Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

dziewczyny wy bardziej dosiwadczne mam coreczke 2 tygodniowa i mam pytanko skonczylo mi sie mleko a ze teraz nie mam gdzie kupic a w ciagu dnia zapomnialam moge dac malej bebiko a jutro juz normalnie wrocic do cow and gate..? {jestem w anglii dlatego mozecie nie znac tego mleka cow and gate] dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara tak mi przykro :( przytulam ............... patunia możesz podać, ale musisz się liczyć z tym, że może boleć brzuszek :(, zmiana mleka dla dziecka powinna być stopniowa, tym bardziej tak malutkiego...., ale spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No wodze że znowu korek na naszym topikczku więc postanowiłam podgonić.... U mnie po staremu z tym że mężulo wrócił no i \"ciocia\" przyjechała w ten sam dzień więc powitania nie było :D Zamówiłam Szymkowi na allegro książkę z dedykacją od rodziców czyli nas :classic_cool: przyszła nawet spoko tylko treść trudna jak na jego wiek ale z Szymonem w roli głównej... http://www.allegro.pl/item487975751_twoje_dziecko_bohaterem_bajki_mikolaj_swieta.html nie wiem co na mikołajki mu kupić....a oprócz tego w czwartek 4 grudnia mojego mężusia urodziny pomocy nie mam pomysłu co mu kupić...dziś nawet miałam w ręku skrable...może kupię...to więcej czasu spędzimy razem we dwoje bo tak to ciągle na kompie siedzi...he ja zresztą tez dużo -ale ja pracuje a on gra!!!!!! Szczęściara nie poddawaj się...moge sobie wyobrazic tylko jak to boli ❤️uszy do góry....masz brzdąca obok siebie...wiecie często wchodze na topiki kobietek w naszym wieku starających sie już od 5-6-lat -współczuje....to już jest wyścig i nieustający bieg po szczęście nieosiągalne niestety dla wielu z nich :( życie nie rozpieszcza.....dlatego tak się ostatnio zastanawiałam, jak to ze mną będzie-teraz jeszcze nie jestem gotowa...ale może jak będę tez przyjdą problemy...oby nie!!!! ...ale gdziekolwiek się spojrzy :( :( :( mam przyjaciółeczkę która jest w 35 t.c. i już objawy wskazują na blisko poród...więc przezywam razem z nią cała ta ciążę(zagrożoną od początku) Jak patrzę na mojego synka jak on pragnie rodzeństwa to serducho się kroi ale co...i tak od razu by nie posadził brata/siostry na podłogę do samochodów :) jeszcze poczeka chwileńke... ;) trzymajcie się ciepełko.... ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu błędów narobiłam...ale wybaczycie nie....taki narwaniec ze mnie :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na wesoło: * Idzie Jasio z ojcem na spacer. Nagle ojciec potyka się i mówi pod nosem:"dupa". "Co powiedziałeś tatusiu?"pyta Jasio. "Aaaa... powiedziałem.... duduś" odpowiada ojciec. "tatusiu, a co to jest duduś" pyta ciekawski bachor. "Aaa, wiesz synku duduś to takie zwierzątko" "Tato, a jak on wygląda?" "A, ma takie rączki i nóżki...." "Tatusiu, a cojedzą dudusie?" "Mmm. Jedzą warzywa owoce...." "A tato, a czy dudusie mają dzieci?" "Noo, tak" "To znaczy, że dudusie się rozmnażają?" "Tak" "A jak się nazywają dzieci dudusia?" "Eee...dudusiątka." "A jak wyglądają dudusiątka?" "Też mają rączki i nóżki.... tak samo jak dorosłe" "A co jedzą dudusiątka?" "Eeee..... mleczko piją..." "Tato, a gdzie mieszkają dudusie?" "DUPA!!!! POWIEDZIAŁEM DUPA!!!!!!!!