Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kiedyś zastosowałam się do zasady takiej i kupiłam zamiast 75 B 70 C efekt był taki że miseczki miałam po środku klatki pierśiowej a cycki były wszedzie tylko nie tam gdzie być powinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati > ;) Wypróbuje kiedys tej innowacji i zobacze gdzie moje cycki bedą się znajdowac :P Ja w tych sklepach markowych w ogole nie kupuje. Tam dla mnie nie ma rzeczy, wydaje mi się , ze czasami w ciucholandzie sa ładniejsze ;). Niestety moda panująca wsrod młodziezy , ze własnie w takich sklepach powinny się ubierac zmusza mnie, aby tam czasami zajrzec i o dziwo dziewczyny zawsze się tymi ciuchami zachwycają :O No coż moze ja juz nie ten wiek i inny gust mam ? :( Karolina_21 machanko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak wlasnie obejrzalam fotki od ciebie. Chlopcy beda przystojni jak dorosna. Takie maja ladne buzie. No ale chyba uroda po mamci. Jesli chcecie poczytac o pazurkach i poogladac zdjecia to polecam www.wizaz.pl jest tam kobietka o nicku pysiamn , Robi piekne wzory i w dodatku bizuterie pod kolor,normalnie rewelacja. Landri , wcale twoje dziewczynki nie musza ubierac sie w markowych sklepach, niech troszke poszperaja w lumpkach a sie za glowe zlapia co tam mozna wygrzebac. Moge znowu przytoczyc przyklad dziewczyny z wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling > to przetłumacz im to :O Nieraz im mowiłam o ciucholandach, ale smieją mi się prosto w twarz . No bo nie uchodzi, zeby one mialy spodnie z takiego sklepu a ich kolezanki (wcale nie lepsze ) np z H&M . To wrecz wstyd i hańba dla nich :( Juz zabrakło mi argumentow do przekonywania , wiec dalam sobie na wstrzymanie.Mam tylko nadzieje, ze niedługo zmadrzejąi nie bedą się kierowac modą w jakich sklepach trzeba się ubierac, zeby być trendy ;) U mnie narazie pusto, bo nad miastem przetacza się ulewa :O. I ciemno się zrobilo jakby juz był poźny wieczor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze im podrzuc stronke o wizazu,niech sobie poczytaja o ciuchlandach i zakupach jakie robia tam rozne dziewczyny. Np Paulinaaa_ Dziewczyna jest ze Slupska,ma 20 lat. Moze zaimponuje twoim corka. Tylko moze pierwsza sie upewnij co i jak ,zeby nie bylo ze wpakuje cie w cos bardziej groznego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tyle tego ze nie mam kiedy przeczytac :( ale widze ze o stanikach, to cosik dla mnie ja sobie zapodałam teraz sliczny biustonosz z Triumpha, ale gorsetu to ni ciula bo nie ma takiej miseczki przy takim obwodzie jak mój :( chetnie bym poszla do jakiejs gorseciarki ale tu nie ma mam duzy cycek a malutko pod i tu zaczyna sie problem dobra lece dalej, pod podłogą mrowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono Mroweczka, koroneczka i te sprawy. Teraz tylko go nosic bez bluzeczki . Bylam w tym sklepie,sporo osob sie przewija. Caly stroj kosztuje 400 zl wiec duzo sie nie pomylilam. Nosze 80D LUB DD , A tu babka mnie zmierzyla i podala rozmiar 75F ja juz dawno nie kupowalam 75 bo mialam wrazenie ze mnie cisnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling Bling to powiedz [skoro ten sam rozmiar mamy]czy udało ci sie gdzies kupic gorset - body - bo kurcze miseczki koncza sie na e :( a co do biustonoszy to faktycznie az szkoda nosic pod bluzką ;) proponuja jeszcze luknąć tu, www.avocado.com.pl tu sobie zafundowałam dwa sztuki, ale jednak felina i triumph wioda prym, bo jakos nie lubi kupowac bez miary dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbym byla dzis pierwsza. A gdzie reszta? Mroweczko w gorsetach to ja nie chodze , i body tez bardzo rzadko nosze. Ale musze ci powiedziec ze wlasnie w tym sklepie gdzie wczoraj bylam, babka ma do zaoferowania nawet od 60 pod biustem. Ja i tak zawsze kupuje miseczke D, lub E . Nawet w glowie mi sie nie miesci ze ja powinnam nosic F , bo jakos nie wydaja mi sie az tak duze. Na Avocado tez kiedys ogladalam,ale ja nigdy nie robilam jeszcze zakupow przez internet i wole zostac przy tym. Ja lubie dotknac,pomacac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko się przywitam 🖐️. Wstałam niezywa i musze dojsc do siebie :O Potem wskocze i pooglądam te cudenka koronkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nic mi się nie chce :( jestem dzis jakby na prochach , pewnie przez ta pogode :O Bl;ing > dzieki za wskazowki dotyczace wizazu. Pewnie w ktorys z chłodniejszych dni zasiadę z dziewczynami i pokaze im co w trawce piszczy ;) Te staniczki są piękne. Przejrzałam wiekszosc i musze stwerdzic, ze pare takich przydałoby mi się i chyba zainwestują troche w takową bielizne:) Swego czasu podawałam linka do stanika , ktory chciałam sobie zakupic . Niestety link przepadł wraz z tamta wersją topiku i juz nawet nie pamietam na jakiej stronie była jego prezentacja :(. Ale caly czas zamierzam sobie coś takiego sprawic, zeby móc tę czesc bielizny wyeksponowac . No to do miłegooo🖐️ ja sie zmywam juz chyba na łezołki ;) Buziołki dla wsjech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) duzo biegania, dużo szukania :) ech niech już otworze ten salon to może więcej będę na kafe zaglądała :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka:) ja tez dzis w zwolnionym tempie-bo gdzie i po co sie spieszyć? Dzis Noc Sobótkowa-a ja sobie siade po ciemku na balkonie tak strasznie sama i wypije drinka ,zeby zapomniec, że tak boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez dorzucam coś : http://www.intymna.pl/katalog/index.php?ctk=m1&view=1&page_id=category&cat_id=269&sess_id72e616ece7ab90b91fcf2b5912754efc Netka > nie zamartwiaj się . Ja usiądę - chociaz daleko od Ciebie - z Toba i potowarzysze Twojej samotnosci.Tez zrobie sobie drineczka i pooglądam gwiazdy. Dzis wyjatkowa noc . Ponoc ta noc to ....\" Dziś najbardziej namiętna noc w roku. Każdy pocałunek od ukochanego partnera sprawi, że nasze ciała ogarną dzikie fale pożądania. Spleceni w miłosnym uścisku przeżyjemy prawdziwą rozkosz. Bo igraszkom w noc świętojańską wyjątkowo sprzyja układ planet - donosi \"Fakt\". Ty NetKa przytul się do swojego syna a zobaczysz ze nie ma bardziej szczerej i czystej miłosci, niz miłosc macierzyńska ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri-😘😘😘-dzieki za towarzystwo i zrozumienie-na Ciebie mozna liczyc Kobietko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Baby :-) !!!! Net-ka > ;) Miłego dnia 🌻. Zapraszam na kawkę , samej nie chce mi się pic :O Jest chetna ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna...
Mniammm na kawę zawsze..... Miłej niedzieli siostry :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawce :) ale dotrzymam Ci chętnie towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetna 🖐️ Sylvik 🖐️ ;) Juz sobie własnie robię rozpuszczalną ze smietanka ;) Siedze w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy :O Sylvik > dzieki za fotki, wypoczynek fajny , ladny kolor . Jednak u mnie niestety nie zdałby egzaminu :( Musiałabym pokryc go chyba czarnym pledem :( No i gdzie te Bling > czy mogłabys mi linka podac z namiarami na tą babeczkę od ciucholandu ? Przejkrzałam troche dziś wizaz i albo szukac nie potrafię , albo szukam nie tam gdzie nalezy :O TakTak > czy przesyłka dotarła ? Nic nie wiem , bo nic nie piszesz :( Dla wsjech pozostałych 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheee Sylvik no i gdzie te truskawki w doniczce ? napisałas o nich a nic nie dostałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki są a jakże :) wypoczynek super, u mnie egzaminu też by nie zdał podobnie jak u Landynki albo nawet jeszcze bardziej Szczuplak masz świetne dzieciaki no i jakie ładne, możesz rozpocząć produkcję seryjną ;) :D w tym tygodniu juz mi się szykuje malutki wypoczynek więc na kawe rano napewno wpadne :) a teraz to juz tylko herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka narobiłąś mi smaka tą herbatką :) chyba też zaraz sobie zaparze taką zwykłą czarną liptona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wpadam tylko na chwileczke... Sylvik, dziekuje za fotki. Takie truskaweczki juz widzialam, tylko nie pamietam gdzie :-) , a \"kanapki\" b.ladne, skorzane? Od Szczuplaka nic nie dostalam, dlatego nie komentuje :-P Padam....ale fajne jest takie zmeczenie. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli tylko skóro podobne :) przy moich psach skóra nie wchodzi w rachube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×