Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Gość figlarna
szcześciaro wszytkiego naj naj ...................... oby twoje marzenia się spełniły i obyś zawsze mimo przeciwności losu miała usmiech na twarzy 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro;) Wszystkiego pięknego życzę Tobie z okazji uordzin! Miłości, zdrówka, radości mimo wszystko!!!!!!!!!!!! No No No ja niedługo tez bede miała 26;) skończone..gonię Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ dla ciebie szczęściarko, życzę ci dużoooooooooooooo zdrówka, miłości i spełnienia marzeń, pamiętaj marzenia się spełniają, trzeba tylko mocno w to wierzyć:) buziaków sto tysięcy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściarko - wszystkiego co tylko naj najlepszego, dużo zdrówka, radości, szczęścia, powodzenia, spełnienia marzeń no i drugiej upragnionej pociechy :-D ściskam cie gorąco :-) co do tej operacji, to fajnie, jak będę już kilka miesięcy po. głowy mi nie urwią więc jakoś to będzie ;-D oj widzę, że mój apel nie poskutkował oj źle mamusie!!! proszę pisać!!! Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córeńka mi nacisnęła ESC. to pisze jeszcze raz. szczesciara wszystkiego naj naj naj....! ja też postanowiłam ze zgubię pare kilo, już mi się udało zgubić 2,5. jestem na diecie 1000 kcal. zobaczymy jak to będzie i do kiedy wytrzymam ale jeszcze jakieś 5 kg i będę się czuła jak modelka:):):) no cóż mam nadzieję że wytrwam. TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJĄ DIETE I PROSZE O TO SAMO! RAZEM RAZNIEJ:):) uciekam bo za chwilkę jedziemy do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie namiary gdzie teraz siedzicie!!!! bo to jest przesada, nikt się nie odzywa!!! Justynko - pozdrowienia dla ciebie i Patrysi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja siedzę , moje dziecko broi a mój mąż pakuje paczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem... JA tez chce sie odchudzic z paru kiloooooo podajcie jakas fajna dietę...:) lece bo mi Olek zaraz chyba dywany wytrzepie.. \'_ jhehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem:) Szczesciara - najlepsze zyczonka, bo chyba urodzinki byly? No wlasnie dziewczynki - dajcie jakas dietke;) moze razem sie tu dopilnujemy jakos i nam sie uda. Justyna - a Twoja dietka jak wyglada? Bozina - mnie tez przeraza cena tego wozka, maz powiedzial ze za jedna klepke nie polozy tyle kasy i ma racje. Mam znowu nowy pomysl na prezent:):) Michal uwielbia sie kapac i bawic w wannie, wiec moze teletubisiowa wyspa? Mnie sie bardzo podoba, ocencie same: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=271791707 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie!! widzę że już niedługo wyginiemy jak dinozaury :-( szkoda, szkoda Marla - Szymunio śliczny :-) Sz. mamo - jak samopoczucie?? a wiadomo już czy to synuś czy córcia?? Zapka - jak zdrówko?? dawno się nie meldowałaś! :-) Andziar - fajna ta wyspa. ale czasem warto iść do sklepu z zabawkami i zapytać sprzedawcę co poleca, oni dobrze doradzają - można potem porównać cenę np. z allegro i kupić tam gdzie korzystniej. powodzenia :-) Liduś - pogniewałaś się na nas?? pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie koleżaneczki ;) Przepraszam również ze tak długo się nie odzywałam,po prostu jakaś depresja mnie dopada-nie mam czasu na nic-nic mi się nie chce tez prawie ciągle sama a obowiązków przybywa :|Mąż jak to wojskowy w świecie na kursach[jemu to dobrze:P]a