Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Aniu to dobrze ze to wirus a nie cos grożnego:) no własnie ja sie troche obawiałam bo to jednak wysokie auto ale juz jechałam i bardzo fajnie mi sie prowadzi tylko obawiam sie parkowania bo wogóle nie widac nawet kawałka przedniej maski ale przyzwyczaje sie pewnie;-) a co do marzen niespełnionych niestety😭no chyba ze trafie w totka :Pto moje jest takie;-) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1426889 wogóle wiekszosc audi TT mnie powala,ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja mama własnie wzieła Oskara do siebie wiec zapuzcze sobie jakas muze;-)i pobiegam z odkurzaczem bo zbieram sie od rana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piękny,ale zobaczysz,jak pojeżdzisz wiekszym,to ci sie spodoba:) kupiłam Rafałowi na allegro czujnik cofania.jest super zadowolony!polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piękny,ale zobaczysz,jak pojeżdzisz wiekszym,to ci sie spodoba:) kupiłam Rafałowi na allegro czujnik cofania.jest super zadowolony!polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja z tyłu nie mam wiekszego problemu bo sa lusterka ale przodu nie widze no ale bedze parkowac na chybił trafił:P juz obleciałam jako taka domek,nie wiem jak to jest ale nas jest trójka na górze i mniej brudzimy niz babcia sama na dole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Mam ciężki okres ostatnio i wybaczcie moją nieobecność...Kuba i Filip chorowali..ja z tą nogą... Dwa dni temu chirurg zdjął mi gips, bo niepokoiły go palce(wygląd i reakcja ukrwienia) za szybko, ale jutro mam mieć rentgen robiony i zobaczymy co dalej...na dzień dzisiejszy niewygląda to nie wesoło...puchnie mi i juz kostek niewidać, palcami juz nieruszam swobodnie jak wczoraj i laczka do końca też niemogę założyć...boli i rwie..masakra...jestem załamana. Przepraszam, ze tylko tyle i takie wieści, ale chciałam dać znać, ze jeszcze żyje. Ściskam Was wszystkie mocno i dziękuję za zdjecia... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka rób koniecznie prześwietlenie,widocznie cos jest nie tak:(zdrówka Ci zycze🌻 pamietacie o tek córce kolezanki która była na tym wyciagu a potem w gipsie?Dzis sciagnieto jej gips i gdyby było nadal żle to załozyliby jej jeszcze na 2 miesiace,ale naszczescie bioderko niuni juz jest w porzadku:D i dostała tylko szyne która ma zakładac profilaktycznie na ciuszki przez jakies półtora miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :-) 🖐️ Idę dziś później do pracy i melduję się na porannej kawce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....ja jestem już od ósmej w pracy, ale zagadałam się na gg z molm mężem...na szczęście wraca już dziś do domku..:) Anka samochód jest śliczny i bardzo wygodny...mój szef ma takie auto..:)..jechałam nim..jest super..:)///my w soim nowym samochodzie mamy czujnik cofania.. świetna sprawa...bardzo wygodny gadżet..:) Dymku co z Twoją nogą?..daj znać jak będziesz coś wiedziała....trzymam kciuki..