Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
i ollka mnie prześcignęła z tym kawałem , gdyby nie polityka ąwiat byłby nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Zapka - obie też gratuluję!!! ja tez czekałam na córcię, bo wiadomo jak się ma synusia, ale najważniejsze aby było maleństwo całe i zdrowe i w swoim czasie. Martynka była od Tomka prawie 1 kg mniejsza bo miała 3,350 a Tomuś 4,250, więc może to być jakaś wskazówka :-) dużo zdrówka zapko!!!! a jak Mati śpi już w nocy? bo pamiętam, że się budził tak jak moje skarby. Szczęściarko - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! ale myślę, że będzie wszystko dobrze - i tego ci życzę!!!!! Andziar - mały się domaga piersi bo już jest duży i dobrze pamięta jak to jest fajnie, ale jak będziesz stanowcza kilka dni to zapomni. u nas z nowości to maluchy są na antybiotyku bo mają anginę ropną :-( - kurcze takiego maratonu to jeszcze nie mieliśmy, od miesiąca któreś jest chore i tak na zmianę, teraz są razem chorzy, więc może jak się już razem wyleczą to będzie spokój. wkoło dzieci tak samo chorują, po chorobie kilka dni spokoju i na nowo - brrr niech już się zrobi zima to się to uspokoją te choróbska. u nas zaczęło się odzwyczajanie od smokusia, narazie obciełam go trochę a jak się mała przyzwyczai to będę dalej obcinać, narazie mówi, że smokuś ma ała, i mniej chętnie po niego sięga, albo jak go bierze do buźki to nie chodzi z nim cały czas (jak ostatnio się działo, bo była chora) tylko wypluwa i rzuca w kąt - więc wydaje mi się, że to fajny sposób na odstawienie. Tomek nie miał smoczka, więc go nie odstawiałam, za to miał butelkę ze smoczkiem - to 100x gorsze od smoczka. rok temu oddał butelki Mikołajowi w zamian za prezenty (potem powiedział babci , że był taki głupi, że się na to zdecydował hihihi) miał ponad 3,5 roku i miał problem z zasypianiem ponad miesiąc!!! im dziecko starsze tym gorzej od czegoś takiego go odzwyczaić - sama się o tym przekonałam. a co do mojej nogi to byłam u chirurga i okazało się że \"poszła\" torebka stawowa, może boleć jeszcze miesiąc, ale dostałam tylko maści do smarowania i wskazanie \"ograniczyć chodzenie\" hihihihi mało realne to wskazanie, ale staram się :-P pozdrowienia dla wszystkich mamuś :-) piszcie, piszcie bo super się was czyta :-D Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinka życzę dużo zdrówka dla całej Waszej rodzinki, bo jakoś Was te choróbska nie omijają. Mati w zasadzie od połowy lipca /od odstawienia butelki przespał kilka calych nocy, a ostatnio znów budzi sie w nocy okolo 1 i woła:Mamo...mamo...mamo, wstaje wyciaga rece i chce do nas do lozka, czasem uda sie go polozyc z powrotem i spi u siebie, ale nie zawsze wychodza mu piatki i nawet jak dostanie picie w butelce typu/jupik czy kubus/ to bierze i bocznymi zebami probuje ugryzc :), śmiesznie to wyglada... znów wzielam sie za nocniczek, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo narazie marnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moja melka wcioraj pierwwszy raz zrobiła sa,odzielnie kupę na nocniczek , i ostanio połowe nocy prześpi u siebie a połowe u nas jak przyjdzie .Jest juz taka duza,że niewyspana chodzę bo całą noc bo ciasno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA MAMUSIE u mnie w zyciu rewolucja, bylam na wychowawczym, zwolnilam sie , bo dostalam super oferte pracy w konkurencji... i za dwa tygodnie zaczynam, umowe od razu mam na czas nieokreslony , ale narazie czasu brak bo latam