Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
o widze ,że nowe zdjęcia , rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no i nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidus fajne fotki , ale gdzie wasz skarb, na wszystkich zdjeciacj wy jak dwa golabeczki , a malej niuni brak ;) Bylismy dzis u mojej siostry na urodzinkach, jej Nela niby grzeczna , ale co jakis czas popiskuje , i tak kurcze se pomyslalam ze mi to juz fajnie ,Niko co chce to se wezmie a jak sam nie da rady to poprosi. A taki malusze poplakuje chcesz mu pomoc ale nie wiesz o co jejchodzi. I wiecie co cale szczescie ze szczesliwa za pare dni ma koniec roku , bo w niej nadzieja ze nadgoni nasz topik . Figlarna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara ;) dopiero skończyłam liczyć zachowanie:O to jest makabra😭 ale za kilka dni będę wolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bozina wchodząc na topik pomyślałam akurat o tobie i coś czułam, że to ty napisałaś bo godzina nocna była;) ha ha ha i zgadłam, aż sama się do siebie śmiałam:D Lidus zdjęcia super no ale właśnie gdzie wasza niunia ;) dobra zmykam spać, te upały mnie wykończą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przyłączam sie do prosby Lidki i równiez prosze o przesłanie (jeśli znacie) jakis ciekawych ofert nadmorskich pensjonatów :-) (choc nie koniecznie muszą to byc pensjonaty,ważne zeby warunki były dobre...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat wakacji - jak miło:) Ja też się wybieram nad morze z moją rodzinką i przyjaciółmi, którzy mają synka - w lipcu skończy rok.Może być śmiesznie.Ja się wybieram od 23 lipca, więc miniemy się Lidka;) Lidka - trochę zazdroszczę Ci takiego wypoczynku, tzn nie samego wyjazdu tylko odpoczynku od małej.Ja jeszcze nigdy nie zostawiłam Michała z kimś na noc.Ale niedługo mnie to czeka, bo jedziemy 23.06 na wesele, więc trzeba będzie:( To wczoraj u babci na działce: [URL=http://img505.imageshack.us/my.php?image=pict0060tf5.jpg]http://img505.imageshack.us/img505/9720/pict0060tf5.th.jpg [URL=http://img223.imageshack.us/my.php?image=pict0064oo2.jpg]http://img223.imageshack.us/img223/6721/pict0064oo2.th.jpg Na działkę przyszedł wczoraj gołąbek i nie miałam dziecka:) Cały czas za nim chodził, żeby chyba przypadkiem go nie zgubić:) [URL=http://img223.imageshack.us/my.php?image=pict0076dx7.jpg]http://img223.imageshack.us/img223/6185/pict0076dx7.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
JA JESTEM ,WŁŚNIE KUMPELA ODEBRAŁA SWOJE MALUCHY - 5 LTENIEGO KUBE I 15 MIESIECZNEGO KACPRA . z MOJA MELA TO PRAWDZIWE PRZEDSZKOLE , WPRAWIAM SIĘ DO POSIADANIA RODZINY WIELODZIETNEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
MOŻE BYSMY TAK ZACZĘŁY NOWĄ STRONKĘ , ALE ZNAJĄC MOJE SZCZĘŚCIE NAPEWNO MI SIE NIE UDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
A NIE MÓWIŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
TO MOŻE TERAZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
PODDAJE SIE MOŻE KTOREŚ Z WAS SIĘ UDA. WIĘC DO DZIEŁA DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLARNA
