Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

witam na porannej kawce! zdjecia maluszków piękne! pogoda cudna od samego rana a tu trzeba w pracy siedzieć.. no ale jak wypali biznesik to lato będzie na świeżym powietrzu z maluszkami! dzisiaj po raz pierwszy Dawid został w żłobku bez lamentu, ale to chyba dlatego że razem z nim wchodziła na sale dziewczynka i chyba za bardzo zapatrzył sie na \"kobitkę\", tak że nawet nie wiedział co się z nim dzieje, a musze się jeszcze pochwalić kolejnym małym sukcesem, wczoraj udało nam sie Dawidka kilka razy wysadzic na nocniczek, po spaniu to już obowiązkowo, bo zazwyczaj jest to 2-3 razy w ciągu dnia, a jak chce mu sie sikać to juz sie nauczył że trzeba siadać na nocniczek, troszkę to męczące, bo on dla zabawy czasami robi to co chwila, ale najważniejsze że już załapał o co chodzi, a jak zrobi sisi-bo tak mówi to wstaje i bije sobie brawo, myślałam że bedzie gorzej ale najważniejsze to nie zmuszać dziecka do niczego! dobra, spadam do pracki bo zaraz wpadnie szefostwo! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanko, do tych które myja ząbki pastą dzieciaczkom, czym myjecie i jak radzicie sobie zpłukaniem, czy to jest mozliwe?? My myjemy pastą elmex, znajomy entysta tak poradził koleżance z osiedla ponoć najlepsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lena chora :-( :-( :-( gorączkuje i zaczyna kaszlec, zamówiłam wizyte domową bo nie moge zbic jej temp. i boje sie isc z goraczką bo jeszcze zapalenia płuc dostanie. Ehhh....taka piękna pogoda a ja bede gnic w domu....jak pech to pech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus, jak najbardziej, MATI MóGłBY NIE WYCHODZIć Z PIASKOWNICY plac zabaw w sam raz, napewno bedzie miala jakies zajecie i ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski. Wydelegowalam męża za granicę i w końcu nadrobiłam zaległości w szytaniu i oglądaniu zdjęć. Bobasy śliczne. Rzeczywiście pogoda taka że najczęsciej jesteśmy na dworze i potem już nie ma siły usiąść przed komputer. Mały - nie taki mały i biega wszędzie. A że mamy włąsne podwórko , to uganiam sie za nim sporo (tylko jakoś po mnei nie widać tego biegania) heh. Co do piaskownic, to sie wypowiem: Kamil wogóle nei załapał tego tematu , nie interesuje go piasek, zabawci. Ciągle koła, małe, duże, od spacerówki , od auta. Wiec jak myslicie czego najwiecej mam w domu i na podwórku. Wymacanych kół :) Rączki niedługo proszkiem będę musiała szorować, i to takim specjalistycznym - używanym w warsztatach samochodowych hm.... Dzis Kamil ściągnął czapeczkę i biegał w dresiku, nawet dosc cieńkim, wiadomo czemu. Ja już też biergam w krótkim rękawku i rybaczkach:) T o co łykniemy kawki, i po spanku znowu na dworek. Teraz przy tej pogodzie nie zazdroszcze mamusiom pracującym siedzienia w pracy. BO PRZY TEJ POGODZIE to mnie sie juz opalac chce. Mamuski a gdzei macie zamiar na wakacje sie wybrać. Acha kwestia spotkania majowego. Z ogromnym żalem musze wam powiedzieć ze ja nie dam rady. Dlatego iż każda złotówka jest odkładana na kostkę którą kłaść bedą nam w połowie , może na koniec maja. Mieszkam w domu gdzie na około, podwórko jest wyłożone starym - sypiącym sie betonem. Zrozumcie mnie. I nawet 200 lub 300 złotych wydane na wyjazd, wole odłozyc i potem z męzem dołożyc i wspólnie gdizes wyjechac. Widujemy sie raz w miesiącu tydzień. ALe niestety tak musi być kiedy jedna osoba pracuje w domu:(((( Temat smoczka: z tym smoczkiem jest róznie, raz Kamil