Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Juli udanych zakupów :) u mnie z zimny też tylko -0,5 stopnia, słoneczko cudnie świeci i mam cały dzień otwarte okno i wcalenie jest zimno w domku :) dopiero wrociłam z pracy i zaraz d roboty kobiety mają jednak przesrane :( ;) a mój balays własnej roboty się zwarzył :( pierwszy raz mi się takie coś zdażyło :( no t miłego dnia bo już M mnie goni od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po bardzooooooooooooo dlugiejnieobecnosci. Landri snilas mi sie ostatnio, uczestnilysmy w podchodach w moim miescie hihi. pozdrawiam buziaczki . jutro do pracy.niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bling :) gdzie się tyle czasu podziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik , no jak nie wiesz gdzie ? brałysmy udział z Blingusią w roznego rodzaju podchodach :P Wrociłam z pracy , zjadlam i poczułam się zmeczona :/ Chyba zrobie sobie kąpiel i legnę na łożku. Dawno nie bawiłam się pilotem do TV , a ze mąz ma swoje zajecie, wiec moge robic to do woli ;) Zycze wszystkim orgiastycznej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema to jak łażenie rano w szlafroku po domciu z kawusia i czytanie co u was sie dzieje ;) ale tak naprawde to niewiem co to będzie jak sie skończą ferie, na szczęście jeszcze tydzień leniuchowanie przede mną :) Sylvik> o co ci chodzi przecież chciałaś pracować :P kurcze ja juz tez bym musiała do fryzjera, ale tylko kolorek żadnego podcinania, Landri zrob fotke w nowej fryzurce :) pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Własnie wczoraj myślałam o tym, ze musze sobie kupic jakis fajny szlafroczek . Teraz juz tego nie robię, ale kiedys faktycznie sporo \"spaceropwałam\" po domu w szlafroku i to z kawą w ręku ;) Niestety się wyszlafrokowałam i została mi podomka atłasowa , w ktorej az tak dobrze się nie czuje, bo sliskie to dziadostwo i krótkie :P Zdjevie chciałam zrobic zaraz po tym jak wrociłam od fryzjera. NIestety , jako , ze moje panny mają obsesję na punkcie fotografowania się ze swoimi kolezankami tak wiec aparat jest nin stiop niedostepny :O a jak juz , to rozładowany :O MOze uda mi się zrobic zdjecie, ale nie bedzie to juz fryzurka prosto od fryzjera :( A miałam fajnie ułozone włoski :) ZAczynam się uczyc jezyka angielskiego. NIe na zadnych kursach , ale w domu sama na bazie kursu. NIe wiem ile bede miec checi , ale jak narazie sa one spore :). Dziś wiec spedzam dzien w słuchawkach na uszach i z kartka w reku :P A teraz > i sniadanko. Miłego dnia Babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Landri angielski, ja tez bym chciała ale za leniwa jestem albo brak mi czasu, wole sie tłumaczyć tym drugim ;) a ponadto skończyłam spodniczkę na szydełku, nawet moje dziewcze stwierdziło że może ją czasami pożyczy i założy ;) :) ponadto lenistwo i czytanie książki dziś przez cały dzionek jutro zawijam rękawy i kończe papierkową robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Mróeczko cudna ta spódnica :) chciałam podobną rok temu latem sobie kupić ale cena {120 zł} mnie przeraziła, chyba sięgnę po swoje szydełko i zaczne coś dłubać haha Landrii powodzenia w nauce, u mnie w szafce leżą stosy książek i kaset do nauki i niemieckiego i angielskiego ale z braku czasu :P nadal nic nie umiem haha miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! Wow Mróweczko ;) No całkiem , całkiem ta spódniczka , do tego bluzeczka w podobnym tonie i strój klasa :P Super, bardzo mnie się podoba ;) W takiej sytuacji jestem wiec zmuszona zapytac czy przemyślalas decyzje odnosnie tej bluzeczki , o ktorej Ci wszystkie pisalysmy ? ;) U mnie tez za oknem zimowo, aczkolwiek sniegu nie ma, tylko pada deszcz ze sniegiem , wieje i do tego jest bardzo zimno :O Ogolnie pogoda do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik jak napisalam narazie checi są i w drodze do pracy słuchałam w nieskonczonosc 1szej lekcji ;) Gorzej z wymową , bo przeciez nie wypadało gadac w autobusie do samej siebie i to jeszcze okaleczoną angielszczyzną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze pojecia z czego ją zrobić Ladnri, jak tylko wypatrze cos odpowiedniego to sie za nią wezme :) ciesze sie ze wam sie podoba, napracowałam sie przy niej :) a juz mam zamówienie na taką samą dla koleżanki, za oknem zrobiło się biało, dzieciaki właśnie poszły na dwór wiec ja mam chwilowo dostęp do kompa, musze ruszyc sie do miasta choc przyznaje ze nie bardzo mi sie chce, roboty tyle .........., sylvik> ja za tą wziełam od koleżanki 80 zł i to wcale wierz mi nie jest dużo, biorąc pod uwage ze za włóczke zapłaciłam 30zł, żadne pieniądze jak pomyśle ile sie narobiłam przy tej