Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

HELOŁ, HELOŁ ;) Figlarna, no to witaj w gronie oczekujących na maleństwo, GRATULACJE!!!!!!! Marla, co do tego lekarza internisty to mi po prostu brak słów :( ale nie stresuj sie tą sytuacją za bardzo. Zobaczysz nie będzie to nic złego a przebadana bedziesz przynajmniej. Spokojnie i głowa do góry. A u nas będzie Tomuś :) tylko kurcze dużo bardziej boje sie teraz porodu niż za pierwszym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinka, nie martw sie za drugim razem jest łatwiej i nie myśl o tym za wiele, bo nie warto, tylko stres niepotrzebny a co do testu, to maż mi kupił ostatnio i kazał mi zrobić, bo już długooo nie mam i ulżyło troszkę, bo jedna kreska, ale muszę sie do gina zapisać, bo mam potwornie nieregularną, a zaraz minie 40 dni :/ a jak sprawa prezentów załatwiona?? :) u nas Mat dostanie laptopa kubuś puchatek, zastanawialam ssie nad fisher price, bo cena ta sama na allegro, ale wygrał kubuś, bo Mati go uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka, no mam nadzieję, że za drugim razem nie jest gorzej i jest szybciej ale i tak się boję, bo z Matim miałam przeboje, rodził sie z prawą rączką do przodu, gin mnie potem ok.1,5 godz. szył a ja straciłam dużo krwi i miałam morfologię 6,0 no i bardzo dlugo byłam słaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************************* ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I znowu zima, znowu są święta, a każdy święta dobrze pamięta, więc znowu z ... płyną życzenia zdrowia szczęścia i powodzenia Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy ... Marlencia:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ *******************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a was gdzie wywiało wszystkie????wracać....szczęśliwej mamuśki brak....piszcie ...piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATEUSZKU dziś są Twoje 3. urodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życzę Ci dużo radości, uśmiechu na twarzy, wspaniałych przyjaciół, pociechy z młodszego braciszka i wszystkiego najlepszego :) buziaków moc!!!! 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻❤️🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa dziękujemy za pamięć !!!! Faktycznie jesteśmy po urodzinkach a przed swiętami! Ja byłam dziś u gina bo niezbyt sie czułam, boleści pleców i kręgosłupa w dolnych partiach. Z dzidzią wszystko ok. szyjka długa, ale dostałam skierowanie do neurologa, bo ciągnie mi cos do prawej nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamuśki, dzieciaczki, piszące i podczytujące... ...Korzystając z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć najserdeczniejsze i szczere życzenia szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności oraz każdego dnia Nowego Roku wiele uśmiechu i radości! Hania z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku, spełnienia marzeń, fury prezentów i wielu przyjaciół życzy twój imiennik z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z okazji zbliżających sie wielkimi krokami świat chciałam Wam życzyć W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Asia z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija... Życzy Ania I oczywiście dużo zdrówka, uśmiechów i ciekawych przygód życzymy Mateuszkowi, naszemu 3-latkowi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już słychać kolędy Już pachnie świętami Syn Boży się rodzi By zamieszkać z nami w Betlejemskiej grocie w żłóbeczku na sianie i w każdym kościele Jest Jego mieszkanie Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia , szczęścia , wiary , nadziei , miłości , spełnienia wszystkich marzeń oraz błogosławieństwa Bożego , wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2009 wszystkim mamusiom, tatusiom i dzieciaczkom wszystkiego najlepszego życzy Beata z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas takie puuustki że szok a jak zaglądam na zaprzyjaźniony topik styczeń 2009 aż para wre..pierwsza urodziła....przypomniałam sobe jak to my sobie tak pisałyśmy kto kiedy...a ta już ...jak jej dobrze...następna...następna...a tu niektóre z nas już mają po dwoje...inne czekają na poród znowu :) A ja czekam wraz z moją psiapsiółka która ma (ale jazda)termin taki sam jak ja miałam 9 styczeń.....urodzi znając mnie jak ja 4 stycznia :) :classic_cool:już nie mogę sie doczekać przezywam razem z nią jak mrówka okres każdy skurcz ;) fajna sprawa...nam znowu się układać mężem i tak się zastanawiam może i dobrze by było się postarać....hmmm?taka mała córeczka to byłoby coś.....Skarb.... tylko ciekawe kiedy mojego Misia znowu na misje nie poślą....no i już magia pryska :(jak tylko sobie pomyśłę...:/ Magia Świąt prysła jak bańka mydlana...teraz