Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Cześć🖐️ An-jak miło że do nas zajrzałaś:D dziękuję za gratulacje🌻 i Tobie również gratuluję👄 Z tego co piszesz to dużo sie u Was działo i nie dziwię się że nie miałaś czasu zaglądać .Teraz jak już jesteś w Polsce to mam nadzieję że będziesz częściej zaglądać:) Ja tez tylko w przelocie bo mam przerwę w piekarni i zaraz muszę iść wszystko rozliczyć i poukładać:) Dziewczyny co powiecie o dzisiejszym meczu?ja od początku wiedziałam że i tak przegrają:( A teraz już lece:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Ja po ciężkim weekendzie w pracy, a dziś mam wolne i od jutra do soboty rypanka :O An21- kochana GRATULACJE!!!!! uważaj na siebie i dbaj mocno, aby maluszek dobrze rósł :D Dziewczyny, nie wiem jak Wy ale ja od kilku lat jestem fanką F1 zwłaszcza teraz jak jeździ Kubica i muszę powiedzieć, ze wczorajszy wyścig był piękny. A co do naszej reprezentacji piłki noznej, to szkoda mi tych chłopaków. Nabiegali się i nic z tego nie mają...moze uda im się w następnych meczach :D Uciekam do przeglądu domku, bo jak zwykle jest coś do roboty, a jak mam wolny dzień to z tym walczę :D No i mam dziś mojego Kubusia w domku, więc muszę się szybko z tym uporać aby z nim miło spędzić czas :D Buziaczki kochane...mmiłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ja dzis jade na badanka, wiec pora sie szykowac...ale skoro mam tu ''wpasc'' spowrotem ;) no to nie moglam sie nie zameldowac :D Dymku...milego dnia zycze, szybko oogarnij domek i mykaj z Kubusiem na dluugi spacerek🌻 Ana24- jak Ty sie czujesz? mdlosci dopadaja czy jest ok? no dobra, pora sie zbierac, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Ja też się melduję:) An-ja jak na razie dobrze się czuje i nie mam mdłości ale jestem ciągle zmęczona i śpiąca więc jak tylko mam wolna chwilkę do sobie śpię:D Jak po badaniach? miałaś usg? Dymek- to miłego dnia Ci życzę i Kubusiowi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) uff nareszcie w domku.i jeszcze mi dzis meble przywiezli...mieli byc o 17, a juz o 15 dzwonili, ze stoja pod blokiem...:/ wiec na gwalt lecialam do domku;) Jestem padnieta, spiaca i wogole do d... ;) a jeszcze ten balagan okropny...wszystkie ciuchy powywalane z szaf... stare meble oddalam szfagierce, a nowe dopiero jutro przyjada skrecac.... wiec do jutr chodze i sie potykam ;) U lekarza dobrze, dostalam skierownia na kolejne badanie krwi itd, to juz 12 tydzien, termin na 30.grudnia....wiec swieta beda wesole ;) A usg mam za dwa tygodnie..... na pierwszym bylam w 8 tyg, ale wtedy to tylko taka mala fasolke bylo widac ;) ....teraz to juz bedzie maly czlowieczek ;) mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze Ana24 ja tez bym mogla ciagle spac, choc przyznam sie,,,ze teraz juz troszke mniej, najgorzej bylo jeszce wlasnie jakies 2 tygodnie temu..... NIe mam mdlosci, czasem tylko mnie od czegos odpycha, ale daje rade ;) Zmykam Karolinke kapac, chociaz moze dojscie do lazienki zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An-to masz termin w Julki urodziny:D ja jeszcze nie wiem na kiedy mam dokładnie termin bo jak ostatnio byłam u ginki to było za wcześnie jeszcze i nie mogła dokładnie określić.Następną wizytę mam za 2 tyg we wtorek i pewnie będę mieć USG to więcej sie dowiem:) ale z moich obliczeń wynika że gdzieś 27 stycznia mały powinien sie urodzić:) W jakiem meble wymieniasz? kuchenne czy do pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) U nas dzis krotkie spanko ;) , KAja szybko sie wyspala, bo zawsze to po 8 wstawaa,,,,a dzis , jeszcze 7 nie bylo a juz na nogach ) Ana24, wymieniam meble u nas w pokoju....postanowilam ustawic szafy..