po urzędach, robie badania. o dziwo są ok., cieszę sie moim synkiem ze możemy jeszcze cale dnie razem sie bawić. POtem cór dopiero po 17:15 z pracy bede wracac. Bylam bliska lez bo miejsca w złobku mi nie przytrzymali - ma to swoje dobre strony bo dziecko bedzie mi pilnowala przez 3-4 godziny dziennie moja koleżanka- rówieśnica- i sprawdzona niania (to bedzie jej 4 dziecko; miala nawet ponad pół roku 8-mczne bliźniaki). Cena spoko bo 4 zł/1h. i mieszka dwie ulice dalej ze przed pracą spacerkiem do kumpeli, oni sie pobawią, w słoneczny dzień na spacer i po 12 do babci pójdą;) mam nadzieje ze bedzie ok, ale jakis taki smutek mam że to był największy lukier mojego życia - niespełna dwa latka spedzone z moim synkiem. Ciężko mi okropnie. Przyszłe mamy trzymam gorąco kciuki. Dla wszystkich mam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec bylam dzis u lekarza. I wyszlam troche smutna, bo usg pokazalo tylko pecherzyk ciazowy (11,6mm). A w tym samym tygodniu w ciazy z Nikosiem pecherzyk mial wielkosc 25,6mm i bylo juz widac bijace serduszko ,nawet sam Nikos mial 4,2 mm. a tu nic. Umowiona jestem na kolejna wizyte 24 .10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęściara głowa do góry , może to mała kapryśna kobietka , nie martw się jeszcze ci dużo pokaże , wierz mi wkońcu mam córkę :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara, główka do góry, ja z córcią miałam to samo poszłam za wcześnie i nawet pęcherzyka nie było, dopiero po 2 tyg wszystko pojawiło się. każda ciąża jest inna. dla ciebie 🌻 i trzymam kciuki 24 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam , najgorsze to jest jak ma sie porownanie z pierwszej ciazy. a ja zaraz mam zly humor i plakac mi sie chce. tylko , ze z Nikiem transfer mialam 24 .04, pierwsze usg 23.05, no i na tym usg pecherzyk mial wielkosc 25,6 a nikos 4,2 i bilo serducho. A teraz transfer mialam 21.09, a usg 19.10 wiec tydzien ten sam a taka roznica. tylko teraz juz sama nie wiem czy ten pecgherzyk ma 11.6 , czy 17 ,6 Ja to jestem dopiero panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześciara - wiem,że łatwo mi mówić, ale daj sobie spokoj z tym porównywaniem i obliczaniem...jesteś w ciąży i z tego sie ciesz!!! nie jestes lekarzem zeby siedziec i obliczac daty i wyniki!!! Zobaczysz, bedzie dobrze!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!! Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem. Nie będzie koalicji z Samoobrona. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70. Wybudujemy trzy miliony mieszkań. Wprowadzimy szybko niższe podatki. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld). Zredukujemy administrację państwową W rządzie nie będzie byłych członków PZPR. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte. Jarosław Kaczyński klamca i tyle...;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) szczesciara nie mertw sie, ja tez musialam przyjsc przy Mai 2 razy bo serduszka jeszcze nie bylo widac za pierwszym razem, takze glowa do gory.pewnie bedzie dziewuszka :) pozostale ciezarowki- trzymajcie sie i dbajcie o swoje maluszki :) a u nas nic nowego- czas zapierdziela jak szalony, nie wiem kiedy konczy sie jeden dzien a zaczyna nastepny-szok mlody ma juz 2,5 mies, wazy ponad 6 kg i jest wielki :) duzo sobie spi a jak nie spi to usmiecha sie od ucha do ucha jak tylko ktos do niego podejdzie pogadac :) naprawde jest slodziutki. tylko wieczorami przed snem jest niespokojny i pomarudzi przez godzinke, a