Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

to znowu ja ;) Mróweczko wysłałam Ci 6 utworków w tym min. teledysk :) Jak chcesz podeslę jeszcze , tylko najpierw te pozapisuj i usun z poczty. Boję się xze tym teledyskiem zapchałam całą pojemnosc skrzynki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zgrałam i opróżniłam krzynke :), jestes kochana, jak tam cos jeszcze masz to dawaj śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! Ja tez sobie dziś nie załowałam , a kawe dostałam do łożka :P Mróweczko jeszcze mam kilka utworków, ale to poźniej ;) Wybieram się dziś do kina na LEJDIS , po filmie do knajpki :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam sobie dziś wolne :P troche trzeba nadgonić prace domowe :( Landrii słyszałam że film świetny, napisz prosze jakie Twoje były wrażenia, jak potwierdzisz to może jutro namówie M na kino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chętnie posłucham relacji z filmu :) a to dla poczytania Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie? - Ma zaniżoną samoocenę. Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania sie z nim. Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? - Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. - Mężatka wraca do domu, patrzy, co jest w łóżku i idzie do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękne, niedzielne popołudnie! NIestety nie poczytacie recenzji nt filmu , bo wczoraj niespodziewane okolicznosci sprawiły, ze do kina nie dotarła,. Natomiast byłam na spotkaniu klasowym z ludxmi z podstawówki :) Dowiedziałam się dosłownie o nim w ostatniej chwili. Takiej okazji zmarnowac nie mogłam. I nie załuje . Było nas co prawda tylko 5 osob, ale było suuperrrr!! Wrociłam do domu przed 2 :P Do kina ide dziś juz na bank ;) Na 18. Wiec najwczesniej mogę o filmie napisac po 21 ;). Jednak chyba tylko potwierdze co słysze wkoło, ze warto na to pojsc do kina :) Miłego dnia Babulce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko dobre dowcipy :) Landrii czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, cóż tu pisac , to trzeba zobaczyc !! :D:D:D Juz dawno nie miałam tak udanego łikendu ;). Oby nadchodzacy tydzien był rownie miły i udany, czego sobie i WAm zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaliczyłam kolejna osiemnastke w rodzinie, tylko patrzec jak zaczną sie wesela, czas naszykowac troche kreacji bo potem to na co innego kasa bedzie szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, herbatka, mleczko, nesquik...co kto woli :-) Od wczoraj znowu jestem baby sitter...Dzieciak w przedszkolu co chwile \"cos\" lapie. Zas oknem sloneczko, ale jest dosc zimno, niecale 10°C. Milego dnia! Jak cos to mam do kawy dwa ciasta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, ciasteczka, pączki , dupsko rośnie a wiosna tuż tuż Prosze nie kusic prosze Pań :P Dla mnie kawa latte bez cukru ;) Miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez rosnie, Landrii! A czas goni! ja juz powinnam zaczac gubic co nieco :-)) Tylko jak tu sie zorganizowac, jak wciaz tylko kolacje u znajomych, u nas, a to urodziny, chrzciny :-) Chyba zmusze sie do "kapuscianki" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wróciłam do domku wykończona. Dobrze że nastepny wyjazd do babci zapalnowałam na za miesiac przed świetami. Gdybym miałam jeździć co tydzien chyba bym umarła. Do tego mój rozrywkowy australijski wujek fundował mi codziennie całonocne imprezowanie. Kurde nie nadaje sie do tego :o Landrii fajnie że zorganizowaliście sobie takie spotkanie. ja z moją klasa z ekonomika cos sie zgrać nie mogę. Myslałam ze może teraz jak byłam u babci cos sie da zrobić tylko że na forum klasy wszyscy sa super