NO NAREŚCIE TO MAMY NOWĄ STRONKĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja kawy nie piejam , ale herbatke chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no co jest? cały dzien i pustki :( nieładnier dziewczyny, nieladnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem i ja. Dlugo sie nie odzywalam bo brakmi sił. Po remncie piwnicy zrobilismy na calym podworzu kostkę. Dzis koniec, ale dla mnie tez. Ja pomagalam granit wybierac, i tp. Maly z babcią, bo majstwo to trzeba bylo pilnowac, co chwila mnie wolali.... ale juz po..... wiec jutro wyciagamy basen i szalejemy. Moj Kamil - sluchajcie - caly czas spal w lozeczku sam, a od tygodnia jest tak o mie zazdrosny ze wpakowal mi sie od duzego lozka i spimy razem. Dzis mowie dosc i troche uplakany w koncu usnal w łozeczku. zobaczymy kiedy zerwie sie z placzem i powie : do mimi (mama to mama, a mimi to mamusia- gada tak jak cos zbroi lub cos chce) dzis pusciłby z dymem kuchnie, bo odpalil elektryczny piekarnik ii schowane tam patelnie lekko sie wygieły - dobrze ze w domu bylam ii poczulam, bo jakbym tak dluzej przy majstrach posiedziala.... babcia to by sie nie kapnela ze kamil ma tekie pomysly. co do wakacji_ mnie zalatwial kuzyn - 7 dni w swinoujsciu, za 100 od osoby full wypas z jedzeniem spaniem, wszystko - lazienka telewizor winda.... za dziecko 150 zł i moze byc ile chce tydzien dwa i trzy. A ze je tak jak my wiec mysle ze bedzie ok. Zawsze szukalismy takich normalnych domow blisko morza - ale to tez wolaja 35-6 0 od osoby a gdzie posiłki , kuzyn ma dziecko w wieku naszego wiec mysle ze bedzie fajnie- wyjazd 28 lipiec - na 7 dni musze leciec pa , pozdrawiam caluje dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie. widze ze tylko dzis lidka na posterunku. nie dziwie sie przy tej pogodzie... i ja sie bycze... wyciagnelam basen i Kamil i ja beztrosko \"pływalismy sobie\"... potem byl tak zmeczony ze spi juz ze 3 godziny, woda fajnie ochlodziła, a jaki apetyt Hmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja jestem ale zaraz zmykam bo jade kupić do apteki mojej kumpeli leki przeciwbiegunkowe i wymiotne , biedna jej maluchy Kacper 15mięsiecy i kuba 5 lat leżą w szpitalu z rotawirusem , a ona męczy sie w domu , dobrze ,że jeszcze mąż jest z dzieciakami na posterunki . Niewiem czy oglądaliście uwagę ale u nas w gdańsku sa ogniska sepsy , w tczewie tez a to moje miasto pochodzenia straszne 1 ale nikt nie powie ,żę jest sepsa u nas w mieście ! bo po co? ludzie by domagali się szczepionki za darmo!!! moja lista szczepień dla melki sie wydłuża teraz będzie ostatni hip 2 ostatnia dawka pneumokoki 3.memingokoki 4 zapalenie wądroby typu a 5 rotawirus no i zima na klesezcze osobiście zamierzam się zaszczepic na hpv no i na memingokoki siebie i meża ale najpierw Melusia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwlke szepnąć cos figlarnej....słuchaj na HPV mogą sie zaszczepic kobiety ktore jeszcze nie wspołżyły....ale o tym zadko w mediach słychac bo firmy farmaceutyczne musza zarobic...zresztą zapytaj swojego ginekologa... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dzieki ollka mowilam temu mojemu ginciowi oslowwo ,kże tas szczepionka nie dlA MNIE a on mnie wyśmial czas go zmienić ~!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka a mi nic nie chcesz powiedzieć;) tylko do figlarnej? och ty ollka:D jejku jeszcze tylko 5 dni i moje ukochane wakacje:D szkoda tylko, że mała teraz taka upierdliwa i tylko ciągle mama:P teraz mam dużo pracy, ale jak już zakończę to będę z wami pić częściej kawkę:) pozdrawiam milutko i proszę tu do raportu stanąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
