Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka- mały jest super:) Jak chcecie zobaczyć mojego rozrabiakę to zapraszam na www.wiktor.dabrowka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka, Szczęśliwa mamo dziękuję. Ostatnio tyle gada, że SZOK. Najfajniej mu wychodzi \"no i cio\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mama- dziekujemy Zdjęć mamy już tysiące a Wiki jest wdzięcznym obiektem i do tego fotogenicznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jak zwykle zabiegana, Pracuje , opiekuje sie Nikosiem no i najwazniejsze ze 31 ,05 razem z siostra bylam na porodwoce bo ona urodzila coreczke Nele. Mialam byc przy calym porodzie , ale nie zdazylam , wiec jak wpadlam na porodowke, to akurat Nela wyskoczyla z mamy . Ale pepowine juz odcinali przymnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie w piątek wyszliśmy nareszcie ze szpitala po 15 dniach. Staś ma sie lepiej ale zdrowy do końca jeszcze nie jest. Nie mam kiedy czytać i pisać bo w domu zaległości jak nigdy, ale jak się obrobie to zajrzę. Przejrzłam tylko ostatnią stronę i spojrzałam na fotki. Liduś - mi się fryzura bardzo podoba (to chyba chodziło o Twoje włoski?;) ). Też niedawno obcięłam na krótko :) Buziaki dla wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
POLA 6 TO BARDZO DOBRZE ,ŻE JUŻ JESTESCIE W DOMKU , BĘDZIE DOBRZE , WITAMY Z POWROTEM , POZDRAWIAM I DUZO ZDROWKA DLA MALUSZKA PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara ❤️ myślałam ostatnio o Tobie, jakoś rzadko tu bywasz😭 dla Stasinka 🌻 niech szybko dochodzi do zdrówka, dla Ciebie Polu ❤️ to moja malutka-duża dziewczynka:D mała chyba zostanie pianistką :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b4b55ac91546660.html lala jedzie na przejażdżkę :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b0d7a49ca47a6b8.html Magdusia nad jeziorkiem:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e492c79668c80bb6.html madusia na chrzcinach:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31e83159a65a6242.html dzień dziecka - prezent aaa laleczko http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d368e3e5cef91d9.html a może i ja zmieszczę się tu, hurrrrrrrrrrraaaaaa udało się:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21cea754b0310284.html madusia idzie aaaaa.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88d04e39c9917b7b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zdjecia super! Madzia w tym lozeczku lalki - aparatka! Polu! Witaj, ucaluj synka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki Dostałam smsa od Bozinki takiej treści \"Serdeczne pozdrowienia ze słonecznej i pięknej Hiszpanii :-) pozdrowienia również dla styczniowych mamuś! Jest super, maluchy bawią się na plaży i kąpią w morzu :) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pozdrow bozinke od nas wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no nareście nowa stronka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, drogie mamusie nie mialam czasu pisac, mąż wrocił i troszke zmienił nam sie rozkład dnia. I mam mniej teraz dla was, ale nadrabiam. po 1. Liduś - mnie ta fryzura ppodoba sie bardziej. bo modna i najważniejsze Tobie bardzo ładnie jest. Na lato będzie wygodniej w krótszych ja co prawda nie mam sieostry ale moja bardzo dobra kolezanka urodzila synusia w srode, i jak go zobaczyłam to sobie malego Kamilka przypomniałąm i w szpitalu sie pobeczalam jak dziecko.... esc idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka - Figlarna ma rację - pozdrow Bozinke od wszystkich mam ze styczniowek:) A ja zamierzam sobie wlasnie cos zalicytowac:) Sprzedalm moje ciuchy ciazowe i teraz ta kase zamierzam wydac na SIEBIE! nie na dziecko haha;) Michalek spi, zupka sie gotuje, maz w pracy a ja...... necik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam mamusie ja mam w domku chore dziecko , wieczorkiem wzięła Amelke gorączka , więc podałam jej nurofen , myslałam ,że to nic powaznego , tymbardziej ,że nie miała kataru czy kaszlu. A tu w nocy tak o 4 gorączka wskoczyła do 39,4 obnizylismy jej do 38 st i rano na 8 do lekarza . A tu w przychodni nie ma pediatry do 10 jak pomyslałam o wizji jechania na pogotowie to mnie ciarki przeszły tymbardziej ,że u nas w wojewodzkim szpitalu już się raz kłociłam bo mi małej jak miała 5 mięsiecy nie chcieli obejdzeć , ale jeśli chodzi o Melkę to nawet dziewczyny niewyobrażacie sobie jaka potrafie być czarownica , nie wyjdę a słychać mnie w nastepnmym mieście , dla mojego dziecka wszystko , byłam nawet gotowe przejść na drugą stronę ulicy na posterunek zgłosic ,że dziecko mi już ledwo oddycha a oni każa mi wezwać sobie rodzinnego na wizytę domowa . Ale pojechałam do następnej dzielnicy do filii naszej przychodni i pediatra nie powiedział co jej jest