Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

dzięki i nie odmówię :) ja czuję się różnie raz lepiej, raz gorzej, żołądek mi dokucza ale to pewnie od lekarstw, kawę już też odstawiłam, w poniedziałek mam wizytę to zobaczymy co i jak tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez sie melduję:D dzis troche czasu bylismy z mężem sami na zakupach i oczywiscie zamiast okupic siebie kupilismy zabawke dla Kingi :D:D ale taniej niz tu na allegro znalazłam bo my płacilismy 145zl http://www.allegro.pl/item262299304_kubus_puchatek_spiewa_piosenki_i_porusza_sie_.html ale jest rewelacyjny, miał byc na Mikołaja ale oczywiscie nie wytrzymalismy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, zabawka super, ale cena :o mój synio nigdy za pluszakami nie przepadał, a teraz usypia zkubusiem puchatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a moja melka uwielbia teletubisie , tego czerwonego. Ostatnio widziałm w auchan piękny domek dla lalek, ale dla niej jeszcze za dorosły ale dla mnie wsam raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia co mojej małej kupić na gwiazdkę, pocieszam się, że lecimy do UK to może coś tam fajnego znajdę. choć ostatnio znalazłam super puzzle i zastanawiam się nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 83
czesc dziewczyny! jesteśmy włzśnie u teściów i postanowiłam coś naskrobać. szczęściara w odpowiedzi na twoje pytanie "gdzie pracuje" odpowiadam że nie jest to praca etatowa, ale musiałam się postarać o jakaś prace któraby nie przeszkadzała mi w pójściu do szkoły. opiekuje się dzieckiem kuzynki miesiąc młodszym od Patrycji. A pati raz jedzie ze mną , ale najczęściej zostaje u teściowej. pocieszam się tym że za kilka miesięcy kończe szkołę i będę już fryzjerka z dyplomem. Zdecydowałam sie na to bo u nas troche było krucho z kasą, weekendy wolne, jak potrzebuje mieć wolny dzień to go mam.....same plusy. jedynym minusem jest to że moje dziecko jest troche pokrzywdzone... przynajmniej ja tak myślałam na początku. bo miałam wielkoe wyrzuty sumienia że to nie mojej malęnkiej księżniczce poświecam czas tylko innemu dziecku , ale już jest ok. Wychodzę z pracy o 16 i wtedy mam czas dla mojego dziecka. Poza tym zostaje jeszcze sobota i niedziela ,jeśli nie idę do szkły. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałam wkleje wam fotke Misia:) U nas ok, tylko ta praca po poludniu mnie wkurza.Dzis tez pracuje 14-22 i juz mi sie wkreca niechec.Najlepiej zostalabym w domku z malym.Buuuuu..... Drzemka w samochodzie [URL=http://img207.imageshack.us/my.php?image=p9230316oo2.jpg]http://img207.imageshack.us/img207/8509/p9230316oo2.th.jpg U pradziadkow na wsi [URL=http://img207.imageshack.us/my.php?image=p9230265fv0.jpg]http://img207.imageshack.us/img207/1706/p9230265fv0.th.jpg Pogoda okropna, zimno i wieje wiatr.Juz pare razy padal snieg - beznadzieja - byl mokry i topil sie.Fuj! Zeby tak ze 2 stopnie mrozu byly byloby o niebo lepiej. Milej niedzieli swiatecznej, bo moja to beznadziejna :( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, dawno sie nie odzywałam ale pracuje już na całego, i każda chwila po pracy jest przeznaczona dla mojego synia, lub na demolkę któą pozostawił w domu i resztę prac domowych. Narzekam na brak czasu, zmęczenie i mam powoli dość. Latam ponad siły ale tak jeszcze do około 24 listopada, potem troszkę zwalniam....tempo Szkoda mi mojego syna, bo jak wychodze z domu to prosi mamusiu nie idz do pracy..... ale jak tu nie iść jak wszystko drogie i opłaty, z czego życ. Z samej miłosci do dziecka sie nie da. Dobrze że dziadkowie pomogą, z tego wszystkiego znowu popalam papierosy.... ale jestem tak nerwowa ze inaczej sie nie da, jeszcze pogoda za oknem i nieprzespane noce od grypy jelitowej.... koncze bo mogłabym tak dziś narzekać i narzekać, a po co tak smucić inne głowy. pozdrawiam sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku od wczoraj po mnie żadnego wpisu.... smigam do pracki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) czekam az mój synek wstanie i idziemy na spacer zakupowy;) . Przyszedł dzisiaj spieworek do wózka...