melduje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas popadało własnie:D może w koncu będzie czym oddychac u nas w domu szpital ,wszystkie trzy chore:( najstarsza ma przyblokowane zatoki i przez to męczy sie i ma okropną chrype i kaszel bo jak cos wycieknie to leci po krtani,średnia ma zapalenie oskrzeli a obie mają to w wyniku -alergii, szok nigdy bym nie pomyslała, ale juz widac efekty i leki przezciwalergiczne juz działają,dodam ze obie az tak źle nie wyglądają i przy średniej nie wpadłabym ze aż tak źle, a najmłodsza...cóz niby gardło, ale nie do końca ,zero kataru,kaszlu za to gorączke wczoraj i dzis dopołudnia miała 39, a teraz nie ma ale ma okropną biegunke, no i nie chce jesc, na widok mleka zaczęła jak do wymiotów sie zachowywac....nie wiem, ma taki lek co sie go podaje 3 dni a działanie ma na 10 dni ,oby pomogło,bo schudnie mi przez to znów a i tak nawet zdrowa nie ma czasu jeść wiec chudzina jest:( zaczynam mieć stracha aby to mi nie wyskoczyło za miesiac bo na wakacje jedziemy i nie chciałabym je spędzic w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas popadało własnie:D może w koncu będzie czym oddychac u nas w domu szpital ,wszystkie trzy chore:( najstarsza ma przyblokowane zatoki i przez to męczy sie i ma okropną chrype i kaszel bo jak cos wycieknie to leci po krtani,średnia ma zapalenie oskrzeli a obie mają to w wyniku -alergii, szok nigdy bym nie pomyslała, ale juz widac efekty i leki przezciwalergiczne juz działają,dodam ze obie az tak źle nie wyglądają i przy średniej nie wpadłabym ze aż tak źle, a najmłodsza...cóz niby gardło, ale nie do końca ,zero kataru,kaszlu za to gorączke wczoraj i dzis dopołudnia miała 39, a teraz nie ma ale ma okropną biegunke, no i nie chce jesc, na widok mleka zaczęła jak do wymiotów sie zachowywac....nie wiem, ma taki lek co sie go podaje 3 dni a działanie ma na 10 dni ,oby pomogło,bo schudnie mi przez to znów a i tak nawet zdrowa nie ma czasu jeść wiec chudzina jest:( zaczynam mieć stracha aby to mi nie wyskoczyło za miesiac bo na wakacje jedziemy i nie chciałabym je spędzic w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
perełko moja miała wymioty od poniedziałku i dostała na recepte fenactil 4,50 kosztuje ale rewelacja a żeby jelitka nieucierpiały to bez recepty ma zawiesine probiotyczna Nutrolit - b zamiast lakcitu . a byłas z tymi wymoitami , biegunka i goraczka u lekarza , bo jak wcześniej pisałam koleżanki maluchy takie same objawy i leża w szpitalu na rotawirusa.? pozdrowienka dla maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis, ma ten lek co sie 3 dni daje,osłuchowo czysta była,cóz zobaczymy..... a średnia corka ma wczesniej wakacje przez te oskrzela ,pojdzie tylko po świadectwo w piątek, najstarsza moze chodzic bo nie jest źle a mają ciekawe wyjścia no i ....spotkania ze znajomymi, w koncu po miesiacach siedzenia w domu zaczyna zachowywac sie jak nastolatka,wypady,miłosci, spotkania hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no to masz perełko mnostwom roboty przy chorych dzieciach, nie ma nic lepszego niz byc mama!!!!:):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko dobre to:D Perełka dla Twoich córeczek 🌻 niech szybciutko wracają do zdrówka:) figlarna podziwiam ciebie za tyle szczepień dla Melki ja jakoś nie zdobyłam się by tak szczepić, czekam tylko aż mała skończy 2 latka i zaszczepię jednorazowo na pneumokoki. u nas znów upał, wczoraj trochę popadało i na tym koniec:O za 6 dni wakacje:D teraz najgorszy okres:O w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×