Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Kilka stroniczek wskoczylo haha:):) Pozdrawiam i zegnam sie z Wami do poniedzialku, bo za chwile wyruszamy do naszych przyjaciol do Zegrza k/Warszawy. Wczoraj bylismy u moich dziadkow, czyli Michalka pradziadkow.Ale mial ubaw - gonil jaczki, kory, psy i koty i byl najszczesliwszy pod sloncem.I zajadal prosto z krzaka czerwone pozeczki:) Jesli chodzi o spanie poza domem - tez sa cyrki.Dzis zabieramy ze soba jego turystyczne lozeczki i poduszke.Moze bedzie lepiej.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar miłego wypoczynku:) my jutro jedziemy do gdyni do teściowej, mam nadzieję, że mała będzie spała dobrze, do tej pory najgorzej było ze spaniem w dzień, to wówczas szliśmy na spacer i mała spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mamo moj Kamil to od wieków nie usnie mi na dworze w spaceróce. Nie ma takiej opcji. Wiec jak jest pora na spanie to najczesciej jestesmy w domu a teraz wlasnie oglada bajki na mini mini, lezy na d;ywanie ...i zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka napisz nam czy masz już wszystko gotowe, wyprawka przygotowana? A Maja śpi jeszcze w łóżeczku czy już na tapczaniku a łóżeczko czeka na Kubusia? A jaki teraz będziesz miała wózeczek, bo o ile dobrze pamiętam to quinny sprzedałaś na allegro (ale mogę się mylić). Sorki, ze tak Cię wypytuję, ale najzwyczajniej w świecie mnie to ciekawi, jak sobie poradziłaś np. z łóżeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej jest ktoś?????? :):):):):):)?):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :-) ja dzisiejszy wieczór rozpoczęłam od prasowania i sprzątania - bo jak zaczynam od włączenia kompa na chwilkę to ...... same wiecie, nagle robi się późno i trzeba iść spać, a wszystko stoi, jak stało ;-) ale dzisiaj mogę się pochwalić, że teraz już mam wszystko poprasowane i posprzątane :-D pozdrowionka dla wszystkich mamuś :-) Suzinko🌼 dziewczynki pisać, pisać!!!! wczoraj musiałam tyle nadrobić, że nie miałam już siły pisać, ale super wiedzieć co u was słychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki. Dziewczyny nie martwcie sie podroza w fotelikach , ja jak pierwszy raz sama jechalam w samochodzie z Nikiem do Krakowa (od nas to jakies 700 km) balam sie i myslalam ze bedziemy musieli sie zatrzymywac co 30 min a okazalo sie ze moj Niko byl taki dzielny ze potrzebowal tylko 3 postojow ( wiec juz wiem ze strach ma wielkie oczy) A co do spania to Nikos jest przyzwyczajony spac w roznych miejscach chyba przez kwiaciarnie , ale wszedzie musze zabierac jego lozeczko turystyczne i jest ok. W nas leje okropnie, i przez taka pogode jest strasznie duzo wypadkow , a juz dzis to wogole w nas w Bialymsykoku zgina w wypadku 27letni chlopak. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas ok. Olek w dzień zasypia w łózeczku , MA takze wyjęte szczebelki. Poza tym włazi gdzie się da. Zaczne od przesłanie kilku zdjęć z wczorajszych odwiedzic u babci:) Moje ulubione : http://img516.imageshack.us/my.php?image=olekdzisiaj2kf6.jpg http://img516.imageshack.us/my.php?image=dsc00833ay1.jpg http://img516.imageshack.us/my.php?image=olekdzisiaj5yo5.jpg http://img516.imageshack.us/my.php?image=olekdzisiaj7ib5.jpg http://img516.imageshack.us/my.php?image=olekdzisiaj8ee4.jpg dzisiaj jade do rodziców i do babci do szpitala choc pogoda tragiczna wiec jesvze zobacze czy z małym wybiore sie w taką podróz. Juz mi tęskno za słonkiem! A mam PYTANIE.. czy byłyscie na kontrolii u ortopedy jak dzieci zaczęły chodzic?? a u dentysty??? napiszcie bo ja nie byłam..wybiore sie przed bilansem 2 latka. Buziaki i miłęgo dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczny jest Oluś:) te chłopaki na naszym topiku to wszystkie takie ładne:D gosbej ja byłam u ortopedy jak mała miała rok i miesiąc, teraz miałam mieć wizytę 25 czerwca ale coś ubzdurałam sobie, że mam 27 czerwca i przegapiłam, ale jestem już umówiona na 16 sierpnia, mam nadzieję, że na ostatnią. u dentysty nie byłam i jakoś o tym nie pomyślałam, bo nawet nie wiem czy ona by buźkę otworzyła. miałam jechać do gdyni ale ta pogoda mnie zniechęciła:O już mam dość tych deszczy, już chciałabym słoneczko. kupiłam małej basen, strój kąpielowy a tu kurna pogoda, że trzeba czapkę ciepłą i kurtkę ciepłą nakładać 😭 zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie!!!! moje skarby już śpią :-D ja też padam bo cały dzień sprzątałam, pod tym względem to przekichane mieć duże mieszkanie odezwijcie się mamusie, bo jakoś cicho na naszym topiku!!! Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja jeszcze nie śpi, mąż próbuje ją położyć ale niestety na razie szaleje:D no pustawo tu cosik, pogoda nadal kiepska:O teraz to już tęsknię za słoneczkiem;) mamunie hej, hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff wiedziałam,że na ciebie można liczyć figlarna:) a moje dziecko olewa popołudnią drzemkę, została z tatusiem, a tatuś jak to tatuś w dzień nie umie położyć spać i twierdzi, że mała nie chce.. ach te chłopy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski. u nas też pogoda marna, Kamil śpi, mnie cos spanie powoli zaczyna brac, ale szkoda tak na 10 minut sie kłasc... spijam wiec kawe i patrze po necie co sie dzieje, ale wszystko ledwo dycha. Niech juz sie to slonce pojawi Mamy wyjazdzające: może napiszcie w jakie medykamenty sie zaopatrzycie: bo chyba przeciwbólowy i przeciwgorączkowy syropek by trzeba cos na komary na biegunke na zaparcia na słonce jakas smekte na klopoty zoładkowe co tam jeszcze trzeba? plasterki i waciki leko moze by tez.... co wogole zabieracie z e soba .... a pamietacie jakas reklame ze rodzinka sie pakowala, pakowala, cale auto i odjechali.... ale dziecka zapomieli:) pzdr sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
normalnie moja mała dostaje dzisiaj szalu , broi na maxa właśnie wzięła jogurt i perfidnie wylała na tatę , a rano odpieła pieluchę i przyszła zdrobić siusiu na mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja się melduję:D figlarna nie tylko Twoja mała taka złośliwa, Kinga tez jak może to bezczelnie broi, azaczeła nawet bić po buzi, a jak jej lekko oddam to płacz taki ze szok i wtedy tuli i przeprasza bo mówienie ze ma tak nie robic bo boli nie skutkowało:( syjka ja szczerze Ci powiem ze zabieram tylko cos na komary i gorączke, po diabła targać rzeczy które można w aptece na miejscu dostac w razie co, tym bardziej ze prawie co kawałek można wiele dzis dostac :D a gdybanie ze moze cos być...jakos taką pesymistką nie jestem :D kurcze już to słonko mogłoby grzac, bo niby lato miało byc upalne i co? ale grunt aby od 21 lipca było ciepło bo my śmigamy do Pobierowa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów moja stronka :) musiałam troszkę przyśpieszyć bo wychodzę na dwór i by jeszcze mi tu szczęściara namieszała lub ktoś inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swoje zrobiłam i mogę się na jakiś czas odmeldować:) będę wieczorkiem, a wy mamuśki piszcie, piszcie co bym nie musiała całej stronki odliczać hi hi hi, to dla was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nastepna będzie moja:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo moja. Dziewczyny po 15.07. mają byc upały. A jeżeli pojedziemy nad morze to właśnie 16.07. :) Jutro tesć idzie do kardiologa, ciekawe co mu powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×