jeszcze sylwestrowy szał...i do pracy rodacy :) zapisaliśmy sie na sylwestra ale jakoś nie mam ochoty na bal....:( do tego 400 zł wyrzucić na jedną noc...:| nie wiem....mam jeszcze żałobę po babci :( nie wiem.... Szymcio gaduła się zrobił niesłychany....i będzie chyba organista tak dziś śpiewał w kościele darł się Gloria :D......no i chciał zabrać do domu ANIOŁKA CO MÓWI BÓG ZAPŁAĆ ZA PIENIĄŻKA ;) NIEDŁUGO nasze urodziny ...moje i Szymcia...fajnie...torcik ...będzie tylko ciekawe czy goście na porodówce wszyscy nie będą :) Buziole stycznioweczki......:* pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJEJ PSIAPSIÓŁCE ODESZŁY WODY....BRRRRR....BĘDZIE MALEŃKA DZIECINA JUŻ JUTRO ;) ALE SUUUPER....... :classic_cool: ❤️!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ma cesarkę nie dało rady siłami natury :( czekam na wieści ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWNIE SIĘ CZUJE JAKBYM PISAŁA SAMA DO SIEBIE MARYŚ URODZIŁA KRZY0SIULKA -3350 I 52 WZROSTU :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, już dobiega koniec roku, ale szybko zlecialo, jutro mamy sylwestra, pewnie mamy szykuję się na bale albo inne imprezki sylwestrowe, ja zostaję w domku z dzieciaczkami sama, bo mąż niestety pracuje, chyba że wyskocze do rodziców, ale zobaczę jeszcze napiszcie jak prezenty się udały dzieciaczkom, u nas sklonowały sie garaze, jeden Mati dostał rok temu od wuja, a w tym roku jeszcze 2 wujków dalo garaże, jeden zamienilismy na autostrade wadera, ale i tak mamy 2 :(, chociaż i tak mati bawi sie tym świetnie, ponadto dostał laptopa Disneya z Kubusiem Puchatkiem, bo bardzo lubi kubusia, a poza tym troszke pierdulek. A i tak wszyscy najlepiej sie bawili zabawka dla zuzi, którą jej kupiliśmy - fonntanną Playskool-a :D dziewczyny pisać, pisać i pisać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tym roku nie szalałam z prezentami, każde dziecko dostało od nas po dwa :) najlepszym wzięciem ma się traktorek ze zwierzątkami, który dostał Maciuś :), Magdusia dostała ciastolinę i oprzyrządowaniem i super się tym bawi, poza tym dostała kasę i też jest zadowolona. Maciek dostał jeszcze kulę do raczkowania, jest tak z niej średnio zadowolony ;) my siedzimy w domku, mieliśmy jechać do teściowej na 3 dni, ale mały w nocy się rozchorował :( , więc odwołaliśmy wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szczesliwa, trzymaj sie i duzo zdrowka na nowy rok dla dzieciaczkow, oby chorobska omijaly Was szerokim łaukiem, pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie, dzieciaczki i tatusie Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!! ╔══╦══╦═==╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔ ╗║╔ ╗║ ╔═╝║║║║║ ║║╚ ╝║ ║╔═╣║║║║ ║║╔ ╗║ ║╚═╣╚╝║╚ ╝║╚ ╝║ ╚══╩══╩═ ═╩═ ═╝ ══ SYLWESTER ══ ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/..........~~~~/ ........~~~/...........~~~/ .........~~/.............~~/ ..........~/..............~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****........../ ****. «¦» -- «•*•» --- «•*•» -- «¦».•´¸.•*´¨) Stary Rok się kończy, Jego blask juz mija. Nowy 2009 do brzegu dobija. Życzę Ci,by był piękny. Lepszy od Starego A TOBIE przyniósł coś szczególnego. Dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłosci, uśmiechu na twarzy i to o czym marzysz. (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´ ╔══╦══╦═ ═╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔ ╗║╔╗║ ╔═╝║║║║║ ║║╚╝║ ║╔═╣║║║║ ║╠═╗║ ║╚═╣╚╝║╚ ╝╠═╝║ ╚══╩══╩═ ═╩══╝ ═ HAPPY NEW YEAR═

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjustyna83
witam was kochane Mamusie! spóżnione ale szczere zyczenia świateczne oraz SZCZESLIWEGO NWEGO ROKU!! A POZA TYM CHCIAŁAM SIE DOPYTAĆ JAk to jest z wyrównaniem za macierzyński? Wlasnie sie dowiedzialam, ze 7 lipca weszło w życie postanowienie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustalania podstawy do wypłaty świadczeń na czas macierzyńskiego. Jesli wasze wynagrodzenie skladalo sie z pensji podstawowej i premii i od tej premii pobierano Wam skladki na ZUS, to do podstawy powinna tez byc wliczona premia, a tak nie bylo. Teraz maja wyplacic wyrowanianie w pelnej wysokosci. Osoby bedace na macierzynskim od lipca beda mialy automatycznie przeliczona podstawe. Natomiast osoby, ktore byly na macierzynskim trzy lata wstecz, musza same zlozyc wniosek. Szczegoly mozna poczytac na stronach ZUS. W mojej firmie ksiegowa gromadzi wnioski. A moe ktos juz dostal takie wyrownan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009 oby nie był gorszy od minionego ale decydowanie lepszy Dużo miłości, zdrowych ślicznych dzieciaczków lekkich porodów i spełnienia w macierzyństwie dziewczyny tego Wam życzę w Nowym Roku 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×