Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Suzinko będzie wszystko w porządeczku i na pewno będziecie mieli przepiękną pogodę nad morzem:) a czyja nowa stronka hmmmmmmmmmmmmm, no oki pozwalam innym zdobyć ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla teścia życze dużo zdrówka i mnie cieszy pogoda... zwłaszcza od 28 do 6 (oby nie lało) niech sie jakoś tak wyklaruje że np 25 stopni w dzień, fajne słonce a w nocy deszcz i tak prosimy do 31 sierpnia br. Coby wszystkim wakacje sie udały:) Perełko ja tez pesymistka nie jestem, ale mysle ze chociaz na goraczke powinnam miec i plaster.... a reszta rzeczywiscie można ku[ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze termometr biorę co by wiedziec czy ma tą gorączkę, chciałabym kupic również tą wodę utlenioną w żelu. Ciekawe co to za cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
no to zamawiamy sloneczko :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne zdjęcia Magdusi :) Tylko nie wiem czy te jagódki się spiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko też uwielbia się babrać. Jak wejdzie do łazienki i dorwie mydło to nie popuści. Dziś jadł porzeczki z krzaczka i też je rozgniatał w rączkach. Jak na podwórku dorwie choć kawałek wody to katastrofa... a jak nie dorwie, to idzie do miski od psa i tam się babra w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Figlarna :-) ja jestem ale na chwilkę, przeczytałam co u was słychać zaczęłam dzisiaj czytać książkę i mam zamiar ją właśnie czytać - a to bardzo optymistyczne przedsięwzięcie bo ona ma 507 stron, ale jest fajna bo już na początku wciąga, ja już mam wewnętrzną desperacką potrzebę zajęcia się czymś innym niż dzieci, mąż lub obowiązki domowe .... już mi się marzy praca, tylko co będzie z maluchami, bo mąż ciągle pracuje ....... następny problem jest taki, że nie mam pracy i ponad 4 lata przerwy, i nie bardzo mam koncepcję co mam robić :-I piszcie mamunie, bo fajnie się was czyta!!! pozdrowionka Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja jestem 🖐️ Mała śpi a ja kątem oka oglądam panorame i własnym usza nie wierze...co sie w tej Polsce wyrabia....Rydzyk na prezydentową najerzdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja też już odleciała , chrapie aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja wszystkie zawirowanie polityczne tłumacze sobie ,że to tak ma być bo w końcu IV rp nadeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! U mnie dziś znowu pochmurno, a wczoraj już było tak ładnie słonecznie i cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas świeci słoneczko:) wreszcie bo już chciałam córce kupować cieplejsze ubranka bo zostały jej jedne spodnie i z 3 bluzy, bo ze wszystkiego wyrosła:D a teraz mam nadzieję, że jeszcze w tych letnich pochodzi. miłego dnia życzę, my około 10 pewnie na spacerek pójdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski! Ja tez zaraz wyruszam na spacerek i po drodze zakupy musze zrobic, bo cos przewiew w lodowce mam;) U nas chyba bedzie ladna pogoda.Wlasnie wrocilam z balkonu - sloneczko swieci i ja ide na krotki rekaw, maly cienki ale dlugi rekawek:):) Niech jest dzis cieplutko, bo planuje grilka na dzialce u rodzicow.W koncu kest okazja- Michalek godzinke temu skonczyl 1,5 roku:):):) A jesli chodzi o nasz wyjazd - byl udany!!! Najlepiej bylo w aquaparku - super! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz.mamo dziekujemy za buziaki.Michal ostatnio uwielbia rozdawac caluski;) Z nowych slow - wczoraj nauczyl sie mowic \"dzięki\" ;) U nas rozpogodzilo sie - wyciagamy letnie ubranka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też cieplutko:) Magdusia dzisiaj pospała na dworku, mam nadzieję, że jej ta godzinka wystarczy bo w domku zazwyczaj śpi 1,5 - 2. ale najwyżej pójdzie wcześniej spać:) Bozina rozumiem Ciebie doskonale, bo ja kocham swoje dziecko ale .... no właśnie brakuje mi teraz tego wolnego czasu, spokojnego wypicia kawki z koleżankami i oderwania się od domu. kiedy szłam do pracy to myślałam, jejku takie malutkie dziecko zostawiam ale to dla nas było dobre, odpoczywałyśmy od siebie a popołudniu z dwojoną siłą bawiłyśmy się razem:) dla ciebie Bozinko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam, samopoczucie mam nie najlepsze, jakby cały czas coś mi leżało na żołądku do lekarza dopiero zapisano mnie na 26 :(, więc muszę poczekać, wyjazd udał się, chyba nie mam weny, dopiero wstałam, a mały jeszcze śpi... poczytam co u Was, a potem może coś więcej naskrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina cieszę sie razem z Tobą, moja siostra cioteczna pzez jakieś 10 lat starała się o dzieciątko i nic, leczyła się, ale nic z tego. Zaadaptowali synka i po 6 latach po adopcji urodziła im sie zdrowa córcia...Wierzę, ze będzie dobrze.. szcześciara, trzymamy kciuki, ale podejdź na luzie, na tyle ile to możliwe zdjęcia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAMY KOCHANE podoba mi sie to 2 w 1. Zapko dasz radę, ogromnei Ci gratuluję Moje dziecko spi od 12 ( takie sobie 3 godzinne spanka w dzien urządza) a potem do 11 szaleje. Ale przez te 3 h to ja mam przynajmniej czas dla siebie, dla obiadu, dla kawusi. śmiac mi sie bo kiedys 3 h to bylo tgak malo, a traz to czlowiek zdaży i dom ogarnąc, pranei nastawic, wyprasowac, obiad i wypocząć tez.... hihi ale jak przychodzi ta 23 to padam;) Bozinko ja mam ponad rok przerwy , ale ze nic sensownego nie znalazlam wracam od stycznia do starej pracki. Ale juz sił nabralam i zapału wiec spoko. w sobote mialam 5 -lecie slubu. jak wiatr przeleciało - jeszcze dodac 0 i mogla bym powiedziec ze było fajnie. a tak musze jeszcze poczekac 45 lat żeby to powiedziec:) :))))pzdr sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa i znowu Ty zaczęlaś nową stronkę. Bijesz jakiś rekord na rozpoczynanie nowych stronek??? Mati już mi padł, może to przez tą senną deszczową pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×