ja bidotka sama z Szymkiem ;O koniec TEGO MARUDZENIA....SZYMUS NASZE słoneczko rośnie W OCZACH,JE JAK słoń,ROZWOJEM INTELEKTUALNYM przegoniłby NIE JEDNEGO TRZYLATKA Z MOJEJ GRUPY ale rozwój mowy słabiuteńko-pojedyncze słowa :o -NO Cóż każda istotka jest inna jego sąsiad z dołu z jego wieku nawija całymi zdaniami a on po swojemu :) Ja ...od października zaczęłam studia podyplomowe w Olsztynie -oligofrenopedagogika więc zjazdy dochodzą-ciężko!ale bardzo mi się tam podoba zajęcia super!no i odpoczywam od chłopaków---znowu poczułam życie studenckie ;) Odchudzanie......we wrześniu chodziłam z koleżanka na aerobik-super było......ona teraz stara się o bobasa i zrezygnowała -bo to była ostra jazda.....no i mi się samej nie chce.może w grudniu zacznę na basen chodzić ;)bo coś czuje ze przytyłam i ciągle chce mi się jeść a najgorsze ze zaczyna mi sie chcieć tak mocno po 17-konia z kopytami ;)a teraz jeszcze przed okresem to mogiła :o Dziś chyba tyle tylko uda mi się opowiedzieć:::::) Trzymajcie isę mamśki :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.JESZCZE CO DO prezentów!!! HE Szymuś ma dużo zabawek-szczególnie autek,piłek oraz samolotów-tata nawigator ;)ma również motorek na akumulator-nie poleca w domu ja k jeździ to uszy pękają-choć muszę przyznać ze manewry opanował do perfekcji ;)ale najgorsze te muzyczki dżwięk policyjnej syreny która włącza bez końca;) My na prezenty nie wydajemy powyżej 100 na razie uważamy ze jest zbyt mały!i nie powinien mieć wszystkiego co reklama TV pokazuje dzieciom...fascynuja go koparki,spychacze,traktory z przyczepami,lawety-dlatego zakupiliśmy mu taką wielką lawetę WADERA -były w promocji w biedronce ostatnio po 40 Zł!!!!!!!! NA ALLEGRO dokupiłam MU układanki DREWNIANE -oczywiście roboty budowlane i zwierzątka BARDZO POLECAM!W PRZEDSZKOLU I żłobku HIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oraz drewniane puzzle! Sz.Mamo-te puzzelki które zamawiasz są super my mamy wszystkie wersje!Szymek w mig je układa! a W ogóle HITEM OSTATNIO U NAS SA KLOCKI DREWNIANE-NAWET NIE wyobrażacie SOBIE jaką radość sprawiliśmy SZYMKOWI tymi klockami! Jeżeli mogę wam coś doradzić -moje mamuśki to nie szalejcie tak z zabawkami przereklamowanymi;) naprawdę lepiej postawić na rozwój dziecka-puzzle,układanki -ooo super są misie -cała rodzinka http://www.allegro.pl/item271561540_2_drewniane_ukladanki_misie_i_kroliczek_okazja.html mu mamy całą rodzinkę-super zabawa!!!!! do rozwoju sprawności rączki ciastolina! ;)no i pamiętajcie nie zawsze co reklamowane i drogie to jest super! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla szkoda, ze ja teraz studiuje w Ilawie, a nie w Olsztynie. Moze bysmy spotkaly sie na kawce:):) A gdzie robisz podyplomowke? Na uniwerku czy w osw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar ja jestem na OSW bo chciałam na Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka na UWM ale zbyt mało ludzi złożyło podania i nie utworzyli kierunku może w przyszłym roku ;)będzie:) A ty o ile pamiętam chciałaś zmienić prace i jak tam?ruszyło coś?jak cos to chętnie służę pomocą :D Marla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla ja robilam na OSW podyplomowke z logopedii i jestem b.zadowolona. Zajecia a wysokim poziomie, wszystkie bez wyjatku sie odbywalu, bez zadnej sciemy. Jestem b. zadowolona i naprawde przygotowana do pracy Jesli chodzi o zmiane pracy - musze poczekac az uzyskam kwalifikacje Dyplom bede miala gdzies