Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

alez sie teraz wkurzylam., wlasnie licytowalam ogrodniczki i aukcja konczyla sie dzis o 21.05. No i wygralam ta aukcje ale po 5 minutach z aukcji zakonczonej zrobila sie aukcja ktora koczy sie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja jestem wściekła chciałam się zgłosic do bazy dawców szpiku kostnego, bo chciałam pomóc jakiemus dziecku a tu już nie badają bo lekarze strajkują i są wstrzymane środki na ten cel i jeszcze pięlegniarka mówi ,że dla mnie to żadna róznica poczekać 3-4 mięsiące .,. Mnie może nie ale jakieś osobie . która na ten szpik czeka? właśnie może umrzeć ktoś komu ja akurat mogę życie uratować:(:(:(:( cholerny świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do mleczka - Michal nie pije wcale, dostarczam ja pod innymi postaciami:) Rocznic pazdziernikowych faktycznie duzo:)) Lidka super pomysl, ze spisalas wszystkie Moj maly tez ma teletubisia tego zielonego z tv - fajny.na poczatku ciagle gral, teraz juz mniej:) Figlarna - faktycznie zalamac sie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jakie duże są te \"duże\" tubisie i co one robią? Porównując wielkość np. do Szczeniaczka Uczniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus! trafnie opisalas Teletubisie. Wiadomo - dzieci znaja je z tv i sa szczesliwe, ze maja jednego w domu. moj maly ma kilka filmikow sciagnietych na kompa i jak juz nie wyrabiamy to go sadamy i oglada. A jeden odcinek jest taki fajny o pielegnacji malego dziecka, a to dziecko ma starszego braciszka, ktory we wszystkim mamie pomaga np. zapina pampersa maluchowi. Fajne to - ukazuje relacje miedzy rodzenstwem. Michal siedzi jak zahipnotyzowany jak to widzi. Ja mam 14 podwojne swieto, bo tez jestem zatrudniona pod karte n-la:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!!!! Juz nie pamietam kiedy rozpoczelam nowa strone:):) Dziewczyny, moj maly mowi nowe slowo \"KUWA\" nie wiecie co moze oznaczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozpisałyście się babki! Dzisiaj bylismy na długim spacerku a teraz wróciłamze sklepiku koło bloku. KUpiłam kawę a Olek sobie ubzdurał ze to samochodzik zapakowany i chodzi i płacze i brum brum auto...;) to wielki maniak samochodów.. U nas z mlekime jest tak 2 x dziennie Nutramigen:) i zasypia sam, zje, myjemy ząbki ( nie zawsze da sie to zrobic) i zasypia, Czasami sa jakies wielkie zale ale juz nie zasnie ze mna,, Do mnie czasami trafia o5 ale i tak nie chce lezec tylko bawic sie i latac po domu.\\\\\\ JA dzisiaj z Olkiem sama do nocy. Mój facet ma próbe zespołu. Czesto te próby... Maja koncert,,Szczecińscy artysci ku pamięci Grzegorza Ciechowskiego\"... troche mnie szlag trafia ze kiedys cos robiłam , wystepowałam a teraz nic:( moze nie mowiłam ale 16 lat gralam na skrzypcach , spiewałam bluesa :) ...NAPEWNO POWRÓCE DO TEGO bo nie moge wytrzyma c;) Ok pochwaliłam sie i juz;) Ide poogladac baje z Olkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja ma czerwonego i bardzo go lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 październik Perełka 11 październik Lidka 14 październik Andziar 20 październik Ziomka 21 październik Figlarna 25 październik Dodi mam urodziny :)18 oczywiście :) Dziś mineło 4 lata od smierci mojego teścia, byliśmy na cmentarzu i Marcinek był bardzo zaaferowany światełkami i bardzo bawiło go dmuchanie świeczek. Chwytał w rączki świeczki bardzo bałam się że się poparzy. Zastanawiam się nad tym czy zabierać go 1 listopada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