(Romeo i Julia firmy Vox} ...wczesniej mialam szafe narozna, jakies komody, polki...ale nie moglismy sie pomiescic ;) a teraz jeszcze powysylalam paczki z Irlandii z naszymi ciuchami, w sumie 4 kartony ;) ..i jka narazie wszystko nadal lezy w tych pudlach, bo nie mam gdzie tego chowac ;) czekam na zlozenie szaf, dzis maja przyjechac i skrecac.... Do KArolinki pokoiku poszla wlasnie nasza \'stara\' szafa narozna, regal i komoda....i nie powiem, ze bardziej mi sie te mebelki u niej podobaja nim jak u nas staly ;) jakis taki przytulny jej pokoik sie zrobil,,choc jest bardzo malutki..... Kupilismy jej tez nowe lozko, ...tez czeka na zlozenie ;) no i jeszcze musze materac dokupic ;) Zanim ze wszystkim sie uporam, to pewnie dobry tydzien minie, ...ale potem juz bedzie ok...juz bym chciala miec to za soba;) a mam taki zapal do tego , ze hej....wczoraj czekalam az KArolinka pojdzie spac, zeby choc czesc jej ciuszkow popakowac, zabawki poukladac....to tak bolala mnie glowa, ze o robocie nie myslalam ;) najpierw M jak milosc, potem Na Wspolnej i tak zlecialo...;) a ciuchy dalej porozwalane..;) A moze kto chetny do pomocy ;) przy okazji czestuje jablecznikiem i kawka ;) :) uff pomarudzilam...... no to zmykam naczynia pomyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ An ja chętnie bym wpadła z pomocą gdyby tylko było bliżej a jabłecznik uwielbiam:D Oj dużo czeka Cię pracy ale potem już będzie wszystko fajnie wyglądać ja ciuchy wylądują w szafkach:) Karolinka na pewno Ci pomoże w porządkach;) Zaraz odszukam naszą listę i wkleję żebyś miała nasze adresy bo już nie mogę się doczekać na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana24-Bielsko-Biała, annachwi@wp.pl, ur.20.11.1980, im.26.07 Julia-30.12.2003 ❤️ styczeń 2009 Monika-Wrocław, moniw@tlen.pl, ur.03.08.1980, 27.08 Natalia-17.10.2003 DotkaW-Australia, dwilczak@optusnet.com .au, ur.07.01.1974, im.06.02 Paweł-05.12.1995 Oliwia-06.02.1999 Gabryś-30.04.2004 IzaF-Suchożebry k.Siedlec, filiza@o2.pl, ur.12.01.1982, im.16.03 Dominik-16.12.2005 IzaU-Lębork, izabela.ugodowska@wp.p l, ur.15.08.1973, 03.09 Dorian-25.02.1997 Bartek-08.04.2003 Kreska-Oborniki Śl., iwona.krys@wp.pl, ur.03.10.1982, im.27.10 Oskar-10.11.2005 MonaM-Zalesie k.Warszawy, mona77@o2.pl, ur.13.04.1977, im.04.05 Stasio-27.04.2004 Anielcia-18.09.2005 Aga10-Staszów k.Kielc, olikam4@tlen.pl, ur.21.06.1974, im.21.01 Kamil-06.12.1998 Oliwia-01.12.2003 Dymek-Murowana Goślina k.Poznania, julkawlodarczyk@interia.pl Jakub-08.03.2004 Shenen-Chełm, maja1101@o2.pl, ur.11.04.1976, im.20.04 Maja-11.01.2004 An21-Wrocław, ana21-84@o2.pl, ur.07.05.1984, im.26.07 Karolinka-12.01.2005 ❤️30.12.2003 KarolinaW-Sopot, kwtygrysek@wp.pl, ur.13.07.1979 Maks-10.08.2004 IzaM-Otwock, izabelamatuszewska@wp .pl, ur.24.01.1976, im.16.03 Bartek-05.05.2004 Kaasia27-Piotrków Trybunalski, kaasia27@op.pl, ur.04.03.1978, im.30.04 Ala-11.06.2001 Zuza-22.11.2004 Betii-Łódz, bea0412@wp.pl, ur.04.12.1978, im.8.03. Kacper-04.08.2002 Kinga23-Niemcy, kinga-224@wp.pl, ur.03.08.1983 Julia-14.05.2006 Mutter-A.N.K.A-Wiedeń, anna76-30@o2.pl, ur.12.07.1976, im.26.07 Gabrysia-08.02.1998 Julia-17.07.