🌻 Kreska dobrze,że bioderka malutkiej są w porządku...lepsza chyba ta szyna niż ponowny gips i wyciąg...biedactwo.. Aga przedszkole moich dziewczyn jest niepubliczne..mają swoich sponsorów i dofinansowanie se stowarzyszenia, które jest w przedszkolu..to jest katolickie przedszkole, więc mają też dofinansowanie z kościoła... Dziewczyny, czuy korzystałyście kiedyś z czeków na bezpłatne noclegi w hotelach na terenie Europy?...ja właśnie taki wygrałam... Zmykam do pracy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czy u Was też taka piękna wiosenna pogoda??Na ogródku mam pierwsze kwitnące kwiatki:DJa właśnie wstawiłam pranie trzeba korzystac skoro jest możliwosc wywieszenia go na dworze;-)Moje dziecko po spacerze zażyczyło sobie ze bedzie spał u babci,co mi jest na reke:Pbo spokojnie sobie obiad zrobie i posprzątam przy głosnej muzyce:D Kasiu czy chodzi Ci o te noclegi co wysyłaja na poczte?bo jesli tak to ja wczoraj dostrałam juz w sumie 3 takiego meila ale jakos w to nie wierze kobiety meldowac sie tutaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:)Ja znowu miłam problemy z netem i dlatego przez dwa dni mnie nie było:) Na aerobiku oczywiście byłam i wykupiłam sobie karnet na 8 wejść.Musze przyznać że sie troche spociłam i na drugi dzień mnie troche mięśnie bolały....wybrałyśmy sobie z koleżanką najszybszy tryb. Dzisiaj byłam po wyniki Oliwii na kał i okazało sie że ma pasożyta:(....jeszcze nie wiem jakiego ale w poniedziałek pójdę do naszej pediatry to pewnie więcej mi powie. Mona mysle że to za sprawa stresu wszystko Ci sie pomyliło.....tym bardziej że miałas troche przerwy.Ja tez czasmi sie denerwuje jak mi cos nie wyjdzie.....myslę że trzeba trochę pojeździć żeby połączyć teorię z praktyką.Nie martw sie jak potrenujesz to napewno nabierzesz pewności siebioe:) Dziewczyny do reszty później napisze bo zaraz jade do koleżanki na ploty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Napewno mnie wyklniecie za nieobecność ale korzystam z ostatnich chwil latania. Załatwiamy od nowa papierowe rboty bo otwieramy od maja pizzerię. do tego ,usieliśmy załatwić sanepid, telefon stacjonarny, zmiany we wpisie do ewidencji itp. Na salę musieliśmy zakupić kasę fiskalną bo przekroczyliśmy obrót i tak latam z Adamem bo później nie będę miała okazji. No i jeszcze szukamy jakiegoś samochodu wiekszego coś w stylu VAN Do tego robimy szum wokół przedszkola bo wójt od dwóch lat się bierze za otwarcie wziął kasę z unii a przedszkola jak nie było tak nie ma. W poniedziałek robimy w gminie zebranie chętnych w tym temacie a na domiar szczęścia wychodzimy dzisiaj ze sklepu a przed oczami ukazała nam się pani z kamerą telewizji TVP3 a nam od razu lampki w głowach zabłysły no i daliśmy pani temat na reportaż ona i my zadowoleni. zobaczymy co z tego wyjdzie. Od dwóch tygodni Dominik chodzi do razem z sąsiadką do zerówki. W sumie tylko na godzinkę ale wyszaleje się z dziećmi aż nie chce wracac do domu. Do tego dołożyliśmy naukę chodzenia bez pieluszki i jak na razie jesteśmy na etapie że jak zaczyna sikać to od razu w krzyk MAMA PUUU i zawsze cos tam w nocniku zostanie ale wtedy każe sobie bic brawo :) Zeby nie było mi za nudno to mama w sanatorium a tato ma teraz codziennie pracowników w sadzie i muszę sporządzać obiadki. Tak więc codziennie po 21-ej padam jak mucha. Na szczęście w niedziele tato wyjeżdża na tydzień do mamy siostra wyjeżdża też w góry i cały tydzień siedzimy spokojnie we troje. A teraz lecę robić kolację. Postaram się zajrzeć chociaż do niedzieli nie obiecuję bo jutro muszę sprzatać i pakować tatę na wyjazd. Ale od poniedziałku mam nadzieję będę miała więcej czasu. pozdrawiam was serdecznie i przepraszam że tylko o sobie ale chyba zrozumiecie i będziecie wyrozumiałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🖐️ Ostatnio wpadam tu tylko powiedzieć Dobranoc ale dziś mam wolne więc sobie trochę popisze:) Cały tydzień Julka chodziła do przedszkola a ja miałam luzy i codziennie oprócz środy