Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Hej Kobietki, Wieki nie zaglądałam, Beti - gratulacje :) U mnie z nowosci - mam 2 - miesięczną Zosię :D Dotka, ech te tropiki! pochłaniam oczami australijskie stronki, blogi podróżnicze. Może polecisz jakies fajne? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona- to Ja Tobie gratuluję pieknej małej Zosi :) zazdraszczam, mam nadziej ze u mnie tez bedzie w pazdzierniku oki:) ps. dzięki za życzenia Kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona gratulacje!!! Co do tropikow to zbytnio tym 'stronka' nie wierz. W tej chili jest 5 stopni za oknem i szron na trawie, brrrrrr Tyle razy mowilam, pakuj walizki i wpadaj....... Podaj adres to zasypie ciebie zdjeciami z naszych podrozy (od kad mam nowy komputer wszystkie adresy mi przepadly) Moj najstarszy ma egzaminy pol roczne od dzis i stressssssssssss wielki. Teraz dochodzi do tego ze moze trzeba bylo sie uczyc a nie na facebook siedziec. Zobaczymy jak mu pojdzie, od ocean zalezy z jakich przedmiotow bedzie mature zdawal, a musi miec ponad z 75% z wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, pewnie, że wszystko dobrze będzie :) Dotka mój adres monikasad13@gmail.com Zasypuj będę przeszczęsliwa. Mam hopla na punkcie Australii. Ech spakowałabym walizki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale mamy ostatnio tropiki.....ale nie narzekam bo wolę takie ciepełko niż żeby miało tygodniami żabami rzucać. U mnie teraz sezon wycieczek.....to znaczy u dzieci.....ale ja się na nie chętnie załapuję:) Ostatnio byliśmy z Oliwii klasą w Inwałdzie(koło Wadowic)jestem zauroczona tym miejscem,świetna zabawa dla dzieci bo oprócz parku miniatur jest mnóstwo atrakcji.Dzieciaki były zachwycone:) Najbardziej podobał im sie labirynt,troche się pogubiły .....ale przy tym jaka miały zabawę. Dotka nie strasz mnie ....bo i bez tego trochę się obawiam tego głupiego wieku u Kamila. Acha zapomniałam Wam się pochwalić ze mój syn napisał egzamin końcowy po 6 klasie najlepiej z całej klasy......ale jestem dumna z mojego dziecka. Mona gratuluję slicznej małej córeczki;) Beti nie zazdroszczę Ci tych pierwszych miesięcy ciązy w takim upale....ja też w tym okresie byłam w początkowej ciązy.....i u mnie zmorą były zawroty głowy,jak tylko dłużej gdzies postałam to zaraz mi sie słabo robiło:O Podobno będziesz miała drugiego chłopca?? Dobra zmykam bo mam dzieci znajomych pod opieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka ja też chcę fotki......olikam40@onet.pl.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej {czesc] witam w ten piękny dzień :) Tak, tak na ugs sie okazalo ze drugi chlopak, w sumie ituicyjnie znowu jak wtedy z kacprem szukalam juz wczesniej imion chlopiecych ...nawet sie ciesze bo Artur chce koniecznie miec potomka na przedluzenie nazwiska bo na nim tylko spoczywa ten obowiazek...i tak pomyslalam ze chyba lepiej drugi chlopak zeby mi da spokoj, ale chyba sie przeliczylam bo jak tylko wyszlismy z gabinetu dumny tatus powiedzial ze bardzo sie cieszy ale "dziurawca" :) czyli dziewczynke tez sobie zrobily. Pewnie ze corke tez bym chcisla, ale tak jak mu piwedzialam jak zapewni mi warunki bytowe i finansowe moge miec 3 dziecko, bo do 3 razy sztuka dalej juz mnie nie namowi :) Jesli chodzi o komunie, wszystko sie udalo czyli jedzonko w restauracji super smaczne obsluga tez , tylko wkurzona bylam bo zarezerwowalam tez dla siostry mojego bylego z mezem i dzeckiem jest chrzestna i w dzien komunii powiedziala ze nie idzie....:( w wczesniej wspomniala ze jej facet sie krepuje w domu bo tak mialalm robic., potem jak zarezerwowalam kanjpe to zadzwonilam i powiedzialam ze to nie jest tak zobowiqazujace jak w domu siedzenie ciagle przy stole i milo mi bedzie...i nie mowila wtedy ze nie idzie...jakby wiedziala chco 1 dzien wczesiej to bym wziela w to konto ciotke i wujak a tak zaplacilam ... ale coz...ja uwazma ze zachowalam klase bo i bylego rodzinke zaprosilam do kosciola zaprosilambym tez do kanjpy ale z nim sie nie