tak to super Maja go uwielbia i caly czas obcalowuje ze wszystkich stron :) juz nie moge sie doczekac jak beda sie razem bawic.Majcia ma teraz etap \"rysowania\" a raczej wskazywania co ja mam jej narysowac- hitem jest kolko, serduszko, kwiatuszek i krzyzyk :) choc zdarzaja sie i wieksze wyzwania :) jedyna co mnie wkurza to jej marudzenie- jak zaczyna znow jeczec to mam ochote ja sprzedac na najblizszym straganie jak sobie radzicie z marudami? reagujecie? sorki dziewczynki ze nie przeczytalam wszystkiego ale jakos nie miem sie zebrac. pozdrawiam was wszystkie i napisze jak tylko znajde troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara, trzymam kciuki :), będzie dobrze a ja mam skorcze przez jakas godzine i prwie nie odchodza, wzielam nospe i lezalam, ale nici z tego, pewnie z nerwow i ze zmeczenia, bo wczoraj troche pozarlam sie z mezusiem, no moze nie calkiem, bo stwierdzil,z e wymyslam, ale jakos na lzy mi sie zebralo i nie moglam zasnac, dzis wszystko wyszlo i juz mam dosc :( maz olal wyklady i zostal w domu, jedzie potem na cwiczenia na uczelnie, przynajmniej pomogl mi troszke i zrobil obiad, maly zasnal niedawno, wiec korzystam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka uważaj na siebie i odpoczywaj. Bozinko kurujcie sie wszyscy, a Ty szanuj nóżkę !!!!!!!!!!!!!! Lulka ciesze się, że się odezwałaś. Buziole dla Majci i Kubulka!!!!!!!!!!!!!! Szczęściarko ja też tak miałam, że w momencie kiedy powinno już być widać bijące serduszko był tylko pusty pęcherzyk i musiałam przyjść po tygodniu na kolejne usg. Był to najdłuższy tydzień w moim życiu ale dobrze sie skończył. Głowa do góry nie każda ciąża jest taka sama i książkowa, tak jak i ludzie. Mi gin powiedział, ze w ciąży trzeba okazywać dużą cierpliwość. Więc życzę Wam dużo cierpliwości!!!!!!!! A ja byłam w środę z Mateuszem u ortopedy i co się okazało. Ma bardzo brzydkie płaskostopie obustronne. Na razie mam mu kupić wkładki supinacyjne i za 4-6 miesięcy do kontroli. Potem dostaniemy receptę na jakieś wkładki lane, a jak nie będzie poprawy to w wieku 3 lat operacja. Troche jestem tym zdołowana, ale może to noszenie tych wkładek na efekty i ta ostatnia ewentualność nie będzie konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!! A co to , czemu nikt nie pisze??? Co robicie laseczki? Zapka jak samopoczucie? Jest tu kto?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialam taki dzien , ze na zmiane smialam sie i plakalam i sama nie wiem czemu plakalam , ot tak bylo mi smutno i juz. A mezus , zabrala mnie na zakupy , bo nie ma nic lepszego na odstresowanie sie jak zakupki. Kupilam sobie balsam Nivea brazujacy , wiec moze w poniedzialek bede laska. Bo jak narazie to tylko kilogramow przybywa, ale zwalam to na biuscik , bo zrobil sie jakis duzyyy. FaJNIE, ze odezwala sie Lulka, Suzinka , Syjka , bo jakos dawno do nas nie witaly. tylko co jakis czas przypomina mi sie Pola, ciekawe co u niej.Ciekawe czy na gg czasami bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moje dziecko zwariowało, poszło z mężem spać i podobno weszła sama do łóżeczka i w nim zasnęła, jestem w szoku, może ona udaje, że śpi? przecież to niemożliwe, ona zawsze zasypia w moim łóżku. kurcze muszę ją zacząć korzystać z nocnika, ale nie mam jakoś siły i chęci na tą naukę, muszę się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czeka nauka nocnika :( Myślałam, że tylko został mój Mati który leje w pampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×