Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dudka6

jestem w ciazy mam slinotok mial tak ktos i zgage

Polecane posty

Gość joannoo
Jak dobrze wiedzieć, że ten cholerny ślinotok to nie jest tylko wytwór mojej wyobraźni!!! podobnie jak was doprowadza mnie do szału i spać w nocy nie mogę bo co chwila sie budzę jak czuję że ślina wycieka mi na poduszę albo na ramię mojego mężczyzny... jadąc samochodem na każdych swiatłach otwieram drzwi i wypluwam slinę, poprostu ble :( niemogę doczekać sie konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałam
to był horror poamietam jak sie bałam ze mi to nie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja bez ciązy miewam ślinotok, na szczęście nie zawsze. Czy ktoś wie co na to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffrrfqffrqfrq
sa tu kobiety ktore maja obecnie slinotok odezwijcie si e podajcie gg chcialbym zwami popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabry
Witajcie slinotoczki, jestem w 19 tygodniu ciazy i od 8 tygodnia mam ten koszmarny sliniotok. Sposobu na jego zwalczenie nie ma. Moj lekarz prowadzacy powiedzial ze musi sam minac. Na polskich stronach nie ma zadnych wiadomosci na ten temat. Tak sie sklada ze znam niemiecki co pozwala mi na rozszerzenie horyzontow. Jest wiele informacji na ten temat jednak antidotum nie istnieje. Pisze tam ze sliniotok powinien ustapic po 5 miesiacu ciazy. Powiem wam ze o tym marze poniewaz moje zycie jest teraz bardzo ograniczone. Bez kubeczka sie nie ruszam, a jak mam juz gdzies wyjsc to sie koszmarnie mecze polykajac ta sline. Prosze o wasze doswiadczenia z ta dolegliwoscia. Mam nadzieje ze wam w 5 miesiacu slinotok ustal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika a powiedzcie
czy ten ślinotok występuje jak się chodzi w ciązy z dziewczynką czy chłopcem? bo ja juz jedną dziewczynkę mam i teraz jestem w 9 tyg i znów mam tę okropną przypadłość o której nikt dookoła nie słyszał, ale jak widzę na forum nie jest to rzadkość...mnie to strasznie męczy, mam zamiar spróbować imbiru ponoć na mdłości pomaga więc może i na to...ale naprawdę to jest okropna ciążowa dolegliwość, dlaczego nie ma na to sposobu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wcześniej nie spotkałam z taką przypadłością, ale jak i mnie dotknęło to się zainteresowałam. Jestem w 6 mcu, tylko że u mnie to zjawisko towarzyszy potwornej zgadze . W ciągu dnia da się znieść nawet za bardzo tego nie zauważam, ale wystarczy ze przyjdzie wieczór i koniec... Zgaga straszna czasem nie śpie do 2-3 jak dobrze da mi popalić, a do tego właśnie ślinotok. Jak do tej pory wypróbowałam już wszystko co tylko było możliwe , ale nic nie pomogło niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Ja również w ciąży męczyłam się ze strasznym ślinotokiem do tego stopnia,że splówałam ślinę do siatki,która leżała przy łóżku...niestety nic na to nie działa trzeba to po prostu przetrzymać.Jakby tego było mało mam uporczywe wymioty od samego początku ciąży i schudłam w I trymestrze.Teraz obecnie 18tc i pociesze Was może tym że ślinotok ustał,tylko wymiotuję,ale mniej niż na początku.Także życzę wytrwałości,a będzie dobrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabry
Witajcie mamusie, pisalam tu w grudniu. Moja coreczka ma juz 4 miesiace:). Pisalam o slinotoku w piatym miesiacu ciazy, majac nadzieje ze niebawem ustapi jednak tak sie nie stalo:/. Hania urodzila sie 4 maja 2011 o 10.30 i od tej chwili slnotok ustal:). Meczyl mnie cale 7 miesiecy co zle wspominam ale cora wszystko wynagradza:). Piszcie na moj adres mailowy jezeli chcecie porozmawiac na ten temat. Ja was rozumie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slinotok meczy mnie od 8 tyg ciazy teraz jestem w czwartym miesiacu i czuje ze sie nasilil. To jest naprawde okropne, wszedzie chodze z moim kubkiem-spluwaczka albo pluje do zlweu lub umywalki. Nie moge spac, ciagle zbiera mi sie slina w ustach musze wstawac zeby ja wypluwac do kubka ktory stawiam na stoliku nocym. Najgorsze jest to ze nie ma na to specyfiku i nie wiadaomo ile to bedzie trwac. Poza tym meczy mnie zgaga, pali niesamowicie, okropna sa te dolegliwosci. Do tej pory myslalam ze jestem z tym problemem sama ale widze ze nie. Pozdrawiam wszystkie slinotoczki. Oby do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolind
Dziewczyny tez to mam . Jestem w 10 tc , męczy mnie już z 2 tyg Ciagle spluwam do butelki . Nie mogę nigdzie wyjść W 1 ciazy tez miałam ale bardzo krótko Ciekawe ile teraz to potrwa Mam tez zgage mdłości i wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati58
hej laski ja jestem 15 tyg i moj slinotok towarzyszy mi od poczatku czasem jest dzien lub dwa dni spokoju ale jak juz wraca to sie dzieje.najgorsze jest ze jest tak geste ze doprowadza do duszenia sie..apetyt oczywiscie jest mniejszy a co wypije to oddaje....najdluzej trzyma sie mleko..trzymam za nas kciuki i damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, czy ktoś znalazł sposób na tę nieprzyjemną dolegliwość? pomocyy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up pomoze ktoS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Bożenka