chce, raz nie. Czasami sam wyrzuci. Nie będę sie z nim siłowac, bo nei nosi go juz całymi dniami, tylko usnąc chce.... TO BY narazie na tyle było, pozdrawiam sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, jakie pustki. Mamuski gdzie wy???? Ajjak słoneczko zaczyna mą bledziznę brązowić. MIłego popołudnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, to przegięcie . Cały dzień tak sama? pogadam do siebie, ....to może jak drinka zaproponuje to sie ktoś odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale taka zmęczona, że sił nie mam pisać:O my nadal bez smoczka i tak już zostanie, jest troszkę płakania ale cóż nie jest to wielki lament, więc jakoś moje serduszko to wytrzymuje:D my myjemy ząbki pastą nenebent coś takiego i jak na razie nie płuczemy bo nie umiemy:O biorę troszkę tej pasty na szczoteczkę i myję, jest ona bez fluoru, ze względu na to, że nie umie pluć:O, z nocnika nie ma szans na korzystanie:O na razie spadam, idę mleczko małej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka
hej hej dziś cały dzień na dworzu tak pięknie prazy , że Amelka by mi nie darowała spaceru i pojscia na plac zabaw. My nie myjemy ząbkow pasta , tylko wodą tak poradził nam pediatra , więc widać , że co opinia to obyczaj , po pediatra powiedzial mi ,że nie ma past dla tak małych dzieci . pozddrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Lena zasneła po godzinnym płaczu :O myslałam ze wyjde z siebie i stane obok....no ale juz spi i ja pewnie tez zaraz sie przytule do poduszki... aha...przed chwilą miałam kłotnie z mezem :O wiekszego PALANTA niz on to chyba nie znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka
ollka tak już była z mężczyznami , że doprowadzają nasz do szału , ale i tak ich kochami .Ile razy ja wnęrwiałam sie na Ralała ale pzrechodziło więc polecam albo sie wykrzyczeć albo wziąść cieplutką kąpiel i wyciszyc się , będzie dobrze pozdrowienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze temat męzow:( to ja sie nie wypowiadam bo krew by mnie zalała:( cóz życie...... a nam przyplatało sie jakies paskudztwo:(:( wczoraj popołudniu mała dostała gorączke i cała noc jak jej szła do góry to sie budziła i marudziła, jak dałam nurofen to ok i spała, a poza tym ani kaszlu, kataru nic....zobacze bo z samą gorączką do lekarza iść? to da mi wapno, wit C i p/gorączkowe, a tyle to i ja daje....sądze ze to przez pogode, na maksa lata po dworze, gorąco, organizm osłabiony i załapała cos w końcu w parku i w piaskownicy tyle dzieci...cóz zobaczymy, narazie śpi a ja gotuje je rosołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - moja to samo, miała przez dwa dni gorączke a dzisiaj doszedł ból gardła, kaszel i świst w oskrzelach - wiec ide do lekarza niech ja osłucha i cos zapisze na te swisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odchodze od faceta. KOniec ! Dzisiaj wieczorem jade do rodzicó a później przyjhade po rzeczy. ...... odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka
Gospel co się stalo , może mogę ja i na pewno dziewczyny ci pomoc? Perełka 35 my ostatnio też walczylismy z temperatura , nurofen pomagał na pare chwil i znowu rosła , pojechałismy w świateczna niedziele do lekarza i stwierdziła , że tyle na wiosne wirusow jest , tych przez powietrze ,że zapisała antybiok i syrop na kaszel jakby na noc wystapił no i po tzrch dniach mała mogła wyjść na dwor . Idż do lekarza , bo czytałam , że jeśli jest gorączka bez innych objaww to tez może byc choroba p[ozdrawiam dziewczyny wybywamy z Amelką na dwor do przeczytanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka
ooooooooooooooooooooooo? pierwszy raz udało mi się zacząc nowa stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej z całego serca życzę Ci żeby smutki sie skończyły. JESTEŚ MĄDRĄ I SILNĄ BABKĄ I ZOBACZYSZ JAK SZYBCIUTKO ZAŚWIECI NAD TOBĄ SŁOŃCE. Swoją drogą zaimponowałaś mi swoją stanowczością. Jak ochłoniesz, napisz chociaż w skrócie co sie dzieje. Wyrzuć z siebie cały ten żal -pomaga NAPRAWDĘ.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z mała, dostała, calcium,wit c, eurespal na wszelki wypadek i dawac na zbicie gorączki jak wystapi bo raz ze te trzonowe zęby jej idą i to może byc powód to ma lekko rozpulchnione gardło,chociaz czerwone nie jest,osłuchowo czysta, a poza tym po wyjsciu od lekarki gorączka sama spadła:D oby na stałe, wojowała juz na balkonie,ładnie zjadla danonki...najgorzej ze woła da da i chce iść i ryczy jak obdzierana ze skóry jak nie idzie:(.....córki nauczyły ja na buty mówic papuć i chce teraz ona szafke otwierac mówi dada i papuc,kurcze a tu dzis akurat tak pięknie zobacze potem jesli gorączki nie będzie to na pół godz z nia pójde, leki bierze wiec co ma być to będzie...a teraz kawusia:D:D bo niunia smacznie śpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej w końcu konkretna decyzja, tyle miałas z nim że musi sie to jakos ułozyc,trzymam kciuki i bądź dzielna dla tego malego przystojniaka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes76....30.08.2005...Bartuś www.bartekarturek. bobasy.pl Jagoda.....17.12.2006...Wiktoria i Oleńka pl. Suzinka.....22.12.2005...Mateuszek www.mateuszekp.bobasy.pl __Aga.......26.12.2005...Maksymek www.agarost.bobasy.pl dodi1977....27.12.2005...Dawidek www.dawidek2005.bobasy.pl MMartaa....28.12.2005...Dagmara www.martaa.bobasy.pl Bejka........29.12.2005...Bartosz www.bartosz1.bobasy.pl Mojpka..... 31.12.2005...Zuzia Szczęściara02.01.2006...Nikodem www.szczesciara.bobasy.pl agnes__.....02.01.2006...Kevinek www.kevinus.bobasy.pl lulka79.......03.01.2006...Maja www.majciamat.bobasy.pl Pola6.........04.01.2006...Staś http://stasiunio.spaces.live.com marla.........04.01.2006...Szymuś www.szymunio.boba sy.pl Omka.........04.01.2006....Wiktorek www.wiktor.dabrowka.com Perełka3.....05.02.2006...Kinga www.perelka.bobas y.pl Zapka.........09.01.2006...Mateusz www.mateos.bobasy.pl Andziar.......09.01.2006...Michałek www.andziar.bobasy .pl Bozina........10.01.2006...Martynka www.martynka2006.bobasy.pl luli.............10.01.2006...Tobiasz Lidka.........11.01.2006...Oliwia www.oliwia2006.b obasy.pl s.mama.......12.01.2006...Magdalena www.magdalenkacz.bobasy.pl Iwona 85......12.01.2006...Julcia Okla...........14.01.2006...Lena justyna83....16.01.2006...Patrycja www.bpatrycja.bobasy.pl Aneczka......17.01.2006...Antoś Justka30.....19.01.2006...Ola Rayuela.......20.01.2006...Ignas www.gorak.vel.pl mama_23.....20.01.2006...Martusia www.martusia.babies.pl NIKOLET..... 23.01.2006...Oliwia www.nikolet.bobasy.pl syjka..........24.01.2006...Kamilek www.kamil2006.bobasy.pl Ziomka........25.01.2006...Marcinek Sheena........26.01.2006...Piotruś www.l.stelmaszczyk.dolsat.pl/peter Gosbej........27.01.2006...Olek www.gosbej.bobasy.pl Alienka........30.01.2006...Nikolka kashia.........30.01.2006...Julcia www.juliaulikowska.bo basy.pl egipt...........31.01.2006...Amelka www.amelusianiusia .bobasy.pl figlarna mężatka24....31.01.2006.....Amelia.........................