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana 24 dziekuje za liste,,,,,juz sobie zapisalam...ale,nie moge wyslac zdjec:( cos mam nie tak,,,moge normalnie odbierac wiadomosci, bo dochodza...ale nie wiem czemu, jak probuje wyslacto wyskakuja mi bledy........... nie zdziwcie sie, jesli wkoncu dojda i to paro krotnie ;) ale mam nadzieje, ze wogole dojdda....jeszcze cos poproobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych fotek:( Zaraz się zbieram po Julkę do przedszkola i po drodze kupię truskaweczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i d.... wlaczylam kompa, paczte na poczte, foty nadal wisza.......... cos mam nie tak z ustawieniami ppoczty chyba, zmienilismy komputer i wszystko musialam na nowo wgrywac,,ale widocznie cos nie umiem sobie poradzic z poczta... postaram sie wejsc na o2 i normalnie chyba z portalu wysle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekam na fotki:) A teraz lecę pod prysznic bo teraz wróciłam z piekarni i idę szybko spać 😴 Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Mąż właśnie poszedł z Julą do przedszkola a ja idę na dół do piekarni sprzątać i trochę mi to zajmie bo muszę płytki na ścianach umyć bo lada dzień przyjdzie sanepid i wole powoli sie już przygotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc🖐️ A u mnie dzis tez pelno roboty...wczoraj zmontowali safy, ale jak juz pojechali i je podusowalilsmy wszystkie razem, to okazalo sie, ze drzwi od szafy naroznej sa przykrecone do gory nogami :/ no i niestety widac roznice....gdyz uchwyt jest wyzej niz w pozostalych szafach ....brrrr...musze zaraz do nich dzwonic, by przyjechali to naprawic./....... a najlepiej to niech nowe drzwi dadza ;) bo teraz to dziury zosatana po nawiasach.....a tacy niby specjalisci ;) Ana24 Ty uwazaj na siebie z tymi kafelkami...za bardzo ich nie szoruj ;) nie przemeczaj sie kochana.... Ja ze zdjeciami mam nadal ten sam problem,,,nie wiem co jest, i juz nawet nie wiem jak ustawic te wysylanie wiadomosci...niby wszystko ok, a jednak cos nie moge wysylac.... a dochodza normalnie...:( ale niepoddam sie, bede mieszac do skutku ;) nio to zmykam, milego dnia zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!! Przepraszam,że tak rzadko zaglądam, ale w tygodniu nie zawsze mam czas, a poprzedni weekend mieliśmy bardzo zajęty. W sobotę pojechaliśmy do Proszenia na Festiwal dziecięcych Zespołów ludowych, Ala tam tańczyła, więc nie mogło nas tam nie być. Natomiast w niedzielę Ala występowała na dniach Piotrkowa z przedstawieniem z cyklu \"Bajkowa Parada\" pt. \"Dawno, dawno temu w Piotrkowie\". Obydwa występy były bardzo ładne. Natomiast teraz w piątek mamy w przedszkolu festyn rodzinny, w którym biorą udział tylko rodziny z dziećmi, które biorą czynny udział, czyli śpiewają. :) Najbliższy weekend też zapowiada się bardzo emocjonująco, bo w sobotę jedziemy do mojej przyjaciólki na wieś na ognisko. Wyjeżdżamy w sobotę a wrócimy w niedzielę Tak więc same wiedzicie,że za bardzo czasu nie mam. Może poradzicie mi co można kupić pani wychowawczyni z przedszkola na zkończenie roku? Ala w tym roku kończy edukację przedszkolną i chcemy z innymi rodzicami się złożyć i kupić coś porządnego, tylko nie bardzo jest pomysł co kupić.... Poczytam sobie co popisałyście, bo nie jestem na bieżąco...