Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
śliczne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja melka ostatnio uwielbia całowac małych chłopcow , wczoraj w piaskownicy to wszystkich chciała przytulać , muszę powklejac zdjęcia co będzie jeszcze więcej do oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
juz wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Hej 🖐️ Cos nam kafe sie pierdzieli.....ale juz wiem ze musze sobie pospisywac wasze gg (tych co podały) bo jeszcze kiedys nie naprawią :O A nam dzien minął całkiem sympatycznie oby tak dalej..... Na jutro umówiłam sie z poznanskimi mamami na spotkanie mam nadzieje ze bedzie milo. Wpadne wieczorkiem do was....Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
gg 6279239 skype dorsze 3 email dorsz_21@wp.pl moje namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas przez chorobe mała odrzuciła smoczka bo widocznie drażnił ją i dzis mija tydzien bez smoczka:):) i wcale nie szuka go, pewnie temu że nigdy nie przywiązała sie do niego za mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej!! pewnie już wszystkie śpicie, więc kolorowych snów :-) ja tylko na chwilkę, bo jestem po imprezie, bo moi rodzice mieli dzisiaj a raczej wczoraj rocznicę ślubu - 40!!! zdjęcia maluszków super :-) Lulka - fajnie, ze się odezwałaś, dużo zdrówka dla małego \"gucia\" , Majeczki i ciebie oczywiście!! :-) Dodi - pozdrowionka :-) mam nadzieję, że poprawią się oczka Dawidkowi - bardzo mu tego życzę :-) a jak przygotowania do kumuni? robisz w domu czy w knajpce? a i wklej nam jeszcze raz tą sukienkę, bo ostanio nie chciało się otworzyć :-) Suzinko!!! co u ciebie?? jak ja jestem, to ciebie nie ma, daj znać co u was! :-) Szczęściara - bukiet śliczny :-) ollka - jak spotkanie? pewnie super, nie ma to jak pogaduszki mamuś :-) Perełka - ale masz fajnie z tym smoczkiem, moja to jest uzależniona na całego, aż się boję pomyśleć jaki będzie odwyk Sz. mamo - jak egzaminy? bo ty chyba teraz (egz. gimnazjalnym) szefowałaś? dobra zmykam, bo miałam być na chwilkę pozdrowionka dla wszystkich mamuś, a szczególnie dla tych co już dawno nic nie pisały!! m.in Pola, Ziomka, Liduś, Syjka, i cała reszta!!! napiszcie do nas :-D Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej dziewczyny! pewnie pustki dziś będą bo piekna pogoda idzie , i dzisiaj wybyja wszytkie mamusie ze SKARBAMI na dworek , my rownież o 10 z naszymi osiedlowymi mamami zasuwamy do piaskownicy i na spacerek . Dziś krocej , bo mamy wizytę u okulisty , jedziemy na kontrolę . Więc wszystkim życzą miłego dzionka i do wieczorka . pozdrowionka dla naszych dzielnych smoczkowych i bezsmoczkowych maluchow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na porannej kawce! zdawać szybko relacje z wczorajszego dnia, bo nam coś forum przycieli, dzisiaj nadrabiamy! u mnie przygotowania do komunii pełną parą, przyjęcie bedzie w restauracji, bo po chrzcinach już miałam dość imprez w domu, tylko goście zaczynają się sypać, szwagier wyjechał do Francji, rodzice nie przyjadą bo tata po operacji, siostra z Włoch też nie dostanie urlopu-miało być 30 osób a będzie może 20, no ale cóż, takie jest życie... a to sukieneczka Kai, oczywiście na przebranie po komunii, http://www.allegro.pl/item185481153__b_c_suknia_z_torebka_s_a_n_i_t_t_a_134_ecrui.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
Dodi to wydatki gwarantowane , ale sukienka piekna , to coreczka bedzie jak ksiezniczka . No my wczoraj cały dzień na dworzu , Melka chiała wczoraj przytulać wszystkie małe dzieci , a facetow szczegolnie . Spodobało jej się krecenie na karuzeli więc razem, i tak dzięki mojej małej kruszynce wracam do lat dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dobry. Powiem tylko ze nie nadążam za wami, ale wszystkie fotki obejrzane. szczesciaro - cóż ty masz za pięknego antyterroryste w domu. I bezimienny ma fajną skorupkę. zoo też igla.... ojoj lece bo kamillo sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie serducho boli i wyc mi sei chce, siostra odebrala dzis wyniki, miala bialka w moczu okolo 1000, i kazalismy jej zadzwonic do gina, a on kazal ajej przjechac na wizyt a potem odeslal do szpitaala, maja ja ciac, nie moga znalezc cisnienia, czy cos takiego, z jej mezem nie da sie rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej jestem melduje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
na takie rzeczy trzba uwazac ja dziś jestem zaobsorbowana przypadkiem moich znajomych , nie moge o niczym innym mysleć . w sobote urodził im się syn po terminie i po 2 dniach zmarł niby był zatruty wodami , jestem przerazona naszą słuzba zdrowia bo żadko zdarza się lekarz z prawdziwego zdarzenia , więc dzis siedze w internecie i czytam na temat cukrzycy u ciężarnych bo przyjaciołka ma a jej ginekolog twierdzi ,że nie ma sie martwić to pzrjdzie a ja twierdze ,żetrzeba leczyć czy możecie mi pomoc . Czy ktoraś miała / znała taki przypadek cukrzycy ciężarnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie, ae martwie sie siostra, bo nie mam pojecia co jest... musze poczytac o tym bialku w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna ja spotkałam się z tym leżąc na patologii. miałam koleżankę z cukrzycą, która musiała sobie wstrzykiwać insulinę, przed porodem cukry wróciły jej do normy, po porodzie też wszystko było ok. moja siostra tez miała cukrzycę i po porodzie lekarz powiedział, że do 6 tyg chyba jest czas na uregulowanie się cukrów, jednak u mojej siostry nie minęło bo okazało się, że ona była cukrzykiem już przed ciążą ale tego nie wiedziała:O ale z tego co wiem, to po porodzie cukrzyca ciężarnych mija i wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapka poczytaj internet to skarbnica wiedzy ja nauczyłam ,że nie należy do końca ufac lekarzom tylko sobie i własnemu ciału zapko będzie dobrze musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
martwie się o moja przyjaciołke bo od poczatku tak ma a to leki na podtrzymanie , potem anemia a teraz cukrzyca , jest skołowana bo z pierwszym dzieckiem wszystko bezproblemu jej poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam na nowej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
jezu straszne ja tez przezywam smierc moich znajomych , gdyby mojej Melci coś sie stało wzięłabym garść tabletek i pop rostu zasnęła , a niektorzy się ze mnie śmieją,że ja chodzę po okulistach , lekarzach i szczepie na wszystko choc to koszty ale w co inwestować jak nie w cząstkę siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×