w lutym/marcu, a jak wszystko dobrze pojdzie to nowa praca bedzie od wrzesnia. mam nadzieje ze sie uda Pozdrawiam PS w razie potrzebu zglosze sie na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla ja robilam na OSW podyplomowke z logopedii i jestem b.zadowolona. Zajecia a wysokim poziomie, wszystkie bez wyjatku sie odbywalu, bez zadnej sciemy. Jestem b. zadowolona i naprawde przygotowana do pracy Jesli chodzi o zmiane pracy - musze poczekac az uzyskam kwalifikacje Dyplom bede miala gdzies w lutym/marcu, a jak wszystko dobrze pojdzie to nowa praca bedzie od wrzesnia. mam nadzieje ze sie uda Pozdrawiam PS w razie potrzebu zglosze sie na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!! no chyba mi się uda otworzyć nową stronkę!! Marla - śliczny Szymunio!! synuś chyba cały do tatusia podobny?! co do zabawek to dzięki za opinie, to są bardzo przydatne rady. my też nie wydajemy fortuny na zabawki, ale ja znowu wolę jedną droższą zabawkę z której będzie pożytek niż z kilku tańszych, ja już kupiłam kuchnię elektroniczą dla Martynki. takie układanki drewniane małej nie zainteresowały na dłużej. my mamy już dużo zabawek od Tomka więc mała bawi się też bardziej dorosłymi zabawkami. i tak mogę polecić konia na biegunach, ale nie tego dużego tylko średniego - mała często na nim jeździ, polecam ponownie ciastolinę, klocki z wadera ale te middle. Liduś - kurcze ty awansujesz ekspresowo!! może niedługo będziesz wspólnikiem!!! życzę ci tego :-D fajnie, że się odezwałaś :-) pisz jak będziesz miała chwilkę! Andziar - to trzymamy kciuki, żeby się udało z nową pracą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak mi sie udało :-D szczęśliwa - daj znać co u was! imię wybrane dla maluszka? szczęściara - co u ciebie i Nikosia??? Suzinko - co u was??? mamusie! piszcie bo do 200 stronki w tym roku nie dojdziemy!!! pozdrowionka Bożena :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tez jestem za tym, zeby zabawek bylo mniej, ale naprawde fajne i porzadne. Kilka tanich zabawek, ktore Michal mial juz dawno sa w koszu, bo po pierwszym upadku rozsypywaly sie na czesci. Ja kupilam jakis czas temu klocki lego duplo + rozne figurki do tego i maly jak narazie sie nimi nie bawi. Wezmie najwyzej jakas figurke i z nia biega, albo strasznie mu sie podoba ubikacja z lego i zamyka non stop klape:):) Lubi sie bawic np taka miekka ksiazeczka interaktywna, ktora rozstawia sie jak domek. To akurat zamowilam w swiecie ksiazki, ale na allegro tez sa podobne. Jak znajde to wkleje linka Ja caly czas zastanawiam sie nad wyspa teletubisiow, tym bardziej, ze mozna sie nia bawic rowniez poza wanna i wszystko brac do raczki osobno Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Od kilku dni mam proble wejscia na nasze kafe , a jak juz wejde to nie moge odpisac. dziekuje za zyczonka. Jestem teraz z Nikiem w domciu bo jestesmy troche przeziebieni, moj lobuziak jest coraz sprytniwejszy swoje lozeczko pokonuje w mgnieniu oka(wylazi z niego gora() A nie ma w jego lozeczku wyjmowanych szczebelek wiec te jego kaskaderskie wyczyny sa troche niebezpieczne. Ale ze sie schytrzylismy i wykozystalimy okazje tego , ze nasz Nikos ma zaraz po gwiazdce urodzinki wiec zapowiedzialam najblizszy ze zamiast drogich prezentow wolimy kaske. I juz zamowilismy mu takie cudo http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=266304497 Mam nadzieje ze bedzie to go kusic do spania w swoim pokoiku. Buziaczki potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chyba wybaczycie, ze nie pisałam, ale odpoczywałam po weekendzie pełnym gości, a od poniedziałku mały miał gorączkę i w poniedziałek biegunkę. Wczoraj w nocy jeszcze synio mial goraczkę i nocka koszmarna, ale od rana bylo dobrze, wiec pojechalismy do mojej mamy i tam zostal, a my na male zakupy, chcielismy kupic terrmometr elektryczny, bo tym zwyklym temu mojemu to nie sposob zmirzyc i nie bylo tych co chcielismy, maja dowiezc w poniedzialek. Potem poszlismy do restauracyjki cos przekasik, mezus mial wczoraj swoje swieto, wiec opilismy je filizanka herbaty:D maly w nocy znow dostal szalu, 2x histeryzowal lazil po mieszkaniu, a to jesc a to pic, ostatnio wymiekam, bo brakuje mi sil, teraz przespalam sie z godzinke i wstalam, ciekawe ile synus zamierza spac, bo juz druga sam spi... a dzis maz zabral mi dokumenty od samochodu niby kluczyk zostawil, ale i tak na miasto nie pojechalam, mialam pojechac z tym moim urwisem autobusem, ale uciekl :(, wiec zdecydowalam sie na spacer, to okolo 2,5km z tym moim obciazeniem/wozek +synio, to jakies 20pare kilo/, niezle co :), pod koniec maly juz sie darl na calego, bo nie chcial jechac w wozku, dopiero w sklepie sie uspokoil, jak go troszke rozebralam i poszlismy na zakupy, a upatrzylam sobie taki male skrzyneczki pirata do pokoju syna na rozne pierdolki, kupilam 3 w stokrotce, ale z powrotem czekalismy juz na autobus:D synio padl jak wrocilismy, tz jakies polgodziny pozniej, bo pobawil sie skrzyneczkami :), i spal dzis 2,5h zjadl i maluje.. dzieciaczki śliczne, ale powyrastały :) a czy u nas dziewczynka będzie to sie jeszcze okaże, lekarz nie byl pewnien, wiec nadal moge sobie tylko marzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chyba wybaczycie, ze nie pisałam, ale odpoczywałam po weekendzie pełnym gości, a od poniedziałku mały miał gorączkę i w poniedziałek biegunkę. Wczoraj w nocy jeszcze synio mial goraczkę i nocka koszmarna, ale od rana bylo dobrze, wiec pojechalismy do mojej mamy i tam zostal, a my na male zakupy, chcielismy kupic terrmometr elektryczny, bo tym zwyklym temu mojemu to nie sposob zmirzyc i nie bylo tych co chcielismy, maja dowiezc w poniedzialek. Potem poszlismy do restauracyjki cos przekasik, mezus mial wczoraj swoje swieto, wiec opilismy je filizanka herbaty:D maly w nocy znow dostal szalu, 2x histeryzowal lazil po mieszkaniu, a to jesc a to pic, ostatnio wymiekam, bo brakuje mi sil, teraz przespalam sie z godzinke i wstalam, ciekawe ile synus zamierza spac, bo juz druga sam spi... a dzis maz zabral mi dokumenty od samochodu niby kluczyk zostawil, ale i tak na miasto nie pojechalam, mialam pojechac z tym moim urwisem autobusem, ale uciekl :(, wiec zdecydowalam sie na spacer, to okolo 2,5km z tym moim obciazeniem/wozek +synio, to jakies 20pare kilo/, niezle co :), pod koniec maly juz sie darl na calego, bo nie chcial jechac w wozku, dopiero w sklepie sie uspokoil, jak go troszke rozebralam i poszlismy na zakupy, a upatrzylam sobie taki male skrzyneczki pirata do pokoju syna na rozne pierdolki, kupilam 3 w stokrotce, ale z powrotem czekalismy juz na autobus:D synio padl jak wrocilismy, tz jakies polgodziny pozniej, bo pobawil sie skrzyneczkami :), i spal dzis 2,5h zjadl i maluje.. dzieciaczki śliczne, ale powyrastały :) a czy u nas dziewczynka będzie to sie jeszcze okaże, lekarz nie byl pewnien, wiec nadal moge sobie tylko marzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×