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i jak ogród jest już zrobiony? ..ale będziesz miała teraz ładnie..:) Kreska w pełni się z Tobą zgadzam odnośnie gór....to jest inna bajka....:) An21 bardzo się cieszę,że wróciłaś..:)...no i jeszcze ta niespodzianka...bardzo serdecznie Wam gratuluję 🌻👄 Muszę kończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam sie tyle i wszystko mi wicelo i poleciało w eter zła jestem. Wróce jak mi przejdzie Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wybaczcie moja nieobecnosc ale mimo ze siedze przy kompie do bialego rana to nie mam weny do pisania. Siedze i stukam codziennie rachunki mojego meza z ostatnich 2 lat. Jeszcze jestem daleko w polu a niedlugo musze je zdac do naszej ksiegowej. Wczoraj jeszcze sie tyle na stukalam i poszlo mi w kosmos bo cholerka zle nacisnelam chyba juz ze zmeczenia i sie wszystko zablokowalo. Podziwiam wszystkie ksiegowe, ja od tych cyferek dostaje oczoplasu. U nas wszystko ok, jak to zima troche dzieciaki kaszla i smarkaja. Ciagle pada i jest dosc chlodno. Nie pisze ile bo mnie wysmiejecie. Sezon narciarski otworzyli w zeszly weekend ale ze sniegu nici bo ciagle pada. Zime zapowiadaja raczej deszczowa. Jakos pechowy mam tydzien, we wtorek spalilam odkurzacz. Wiem trzeba miec do tego talent!! Poprostu chyba sie zmeczyl a byl prawie ze nowy. Naszczescie przyjeli go na gwarancje. Wczoraj poszla lodowka, ktora tez naprawili. Przyznam sie ze zacieralam juz rece ze bedzie nowa ale przyszedl znajomy i naprawil. A dzis nie wiem co zmontuje, no raczej rozmontuje!! An21, serdeczne gratulacje!! Lece bo Gabrysiek krzyczy o sniadanie. Milej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje ale zaraz spadam spac. Stukam w cyferki juz od 4 godzin i mi sie dwoja, wiec pora do cieplego luzka wskoczyc. Jeszcze dobre dwie nocki mi zostalo a potem czeka mnie fura prasowania bo nie mam kiedy. Brakuje mi godzin w dobie tak conajmiej z 24!! no i jeszcze jednej pary rak. No nic nie narzekam i uciekam chociaz troche sie wyspac. U nas za oknem 5 stopni, pewnie snieg w gorach spadl!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej Ja w zasadzie sama nie wiem jak to sie dzieje, że wciąż brakuje mi czasu, jak miałam tylko Maję to miałam go duuuużo a teraz? Ale oczywiście Madzi nie oddałabym nikomu i za nic. Kocham ją tak, ze czasami wydaje mi się że to nie jest normalne, wydaje mi się że z Mają nie miałam aż tak. Ale o tym już chyba kiedyś pisałam :) An, jeszcze raz moje gratulacje! 🌻 Worek nam sie ciążowy rozwiązał, kto jeszcze? :) Ciekawe jak tam "nasza" Alexia, czy i im się udało, mam zadzieję, że tak. Odzywam się bo wyjątkowo jestem SAMA. T.z dziewczynami na podwórku a ja drugi dzień umieram na jakieś zatrucie, tzn. jest zdecydowanie lepiej niż rano i wczoraj ale rekonwalescencja mi sie należy. Acha, tydzień temu byliśmy na usg główki z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłość rzeczy martwych. Byliśmy na usg główki z Magdą, wszystko jest ok! Mieliśmy tego nie robić ale skoro nasza pani neurolog kazała skontrolować...Nawet nie wiecie jakie kamienie nam z serc pospadały, baliśmy się ze po tym niedotlenieniu jeszcze są jakieś zmiany, A tu pięknie :D I oby tak dalej. Buziaki dla wszystkich małych i dużych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen-dobrze że z główką wszystko jest ok na pewno Wam ulżyło:) Ja czuję się całkiem dobrze nie mam mdłości i wymiotów jak przy Julce:) ostatnio jakiś urodzaj na ciąże jest wśród Anek moja kuzynka tez jest Ania i jest w 3 mc ciąży:) Lece pod prysznic bo właśnie wróciłam z piekarni:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ana, to dobrze, że dobrze :) Oby tak do końca. Moja najbliższa (ale oddalona o setki kilometrów :( koleżanka też jest w ciąży. Ale nie ma na imię Ania :) U mnie dzisiaj ziiiimno. T. z Mają strzygą żywopłot :), ja usypiam Magdę ale stukanie klawiatury wyraźnie Księżniczce przeszkadza. żegnam się na razie. Buziaki! Ps. Chyba napiszę do Spinki :) tj później. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×