ale dał antybiotyk i syrop na gardło , myślę ,że ma wysypkę , goraczkę to może to 3-dniowka . Oby do zdrowka !!!!pozdrawiam was i wasze maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gdzie sie nie obejrze wszyscy gdzies nwyjezdzaja, a ja marze tylko o 2 dnia bycia w domku bez telefonow, bez pracy. Juz jestem taka zmeczona . we wtorek bylam w warszawie na zakupach z Nikosiem , w sierode 9 godzin pracy , czwartek porod z siostra , piatek od 5 rano do 18 w pracy , sobota rowniez od 5 tylko ze do 20. Wiec ten tydzien poprzedni tak mnie wymeczyl , ze jeszcze nie moge dojsc do siebie. a jeszcze ta guwniara ania , normalnie padne. codziennie zwala sie do domu okolo 24 , przy czym budzi mi Nikosia , i ona uwaza ze wszystko jest ok z jej strony tylko ja jestem jakas kopnieta. wczoraj kazala mi wy...dalac z mego domu ;) dobra jest Dochodze do wniosku ze jest to pieprzona egoistka , ktora idzie w ta strone z ktorej czerpie wieksze korzysci Bozinko baw sie dobrze Polu zdrowka dla Stasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieładnie:( juz prawie południe a tu nikogo, oj oj hehehhe a ja nuda:( mała wstała o 7 polatała do 9 i śpi juz trzecią godzine, pewnie juz potem do wieczora polata... a jest ostatnio bardzo niegrzeczna, testuje cierpliwie naszą cierpliwośc, trzaskanie drzwiami, szafkami, rozwalanie dla rozwalenia, kruszenie, taniec na stole, a jak krzykne \"co zrobiłas?dlaczego np.wyrzuciłas rzeczy z szafy\" to spuści wzrok i patrzy w bok , nie mrugnie, nie drgnie i na mnie nie spojrzy hehehhehehe a jak sie kłócic potrafi po swojemu,no ale ja musze trzymac kamienną twarz i mięsnie mnie potem bola bo chętnie w głos bym sie śmiała hehehehheh no i niczym sie nie bawi-jedynie rowerek lub huśtawki ją interesują a tak nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
o widzę że nie jestem sama , moja Mela to łobuzuje na maksa wszedzie zagląda , wszystko wyrzuica z szafek , wysypije kasze itp. sypkie rzeczy , a ostatnio upatrzyła sobie czerwony przycisk przy przedłużaczu od kompa , tak długo ptrykała ,że zrobiła zwarcie i komp odmuwił poszłuszeństwa i padł sysytem , no i mam nowy . Teraz się nauczyła jeden sus i jest na krzesle przy kompie i myszka w ruch , nawet na sekunde nie możne jej z oka spościć. litka miłego odpoczynku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
lidka miłego odpoczynku wybadcie błedy , ale przez tę chorobę i nieprzesoana noc bo Mele męczyła gorączka to jestem dzis nie kumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna hehehheh o kompie nie wspominam bo krew mnie zalewa, oglądała na kompie teletubisie po czym zaczęła dusic klawiature i je usuneła:P a rzeczy jak usuwanie osob z gg, blokowanie, ukrywanie paska narzędzi itp itd to norma, wczoraj do męża pisałam a ona stała obok i duziła enter,więc po 2-3 literki wskakiwały heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie są zastrzeżone.....ja je wyszukuje z ..................kafeterii, ludzie różne fajne rzeczy mają w stopce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoooooooooppppppppppppp:D jestem :D moja mała też do grzecznych nie należy:P rozrabia na całego, wszystkie dzieci przed nią uciekają:D dla Melki ❤️ niech szybko zdrowieje:D a my dzisiaj odebraliśmy dla małej paszport:D dostała na 5 lat, więc spoko teraz możemy jeździć, w wakacje wybieramy się do niemiec do koleżanki:D a jeszcze tylko 11 dni pracy iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moje ukochane wakacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęśliwa mamo dziekujęmy !!!! teraz walczymy z biegunką , tylko Melka puszcza samą wode , bo jedyne co je to biszkopty , a tak apetytu brak , teraz Melka uczy się pić z tzw bidonu z rurką , bo kubek niekapek odstawiliśmy bo wg fizjoterapeuty jest szkodliwy na aparat mowy dziecka. No i nawet jej sie spodobał , nigdy nie przepadałam za rożowym kolorze a tu widzę ,że Melka cała jak różowa landrynka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie;) U nas wszystko ok:) Olek biega jak szalony!!!!!!!!! Jest cudowny. Nie moge sie napatrzec na niego:) Całkowicie przeszedł na nasze jedzonko. Gotuję raczej zdrowo, nie daje tych kostek, a jak chce cos przyprawic mocnje to mu odkładam wczesniej i juz:) smakuje mu wszystko bardzo;):):):):) Poza tym jest taki towarzyski i czarujący. heheh jak wszytskie dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \\ a oto i on:) z moim tatą nad Morzem;) http://img263.imageshack.us/my.php?image=morze4yc3.jpg z moimi rodzicami http://img263.imageshack.us/my.php?image=morze2xs7.jpg na działce http://img263.imageshack.us/my.php?image=dziakauv4.jpg buziaki ;) musze szybko skonczyc zupkę;) ogórkową:) i wyjdziemy na spacerek. Pochmurno cos ale chyab nie bedzie padało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×