spódnicy,ale tak to jest że takiej pracy nie da sie wycenic ;) ale zawsze możesz sobie taką zrobić jak umiesz na szydełku służe pomocą ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko masz racje że praca jest bezcenna, zwłaszcza taka pracochłonna ;) ale ja wole chyba zapłacić nawet te 120 zł niż sama się męczyć haha Landrii powodzenia w nauce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, napisałam sie jak głupia i wszystko poszło sie walić. Nie chce mi sie drugi raz tego pisać :( Napiszę tylko że babcia nie ma woli walki ale ogóle jest ok. Wrzuciłam filmik z moimi chłopakami. pewnie sylvik sie ucieszy http://www.wrzuta.pl/film/e0XrPlnXZ0/mpeg0011 Aha jakby co to gadam po polsku wiec moga sie zdarzyć nieparlamentarne zwroty :) Trzymac dzieci z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys u mojej ciotki był podobny pies jak ten biały, często z nim chadzałam na spacery :) a teraz pobudka i kawusia Landri ty w związki z tym euro zaczełaś szlifować język? no i ja idzie? kurcze moze i ja bym spróbowała ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś racje , ucieszyłam się :) terier fajny ale foksiu i tak jest nie do przebicia haha taki mały zadzior ;) zapraszam na kawusie \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, widziałaś jak rzucał tym duzym o glebę :D Ale tak na serio Airedale jest z charakteru fajniejszy. Herbatka dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm to macham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, witam ;) Mroweczko ja nie w zwiazku z euro, ale tak dla własnej potrzeby. Ostatnio mam zapał własnie do nauki i wykorzystuję to. Idzie mi nawet ok, ale jednak do tego trzeba miec spokoj, a teraz kiedy dzieciaki w domu, o to trudno.Zawsze ktoś cos ma do powiedzenia i człek się wybija z rytmu :)Myśle, tez o podjeciu nauki , ale o tym mylsałam juz setki razy ....moze nareszcie się mimo wszystko zdecyduje.. TakTak obudził sie we mnie patriotyzm. Dla mnie Katyń, Wajda nie wspominając o Oscarach , ktorych nigdy nie ogladałam to coś bardzo odległego. Ani nie byłam nigdy dobra z historii, ani tez nie interesowałam się kinematografią. Wiem to wstyd:P , ale kazzy ma swoje zainteresowania ;) Pocieszne te Twoje chłopaki :P Widac, ze zywe sreberka,szczególnie Monti ;) Sylvik mam nowy wzorek :P Juleczko zakopałas się po szyje w tych remontach czy namięynie bawisz dzieci ? ;) ?? Bling 🖐️, NN 🖐️ ....ktos tu jeszcze bywa ? ;O Gdzie to słonce ? :( Chyba zaraz bedzie padac , a miało byc tak ładnie....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie sloneczko to zapraszam do mnie :) Dzieciaczka pilnowalam do piatku, ale wczoraj mialam egzamin i sie przygotowywalam. Poszlo b.dobrze :) Z kolei stan dziadka mojego kochanego jest krytyczny i przygotowujemy sie do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi wygospodarowac troszke czasu by tu zajrzec Kurcze ta praca hotelowa jest wykanczajaca, no i to wstawanie kolo 6 tez hihi Ale koniec narzekania musze sie cieszyc ze w koncu mam zajecie. No i ze dopiero do pracy wew wtorek chyba ze uzupelnia grafik i sciagna mnie w sobote. Jade zaraz do Oslo,kolezanka urodzila coreczke i jakis ciuszek musze kupic. Pozdrawiam was wszystkie. Mroweczko spodniczka ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi wygospodarowac troszke czasu by tu zajrzec Kurcze ta praca hotelowa jest wykanczajaca, no i to wstawanie kolo 6 tez hihi Ale koniec narzekania musze sie cieszyc ze w koncu mam zajecie. No i ze dopiero do pracy wew wtorek chyba ze uzupelnia grafik i sciagna mnie w sobote. Jade zaraz do Oslo,kolezanka urodzila coreczke i jakis ciuszek musze kupic. Pozdrawiam was wszystkie. Mroweczko spodniczka ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi wygospodarowac troszke czasu by tu zajrzec Kurcze ta praca hotelowa jest wykanczajaca, no i to wstawanie kolo 6 tez hihi Ale koniec narzekania musze sie cieszyc ze w koncu mam zajecie. No i ze dopiero do pracy wew wtorek chyba ze uzupelnia grafik i sciagna mnie w sobote. Jade zaraz do Oslo,kolezanka urodzila coreczke i jakis ciuszek musze kupic. Pozdrawiam was wszystkie. Mroweczko spodniczka ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zakupiłam laptop do pracy i czekam do 14 dni na podłączenie netu bede miala wiecej czasu dla Was ;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie będzie można z kimś pogadac :) aż mi sie nieche myslec o tym ze od poniedziałku dzieciaki do szkoły, buuuuuuu a tak mi się super sypiało do ośmej ;) za oknem wieje że mało głowy nie urwie co za pogoda, ale nie dajmy sie dlatego gorąca herbatka i kawusia do wyboru :) ) ) ) ) ) ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×