chetni a jak mają ruszyć dupy z domu to nagle cos wypada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati u nas było tak, ze ktos rzucił hasło SPOTKANIE, wyznaczył termin , miejsce i godzinę i bez zbednych pytan czy ktoś bedzie , poprostu obstawial na swoim :) Jak napisałam z 34 osób stawiły się tylko 5 , ale i tak warto było. Jak sie tak duza grupa chce zebrac , to wiadomo, ze nikomu nigdy się nie dogodzi ani czasem ani miejscem. MYślę, ze jak komus bedzie zalezalo to przyjdzie . U nas był chlopak , ktory dojechał z Poznania choc tez nie mial pewnosci czy ktos w ogole przyjdzie. I co najdziwniejsze wracał do domu po spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to jej nie przeglądałam, nie miałam czasu, właśnie wróciłam do domciu ale szcześliwa bo siedzenie w papierach zakończyło sie sukcesem teraz tylko szybciutko bilans i inne dodatki i temat z głowy :) uwinełam sie w tym roku a co ;) a w domciu leży prawie skończona spodniczka która sobie spokojnie wieczorami dziergam na szydełku, ciekawe jak mi wyjdzie? odwiedziłam dzis siostre, leniuchuje sobie w domku i juz by chciała do pracy do szkoły w świat, jednym słowem mówiąc a tak niestety leży samiutka w domciu cały dzionek, nie zazdroszcze i pytanie do sylvi ale juz na gg, luknij tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołki helołki ;) BYłam dziś u fryzjera. Nałozyłam sobie kolorek i podcięłam włosy. Musiałam, bo fryzjerka stwierdziła ze konce mam w fatalnym stanie i musza byc natychmiast podcięte ;) Próbuje sie zarejsetrowac na portalu gdzie kupuje sie bilety na EURO2012. Kurde jestem 190 w kolejce i chyba marne szanse na kupno biletu na jakikolwiek mecz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii a co na mecz się wybierałaś? ;) Mrówka odpisałam na gg :) niestety za dużo Ci nie pomoge :( Taktak fajnie że już wróciłaś :) Julli :) kurcze nie moge sie dopchać do kompa w domu, M okupuje go a w pracy nadal netu nie mam, bo jakoś nie mam kiedy poszukać dobrej i taniej firmy :( miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda Sylvik, bo nam Ciebie brakuje... Tak Tak...witaj! Jak tam sytuacja z babcia? U mnie tez sytacja nieciekawa z dziadkiem mojego partnera. Miejmy nadzieje... Landrii...zrobilam torcik bezowy z kremem advocaatowym...mowie Ci-pycha...zeby jeszcze tych kalorii bylo mniej.... Na pol litrowa butelke dale sie ok. 1,5 kostki masla, nalezy wlewac alkohol bardzo powoli. Slodziutkie, ale naprawde to cos innego, na zmiane. Mrowko....mysle czsem o Twojej siostrzyczce...trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo ok. Niech dziewczyna odpoczywa, czyta....Czas szybko mija...najwazniejsze zeby bylo ok. Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciła zima, za oknem biało i zimno, brrrrrrrr zaraz ruszam sie z domku na zakupy a potem czytadło przy ciepłym grzejniczku, alem zmarzluch :) kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Sylvik > no i własnie w tym momencie okazało się , ze nalezę do tych mniej myslacych blondynek :P Bilety owszem sa , ale nie na Euro2012 tylko euro2008 a ten termin mnie nie interesuje , bo za daleko :P ale prawde mowiąc poszlabym na taki mecz, jeszcze nigdy nie byłam na tego typu imprezie ;) Ciekawi mnie ta atmosfera:) Juleczko > to masło to dodajesz do poł litra ajerkoniaku i przekladasz tym czesc bezowe ? Czy jak ? Mróweczko > własnie słysze ze tu i ówdzie zima i biało, u mnie z zimy tylko jest lekki mróz. Niebo pełne słonca, ale i tak sliczny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem robisz miksujac maslo i powolutku dodajac advocaat. I tym kremem przekladasz blaty bezowe, stroisz i do lodowki. Uciekam na jakies zakupki. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×