spałam do południa i powiem Wam ze czuje ze w końcu jestem wyspana i wypoczęta chyba tego mi brakowało i byłam jakaś słaba i zmęczona a teraz jestem jak nowo narodzona:D Dziś rano byliśmy z Julką u okulisty.Pani pokazywała jej te obrazki ale ona nie wszystko widziała.Pani powiedziała że może je widzi a nie chce powiedzieć ale dla pewności 19.02 będzie miała badanie komputerowe wzroku ale przed tym badaniem przez 4 dni muszę jej oczy zakrapiać kroplami robionymi w aptece na zamówienie i po 4 dniach będzie to badanie. Wyników moczu,morfologii i kału nie odbierałam bo naszego lekarza nie ma ,odbiorę je dopiero jak pójde do niego przed wizytą. No to tyle w skrócie co u nas.Acha wczoraj byłam u fryzjerki bo mnie wkurzały już te odrosty i zafarbiłam sobie całą głowę na czekoladowy brąz,nawet fajnie wyglądają tylko z jasnych pasemek do ciemnych nie mogę sie przyzwyczaić.Za każdym razem kiedy widzę się w lustrze mam takie zaskoczenie:D Kreska-piekarnia jest już od nowego roku przepisana na mojego męża ale nadal jest wszystko po staremu tzn. ze teściowa dalej wszystko prowadzi tylko papiery są na męża ale ona go pomału przygotowuje do całkowitego przejęcia przez niego:) mi taki układ bardzo pasuje bo tak to ja musiałabym wszystko robić.Jak to mówią \"co się odwlecze to nie uciecze\" więc jest jest przygotowana ze kiedys ja to wszystko będęm usiała robić. Anka-mam nadzieję że Gabi już czuje się całkiem dobrze i jutro na przyjęciu urodzinowym będzie się świetnie bawić🌻a tak w ogóle to złóż jej najserdeczniejsze życzenia dużo radości i spełnienia marzeń 🌻👄🌻 Dymek-jak tam sprawa z nogą?napisz co wyszło na tym prześwietleniu? kochana trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego🌻 Aga-ale musiałaś zaszaleć skoro się aż spociłaś:D fajnie że masz z kim chodzić ja pewnie tez bym gdzieś chodziła ale nie mam z kim:( Iza-dziewczyno zwolnij trochę przecież jesteś w ciąży i powinnaś się trochę oszczędzać.Czy ja dobrze wyczytałam ze otwieracie pizzerię? jeśli tak to super ze Wam się wszystko układa i na sali i teraz z tą pizzerią🌻 Ja na rzie uciekam ale pewnie jeszcze tu zaglądne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zlapano mnie na GG i nie mam jak sie wymigac z pisania. U nas wszystko po staremu.......lata nie ma nic a nic, leje juz od tygodnia prawie ze non stop i to nie kropi tylko leje. Drogi pozalewane, jak tak dalej pojdzie to zamiast auta ludke odpale!! Do tego ciemno, szaro i ponuro. Ogolnie to mala depresja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka \"złapano mnie\" dobrze to określiłaś:D w ostatniej chwili Cię zobaczyłam:) a n a depresje polecam częste zagladanie na kafe a nie do okna gdzie ciągle pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nikogo nie ma więc i ja uciekam spać😴 Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ja jestem znowu bardzo zmęczona i niewyspana....wczoraj Jarek wrócił z Krakowa..:P Moje dziewczyny są znowu zasmarkane :(...ja chcę wiosny i lata, wtedy może mniej będą chorowały My szykujemy się właśnie na wyjazd do Janek do Ikei...tak nam się zebrało na wycieczki..:) Kreska tak to o to chodzi,przysyłają Ci czek na adres domowy...ja zanim się zdecydowałam to przez kilka dni przeglądałam stronę Eurorest i czytałam opinie na ten temat...są osoby, które co roku korzystają z tych noclegów bezpłatnych....wejdź sobie na stronę tej firmy i sobie poczytaj, może też się skusisz... IzaF jesteś usprawiedliwiona...tylko chyba powinnaś trochę zwolnić tempo...kolejny interes otwieracie..gratuluję...mam nadzieję,że dojdzie do wyjaśnienia sprawy z tym przedszkolem... Anka trzymam kciuki za dobrą zabawę Gabi na dzisiejszej imprezce {kwiat] Aga jak często masz ten aerobik?...musisz uważać,żeby się nie przetrenować.... Zmykam się szykować.... Miłego dnia..