<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę że temat dobijających facetów na czasie :/ Gosbej - trzymam kciuki za wytrwałość i siłę - dasz radę i w końcu będziesz kiedyś szczęśliwa! Mi się nawet pisać nie chce bo mój mnie załamuje. Ollka - jak nie znasz większego palanta niż Twój to mogę Ci go przedstawić - mój mąż. Nie wiem jak to będzie, ale nie chce mi się już przejmować, martwić, płakać, krzyczeć, wyć itd. itp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
kwiatek] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich zmartwionych mam 🌻 jestem z wami dziewczynki gosbej czasami trzeba powiedzieć nie i to stanowczo, ty to zrobiłaś i jestem pewna, że dobrze zrobiłaś, trudne to jest ale trzeba iść do przodu.... moja mała dzisiaj padła jak kawka, zasnęła nam już w drodze:O więc, szybka kąpiel, trochę marudzenia i już śpi... to podwórko mnie wykończy bo po pracy od razu odbieram małą i spaceruję z nią dalej. ale aż szkoda tak pięknej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE zapraszam na poranną kawę. I co pogoda zaczyna sie psuc, wiec zjemy sniadanko i choc troszke ją jeszcze wykorzystamy. Powiem wam że jak szczesciara i sz. mama nie piszą to od razu stoimy w miejscu. Szczesciaro masz jeszcze rodzinkę u siebie? Jak tam siostra ? Co do mężow tez wole sie nie wypowiadać a to dlatego że wiecej go nie ma w polsce jak jest a jak jest to nawet nie zdazymy sie kłócić. ;Bo przez tydzień lub dwa to nie ma na to czasu, chociaż potrafi wkurzyć, bo jest bałaganiarz. pzdr sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do porannej kawki! gosbej, bądź dzielna, jesteś jeszcze młoda i całe życie przed tobą!!! a u nas od rana okropna pogoda, deszcz, dzeszcz, i nawet deczka słoneczka....ale za to wczoraj mały pół dnia wyszalał się na balkonie, mamy dość spory a ja w międzyczasie troszkę mogłam mieszkanko ogarnąć zmykam do pracki, pogoda barowa to zagląajcie i piscie bo nie ma co czytać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Faktycznie pogoda sie psuje, ale mi to i tak obojetne bo siedze z Lena w domu. Gosbej - trzymaj sie!!! Lena dzisiaj dała pospac - bo spałysmy do 8.10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
no my dziś z Amelką też bo przelotne deszcze , ale zamierzamy ubrać w sukienki i iść do znajmych na kawkę . Znajomi mają 5-letniego synka , Melka za nim chodzi i podbiera mu samochody a on krzyczy mamo ona na mnie patrzy i za mną chodzi , a ona do dzieci aż lgnie. Wczoraj w piaskownicy to jak zobaczyła ,że dziewczynka ma wozek dla lalek to oszalała , pchała swojego misia wkładała , a jak juz nie mogła sie tym wozkiem bawic to zaczął się płacz , więc wiem co teraz musze kupic . A jeśli mowa o zakupach , to wszystkie mamy u nas na osiedłu mają problemy z czapkami , bo albo za grube albo co innego , czy wy też macie problem z czapkami , żeby od[popwiednią kupić? Ja wczoraj zrobiłam serlekcje ubranek Amelki i stwierdziłam ,że ma tyle ubranek a ja ciągle nie mogę sie opanowac i jej kupuje , sobie nie kupie a jej .Mam ciąglewrażenie ,że coś jej brakuje , muszę się leczyć . pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna - z tymi ubraniami dla naszych pociech to mam wrazenie ze kazda matka oszalała....Ja tez uwielbiam kupowac Lence kolejne ubrania choc wiem ze ma juz tego z 5 sztuk :D ale tak jak piszesz...sobie nie kupie a dziecku zawsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×