(nie pasuja kolory) ale mam to gdzieś;;;byle ciepło;) No i ciesze sie bardzo , kupiłam dobre , skórzane buty na zime, podeszwa zgina sie gdzie ma zginac, usztywniona pięta, antypoślizgowa podeszwa... i Olek chce w nich chodzic....;) i cena niepowalająca z nóg..bo 100zł... No nic idziemy na ten zakupowy spacer;) buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17.30 idę do lekarza, trzymajcie kciuki, jestem dobrej myśli, ale zawsze zostaje mi to ale..... u nas padał piękny śnieg, szybko ubrałam małą i poleciałam z nią na dwór, cieszyła się :) a ja razem z nią, łzy w oczach miałam jak patrzyłam na jej uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
u nas spadł trochę śnieg , więc ubraliśmy się szybko i poszłyśmy na spacerek a potem na kawke do psiapsióly .Zimno strasznie już się robi , nieznoszę zimy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
szczęśliwa mama [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - trzymam kciuki!!! szczesciara - bardzo mi przykro ze tak sie stało.... A ja dzisiaj zaszalałam i pojechałam do Plazy i kupiłam Lence kurtke i zastaw: czapka, szalik i rekawiczki.....zostały tylko buty do kupienia. Eh...uwielbiam jej cos kupowac i zapewniam was ze gdybym była milionerka to codziennie byłabym na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jesteśmy:) ale mała miała radochę dzisiaj ze śniegu, nie wspomnę, że musiałam dzisiaj dwa razy ją przebierać, dobrze, że jednak mam tyle ubrań zimowych:) wizyta udana:D, serduszko bije piknie, są dwie rączki, dwie nóżki, lekarz mówi, że wszystko oki, ale jak dla mnie za krótko zrobił usg;), następna wizyta za 4 tyg:) szczęściara mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie, że piszę o wizytach, wiem, że ci przykro i smutno, sama przez to przechodziłam w lutym, ale teraz jakoś nie umiem wytrzymać by się z wami nie podzielić wiadomościami, dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ty gluptasku , ja ciesze sie razem z toba i niecierpiliwie czekam az pojawi sie siusiaczek ;) Sciskam cie mocno i nigdy wiecej tak nie mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara dziękuję, aż łzy mi w oczach stanęły hi hi ja czekam na tego siusiaka, mówię dzisiaj do lekarza, że to oczywiście chłopiec a on się śmieje i mówi, tak, tak widać było siusiaka:) oczywiście żartował, no ale może za 4 tyg któż to wie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
dla wszytskich mam ku pokrzepieniu serc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..Szczęsliwa MAmo❤️❤️ I Szczęściarko❤️❤️ i wsyztkimMamusiom i dzieciaczkom❤️❤️ Mój Olek wczoraj o 18 dostał gorączki 39 i tak przez całąnoc.. nie chciał spać... wypił 3 butelki wody.... nie ma innych objawóów wiec modle się by to były zeby( kły mu wychodzą).... U nas od rana snieg z deszczem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
pusto pusciutko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hop.....jest tu kto???? pouciekałyście na inne topiki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a my wróciliśmy do tego , czego tak chciałam oduczyć Amelkę .Mianowicie znowu śpi z nami w środku, ale to moja wina, miło jest sie rano do niech przutulic kiedy mąż idzie do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×