yngusa full wody hihik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomka, ale masz piękną pościel dla Marcinka:) Jakie piękne życzenia napływają, hoho..... Aż uczciwie za klawiaturkę się wzięłam (tzn - polskie znaki, których jakoś na forum nie używam, bo ciągle szybko,szybko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanocnej radosci, wielu swiatecznych gosci, dlugiej wiosny i czystych raczek zyczy Wam - Zajaczek a my już po święconym:D:D ale zimno jest okropnie, a tak sie cieszyłam jak zapowiadali ciepłe świeta a tu klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×