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam chwilę dla siebie wszyscy najedzeni blok czekoladowy studzi się w lodówce tak więc wieczorkiem zapraszam na trochę słodkości. :) Na 16,30 lecę na salę bo mają przyjechać następni klienci na wesele. Ten rok zapowiada nam się naprawdę ładnie i Adam pewnie będzie musiał niedługo już zrezygnować ze swojej pracy bo ja z dwójką dzieci chyba nie obejmę jeszcze pilnowania wszystkiego. Kasiu zyczę udanych zakupów i żeby u dziewczynek zakończyło się tylko na katarze bo już chyba wystarczy chorób na tym forum. Dotka nie narzekaj na pogodę tylko częściej do nas zaglądaj bo widać wakacje były bardzo udane i się rozleniwiłaś z pisaniem a na gg i skypie jesteś częśto tak więc mobilizuj się do pisania i nie odmawiaj bo to grozi myszami ;) Ana chyba przyzwyczaiłaś się do pieska bo już tak nie narzekasz bardzo. Muszę w końcu obejrzeć od was zdjęcia bo pewnie mi się nazbierało na skrzynce :) A jak mąż wyleczył już to zapalenie oskrzeli?? Aga w poniedziałek czekamy na relacje z wizyty u lekarza. Mam nadzieję że nic większego nie będzie się działo ;) A na aerobik to i ja bym polatała z chęcią po porodzie ale samej to się nie chce Dymek i jak twoja noga?? nic nie piszesz jak wyszły badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ja mam dziś małego lenia zrobiłam obiad i nic więcej mi się nie chce ,chyba poszukam jakiegoś filmu i będę sobie oglądać:) Kasiu no to życze Wam udanej wycieczki i zakupów:) Iza mąz już coraz lepiej ale nadal musi brać leki i za 3 tygodnie znowu zgłosić się do kontroli.A co do psa to już sie pogodziłam ze jest w domu i jakoś go trzeba zaakceptować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Wczoraj już nie byłam w stanie odpalić kompa...jestem z lekka mówiąc ZAŁAMANA...nogę mam ponownie w gipsie i pominę fakt, że lata mi, bo jest za luźny, i aby się odpowiednio ułożyć muszę go podciągać jak skarpetkę...:O:O:O:O Ze zdjęć wynika, że kość jest w takim samym stanie jak w dniu złamania...nic się nie zrosła i niezrasta...niewiem dlaczegi i niewiem co jest tym spowodowane... Ponownie mam gips na 4 tygodnie, w piątek kontrolę u tego chirurga, ale również w poradni urazowo-ortopedycznej...jestem ciekawa co mi tam powiedzą... Wybaczcie, że tylko tyle ale mam dolinę ... jak coś więcej będę wiedziała to oczywiscie dam Wam znać...😘 Ściskam mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek przykro mi ze znowu musisz mieć gips i że noga się nie zrasta:( kolejne 4 tygodnie gipsu:( współczuję Ci naprawdę,trzymaj się i bez doli🌻🌻 Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ale tutaj pustki...ja zaraz wybieram się na jazdę...na kolejne 2 godzinki... Jak wrócę to zajrzę na dłużej.... Miłego dnia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ufff,jakos przeżyłam,choc momentami nie bylo łatwo zapanowac nad 13-tka dzieciaków.ogolnie udana zabawa,Gabi zadowolona i z party i z prezentów,takze to najwazniejsze.:) ana24 zyczenia przekazane❤️dzięki za pamięc. muszę sie wam pochwalic,że w piatek Gabi przyniosła świadectwo semestralne a na nim z góry na dół same piateczki.należy do piatki dzieci w klasie z takim wynikiem.jestem przedumna i przeszczęsliwa:) po weekendzie,jak