Jestem w 13 tc. Ślinotok towarzyszy mi od 1,5 miesiąca. Nie jest to jednak zwykła ślina. TO cos sie ciągnie jak kisiel. Wypluwam wszystko do pojemniczka po lodach. Konsystencja tej śliny jest jak nie do końca spienione białko. Niestety nie jestem w stanie wszystkiego wypluć. Cześć siła rzeczy muszę połknąć. Wtedy ta cała flegma odkłada mi sie w przełyku. Czuje ze na tej flegmie zatrzymują sie wszystkie tabletki które połykam. Dziewczyny pomóżcie! Nie można normalnie funkcjonować. Z domu wychodzę tylko w ostateczności. Moja gina zrobiła wielkie oczy jak jej powiedziałam o tej dolegliwosci a laryngolog stwierdził ze to zatoki. Konowały jedne. Czy na prawdę medycyna nie zna sposobu na te dolegliwość? Dodam ze muszę wypluwać to COS co 5 sek! :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety też mam slinotok,tak jak poprzedniczki pisała też chodzę z pudełkiem,a wieczorem klade ręcznik koło poduszki.Mam już dość chciałabym to przespać, a do tego mdłości i wymioty.Współczuję Tym wszystkim kobietą i sobie też. Pocieszam się tym ,że nie długo przyjedzie na świat mały szkrab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam ślinotok, który trwał 3 miesiące. Skończył sie pewnego dnia tak po prostu. Aktualnie jestem w 26 tc i slinotok nie powrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny4
Witajcie ja tez to mam do tego ciąża zagrożona leżę bo sie boje a na spacer 10 min który zaleca mi lekarz raz dziennie potem wypoczywanie to nawet siły nie mam. Do tego mam jadłowstręt co bym nie zjadła jest nijakie brak smaku a do tego po jedzeniu okropny kwas w buzi coś strasznego!!! To moja druga ciąża pierwsza niestety podobna tyle zę pózniej mi sie objawy zaczęły za to trwały do 8 miesiąca potem wszystko minęło od tak z dnia na dzień. Nic nie pomaga pije tylko acidolac żeby sie nie odwodnić i tyle. Wiem ze muszę wytrzymać dam radę muszę to 12 tydzień jeszcze sporo przede mną Pozdrawiam będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie są straszne odruchy wymiotne, mdłości... W ustach zbiera się pełno śliny jakbym zaraz miała zwymiotować. Mój sposób: popijać colę od czasu do czasu oraz ciągle mieć jakąś przekąskę przy sobie, typu paluszki, krakersy, chrupki... Muszę ciagle coś przegryzać ale mam wrażenie, że wtedy żołądek pracuje i mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 8 tc i mam slinotok od 1,5 tyg, nudnosci i wymioty tez mam ale troszeczke mniej mnie mecza, caly czas wypluwam ta sline, jak tak dalej bedzie to urodze w wariatkowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brzydzi to kogoś z Waszego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu to chyba juz sie przyzwyczaili, ale fakt jest to okropne jak caly czas pluje do kosza, umywalki, wc, co jest tylko pod reka, mam nadzieje ze szybko mi to przejdzie, jestem juz w 12 tc, a pluje juz od miesiaca, wymioty przeszly dzieki czopkom Torecan, stosuje je od tygodnia i raz tylko wymiotowalam, szkoda ze na sline nic nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu to chyba juz sie przyzwyczaili, ale fakt jest to okropne jak caly czas pluje do kosza, umywalki, wc, co jest tylko pod reka, mam nadzieje ze szybko mi to przejdzie, jestem juz w 12 tc, a pluje juz od miesiaca, wymioty przeszly dzieki czopkom Torecan, stosuje je od tygodnia i raz tylko wymiotowalam, szkoda ze na sline nic nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ratunek
kobietki mam dla was ratunek! jestem w czwartej ciąży, trzy poprzednie to koszmar który znacie - spluwanie ukradkiem do wanny, kibelka i zlewu, do butelek i kubków, wiecznie z chusteczkami. już wymioty są do przeżycia, a ślinotok to tragedia... z każdą kolejną ciążą coraz dłużej i bardziej, w trzeciej przeszło mi dopiero 1-2 dni po porodzie!!! Teraz zaczynało się już podobnie, ale zorientowałam się, co go nakręca. Mąka!!! również bezglutenowa: w chlebie, w makaronach,w ciastkach, gdziekolwiek. Wysoko przetworzone węglowodany. Po kaszach, ziemniakach jest w miarę ok, po owocach czuję że mam więcej śliny ale tylko chwilowo. Wafle ryżowe są chyba też ok, ale już makaron ryżowy nie. Spróbujcie zmodyfikować dietę, warto, może będziecie potrzebować parę dni zanim się to wyrówna. Być może nasze organizmy odrzucają mało wartościowe pokarmy. Warzywa, owoce, mięso, jajka i mleko trzeba jeść... Po raz pierwszy mogę sie cieszyć z ciąży i normalnie rozmawiać z ludźmi!!!!!! jestem taka szczęśliwa ;) wrzucę ten komentarz gdziekolwiek znajdę taki temat bo chciałam się podzielic tą cudowną wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo chodze i pluje w butelke. Nie moge przelykac bo chyba bym sie pozygala. I gdzie wyjsc publicznie? To okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 13 tygodniu i też to mam. Nie nadążam z połykaniem tej śliny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tylko woda zuber
W pierwszej ciąży meczylam się okropnie z tym cholernym slinotokiem i dziwnym posmkiem w ustach. potem ze zgagą Teraz jestem w 9tc i popijam lecznicza wodę zuber. Mały łyczek trzymam w buzi potem połykam. Może nie ma cudownego smaku, ale jak pomaga. Polecam! Jest też znakomita na zgagę, pomagała mi na to jeszcze przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ślinotok to jak przekleństwo. Jestem w 14tc i mam masakre. Dwa rodzaje śliny jak nie spieniona to wodnista obu nie mogę polknac na samą myśl już mi nie dobrze. W domu pluje do wiaderka na dworze butelka, ale i tak czuję się lepiej będąc w domu bo ludzie nie rozumieją. Za 2tygodnie mam wesele i zastanawiam się czy wogole iść. No bo co ja zrobie? Zgaga tez męczy szczególnie po smażonym, ale imbir z herbatą pomaga. Nigdy się nie spodziewałam że w ciąży będę miec taki problem. Współczuję wam kobitki kochane, ale muszę się przyznać że troszkę tez sie cieszę że to nie moje urojenia tylko rzeczywiście jest cos takiego. Trzymam kciuki oby wam szybko minęło i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin 123