* ******************************************************************************************* Jasio wraca ze szkoły z pokrwawionym nosem. - Co ci się stało? - pyta mama. - To przez tego magika z cyrku, który podczas przedstawienia wyciągnął mi z nosa złotą monetę! - I zostawiił cię w takim stanie? - On nie! Po przedstawieniu moi koledzy szukali następnych monet! ****************************************************************************************** Pani kazała dzieciom przynieść do szkoły swoje domowe zwierzątka. Małgosia przyniosła kotka, Jadzia pieska, a Jasio przyniósł żabę. - No i co ta twoja żaba potrafi, Jasiu? - pyta pani. Jasio szturchnął żabę, a żaba na to: - Kła! Jasio jeszcze raz szturchnął żabę, ale ona znowu: - Kła! Wreszcie Jasiu się zdenerwował i uderzył pięścią o stół, a żaba na to: - Kłanta namera, tarira kłantanamera, kłanta namera tarira kłantanamera. ****************************************************************************************** Na lekcji języka polskiego: - Jasiu, odmień przez osoby czasownik "iść". - Ja idę... ty... idziesz, on idzie... - Szybciej! - Ja biegnę, ty biegniesz, on biegnie...! **************************************************************************************** Koniec roku szkolnego,dzieci przyniosły pani wychowawczyni prezenty. Marysia, której mama ma kwiaciarnię przyniosła pudło. Wychowawczyni potrząsneła i zapytała: -Kwiaty? -Ojej, skąd pani wie... Kolejny był Marcinek, którego tata ma cukiernię. Wychowawczyni potrząsneła prezentem i spytała: -Czekoladki? -Tak, jak pani zgadła? Następny w kolejce bił Jasio,którego tata miał sklep monopolowy. Wychowawczyni obejrzała pudełko, lekko przeciekało. Polizała i spytała: -Wino? -Nie... Polizała jeszcze raz: -Koniaczek? -Nie... -Likierek? -Nie, proszę pani. Chomik... ************************************************************************************** D :) O :) B :) R :) A :) N :) O :) C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie mamy 🌼 Nawiązując do wczesniejszej wypowiedzi , moja Melunia na zapytanie chcesz braciszka ? Nie . A chcesz siostrzyczkę ? Nie. A może dzidzie pyta się mąż ?? A dzidzia może być ale żeby to nie był ani barciszek ani siostrzycka !! I co począć ? My juz intensywnie staramy się o dziecko juz nie mogę się doczekać jak za 2 tygodnie kupie yest i mamy nadzieję ,że będzie co świętować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój do mnie dziś tak : mamo ty masz wbrzuszku dzidziusia, nie wiem, skad przyszlo mu to do glowy ciezarnej dawno nie widzial, ale mam nadzieje, ze nie wykrakal, bo to za ciezko juz by bylo, trojka maluchow w takim czasie, brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... A mój Mati będzie miał młodszego braciszka, a my 2 synusia. Byliśmy wczoraj na usg prenatalnym i wszystko ok. na 20 tc. Mąż mnie pociesza, że 3 będzie dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidus, ale ta Twoja córeczka śliczna, a jakie warkoczyki ma śliczne :). moja mała to ma 5 włosów na krzyż, takie cieniutkie i wciąż czekamy, czekamy kiedy będziemy kucyki i warkoczyki robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synuś już załapał czworakowanie :) , coraz zgrabniej mu to wychodzi . ćwiczy też siadanie z czworaków, jeszcze nie wie co z rączką zrobić, którą się podpiera, ale myślę, że do świąt już wszystko na medal opanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcesliwa, u nas siadanie zczworakow jako tako opanowane, ale jeszcze nie czwoakuje, troszke pelza, ale usilnie wstaje na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dzieciaczkom i tym malym i tym troszke wiekszym zyczyemy wszystkiego dobrego, duzo zdrowka, przyjaciol i mase prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sprawa prezentów? Kupione? Michal \"pisal\" list do Mikołaja, juz dawno, i bylismy na poczcie do skrzynki wrzucic:) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was drogie styczniowe mamy. Ruch rzeczwiście na topiku:) spory.... dziekuję za pamięć. Jestem już w 33 tygodniu wiec troszkę mi już cięzko, z usg wynika że dziewczynka, sporo figluje w brzusiu, w brata sei wdała...bo Kamil bardzo żywy i ruchliwy:) Ledwo siedze przed kompem z ltym ogromnym brzusiem. Gratuluję wam że