Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
a moja Melcia, chyba powoli przybiera na wadze bo tych wszystkich chorobach , ale widzę,że jej brzuszek rośnie i coraz bardziej przypomina mnie - grubaska. Teraz jest na etapie ciągłego całowania i ciągle coś je a mleka nie chce wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pije mleczko dwa razy dziennie, rano i wieczorkiem z 3 łyżeczkami kaszki ryżowej, i tez jest całuśna :D czy podajecie nadal wit D3 teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja podaje cebrion multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Lulko moj Nikos przez 6 miesiecy przytyl tylko 500 gram, ale ja w to nie wnikam , bo on je za szesciu , kto ma obiad na talerzu to tam jest i Nikos i krzyczy am am. A ze im wiecej zje tym wiecej jest w pampersie to juz nic nie poradze. Moj lekarz na okres wakacyjny , jak jest duzo slonca kazal odstawic witamine D3, mam zacza dla Nikosia podawac ja dopiero we wrzesniu Lulko a czy juz wybraliscie imie dla swojego malego mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz.mamo ja teraz przez kilka pochmurnych dni podaje wit.D3, ale jak bylo sloneczko, to nie dawalam. Takie mam zalecenie od pediatry.Jak sie skonczy lato mamy podawac ja az maly ukonczy 2 latka i wtedy juz na dobre odstawic. Teraz mial troche katar to dostawal cebion multi , wode morska do noska lub nasivin i po 3 dniach mamy po katarku. Mozna tez zaparzyc rumianek i namoczyc w nim pieluche, po czym rozwiesic ja nad lozeczkiem - taka inhalacja. Ktos chetny na kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) dzięki za odpowiedź, zrobię tak jak wy, w dni pochmurne będzie dostawać a w dni słoneczne nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dawno nie pisałam bo jakos czasu brak... jeju jak czytam że dzieci Wam ładnie jedzą to aż mi smutno bo moja to rano i wieczorem gęsty budyń 250ml wciągnie ale poza tym to wcale niejadłaby, obiad 3-4 łyżki,święto jak coś zje więcej, z deserkow to słoiczki gerbera znów chce, bakusie i danonki, czasem monte, ale smaki tez nie wszystkie bo serki moga byc waniliowe,czekoladowe i malinowe....za to wciąga jak dzika paluszki,woła wiecznie w sklepie czekolade i chipsy( to nauka mojej średniej córki:( ) i taka szczypawa jest chuda:( ostatnio często w ciuchach siada na nocnik i mówi siu siu:D moze zaskoczy z tym sikaniem uwielbia nosić ciemne okulary dla dzieci i zegarek na ręku heheheh ręke wtedy trzyma przed sobą aby wszyscy widzieli:D:D no i całuśna sie zrobiła bo buzi daje chętnie i jak daje i sie tuli to spogląda w kierunku szafy na której mamy duże lustra i obserwuje jak wygląda to jej tulenie hehehe wogóle to lubi w lustrze sie oglądać,co robi to stara sie robić przed lustrem:D z nowych słów to mówi siedze i patrze ale wtedy kiedy chce bo jak ma powtórzyć to nie, no i ładnie wyraźnie mówi na średnią córke Natalia:D wogole to ma okres papugowania bo naśladuje jak my rozmawiamy przez telefon i potem trzyma ręke przy uchu i chodzi po domu i gada po swojemu heheh a ze spaniem bardzo kiepsko jest ostatnio bo chodzi spac nawet i o 23:(:( wieczorami ona jest cudna,grzeczna najlepiej sie bawi -paskuda mała heheheh ale za to śpi do 9 rano a dzis do 9:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! Bozinko przyzwyczajam się do mojego okularnika małego, też non stop wycieram szkła. W tej chwili zaczęło się ściąganie okularków. Lulka Mateusz też nie przybiera ba wadze w tej chwili waży 11,8 kg Jak znajdziesz chwilkę to poślij nam fotki brzuszka. U mojego dziecka wszystko jest na \"nie\". Jak byłam ostatnio z nim u lekarza, jak miał ten katar, to lekarka powiedziała, że wzrostowo i rozwój mowy jest na poziomie dwulatka i że zaczął się bunt dwulatka. No i faktycznie dopiero wtedy zaczęłam to wiązać z zachowaniem Mateusza, które jest okropne. Strasznie marudzi, jęczy, płacze a wszystko tylko \"nie i nie\". Buuuuuuuuuu... Czasami mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki rzeczywiście szcz mamo, cofnęłam się i dziewczyny odpowiedziały tylko ja gapa nie widzialam :) w kazdym razie jutro ide na to ostatnie szczepienie to przy okazji pogadam z lekarka mam jeszcze jedno pytanko do mam dziewczynek- czy Wasze dziewuszki tez tak uciekaja jak im chcecie dokladnie np wytrzec recznikiem...jak to nazwac?....sikawke? :) :) :) Maja strasznie tego nie lubi i marudzi i zastanawiam sie czy moze nie ma jaiegos zapalenia cewki czy cos? wymyslam co? Bozinko dziekuje za zyczonka zdrowia :) przyda sie bo coraz wiecej do dzwigania co do terminu to 6.08 ide do szpitala a 7.08 mnie kroją :) Nie powiem zebym sie nie bala :) Mam nadzieje ze wszystko pojdzie tak jak za pierwszym razem Suzinko ja tez bardzo tesknilam za brzuszkiem ale mysle ze teraz juz dlugo nie zatesknie :) Jednak ciaza z malym dzieckiem to nie to samo.Ja sie tylko smieje ze sąsiedzi to sie tylko zastanawiaja jak to jest ze meza non stop nie ma a ta ciągle łazi z brzuchem :) Ktoś pytal o imię- Kubuś :) Zaraz Wam wkleję zdjęcia brzuszka :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka ja swojej aż tak dokładnie nie wycieram, wycieram tylko w pachwinach, ale i tak mimo wszystko mi ucieka i nie lubi wycierać się. no mała wcina mleczko, zaraz pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka fantastyczny brzuszek:) oj kubuś ma super mieszkanko:D a Majeczka prześliczna to ostatnie zdjęcie jest piękne. aha a gdzie kupiliście ten stojaczek na butelki? właśnie małą uczymy sikać na nocnik, olała nas dokładnie :O zesikała się w kuchni a nie na nocnik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja... Nie mam z kim pogadać to napisze Wam co mi leży na sercu :( Mąż pojechał na nockę do pracy i zostałam sama. Mamy jechac 16.07. nad morze, ale nie wiem co z tego będzie bo ze zdrowiem teścia nie najlepiej, byc może czekają bajpasy i jak tu zostawic teściową samą. Mąż jest jedynakiem i nie miałby kto z nią jeździć do szpitala ok. 20 km w jedną stronę. Wczasy mamy już zadatkowane. Tak bardzo się cieszyłam na ten wyjazd, bo wspólnie z mężem jeszcze nie byliśmy. Poza tym siostra mojej cioci ma złośliwy nowotwór piersi. A mój wujej był wczoraj u okulisty bo gorzej zaczął widzieć i podobno odkleja mu sie siatkówka i jak najszybciej trzeba ją przeszczepić. Jutro ma miec operację która bedzie kosztować 10.000zł. I trzeba było kombinować skąd wziąć w 2 dni taką kwotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko aż dech mi zaparło jak to wszystko przeczytałam, jejku naprawdę trudna to decyzja, wyjazd należy wam się i to jak najbardziej, ale przy takiej sytuacji naprawdę nie wiadomo co zrobić..... nawet nie wiem co ci mam podpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka wyglądasz SUPER!!!!!!!!!!! Jak na końcówkę ciąży to wcale a wcale nie masz dużego brzuszka. Wiem, że na pewno nie jest Ci łatwo z małym dzieckiem i w ciąży, ale już niedługo. Bardzo mi się podobała kwestia dotycząca sąsiadów i ciągłej nieobecności mężulka :) Powodzenia w szczęśliwym wytrwaniu do końca. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa czas pokaże do 16.07. jeszcze trochę czasu jest. Zobaczymy co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt , ze w domu mam troche sajgon , ale posprzatam potem, . Lulko wygladasz bosko , moze tak sie nie czujesz ale jeszcze trochi i bedziesz czasmi tesknila za tym brzusiem i umiarkowany spokojem , bo juz za tydzien bedziesz latala jak od malej damy do kawalera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! udało się:P aż mi dech zaparło jak chwilkę czekałam na odsłonięcie stronki i już widziałam napis szczęściara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomylka jest tez z powodu tego ze przed chwilka mialam telefon z usa ze kolezaneczka urodzila wczoraj syncia i tam caly czas klikali data 03.07.07. wiec juz pomylilam wpisiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×