zgram fotki,cos wam wyslę,choc nie mam duzo,bo nagrywalismy raczej na video. zycze udanej niedzielki,u was tez tak slicznie?my po obiadku ruszamy w plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups,napisałam same piąteczki,bo sie pogubiłam z systemem ocen.tutaj są jedynki nalepsze,więc powinnam ,,z samymi jedyneczkami ,, napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U nas pięknie świeci słonko ale jest trochę zimno:( jak szłam do Kościoła a potem do Biedronki to trochę zmarzłam:O Julka właśnie ogląda bajkę a ja mam wolne:D od piątku coś zaczęła kaszleć na noc dałam jej syropy ale nadal kaszle:( Anka to fajnie że Gabi zadowolona:D no i gratulacje dla niej za te \"jedynki\'🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się jeszcze przypomniało ,pewnie już to słyszałyście ale napisze:) -Co robi 2 Kaczyńskich na kortach? -Grają w siatkówkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ostatnio troche rzadko tutaj wpadam ale jakos tak wszystko sie układa że musze gdzieś jechać coś załatwić a wczoraj bylismy cały dzień w Kielcach.W ramach ostatnich dni wakacji zrobilismy dzieciom taki mały wypad.Najpierw bylismy w kinie.Kamil poszedł z Grzeskiem na Asterixa na olimpiadzie a ja z Oliwią na Alvina i wiewiórki.Musze przyznać że film bardzo mi sie podobał.....to taka bajka połączona z rzeczywistościa. Grzesiek mówił że Kamil tez z filmu był zadowolony,więc chyba trafiliśmy w upodobania.Potem pojechalismy do parku rozrywki.Dzieciaki sie wyszalały ile tylko chciały.A na koniec jeszcze Makro ale one już były takie padniete że ja zostałam z nimi w samochodzie a Grzesiek poszedł sam i zrobil potrzebne zakupy:) IzaF ja dolączam sie do dziewczyn i apeluje do Ciebie żebys troche zwolniła.Kobieto przeciez Ty jesteś w ciąży i na dodatek juz Ci pewnie ciezko to wszystko pozbierać. Ciesze się z nowego interesu i zyczę Wam żeby tak samo dobrze sie kręcil.....ale kochana nie przesadzaj,nie jestes sama:) Ana24 bardzo możliwe że Julka nie chciała powiedziec co widzi na obrazkach...dzieci tak czasami maja na przekór.Może jak jest z Toba to ją podpytaj co tam fajnego było na tych obrazkach. Badanie wzroku na pewno nie zaszkodzi....tylko nieprzyjemne jest to kropienie oczu. Czyli sprawy z przepisaniem piekarni zapiete juz prawie na ostatni guzik?? Dotka lepiej melduj sie systematycznie bo Iza nie żartuje z tymi myszami:D A jak dzieciaki w szkole?? U nas pogoda dla odmiany bardziej wiosenna niz zimowa:O Kasia ja Ci nie pomoge z tym zaproszeniem....nigdy nie dostałam takiego.Cos o tym słyszałam ale powiem szczerze że nie za bardzo wierzę w darmowe noclegi.Napisz dokładniej o co w tym chodzi. A z aerobikiem nie przesadzam.Narazie byłam tylko raz,mielismy isc jeszcze w czwartek ale było na 17 a koleżanka pracuje w sklepie do 18 i nie mogła. Ale nadrobimy to w tym tygodniu i pójdziemy trzy razy:) Napisz jak po jazdach.....noi wogule jak sobie radzisz za kółkiem?? Dymek a Ty nadal nie uporałaś się z tym złamaniem.Ciekawa jestem dlaczego noga nic sie nie zrosła.Może gips był źle założony,albo Ty za bardzo się forsowałaś.Myslę że teraz powinnas więcej odpoczywać i będzie dobrze. Anka to fajnie że imprezka udała się.A z 13 dzieciakami..... nie dziwie sie że nie mogliście zapanować.Ja miałam dziewięcioro i czasami ciężko było;)Same musiałyście opiekowac sie dziecmi czy mieliście kogos do pomocy??Duże brawa dla Gabi za wzorowego ucznia🌼 Acha no i fotki mile widziane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×