hej hej ja jestem i wklejam na fotosik zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moj mały łobuz cały w od jogurtu jagodowego , upiera sie by cama jeść a potem pozostaje mi odplamaić ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co do mleczka to mati je z kaszką ryzową lub manną najczęściej oczywiście na gęsto, raz dziennie, czasem dwa, a czasem raz na 2 dni, różnie z tym bywa. co do usypiania, to zasypia ze mną, bo bez przytulania i masowania głowy i włosów się nie da :) uwielbia bajki i tańczy do każdej melodii - np. reklamy, ramówki filmów, na mszy w kościele czy nawet po drodze na pogrzeb :/, ubaw jest niemiłosierny, tańca na rękach za bardzo nie zna, ale w kółku /kółko graniaste/ uwielbia, ale tylko z mamą, bo ze mną w zasadzie jest 24 na dobę, dziś mam wizytę u gina, co prawda nie mojego, bo poszła na urlop i będzie w listopadzie, a że się zwolniło miejsce na dziś to od razu mnie zapisała, na usg też niestety będę musiała poczekać dłużej :(, a już tak bardzo chcę wiedzieć co będzie, myślę, ze chlopak, ale chcę wiedzieć napewno na ile to mozliwe :) nie przyłączam sie wieczorkami, bo naogół już śpię, szczególnie, gdy nie mam drzemki w środku dnia:) i zasypiam po 20 z syniem. dziś/tz wczoraj/ mąż załapał kurs do poznania -zapakowali go wieczorem i o 4 pojechał w trasę, wróci pewnie wieczorkiem pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy słyszałyście o tej aferze ze szczepionką? Ja właśnie ta serią szczepiłam Wiktora i nie wiem co teraz:( Od momentu szczepienia całyu czas choruje... nie mam czasu nawt na dokładne poczytanie co u Was za co przepraszam ale mam nadzieję,że niedługo usiąde i poczytam spokojnie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara25
Hej Co za afera i co za szczepionka , ja nic nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka, ja tez szczepilam ta szczepionka Nikosia, i teraz se kojarze , ze mial on po szczepieniu a dokladnie pare dni po nim straszna biegunke, ktora trwala okolo 3 tygodni . I nie wiem czy to od tego czy to moze zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszły poniedziałek Mati miał szczepionkę, a ww wtorek biegunkę i gorączkę - ostatnia dawka pentaksimu, czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja na szczeście nie szczepiłam melci zadnytmi skojarzonymi :):):) no i o tyle mam szczeście, że moja odważna księżniczka nawet nigdy nie gorączkowała:):):) może powinniście się poradzić lekarza czy ta szczepionka miał wpływ na maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc mały niegdy nie miał problemu ze szczepionkami, no moze czasem troszkę pokrzyczał, ale na tym się kończyło, tylko tym razem biegunka i gorączka, ale wystąpily dopiero po jakiś 26h od szczepionki i trwaly jakies 20h, ale koleżanki mała też przechodziła coś podobnego, a nie była po szczepieniu, więc nie wiem dokładnie od czego to było, ważne, że szybko ustąpiło wczoraj bylam u gina, wszystko ok, a we wtorek mam usg połówkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... NA szczęscie ja nie szczepię skojarzonymi , tylko kazda osobno ( tak jak jest w przychodni) plus dodatkowo kupuje na HIB;) Wszytsko pieknie szło, raz tylko miał gorączke i odczyn a tak to ok... Wklejami kilka fotek;) Tu Olek je makaronik;) http://img178.imageshack.us/my.php?image=olekspagettisajgonnd1.jpg Tu u dziadków gra na pianinie http://img502.imageshack.us/my.php?image=olekpianobaror3.jpg Tu na spacerku wczorajszym http://img502.imageshack.us/my.php?image=olekcarpatroloj5.jpg A tu ze mną:)y http://img502.imageshack.us/my.php?image=olekimamauk0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus to wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Styczniowe mamusie :).jestem mama Kevina. Mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietacie. Dlugo mnie nie bylo wiec najpierw nadrobie zaleglosci w czytaniu. pozdrawiam agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×