wasze pociechy tak łądnie i szybko sie uczą tego co mądre: moi teściowie ucza mioje dziecko tak choc tu dziadu stary- i tak sie odnosi raczej do dziadkó babo ogromna wybombałęm te herbatkę ostatnia nowość: poprosze bilet do krakowa normalny nie popeldolony ręce opadają a wyzywanie 3 latka daje odwrotne skutki dobrze ze do \"szkoły\" chodzi, choc ostatnie 2 dni to krysys.... bo : panie wyzywają że paznokcie długie (a przecież króciótko obcięte) albo obiadku brakło i Kamil głodny.... nie moge uwieżyc ze taki mały człowiek już tak kombinuje....ech i wymyśla...ech zdrowia Wam Kochane życzę... i uciekam troche odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Kevin tez \"napisal\" (narysowal) list do Mikolaja,polozylismsy go wieczorem na parapecie i rano go juz tam nie bylo.Dziecko oczywiscie bylo przeszczesliwe.Jesli chodzi o prezenty to udalo mi sie go przekonac ze auta sa mu nie potrzebne bo ma ich wystarczajaco duzo.W tym roku dostnie pod choinke gry. Moje dziecko od stycznia idzie do przedszkoa i przyznam ze jest to dla mnie przerazajace.Bylismy dzis zapoznac sie z dziecmi ,paniami i pomieszczeniami.Przez dwa tygodnie bede mgla na szczescie przyprowadzac Kevinka na godzinke dwie ,a nawet jesli bedzie to konieczne zostwac tam z nim :) I przstane byc tylko \"kura domowa\" A tak wogule to fajnie ze mne pamietacie :))milo to czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane U nas w domu w tym tygodniu wszystko stanelo na glowie, Nikos od poniedzialku jest prawdziwym przedszkolakiem. W poniedzialek byla rano okropna awantura i placz. Ale bylismy twardzi i go zaprowadzilismy . Na4 godzinki. Panie prosily abym odebrala go przed lezakowaniem . Ale ku mojemu zaskoczeniu we wtorek moj chlopak mowi idziemy do przedszkola. Wiec pojechalimy i znow byl do 12. wczoraj zostal na lezakowaniu , ale nie zabardzo mu sie to podobalo i troche plakal do mamy. ale odebralam go dopiero o 14.30. Dzis niestety mialam telefon o godzinie 12.30. Pani powiedziala , ze mon moze nie spac , ale zeby mniej gadal bo przez to gadanie budzi inne dzieci. Zobaczymy co bedzie jutro/ Nikos mowi ze w kolu jest fajnie ,moa kolege ksysia, tylko spic nie lubi. A na mikolajki Mikolaj przytaskal mu kroliczka , wiec ma w domu kolege rudego( tak nazwal ta malutka mieciutka istotke.) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo wzywam do pisania!!!!!!!!!!!!!!! Szcześciara no to gratki dla przedszkolaka :) Wasz kolejny sukces. A mój znowu chory, a ja cos załapałam od niego i nie najlepiej sie czuję. A w niedzielę odprawiamy 3 urodzinki Mateusza, co prawda ma 22.12. ale goście będę 21.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 ale cisza....na naszym topiku.... nie mam czasu teraz napisać ale widzę że reszta tez zajęła sie szałem przedświątecznych przygotowań :) mnie ciągle wkurza mój mąż bo ciągle gdera a to po co a to dlaczego a to to do domu nie potrzebne....(że niby ozdoby)eh najlepiej cztery ściany laptop i on po co więcej do szczęścia potrzebne mu....eh zrozum faceta....ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno mnie nie było, ale niewiele mam zaległości :/ ostatnio zaliczyliśmy 2 imprezy mikołajkowe, bylo fajnie, na jednej Mati jeździł na koniu, a na drugim tańce, malowanie włosów, impreza na całego :D ale mam dla Waszych pociech fajną atrakcje, a właściwie telefon do Świętego Mikołaja, można dzownić od pon do pt od 16-20 i maluchy mogą sobie pogadać z Mikołajem o prezentach, a rozmowa zaczyna sie tak, ooooochoo, a któż to sie dodzwonił do św Mikołaja :D czy jakoś tak :D szczerze polecam, mikołaj obiecuje przyjść z prezentem tym który dziecko chce dostać od niego :D szczerze mówiąc mój tak średnio jeszcze rozmawiał, ale i tak radocha była, dla starszych pociech też atrakcja, koleżanki córy te 10 -12 letnie też dzwoniły :D maż ostatnio jak nie w pracy to dorabia remontami i niewiele sie widzimy a ja malo mam czasu na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje mamy :):) Chce podzielic się z wami radosna nowina , otóż dziś na tescie zobaczyłam 2 kreseczki , więc bedzie nas czwórka :):) Pytanie Gabriel czy Konelia. ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna gratuluje...kochana:D ale Z was odważne mamuśki ❤️jedna za druga jak wirus się przenosi....hehehhehehe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak z innej beczki...byłam dziś u swojego gina.....iii zbaw=dał mnie wszystko ok z narządami żeńskimi ale podczas badania piersi wyczuł guzka i zalecił wizytę u onkologa-przeraziłam się.....cholera jasna często badałam sobie piersi ...niby coś wyczuwałam ale po obu stronach to samo i myślałam że to od sutka :(...a najlepsze że byłam niedawno po zakończeniu karmienia specjalnie u lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na usg piersi i co olał mnie i wyśmiał ze niby po co ....:/cholera lekarze..... no i widzicie znowu pod wiatr niestety....aj może będzie ok :( oby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super :) marla na pewno wszystko będzie dobrze, bądź dobrej myśli. ja wybieram się na usg w styczniu. aż się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyśmy wiedziały kto ma urodzinki 3 :) Agnes76 - 30.08.2005 - Bartus Suzinka - 22.12.2005 - Mateuszek Aga - 26.12.2005 - Maksymek Dodi1977 - 27.12.2005 - Dawidek Mmarta - 28.12.2005 - Dagmara Bejka - 29.12.2005 - Bartoszek Mojpka - 31.12.2005 - Zuzia Szczęściara24 - 02.01.2006 - Nikodem Agnes - 02.01.2006 - Kevinek Lulka - 03.01.2006 - Maja Pola6 - 04.01.2006 - Staś Marla - 04.01.2006 - Szymuś Omka - 04.01.2006 - Wiktorek Perełka35 - 05.02.2006 - Kinga Zapka - 09.01.2006 - Mateuzek Andziar - 09.01.2006 - Michałek Bozina - 10.01.2006 - Martynka Luli - 10.01.2006 - Tobiasz Lidka - 11.01.2006 - Oliwia S.mama - 12.01.2006 - Magdalenka Iwona85 - 12.01.2006 - Julcia Okla - 14.01.2006 - Lena Justyna83 - 16.01.2006 - Patrycja Aneczka - 17.01.2006 - Antoś Justka30 - 19.01.2006 - Ola Rayuela - 20.01.2006 - Ignaś Mama_23 - 20.01.2006 - Martusia Nikolet - 23.01.2006 - Oliwia Syjka - 24.01.2006 - Kamilek Ziomka - 25.01.2006 - Marcinek Sheena - 26.01.2006 - Piotruś Gosbej - 27.01.2006 - Olek Alienka - 30.01.2006 - Nikolka Kashia - 30.01.2006 - Julcia Egipt - 31.01.2006 - Amelka ciekawa jestem co tam u Agnes? czy czasami nas podczytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje Melke do listy , bo gdzieś zagineła :):) Agnes76 - 30.08.2005 - Bartus Suzinka - 22.12.2005 - Mateuszek Aga - 26.12.2005 - Maksymek Dodi1977 - 27.12.2005 - Dawidek Mmarta - 28.12.2005 - Dagmara Bejka - 29.12.2005 - Bartoszek Mojpka - 31.12.2005 - Zuzia Szczęściara24 - 02.01.2006 - Nikodem Agnes - 02.01.2006 - Kevinek Lulka - 03.01.2006 - Maja Pola6 - 04.01.2006 - Staś Marla - 04.01.2006 - Szymuś Omka - 04.01.2006 - Wiktorek Perełka35 - 05.02.2006 - Kinga Zapka - 09.01.2006 - Mateuzek Andziar - 09.01.2006 - Michałek Bozina - 10.01.2006 - Martynka Luli - 10.01.2006 - Tobiasz Lidka - 11.01.2006 - Oliwia S.mama - 12.01.2006 - Magdalenka Iwona85 - 12.01.2006 - Julcia Okla - 14.01.2006 - Lena Justyna83 - 16.01.2006 - Patrycja Aneczka - 17.01.2006 - Antoś Justka30 - 19.01.2006 - Ola Rayuela - 20.01.2006 - Ignaś Mama_23 - 20.01.2006 - Martusia Nikolet - 23.01.2006 - Oliwia Syjka - 24.01.2006 - Kamilek Ziomka - 25.01.2006 - Marcinek Sheena - 26.01.2006 - Piotruś Gosbej - 27.01.2006 - Olek Alienka - 30.01.2006 - Nikolka Kashia - 30.01.2006 - Julcia Egipt - 31.01.2006 - Amelka Figlarna-31.01.2006-Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×