dogadalam, wiec nie bede sie narzucac, ja swoj oboiwazek spelnilam, a teraz kacper bedzie coraz starszy wiec sam bedzie sobie dobieral towrayzstwo. Ciepło jest na dworku, tylko jak sa takie upaly to wole siedziec w domu niz jezdzic cos zalatwiac bo mam niskie cisnienie i po prostu spie na stojaco :) Tak poza tym to wszystko oki, doktor zawsze chwali ze mam rewelacyjna ciaze :) oby tak dalej...niedlugo rodzi moja siostra i przyjaciolka wiec one beda testowaly szpital itp :) w weeekend bylismy na 2 dniowym wesleu nad zbiornikiem Jeziosko :) bylo fajnie, nawet troche potanczylam, moj mąż nawet zazdrosny jak ktos mnie prosil do tanca :) hihi teraz nastepne wesele jakby co we wrezsniu mojej przyjaciolki polsko-amerykanskie nawet mam byc jedna z 3 druchen, mam nadzieje ze bede dobrze sie czuc bo bede miesiac przed terminem ....:) buziaki🖐️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z krainy deszczowcow, leje i leje juz od prawie tygodnia, prognoza pogody......increasing rain czyli jeszcze wiecej deszczu!!! Kurcze ratujcie bo sie we wlasnym ogrodzie idzie utopic. Tak pozatym nic ciekawego szarosc dnia zimowego.... Moj synalek pozdawal egzaminy na A10, czyli prawie na 100%, teraz czeka jakie mu przedmioty na mature zaproponuja. A jednak troche uczenia mu sie przydalo....oko mozna przmyknac na to ze sie obijal na B pol roku. Mam nadzieje ze te ostatnie wyniki go troche podciagna. Oj jak bym miala taz z 6 lat miej sama bym chciala jeszcze jedna pocieche....moje to juz takie wyrosniete i pyskate. Od wczoraj juz nawet i pierwszy raz ogolone....przyszedl do mnie po porade a ja biedna co moge mu poradzic chyba jak ogolic nogi albo bikini, wyslalam do ojca oczywiscie...siedzial w lazience chyba z godzine. Pozdrawiam serdecznie i ucziekam do obowiazkow dziennych, jeszcze jak by promyk slonca wyszedl to i zapal do roboty byl by lepszy a tak to pod gorke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w ogóle nie jestem na bieżąco i dopiero planuję nadrabianie forumowych zaległości, ale to nie dziś. dziś wpadam dosłownie na moment, pochwalić się, że 21.09. zostałam nasza rodzina powiększyła się o małą Jagódkę!!!!!! :D :D :D mała urodziła się przez cc, ważyła 4150, dorodna Jagódka;) wczoraj wypisali nas ze szpitala. teraz idę wypoczywać, jak się trochę ogarnę, to za jakiś czas się odezwę. ściskam wszystkie mamy i dzieci buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana76 WOW WOW !!! Gratulacje Kochana !!! Usciski dla Ciebie malej Jagódki, ale swoją drogą wcale nie małej, jak na dziewczynke bardzo okazałej pannicy :) Moja przyjaciolka ostatnio urodzila corke 4 kg i to juz byl wyczyn a co dopiero ponad 4 kg oczywiscie mowie ze jak nadziewczynke, bo dziewczynki zazwyczaj dorbniejsze bo moj \kacper tez mial 4kg. Fajnie ciesze sie ze u ciebie wszystko oki...teraz wypoczywaj Kochana o ile mloda ci da...ale przypuszczeam ze na poczatku masz jakas pomoc to korzystaj :) buzka Ja juz mam ogromnego stresa...porod sie zbliza wielkiemi krokami 3 tyg mi zostalo...juz wszystko prawie przyszykowane tylko czekam na nowa szafke dla dzidziusia bo musze poukladac ubranka... Powiem wam szczerze ze jak sie jest mlodszym jakos inaczej znosilam ciaze teraz nie jest zle ale mowie ze jakos malo swiadoma 9 lat temu bylam nie nasuchana oczytana bez doswiadczenia szlam na zywiol...a teraz czym blizej boje sie strsznie wtedy sie tak nie balam...jeszcze na 100% nie wiem ktory szpital bo z checia poszlabym do tego co Kacpra urodzialam ale on juz dawno zlikfidowany...rozne sa opinie ...ale prawda jest taka ze jak porod bede miala bez wiekszych komplikacji to wszedzie mi dobrze bedzie... moje wszystkie kolezanki przede ,mna porodzily Ja jako ostatnia z tego rocznika...ale to ma swoje plusy bo zawsze cos juz od nich dostalam tu pare ciuszkow kolyska itp Ocz\ywiscie jak tylko juz bede z Malym Ksawerym w domu napisze pozdrawiam Was zabiegane mamusie , bo widze ze z wspiami kiepsko wiec moge sie domyslac ze kazda jak ja mimo ze jestem na zwolnieniu ciagle cos ma do zrobienia :) Buzka 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki. Na początek gratuluję wam nowych pociech. Tak dawno tu nie zaglądałam że nie wiem nawet czy nick będzie dobry ;/ U mnie dzieciaczki też podrosły. Dominik chodzi już do zerówki a Bartek do przedszkola. Ja od grudnia zaczęłam pracę po długim okresie siedzenia w domu. Najgorsze w tym wszystkim jest to że codziennie dojeżdżam prawie 100km ale może jakoś się przyzwyczaję. Pozdrawiam was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzaF to co się stało nie pracujesz już na swoim? nie macie tej sali ? :(bo trzymałam kciuki za powodzenie intersu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Coś mnie dzis natchnęło i znalazłam nasz topik:) fajnie ze jeszcze istnieje ale ruch juz nie taki jak kiedyś.Kiedys to pamiętam kilka razy dziennie sie tu zaglądało i pisało a teraz raz na pare miesięcy:( Jeśli któras tu zagląda to napiszcie co u Was i dzieciaków słychać? Pozdrawiam wszystkich gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski 🖐️ U mnie dzieje, się dzieje...ktos tam na górze nie pozwala mi sie nudzić, żyć w spokoju i harmonii :) za 3 tyg. spodziewam się 3 dziecka a raczej upranionej córci Kornelii, no chyba ze lekarze dali ciała i będziecie trzeci chłopak, ale bym sie chyba załamała. Zawsze chcieliśmy miec jeszcze córkę, może nie tak szybko bo Ksawcio skończył właśnie 11 mies, bo ale cóz, beda prawie jak blizniaki :) nawet już podójny wózek zamówiliśmy :))) Kacper skończył 10 lat i j=chodzi juz do 4 klasy, nie wiem jak to dalej n=bedzie bo strasznie ma duzo zadawane a tu jeszcze treningi ciągle kartkówki i klasówki...maskara... a jak bedą biegac po domu takie dwa małe szkraby to normalnie cyrk :) no ale wesolłooooo :D Nie wiem czy pisałam ale mielismy wykanczac pierto domu u tesciow, choc powiem szczerze od poczatku nie bylam zaaa, ale co mialalm grymasic jak tu rodzina sie powieksza. Ale teraz odetchnelam troche bo wlasnie remontujemy swoje pierwsze mieszkanie odrebne od tesciow, od niekogo nie zlaezne i nawet kawalek ogróg=dka na grilla bedzie, pisakownica huśtawka itp. wiec sie ciesze ogromnie tylko teraz kasa, kasa, kasa :))) Pewnie nie zdazymy na porod bo dopiero odebralismy klucze, ale juz mam nadzieje ze za 2 lub 3 mies sie wprowadzimy, i moze zorgsnizuje swoja pierwsza w zyciu wigile w swoim domu, o czym zawwzsze marzylam. Nie bedzie sztucznie jak co roku, tylko MY nasza piąteczka :D Az trudno mi w to uwierzyc awet jak pisszę, że troje dzieci ...ehhhh ale bez nich co to za życie ! Buziaki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Beti GRATULACJE!!! ale się rozmnażacie...brawo:),będiesz miała wesolutko w nowym mieszkanku:) U nas też płodny rok ,na początku stycznia powitamy na świecie synusia:D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - wiec i Tobie rownież Gratuluję :) Superr Jutro ide do szpitala i może w tym tyg. juz na świecie będzie Kornelcia :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Co się tutaj dzieje, wszystkie sie rozmnażacie:D fajnie macie. U mnie nic z tych rzeczy Julka nadal jedynaczka ale nie staramy sie wcale , jak bedzie to bedzie:) Beti tez słyszałam ze 4 klasa jest ciężka , mało ze dzieciaki musza sie przestawić a inne Panie , inne przedmioty to jeszcze tyle tego zadają:( no ale co zrobic trzeba to przetrwać i tyle.Ja juz Julke przyzwyczajam ze w następnej klasie bedzie juz ciężko ale myślę że sobie poradzi bo uczy się bardzo dobrze i lubi sie uczyć. Zimno sie robi może inne dziewczyny tez zaczną tu zaglądać:) Pozdrawiam wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shenennn
Hej Dzewczęta moje Ukochane!!!! Nie sądziłam, że jeszcze kogoś tutaj zastanę a tu proszę! Ściskam mocno ! Za diabła nie mogę sobie przypomnieć hasła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Cieszę się że znowu tutaj więcej nas zagląda:) Ja niestety w szpitalu ,bo się trochę popaprało i już 6 tygodni zalegam,najgorsze jest to że cały trzeba leżeć:( pozdrawiam,papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×