Hej wszystkim przyszłym mamom. Piszę tutaj ponieważ przez dwa tygodnie szukałam informacji jak sobie poradzić z uporczywym ślinotokiem . Jestem w dwudziestym tygodniu ciąży i po trzech miesiącach uporczywych wymiotów dopadło mnie to i prawie wylądowałam w wariatkowie. Dwa dni temu wpadłam na pomysł który mnie uratował. Musli. Zrobiłam sobie własną mieszankę z łuskanego słonecznika, pestek dyni, orzechów włoskich i mieszanki owoców suszonych takich jak do sernika. I zamiast z kubeczkiem chodzę z miseczką. I pomaga. Cały czas chrupię. Zdrowe i zaczęłam na nowo cieszyć się z ciąży. Spróbujcie zanim zwariujecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slina

Gorzej jak ktoś oprócz slinotoku ma jeszcze mdłości i wymioty i żadne chrupanie czegokolwiek nie wchodzi w grę 😣

Niestety ja w tej ciąży miałam slinotok od 9tc do 27tc. Określę to jednym słowem -KOSZMAR. W pracy plulam do kosza na śmieci pod biurkiem. Potem musiałam pójsc na zwolnienie bo nawet nie mogłam rozmawiać z klientami- gęba pełna obrzydliwej sliny +silne mdłości i wymioty. W domu non stop z butelką do której plulam. Prawie nie wychodziłam, bo zwykle zakupy to było ponad moje siły - nawet w sklepie jak juz musialam isc  to plulam do tej butelki,którą trzymałam w torebce. Moje życie totalnie zubożało.... chwilami myślałam że nie wytrzymam tego. Teraz jestem w 31tc. Pozostały tylko mdlosci i sporadycznie wymioty. Mdłości tez mnie dobijają ale przynajmniej nie ma slinotoku. W pierwszej ciąży slinotok był mniejszy i trwał połowę krócej. Kolejnej ciąży za chiny ludowe nie przeżyję. Dlatego mówię definitywnie stop rozmnażaniu 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×